Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

Berger

Carlsberg Polska są od lat w Polsce, mocno zapuścili korzenie z czego bardzo się cieszę, gdyż mam pewną pracę. Najbardziej denerwują mnie osoby, które nie lubią się przemęczać w pracy. Mniejsze zarobki i od razu piszą na forum wszystko co najgorsze o firmie.

Niko
@Berger

Kolego fajnie ze wspominasz o zarobkach napisz jeszcze na jakim stanowisku w biurze w Warszawie siedzisz i ile zarabiasz bo jeśli dla Ciebie mniejsze zarobki np. o 500 zl to niewiele to teraz odejmij sobie te 500 zl od wypłaty szarego pracownika cp który przykładowo dostaje 3000 na rękę i postaraj sie z tego utrzymać rodzinę.

PH

Teraz szukają PH na Warszawę, warto wysyłać?

Hanna

@fuckthisshitimout piszesz, że firma Carlsberg Polska nie szanuje swoich pracowników. Dlaczego tak uważasz? W jaki sposób ukazuje się ten brak szacunku? Napisz więcej o swoich doświadczeniach.

fuckthisshitimout

Poniewaz nawet na forum nas nie szanuja a co dopiero w pracy. Wlasnie pokazali w swoich wypowiedziach :-) hahahaha smiech na sali. Ahhh ten hr taka propagande puszczac w swiat. Zacznijcie nas traktowac jak ludzi a nie jak mudżynów

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

noname

" Praca w CP sprawia mi radość i satysfakcję dlatego tez swoje obowiązki wykonuje na 150% aby umacniać pozycję CP Ja to firma firma to ja!!! " starajcie się być bardziej ludzcy w pisaniu takich głupot to może ktoś to łyknie :D

Hanna

Zauważyłam tutaj dwie odmienne opinie. @fuckthisshitimout uważa, że na stanowisku przedstawiciela handlowego targety są bardzo trudne do wykonania, natomiast @Dzik pisze, że targety są realne do osiągnięcia. Jak to w końcu wygląda?

noname
@Hanna

bo dzik to osoba z HR itp.... już ja widzę jak pracownik, który jest bardzo zadowolony z pracy traci czas o 00:34 by napisać jak to mu dobrze się pracuje ...Śmiech.... :D ręce opadają :D

Dzik

Pracuje w CP jako handlowiec i jestem naprawdę zadowolony . Wynagrodzenie podstawowe oraz premie naprawdę satysfakcjonujące , realne do osiągnięcia targety świetna atmosfera w zespole Zaangażowanie oraz rzetelna i uczciwa praca jest zauważana oraz doceniana przez firmę. Praca w CP sprawia mi radość i satysfakcję dlatego tez swoje obowiązki wykonuje na 150% aby umacniać pozycję CP Ja to firma firma to ja!!!

fuckthisshitimout

@Hanna na przykład targety często nierealne do zrobienia. Zasada sprzedawajcie jak najwięcej a potem będziemy się martwić czyli przeterminy. Ja juz na sklepach mam takie długi ze głowa boli i musze świecić oczami bo nic nie mam na wymianę. Tak samo czas pracy miało być 8 h a wychodzi zawsze więcej żeby spełnić wasze oczekiwania. I oczywiście ciągły stres

Hanna

@fuckthisshitimout, według Ciebie Carlsberg Polska ma zbyt duże wymagania od przedstawicieli handlowych. Co masz konkretnie na myśli? O jakich wygórowanych wymaganiach wspominasz?

fuckthisshitimout

Najgorszy pracodawca jakiego mialem do tej pory. Tak jak koledzy wczesniej pisali o czasie pracy to totalna porazka od strony carlsberga. Wyplata jak na tak ciezka prace porazka. Ciagly stres od strony Warszawy a tym bardziej dyrektorow nie wspominajac juz o kos-ach. A jesli ktos pisze ze jest super w carlsbergu to musi byc hr lub wazeliniarze. I pisanie ze ktorys pracownik jest leniwy to nieprawda. To carlsberg ma zbyt duze wymagania do PH. Coraz wiecej pracownikow sie zwalnia bo ile mozna dac tak soba POMIATAC.

Hanna

@Bodzio, tak, ta oferta jest jeszcze ważna przez 3 dni. Więcej ofert pracy możesz znaleźć na stronie internetowej Carlsberg Polska - http://www.carlsbergpolska.pl/Praca/Aktualne_rekrutacje/Pages/default.aspx oraz na portalach ogłoszeniowych. Będziesz aplikował?

Bodzio

Czy Carlsberg Polska jest w dalszym ciągu zainteresowany pracownikiem na stanowisko operatora urządzeń energetycznych? Proszę o kilka podpowiedzi w tym temacie?

Hanna

Bądźcie na bieżąco z tym, co dzieje się w Carlsberg Polska! http://www.carlsbergpolska.pl/media/Najnowsze/Pages/Najnowszekomunikatyprasowe.aspx

Bbbb

A czy piwo na boku nadal sprzedają na Śląsku?

Hanna

@Pracownik dziękuję, że podzieliłeś się swoją opinią. A co pozytywnego możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu?

śmieszek
@Hanna

Hanna co ty bierzesz podziel się wezmę też by żyło sie smieszniej

Hanna

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w Carlsberg Polska, nie konkretnych osób.

@Hanna

Praca w cp to dno....gorzej juz chyba byc nie może. Nad swoja opinia firma pracuje suminnie od 3lat. Slabe zarobki w porownaniu do konkurencji, wielki stres tworzony przez kadre zarzadzajaca powodowany strachem przed utrata stanowiska.Plany miesieczne malo realne narzucane przez "centrale" zapatrzana w arkusze kalkulacyjne bez podstawowej znajomosci prawdziwego rynku. Podstawowym haslem jest target/wykonaj bez wzgledu na jego wartosc...po szumnie zapowiadanych zmianach mialo byc lepiej a wyszlo jak zawsze....zreszta widac po rotacji wewnatrz firmy. Wartosciowi ludzie uciekaja a hr nie ma na to pomyslu...ups przepraszam ...ma podwyzki po 100 brutto....i ten marketing...a raczej jego brak....

czuwający

No widzisz nie jest tak żle podobno kolega z Łodzi któremu brakło na na rozliczenie milionera 6 palet towaru dalej pracuje więc k..... a przełożeni i obecni dowodzący tolerują to tak więc co marudzić rąbać pod przykrywką dalej.Michał, Sebastian co macie do powiedzenia?

luzik
@Hanna

Hanno a co nie chcesz dowiedzieć co myślą pracownicy o tym co się dzieje za przyzwoleniem czego hanka się boisz kartony nie są niebespieczne .................HR?

Hanna

Zastanawiasz się jakich osób poszukuje Carlsberg Polska do swojego zespołu? Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć wiele przydatnych informacji http://www.carlsbergpolska.pl/Praca/procesrekrutacji/Pages/default.aspx

Żenada

Ledwo 2000 zl netto ot zarobki pracownika biurowego w wielkiej korporacji. Jest czym szastac.

zlotnik35

mam wiadomosc do dwoch panow co byli samochodem sluzbowym calsberg pod ikea w poznaniu o godz 10 16 03,mozecie mnie pocalowac w (usunięte przez administratora)

fiołek
@zlotnik35

A to co kolego śledzą Cię......? A mam pytanie TB Bóg Słońce jeszcze w firmie.... A raczek już się cofnął czy nie.... W sieciach piwo carlsberg tańsze od Harnasia i celowo użyłem małej i dużej litery. Mieszko miał wrócić....wrócił ? i jak wrócił zobaczył te zgliszcza po Tomku i co ........ I kosiki które martwią się tylko o siebie bo charczący strach w oczy zagląda...

Hanna

Ostatnio pojawiła się oferta pracy na stanowisko Merchandiser. Ktoś już aplikował?

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska