Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

Hahahha

Witam serdecznie. Szukam osób które zostały zwolnione za tak zwane Sciemnianie i dostały dyscyplinarkę. Jestem w posiadaniu nagrań kosa z małopolski który na telkach zmuszał do podkładania butelek z auta do zdjęć żeby się zgadzało PSKU, chciałbym to udostępnić całemu zarządowi ale muszę mieć pewność że osoby które zostały złapane na ściemnianiu zostały zwolnione dyscyplinarnie. Aby i owy kos Janosik również pożegnał się chucznie z pracą. Koniec drogi Panie straszenia Darkiem, koniec zmuszania ludzi do rzeczy które są zabronione przez zarząd.

Praca w firmie dawała dużo satysfakcji, przez wiele lat była rozwojowa-chociaz szkoleń nie było, a jak się pojawiały wolne miejsca zajmowały wiecznie te same osoby głównie z działu marketingu. Firma płaciła zawsze na czas, premie były do osiągnięcia do wybuchu pandemii. Potem stały się mocno przeszacowane. Dział marketingu to wieczna rotacja, kolejne cokolwe i później nie wiesz do kogo odezwać się z prostym tematem. Rotacja w pojęciu stanowiskami, nie personalnie, chociaż i tu nie było monolitu. W czasie pandemii wsparcie psychologiczne i mentalne. Brak zwolnień. Widać mocno powiązania na szczeblu zarządu. Stanowiska dysponowane po znajomości, niekoniecznie za zasługi. Wieczna obłuda jak jest cudownie , fantastyczne prezentacje jak nie jest wspaniałe, żeby za 15 minut usłyszeć jakie straty przynosimy. Nikt u góry nie uderzy się w pierś za przeszacowania, wprowadzanie fatalnych produktów. Marketing nie ponosi odpowiedzialności za wprowadzanie produkt niesprzedawalnych. Po prostu masz (usunięte przez administratora) i je sprzedaj a potem licz na małe zwroty. W moim dziale wydarzyło się wiele złego. Bezpośredni przełożony mobbingowal mnie przez okres 7 miesięcy. Każdego dnia rozliczał z pracy poprzedników. Dzwonił, krzyczał, wyzywał. Doprowadzał do rozpadu psychicznego , żeby potem udawać wielkiego przyjaciela na forum , żeby sprawa przycichła. Miał świadomość "sprzedaży produktów" poza oficjalnym obiegiem, a pomimo tego nie zwracał uwagi na przekazywane mu sygnały. Powody odejścia to personalny brak zaangażowania przełożonego, kolesiostwo i (usunięte przez administratora).

Kuflowe
@123

Firma spada na psy,obserwujemy to już od kilku lat,kiedyś stanowisko pH miało duże zainteresowanie,osób które są w branży i działają w rynku kilkanaście lat,obecnie zainteresowanie fachowców pH jest zerowe,za atmosferę i pieniądze które można tu zarobić.

@123

Czy masz na myśli świętokrzyskie??? Na portalach jest oferta pracy dla PH Cedzyna itp. Jeśli tak, nawet nie wyślę aplikacji.

PH.
@123

Nie chodzi tylko o świętokrzyskie. Problem jest ogólnie w firmie, trzeba się dużo nakombinować a i tak na stanowisku PH wiecznie słyszysz, że mało i słabo. Cieszy jedynie to, że część osób z firmy jest świadoma jak to wygląda i nie robi dziwnych mobbingowych sztuczek, nalotów w rynek itp., które niestety są stosowane w różnych równoległych firmach. Ale nie oszukujmy się - jak PH z CP ma wykonać tą samą pracę na obszarze, na którym z KP jeździ 2 - 3 PH. Po prostu, żeby sprzedawać produkty CP to nie raz, nie dwa brakuje czasu na skupienie się na "jakości".. Wtedy premie sprzedażowe są do osiągnięcia, gorzej z budżetami no i przede wszystkim mega apką (BS), która jest totalnie niedopracowana i później wychodzą kwiatki, no ale miejmy nadzieję, że wszystko zostanie dopracowane do końca roku i będzie lepiej. To co pociesza, to co już napisał jeden z przedmówców, nie było widać większych zwolnień bynajmniej w detalu, no ale zobaczymy jak to będzie w nowym roku, bo nie jest tajemnicą, że niestety przez koszty sklepy się będą zamykały.. Patrząc jednak na total moim zdaniem firma "nie zeszła na psy", tylko są tematy niedopracowane..

Jolanta
@PH.

Czyli generalnie poleciłbyś pracę jako przedstawiciel handlowy tutaj? A jakiej wysokości premie da się osiągnąć, jest o co walczyć?

vanPUR

Dlaczego formularz podczas aplikowania na stanowisko przedstawiciela handlowego, oferuje do wyboru kwoty kończące się na 5500zł brutto? Przecież to bardzo mało...

OKOCIM RADLER MOCNA JARZEBINA.
@vanPUR

Podwyżki pracownicze w tamtym roku dla wszystkich pH były w wysokości 2procent,więc sam odpowiedz sobie na pytanie jakie pieniądze się tu zarabia.

CARLSBERG
@vanPUR

W tej firmie się nie zarabia tylko wegetuje,tutaj dobre pieniądze zarabiają prezesi,pH za ochłapy pracuje.

????
@vanPUR

A gdzieś zarabiałeś więcej ??

@CARLSBERG

W sensie co? Bo nie wiadomo, o czym mówisz. Ile kasy dostajesz teraz?

Gabriela

Mało czyli ile..? Dla jednego nawet 10 tys to nie będzie wystarczająco. No więc?

CARLSBERG
@Gabriela

10 tysięcy to w 3 osoby,przez miesiąc zarabimy.

Lidia
@CARLSBERG

Nie ma to jak praca zespołowa w takim razie. ;) A tak już całkiem poważnie?

brak przerw,na lini tez nie mozna jesc, smiech na sali

@Marcin

To ile godzin się tak pracuje bez przerwy? Do toalety chociaż można wyjść czy też nie?

@Marcin

Jest takie parcie na rozlew piwa że ludzie nie sikają i kupy nie robią. Jeść nie ma kiedy. Zabierają wolne z grafiku bo ludzi nie ma. Gułag się robi z tego zakładu. Trzeba uciekać.

Marzena
@Nts

a czemu ludzi nie ma? nie chcą pracować w takich warunkach, czy po prostu firma nie rekrutuje nowych pracowników?

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

Beduin

Ta firma to jakiś żart. Zarząd utwierdza, że przyjmują najlepszych pracowników na rynku a najlepsi już dawno odeszli albo dopiero odejdą. Zarobki (bez premii) to w dzisiejszych czasach kwota zblizająca pracowników posiadających rodziny do ubóstwa. Wypłata z premią daje szanse na przetrwanie ale trzeba zapomnieć o oszczędzaniu. Na temat podwyżek nawet nie ma co się wypowiadać. Gratuluję Panu Bobrowi wprowadzenia aplikacji, która zmusza ludzi do pracy na dwa etaty, podczas gdy czas pracy staje się tak napięty, że pracownicy nie mają czasu nawet na śniadanie. Cała firma wie jak bardzo ciężko mają teraz PH, ale dokładają więcej. Ciężko zdobyć premię, cele są wręcz nierealne, a nowe narzędzia nadają się do (usunięte przez administratora) W tej pracy nie liczy się człowiek ani jego los, tylko kariera dyrektorów i prezesów w szczególności jednego koleżki z południowej części Polski, który zastrasza wszystkich dookoła. Firma ta żyje w wiecznym kłamstwie i coraz to nowe osoby sobie z tym nie radzą. Nie polecam tej firmy z czystym sumieniem.

Beer
@Beduin

Niestety tom sama prawda. Przykra, ale prawda. Ciekawe czy Pan Prezes Mieszko wie o tym, czy nie wie, bo Go cały czas okłamują?

@Beduin

Lepiej bym tego nie ujął. Przez ostatni rok prawie wcale nie wziąłem premii bo zajmuje się wszystkim tylko nie tym co powinienem. Za tego blue sharka zwolnił bym wszystkich odpowiedzialnych za ten pomysł. Przez Was straciłem tożsamość prawdziwego ph. Jeszcze więcej ankiet, obowiązków a za chwilę nie będzie nas w rynku.

@Beduin

To jest przykre że firma inwestuje ogromne pieniądze w programy do zdjęć a nie w wynagrodzenie dla pracowników.Podwyżki to śmiech, wypłata przychodzącą na konto,to wielki śmiech,nie ma co się (usunięte przez administratora)szukamy nowej pracy i tonący okręt Carlsberg opuszczamy.

Ffffffff

Nie masz czasu na sprzedaż ? Pewnie źle zorganizowałes sobie czas pracy

@Mariola z gsu,Mietek z kotłown

Dokładnie tak. Szukamy nowych wyzwań a na tonącym okręcie zostaną Ci, których posadki są mocno premiowane. Teraźniejszy system niszczy handlowców, nastepny będzie niszczył KAMów i KOSów i życzę powodzenia wszystkim, którym jest to na rękę. Mam nadzieję, że Kopenhaga w porę zniszczy ten chory układ.

@Beduin

Ja jestem przekonany że na blue sharka,złożyli się wszyscy pH,kosztem wynagrodzeń.

Sebastian
@Mariola z gsu,Mietek z kotłown

Wiadomo że jak wszystko wokoło drożeje to przydałyby się duże podwyżki. Ile teraz dali więcej kasy że jesteś taka rozczarowana? Stówkę czy dwie?

Exph
@Ffffffff

HR?

@Beduin

Popieram Znam kolezke z południa. Po trupach do celu.

Sebastian
@Hary

A czy ktoś z handlowców zgłosił prezesowi, że wprowadzona aplikacja, zdaniem wielu, nie ułatwia pracy? Może chciałby poznać zdanie osób, które co dzień na niej pracują? Jest możliwość dyskusji i ewentualnych zmian?

@Sebastian

To zgłoś ???? chyba że uważasz inaczej

Adrian123

brak przerw sniadaniowych, na lini podczas produkcji tez nie pozwalaja jesc nie ma kto kogo zastapic żenada, bedzie zgloszone do sanepidu wstyd, taka powazna niby firma a jednak

@Adrian123

Co to znaczy brak przerw? Jest pora wstajesz i idziesz przecież to się należy jak przysłowiowa psu buda?

@Adrian123

Możesz jeść na linii tylko aby Cię nikt nie widział. A jak nie to wyłącz maszynę o idź na przerwę to zaraz się znajdzie zastępstwo.

Wie ktoś coś o stażu w dziale pakowania? Byl ktoś lub coś słyszał o tym?

Brak informacji zwrotnej po odbytej rozmowie rekrutacyjnej w siedzibie firmy. Bardzo nieprofesjonalne podejście...

Dysk
@Anna

A czego się spodziewałaś??? To jest Carlsberg.

Urszula
@Dysk

A jak w ogóle wygląda sam proces rekrutacji? Trudno było dostać tą rozmowę?

Obecny pracownik

nienawidzę tej firmy. Zostało nadszarpnięte bardzo poważnie moje zdrowie!!! Przez pracę w nadgodzinach, zbyt dużą ilość obowiązków ( "nie obchodzi mnie jak to zorganizujesz ma być zrobione i koniec" - to dokładnie usłyszałam) Ubiegałam się o podwyżkę w 2021, w HR usłyszałam że żaden taki wniosek nie wpłynął nawet !!!! od samego początku mam TE SAMO WYNAGRODZENIA I ŻADNYCH SZANS na POWAŻNĄ podwyżkę. Firma dała mi 2% to było w kwocie 85 zł. Co za wstyd. A w sprzedaży jeden z PH dostał nawet podwyżkę w wysokości 0,99% co dało ok 50 zł. Ta firma to czyste zło i poniżanie pracy człowieka. Na początku 2021 roku zwolnili połowę Przedstawicieli Gastronomii (ok 15 ludzi), w styczniu tego roku 2022 zwolnili wszystkich Deweloperów (ok 20 ludzi) i Przedstawicieli MT z 34 osób zostało jedynie 14. a sposób w jaki to zrobili to czyste poniżenie. (Spotkania w obszarach o jednej godzinie, grupka ludzi pod jednym gabinetem i wzywają każdego po kolei i pytania typu " cieszysz się że zostajesz?" jak sie maja cieszysz jak drudzy zostają bez pracy??") a jaka żenada za tym idzie? pomimo takich zwolnień są importowane targety dla tych PH MT na bieżący miesiąc SZTUKA DLA SZTUKI!!!! Firma ma stare nie wartościowane systemy, dział raportowania pracuje w ACCESIE!!! mało kto zna tam SQL ( kto tam zna SQL jest BOGIEM). Dział rozwoju rynku upada na (usunięte przez administratora) żadnych szans rozwoju, ciągłe tylko poganianie i aby szybko cośzrobić. Praca w nadgodzinach i nikogo nie obchodzi którą godzinę już siedzisz. ma być zrobione. jestem już ósmą osobą, której zdrowie zostało bardzo nadszarpnię przez zbyt dużo stresu, nadgodzin i zbyt dużej ilości pracy. Szukam pracy, na razie bez skutku. Ale bardzo chce zmienić pracę. NIENAWIDZE CARSLBERG ZA TO ŻE ZNISZCZYŁ MI ZDROWIE!!!!!!

Ase
@Obecny pracownik

Za takie coś to powinni zwolnić Cię dyscyplinarnie .

@Obecny pracownik

Głupoty piszesz. Jak się boisz walczyć o Swoje tylko robisz wszystko co Ci każą to masz to na Sobie pozwoliłeś. Pracuje szmat czasu w Carlsberg i twardo się trzymam Swoich zasad. Jak mi coś nie pasuje to choćby (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora) stał to zrobię Swoje. Pójdziesz gdzie indziej i jak zobaczą że godzisz się a wszystko to też Cię będą (usunięte przez administratora) na godzinach i wykorzystywać. Też mam różne zdanie o tym zakładzie ale jako miejsce pracy jest git. Problem jest z systemem zarządzania. Ale uwierz są 100 razy gorsze zakłady pracy.

Teresa
@Obecny pracownik

A czy nadgodziny miałeś obowiązkowo? Jakie były przyczyny zwolnienia tylu pracowników ? Redukcja kosztów ? Czy likwidacja działów ?

Korki
@Obecny pracownik

Słuchaj masz rację firma ma na celu zawalenie Cię duża liczba obowiązków które są nie realne,ja np.mam wywalone jajca,na te wszystkie obowiązki,robię to co mam premiowane i resztę po łebkach,na co starcza mi czasu,a co najważniejsze pracuje 8h i 15 minut,chyba za bardzo wzięłaś do siebie,że wszystko ma być zrobione,pilnuj swojego czasu pracy.A co do pracy to też szukam, tak jak i reszta moich kolegów z zespołu,firma płaci kiepsko.

@Korki

Jeśli chodzi o zarobki to masz rację. Płaci tyle i musi a nie tyle i mogła by płacić a wymagania mają jakby płacili złotem. I dodam że można być po podstawówce i dostać po paru miesiącach stanowisko technik operator gdzie inni mając odpowiednie papiery pracują jako operator. Wiąże to się z odpowiednią stawką płacową, nie ważne czy pracujesz 10 25 20 lat jak masz operatora to zawsze zarobisz mniej.

Niebrzeszczot
@Obecny pracownik

Racja.. dbają tylko o swoich, czyli znajomych prezesa. Jak jesteś z Brzeska to plus 10 do skilla :) niestety ale stary beton ( prezio i masa dyrów pracują tam po kilkanaście -dwadzieścia lat) nie ruszy tej firmy do przodu. Wiecznie trzecia pozycja … i to im pasuje .. kasa się kręci, bokensy wpadają wiec po co zmieniać … Długo można pisać co się dzieje w centrali .. przekłada się na cała firmę I do tego ta korpogadka ;(

@Ase

to chcesz aby za prawdę zwalniać?

@Nts

no jak słyszysz że "ma być zrobione" i nikogo nić więcej nie obchodzi no to ciekaw jestem jak takie coś olać w tych czasach. nie od ręki znajdziesz nową pracę... tu jest wieczna spychologia. Ręce umywają od nadgodzin i nic poza tym. Współczuje obecnemu pracownikowi, coraz więcej się słyszy ze ludzie na L4 i szukają pracy. Nastały jakieś ciemne czasy dla Carslberg.

me
@Obecny pracownik

Bardzo Ci współczuje. Częściowo rozumiem bo sam się mierzę z nadgodzinami. Zdrowie coraz bardziej nadszarpnięte. Najgorzej że ludzie, których zdrowie już zostało nadszarpnięte kilkukrotnie dalej robią nadgodziny i wymuszają je na innych. Nie wiem co tu się dzieje, ale dzieje coś nie dobrego. nie tak było kiedy zostałem zatrudniony. Było lepiej. nie wiem czy to pandemia czy te złe wyniki ale to nie powinno się odbijać na zdrowiu pracowników. Nie łatwo jest nie robić nadgodzin ale spróbuj i nie daj się. i powodzenia w szukaniu pracy. ja też będę szukał. Praca pracą ale warto szukać innych opcji jak również finansowych.

obecny pracownik
@Obecny pracownik

Marta, co to piszesz jest naprawdę smutne i dziwię się, że nadal tu pracujesz. Skoro jest tak jak piszesz to zastanów się czy to jest właściwe miejsce dla ciebie. A tak przy okazji skąd wiesz, w jaki sposób były przeprowadzane spotkania z pracownikami z działu MT? Byłaś tam? Ta platforma to miejsce na wylewanie żalu i frustracji osób które powinny raczej zastanowić się nad swoim funkcjonowaniem w tej firmie.

@ja

Jak ktoś Ci mówi że ma być zrobione to powiedz że nie umiesz. Nie płacą Ci za szybkość wykonania pracy, trzeba mieć wywalone jaja na to co mówią.

@Nts

to nie takie proste, niestety

@Obecny pracownik

To wszystko prawda. Nie szanują pracownika, nerwy musisz mieć ze stali. Jesteś pozostawiony sam sobie. Nie polecam!!!

obecny
@obecny pracownik

nie trafiłeś ale z tego co słyszałam i ona się zwolniła i miała racja, ja jeszcze tylko miesiąc.

Telerat
@Obecny pracownik

Marta - po prawdzie to każdy Cię ciągnął za uszy. Powinnaś być zwolniona już dawno za swoją zerową wiedzę i niechęć do nauki. Współczuję przyszłemu pracodawcy.

Stona

Witam wszystkich. Jak wygląda obecna sytuacja w firmie. Warto podejmować pracę przedstawiciela handlowego na terenie warmińsko mazurskim ? Na jaką pensje można liczyć na starcie. Czy warunki zatrudnienia są stabilne ? I wyglada system pracy jeśli chodzi o godziny ? Proszę o szczere odpowiedzi. Z Góry dziękuje.

Somersby
@Stona

Obecna sytuacja w firmie jest ciężka,pieniądze za oczekiwania firmy są bardzo słabe,godziny pracy to 8 godzin,firma na pierwsza styczność z handlem jak najbardziej lub na przeczekanie.

były PH
@Stona

Obecna sytuacja wygląda tak że większość PH się zwalnia lub są zwalniani pod argumentem cięcia kosztów. Jak chcesz brać to na przeczenia bierz to ale na dłuższa mete nie polecam. Będziesz robił za raportowca, mercha, asystentkę KOSa w jednym... a centrala ma wywalone

Anonimowy

Witam Widziałem ogłoszenie do administracji i floty. Pytanie jak zarobki i atmosfera w tym dziale?

eh
@Anonimowy

nie aplikuj naprawdę. Tam jest straszny wyzysk. oni muszą sami pójść po rozum do głowy odnośnie zarządzania ludźmi, ludzie tam non stop się zwalniają...

Jedo

Oferta na przedstawiciel handlowy Nowe Brzesko, Zielonki, Słomniki Małopolskie? Dlaczego tam jest non stop wakat i rotacja?

@Jedo

Ponieważ na tym obszarze ma biuro Żądło,nikt tam się nie uchowa.

żądło mała literą

Nazwisko małą literą?

To tak

W sumie masz rację Heeeeeeee

Handlowiec

W tym wypadku tak ;)

@Mariola z gsu,Mietek z kotłown

To pewnie z braku szacunku dla tego pana

Halina
@Beduin

A kto to jest i co zrobił, że tak go nie lubicie?

Ochotnik

Witam. Jakich na początku można się spodziewać zarobków jako ph w Carlsberg?

Prawie były
@Ochotnik

Pewnie około 4200 brutto + premia max 20% jeśli Ci się uda zrobić :)

Witajcie! Po ślubie i narodzinach dzieciaka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, więc weryfikuję oceny pracodawców. Podejrzewam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Carlsberg Polska? Czy firma dba o pracowników? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Michał

Kaczor
@Michał

Firma zapewnia benefity Multisport,Luxmed,ubezpieczenie ale zarobki bardzo słabe,co do stołówki to nie wiem.

@Michał

Witaj Michale. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. W temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Lesaffre z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka bo tam pracuje) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Pozdrawiam. Kasia.

Ramzes
@Kasia

Kasia zjedz snikersa,dzielisz się opiniami z firmy w której nie pracujesz,mogłaś się od razu podpisać HR,tutaj tyle zarobisz że raczej najlepsza opcja to kanapki.

PH - Carlsberg - Łódź

Cześć mam pytanie, widzę że jest ogłoszenie na stanowisko przedstawiciela handlowego do Carlsberga na teren Łodzi. Jest tam jednak informacja, że jest to zatrudnienie przez firmę zewnętrzną... wiecie przez jaką? Warunki są takie same jak normalnie w Carlsbergu? Dlaczego też niektóre stanowiska przedstawiciela handlowego nie są przez firmę zewnętrzną, a inne są? Bez sensu :/

aa
@PH - Carlsberg - Łódź

koszty + masz inne benefity niż zatrudniony bezpośrednio przez Carslberg.

PHDSRR

Pracuję ponad rok, mam więcej niż 30 lat i takiego bałaganu i teatru nie widziałem w żadnym korpo. Kłamstwo, na kłamstwie, codzienne zmiany decyzji, co tydzień nowe kierunki i UWAGA! TU KLIENT JEST WROGIEM!. To nieprawdopodobne :)

Kogiel-mogiel
@PHDSRR

Masz rację firma jest zbudowana na cwaniactwie i (usunięte przez administratora),albo za akceptujesz taką atmosferę jak nie to krótki twoja kariera.Obecnie mało któremu pracownikowi zależy na tej pracy ponieważ zarobki są kiepskie a celi i priorytetów oraz zadañ cała masa.

Dev
@Kogiel-mogiel

A prezes Mieszko tego nie widzi?

Niebrzeszczot
@Dev

Czy nie widzi? On to tworzy… a niby jak został prezesem … takimi właśnie metodami

Andi

Cześć. Mam pytanie. Czy merchandiser mobilny z czasem przechodzi na umowę o pracę z firmą Carlsberg czy cały czas jest zatrudniony na zlecenie przez agencje?

ffigi
@Andi

cały czas przez agencję . A potem do widzenia.

Merchandiser...
@Andi

Merchandiser nie przechodzi bezpośrednio pod Carlsberga, natomiast agencja po 18 miesiącach oferuje umowę o pracę.

Kamil
@Merchandiser...

A jakie są zarobki na tym stanowisku w Carlsbergu? Ile wynosi podstawa i jak dużo można zarobić z premii? Czy merch dostaje też samochód służbowy do prywatnego użytkowania? :)

Mick
@Kamil

W tamtym roku jak się pytałem było 2000zł netto, umowa na zlecenie. Premii nie było.

piotr87
@ffigi

Pracowałem na tym stanowisku więc się wypowiem: 1. pracowałem dokładnie 18 miesięcy bo to jest max ile może byc zatrudniony na umowie zlecenie przez firmę agencyjną 2. przez 18 miesięcy miałem ok 5 umów wieć cały czas niepewność 3. pod koniec trwania ostatniej umowy wstrzymali się z decyzją co do dalszych planów w/s do mojej osoby ( jako, że mam juz trochę oleju w głwoie to domyśliłem się o co chodzi) 4. pomimo wykonywanych obowiązków, ciągłe niezadowolenie i uwagi do mojej osoby zarówno ze strony PH jak i kierownika ( skoro było tak źle czemu trzymali mnie 18 miesięcy ??? :) , na koniec usłyszałem że i tak chcieli mnie zwolnić....szczerze to już nie wytrzymalem i prawie doszło do rękoczynów :) 5. pensja 2000-21000 PLN netto, auto służbowe do użytku prywatnego- takie warunki przez 18 miesięcy żadnej podwyższki nie było pomimo zapewnień ze strony kierownika 6. praca może nie była bardzo wymagająca i nacięższa, ale swoje zrobić trzeba było, dźwigania sporo, wizytując klientów też trzeba był się nasłuchać i "przyjąć na klatę" wiele uwag na temat firmy czy PH, który wizytował dany punkt To są moje prywatne spostrzeżenia, może Twoje będą inne...zawsze wychodzę z założenia że trzeba samemu spróbować :)

Ojo

macie już zaplanowane na co wydacie ta fortunę po podwyżce 2% która na nas czeka ?

@Ojo

Żenada. A od Kosa usłyszymy " powinieneś się cieszyć,że dostałeś podwyżkę, pomimo słabych wyników firmy. Musisz się firmie za to odwdzięczyć".Czekam na wprowadzenie Carlsberga 0% do ogólnopolskiej . ankieta fifo będzie przeciążona .

chce sie zwolnić
@Ojo

chce się zwolnić.... te 2% to jakby mi ktoś napluł w twarz za moja wykonaną prace. zero dowartościowania. do tego co robią? (usunięte przez administratora) dają dni wolne takim ludziom w gratisie. podczas GDY NIE WOLNO PRACODAWCY RÓŻNICOWAĆ PRACOWNIKÓW!!!! w tej firmie dzieje się tak że, że naprawdę nie zatrudniajcie się! nie składajcie CV!!! naprawdę jest wiele lepszych miejsce! tu sie pracuje na accesie..... na cały dział moze 1 osoba ogarnia sql.... PH sa dojeżdzani na każdym możliwym kroku... bardzo źle sie dzieje. ludzie odchodza i nadal będa ochodzili.

Coca-coli
@chce sie zwolnić

W coca-coli też różnicują i w grupie Żywiec też jedni robią przez przez agencję Merservice a drudzy przez GŻ oczywiście Ci pierwsi za miskę kaszy .

Żywiecki

Zatrudnij się w Merservice . Szukają do Grupy Żywiec za 2 tys zł . Będziesz robił . Szukają non stop na całą Polskę tak jest dobrze

bylyCP
@Ojo

Nie cieszcie sie zbyt prędko bo podobno po nowym roku wzrośnie opłata za użytkowanie auta :) wiec akurat będzie na co spozytkować podwyżke :D

no hit

cześć, nie polecam pracy w tej firmie. Po 3 latach pracy, doczekałem się 2% podwyżki.... gdzie inflacja to 4% aa nawet 6% i prognozują na kolejny rok 10%. jak rozmawiałem z koleżankami i kolegami to te 2% to nawet 100 zł nie będzie. to jakiś żart i nie porozumienie. wieczne nadgodziny, zero zrozumienia, zero słowa dziękuje za zaangażowanie. szkoda gadać poprostu. kolejne osoby odchodzą... ja tez szukam pracy i wysyłam cv. praca na starych systemach, zbyt duzo obowiązków, ma być zrobione i oniec. w dodatku ciagaja nas do biura? po co ja sie pytam? za każdym razem gdy pojadę na 2 dni do biura wyjde o tej 17 ( bo dojazd 1h w jedna strone) to w kolejne dni jak jestem w domu musze nadrobić stracony czas w biurze. w domu człowiek może się przede wszystkim SKUPIĆ!!!! ludzie zaczynają stac nad głowa w biurze, strata czasu i energii :/ masakra...

@no hit

Zgadzam się i potwierdzam Twoje słowa. Ludzie w tym zakładzie to robaczki a płaca to porażka. To zakład dla ludzi którzy mają do emerytury kilka lat i mogą dorobić parę groszy. Dorobisz to się w tym zakładzie? nie dorobisz niczego. Chyba że na wyższym stanowisku no na pakowaniu to k. Liban.

@no hit

Dodam jeszcze że jeśli chodzi o zarobki to w zakładzie jest 100 % dyscryminacji płacowej. Nie każdy może zarabiać tyle i powinien mimo stażu. Dlaczego? Do tego płacą za donoszenie ????, robisz fotę i zgłaszasz że ktoś robi coś nie tak, szok. Trzeba skłócić pracowników aby się nie integrowali.

chce sie zwolnić
@no hit

dosłownie, piszesz prawdę. ja zaczęłam szukać właśnie pracy. nie chce już tu pracować... te nędzne 2% to jest jak by mi ktoś napluł w twarz. za te nadgodziny, które zrobiłam? za to wszystko, ile krwawicy własnej tu dałam? pracuje tu 2 lata, i tylko nowe rzeczy wymyślają oczekują ode mnie że bóg wie jakie cuda się zadzieją a tu się nic nie zadzieje. Stare nie dowartościowane systemu. nie korzystanie z potencjały systemów które są w Ogólnoświatowym CP. Jestem tak wściekła i pluje na tą firmę.... 2 lata mam tę samą pieniądze.. podczas gdy w pandemii inne firmy potrafiły wypłacić więcej.... a oni czego nie mogę? Tyle kasy zaoszdzędzili że nie jeździliśmy do biura na wodzie innym, a tu co? 2%? rece opadają!

Hary

Ludzie co się dzieje w regionie Okocim? Wszyscy szukają pracy ?

Zniesmaczony

Może ludzie mają dość kolorowych rankingów Pani Rms

Kamil
@Zniesmaczony

O co chodzi z tymi rankingami? To jakiś system oceny pracowników, czy co? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska