Frisco S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Frisco S.A.

JF Nowy wpis

Sporo tu opinii o zarobkach na etacie kierowcy, a mnie interesowałyby zarobki na etacie brygadzisty, bo na pracuj.pl wisi ogłoszenie. Przeczytałem, że firma oferuje pracę, do której przyjemnie się przychodzi, może niech ktoś napisze przez jakie techniki to robią. Dają też możliwość pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym, od czego to konkretnie zależy?

Beata

Na stronie firmy widziałam, że w ofercie na dostawcę firma zapewnia, że kierowcy zarabiają od 4 tys w górę. Jestem ciekawa czy to prawda? I ile realnie w tą "górę" można iść? Poza tym czy auta są w dobrym stanie? Dajcie znać bo nie wiem czy facetowi info o pracy podsyłać.

Tak

Tak. Bez wątpienia.

@Tak

Bez wątpienia nie polecam pracy we Frisco jako kierowca zarobić zarobi ale kosztem własnego zdrowia i czasu z rodziną..

@Kierowca

Każda praca ma swoją specyfikę, nie każdy będzie dobrym górnikiem, czy dostawca. Praca faktycznie jest fizycznie ciężka i wymaga sprawności. A co do czasu, każdy układa grafik według swoich możliwości.

Mike
@Beata

Witam, jakie teraz są stawki we frisko na działalności ? Jaka umowa bez działalności i stawki ?

@Mike

Mike, chętnie przekażemy więcej informacji - prośba o kontakt bezpośrednio przez maila hr@frisco.pl

Oczywiście, skontaktujemy się mailowo!

Cześć Mike, sprawdź proszę skrzynkę spam lub kosz. Wysyłamy wiadomość jeszcze raz.

Iwona
@Kierowca

Czyli praca jest elastyczna? Piszesz, że każdy ustala grafik- pracownik sam ustala sobie grafik? Pytam, ponieważ mąż chciałby tylko dorabiać jako kierowca a nie podjąć się pracy pełnoetatowej. Jest tu taka możliwość?

@Iwona

Pani Iwono, jest taka możliwość. Zachęcamy do złożenia aplikacji. Pozwoli nam to na kontakt z Kandydatem i odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania:)

Friscodriver
@Beata

Hej, prawda jest taka 4tys idzie zarobić tylko o normalnej umowie nie ma opcji, albo zlecenie albo b2b. Firma ma przemiał ludzi(z czegoś to wynika). Kary finansowe większe niż dniówka. Za każde uszkodzenie towaru mimo braku twojej winy masz potrącone. Aktualnie mało pracy(masz płatne od dostawy), teoretycznie praca w godz 6-14 w praktyce musisz być na 4:45 bez względu czy dostawy masz od 6 czy 8. Za czas który czekasz masz niezapłacone (przecież nie pracujesz) popołudniu wygląda podobnie. Praca nie dla każdego, lekko nie jest. Jeśli przychodzisz pojeździć samochodem to nie tutaj. Tu trzeba dźwigać często dziesiątki kilo wody. Nie polecam tej firmy, za podobne pieniądze można robić o wiele przyjemniejsze rzeczy niż targanie zakupów. Plus taki że wypłata w terminie.

Adaśśko Nowy wpis
@Friscodriver

Polska firma a nie oferuje umowy o pracę.... szanujmy sie....Ogłoszenie do pracy jako kurier w Trójmieście wystawione przez agencję na umowę zlecenie co jest po prostu żartem z podanymi zarobkami 5-13tys. Bujda na resorach. Omijać szerokim łukiem.

Kierowca Nowy wpis
@Beata

Auta to złom, zarobki można i 10tys zarobić jak ci nie zabiorą za uszkodzenia, i oczywiście jak ktoś ma siłę i zdrowie dźwigać po 100kg 200kg na 4 piętro bez windy. W tej firmie nie ma limitu na wodę Lidzie zamawiają bez opamoetania bo promocja jest. Po roku pracy o ile ktoś wytrzyma tylko renta.

LP

A tu w marketingu dają tylko umowę zlecenie, tak? Czy to cała firma pracuje bez umowy o pracę, czy tylko właśnie ten jeden dział? Bo to tak niejasno napisane jest, a mnie ciekawi stanowisko w HR.

krzyzak

i co wam po tej umowie jak z dnia na dzien wylecieliscie na bruk

kurczak123

tak jak ktoś napisał, wylecieliście podobno z dnia na dzień na zbity **** to dopiero świadczy o firmie. Schowaj sie sfrustrowany były kierowniczku z baśki.

aaaaaaaaaaaaaaaaaalebeka Nowy wpis
@kurczak123

jak tam kasztanie na umowe zleceniu? podzielicie ten sam los. Zatrudnianie kierowcow przez agencje na umowe zlecenie i obiecanki cacanki o zarobkach od 5 do 13tys... szkoda gadac

@Nowy pracownik

Hej Chciałbym dowiedzieć jak się pracuje na magazynie we frisco na Bielanach Wrocławskich ? Na czym dokładnie polega praca kierownika zmiany - widziałem aktualną rekrutację.

OM
@@Nowy pracownik

Cześć, także jestem zainteresowana. Też licze, że ktoś opowie o pracy kierownika zmiany. A wiecie, czy jest opcja przenoszenia się między magazynami na terenie PL? Czy jak zacznę tu taką pracę, a po czasie będę się przeprowadzać, to będą mogła bezproblemowo przenieść się do innego magazynu firmy?

Kilka dni

Nie zapłacili za szkolenie i kilku dniową pracę

Kierowca

Praca na pewno wymagająca, ciężka fizycznie - nie we wszystkich blokach przecież mamy windy. Jesli prace we Frisco potraktujesz jako cały etat to jestes w stanie zarobić średnia krajowa. Fajne, ze możesz jednak zrobic więcej zmian.

Beata
@Kierowca

To jak tu wygląda kwestia umów? Jest jakaś gadzinówka, że mówisz, że można sobie traktować tą pracę jak na pełen etat? Pracodawca jest aż tak elastyczny że możesz pracować ile chcesz?

@Beata

Cześć Beata! Średniomiesięcznie nasi Kierowcy zarabiają od 4500 PLN w górę na rękę! Oczywiście jest możliwość zarobienia znacznie więcej; rekordzista w miesiąc wyciągnął ponad 10 000 zł! Grafik dostosowany do potrzeb Kierowcy - to on decyduje ile dni w tygodniu pracuje. Mamy elastyczne formy zatrudnienia: zlecenie lub B2B.

@Frisco S.A.

A ile musiał godzin pracować ten rekordzista, żeby zarobić taką stawkę? To mnie bardzo ciekawi. Tak samo z tą podstawą 4500, o ilu dniach pracy mówimy? Jak jest wyliczana stawka?

Śmiech
@Anna

Skromne 6-7 dni w tygodniu od 5 do 22 :)

Śmiech
@Beata

Płacone tylko za dostawę, na umowie zlecenie całe 11.50 złociszy (przez agencję) nieważne czy 8 zgrzewek wody czy dwie torby. Możesz robić i 7 dni po dwie zmiany jak Ci zdrowia i życia nie szkoda Po to jest ten magiczny rodzaj umowy :)

Jakub
@Śmiech

Jak długo tu się robi przez agencję zatrudnienia i czy znane są Ci przykłady osób, które przeszły na UoP lub awansowały? I czy potrzeba dużego doświadczenia w prowadzeniu auta?

@Jakub

Cześć Jakub, takich przypadków mamy bardzo dużo! My lubimy promocje wewnętrzne:) Jeśli chodzi o doświadczenie w prowadzeniu auta - każdy z tym ma inaczej - najważniejsze, żebyś czuł się pewnie za kierownicą i przede wszystkim dbał o bezpieczeństwo swoi i innych uczestników w ruchu drogowym:)

Olga
@Frisco S.A.

A te dostawy to swoim samochodem czy firmowym się realizuje? To chyba dość istotna kwestia, a nikt nie zapytał o to.

@Olga

Cześć! Posiadamy nowoczesną flotę Mercedesów Sprinter:)

@Śmiech

Naprawdę? A ile przerw? Przecież w systemie ciągłym nawet po 10 dniach pracy musi być przerwa bodajże. Jest wolne normalnie tak jak powinno być?

@Śmiech

Naprawdę? To tam można pracować bez limitu czy taki grafik jest narzucany? Wspomnieli, że można sobie dni pracy wybrać, ale nic o godzinach nie było tam, jak to działa. Czy tam są jakieś przerwy w ogóle?

@Anna

Pani Anno, grafik jest konsultowany z Kierowcą. Z Kierowcami współpracujemy na bazie Umowy B2B lub umowy zlecenia. Dbamy o odpoczynek naszych Kierowców. Zachęcamy do wysłania aplikacji i spotkania w celu omówienia warunków współpracy z Frisco:)

Artur
@Anna

Nie płacą od godziny a od punktu. Dopiero zaczynam pracę w tej firmie, jeszcze jestem na szkoleniu więc rozmawiam z kierowcami którzy mnie szkolą i zaden nie narzeka. Próbowałem w kurierce i to nie było dla mnie, myślałem że tu będzie podobnie ale się myliłem, jest znacznie lepiej. Jak już wszystko ogarniasz, nie opóźnieniasz dostaw, dostajesz powiedzmy 26 punktów (dostaw) które można zrobić w 6 godzin, więc 26 * stawka na rękę, równa się dniówka, Niektórzy biorą całe dni, dwie zmiany, czyli robi się około 52 punktów w jeden dzień, mało? Dobre w tym jest to, że od Ciebie zależy ile zarobisz, sam sobie ustawiasz grafik. Masz na coś ciśnieie w danym miesiącu, weźmiesz więcej zmian, lub niektóre dni cale i spokojnie wyciągniesz 6,5 tysiąca. Masz wyjazd, potrzebujesz wolne, no problem, wpisujesz się w grafik kiedy Ci wygodnie. Ja lubię jeździć i nie boje się wnieść kilku zgrzewek wody na 4 piętro, więc jak na razie podoba mi się ta praca.

MA
@Artur

A podasz ile tacy doświadczeni kierowcy mają dniówki? Ile wynosi stawka dla nowych ludzi? No i powiedz czy jest jakieś minimum punktów, które w miesiące trzeba zrobić. A czy wolne trzeba ustalić z jakimś większym wyprzedzeniem?

Artur
@MA

Hej. Dniówkę masz zależną od ilości punktów, stawka jest taka sama dla wszystkich, jedynie w okresie 5 dni szkolenia jest ciut niższa, potem już jeździsz sam. Punktów możesz mieć mniej, zależy czy się wyrabiasz, lub więcej, też masz na to jakiś wpływ. Najlepiej zadzwonić i się umówić, lub po prostu podjechać i tak wszystkiego się dowiesz, ale nie jest źle. Więcej dowiesz się po umówieniu lub na miejscu, ja też jestem jeszcze świerzak więc nie chciałbym wprowadzić Cię w błąd. A co do grafiku, grafik układasz sobie sam, wpisujesz dni w które chcesz pracować i tyle.

xXx
@Frisco S.A.

Jakie na rękę jak z tej kwoty trzeba opłacić sobie księgowość zus podatki. Te 4500 to netto i kolorować to sobie możecie...chyba zapomnieliście dodać koszta które sobie każdy musi pokryć.

RR
@xXx

To ile można wyjść na czysto po odjęciu tych kosztów? Możesz coś więcej powiedzieć o tych punktach, o których tu pisano? Jak można je uzyskać?

UT

Jaka jest pensja Kierownika Zmiany/Brygadzisty, jak to przyrównać do listy wymagań i obowiązków? Czy zanim firma wrzuci tego typu oferty do Internetu, to robią rekonesans wśród obecnych pracowników, kto by mógł zająć tego typu fuchę, no i kto by chciał? Ja z ogłoszenia dowiedziałem się tyle, że praca jest na dwie zmiany.

zainteresowany

Specjalista / Starszy Specjalista ds. sprzedaży B2B (KAM) - ktoś powie czy warto?

FX

Widzę po ogłoszeniu na kierowcę - dostawcę, że limitu godzin tam chyba nie ma? Dajcie znać, ile Wy tam pracujecie, żeby zarobić coś powyżej minimalnej. Najlepiej dziennie, wtedy najbardziej wyraźnie to widać. Chcę po prostu wiedzieć, czy to się opłaca na tę chwilę, przy tych cenach wynajmu, jakie mam...

Były

Jeżeli szukasz miejsca w którym będziesz się rozwijać, gdzie będzie doceniane doświadczenie, pomysły i zaangażowanie, chcesz mieć fajny i dobrze zarządzany zespół? Omijaj szerokim łukiem. W firmie nie ma dobrych managerów, kto może odchodzi. Kto nie może idzie na zwolnienie lekarskie.

@Były

Cześć! Skala rotacji Pracowników w firmie wynosi 6% (obszar biurowy i logistka - wyłączając kierowców i pracowników magazynu), natomiast skala zwolnień lekarskich jest praktycznie marginalna. Prośba o nie wprowadzanie odbiorców w błąd. W przypadku jakichkolwiek pytań uprzejma prośba o kontakt hr@frisco.pl

@Frisco S.A.

Wyłączając kierowców-:) rotacja kierowców to 40% w miesiącu?

@Kierowca

Tak - to były dane zagregowane. Faktycznie w przypadku pracowników na Magazynie czy naszych Kierowców skala rotacji jest większa - to wynika też z pewnej sezonowości naszego biznesu. W przypadku naszych Kierowców często jest tak, że jest to dla nich praca dodatkowa.

RO
@Frisco S.A.

A jeżeli miałaby to być dla mnie - mówię o pracy kierowcy - robota na cały etat, to czy otrzymałbym u Was umowę o pracę na czas nieokreślony? Mam również pytanie o to, ile w tej chwili wynoszą zarobki? I z czego wynikają te rady od aktualnych lub byłych pracowników, by omijać firmę?

Wszystkie najlżejsze produkty do dowiezienie dostają Ukraińcy. Polacy mogą liczyć na 5x większy ciężar podczas dostaw. Brak dobrej komunikacji. Wysyłanie SMS o godzinach gdzie można by było iść spać szczególnie jeśli ktoś ma wpisane dwie zmiany następnego dnia i musi wstać o 4 a SMS przychodzi o 21.20. Jak przyjedziesz na 5 i nie dostałeś SMS to ci powiedzą że dzień wcześniej nie wysłali SMS i żebyś jechał do domu. To co sobie założysz że zarobisz nie ma szansy bo wyjdziesz max 3500zl. Nie polecam omijał bym szerokim łukiem zostawił Ukrainie która jak już ma od Polski za dużo to niech pracuje a nie żyje na dodatkach

Kierowca

Widocznie kolega sobie nie radził? Po co (usunięte przez administratora) firmę? Co prawda nie każdy sobie poradzi to mimo wszystko dość wymagająca praca, fizycznie i psychicznie -:)

Ola

Zamawiam od lat, jestem bardzo zadowolona. Kierowcy mili i kulturalni, jakość jedzenia ok. Bardzo sobie chwalę to, że są daty ważności każdego produktu pokazane przy zamówieniu. Zdaje sobie sprawę, że to ciężka praca. Czy naprawdę są ludzie wśród klientów, którzy nie daja napiwków, gdy ktoś im wniesie zgrzewy wody, soków i mleka? Naprawdę? To takie przykre:( zawsze panu kierowcy staram się coś dać w podziękowaniu, z 10-15zł.

@Ola

Dziękuję za docenię naszej ciężkiej pracy. Takich klientów jest jednak bardzo mało, niestety większość klientów nie otwiera nawet drzwi (zwłaszcza tych co zamawiają masakryczne ilosci wody na 4 piętro bez windy) przykre że nawet nie stać ich na słowo dziękuję.

VS

Młodszy specjalista ds. logistyki ma tam ogółem szansę się rozwinąć? Szukam pracy początkującej w branży, ale też nie chcę być wiecznym juniorem jak coś. Za duzo w ogłoszeniu to nawet nie napisali o tych możliwościach, które oferują albo nie, dlatego tutaj przyszedłem.

Jaka jest kultura pracy w Frisco S.A.?

Zdzisiek

Skoro tak, to nic tylko tam pracować. Lecę aktualizować cefałkę :) Ale przedtem mam pytanie - jak wygląda możliwość rozwoju w strukturach firmy, o której jest mowa w ogłoszeniach?

Praca

Napiszcie jak się pracuje w księgowości. Zastanawiam się nad złożeniem cv.

Zorientowany
@Praca

Doskonale. W zasadzie jak w całej firmie. Frisco jest najlepszym środowiskiem pracy, w jakimkolwiek byłem. A mam ponad 30 lat doświadczenia zawodowego.

Dzień dobry, finalne wynagrodzenie jest skorelowane z doświadczeniem i wykształceniem już wybranego Pracownika. Godziny pracy mamy elastyczne - głównie zaczynamy pracę w godz. 8-10. Zachęcamy do przesłania CV / lub prosimy o bezpośredni kontakt:)

A.

Czy zawsze jest tak, że nie dają Państwo odpowiedzi zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej? Ja rozumiem nawał pracy, ale uważam, że odpowiedz zwrotna się każdemu kandydatowi należy - tym bardziej, ze padła z Państwa strony deklaracja terminu.

@A.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację! W chwili obecnej bieżące procesy rekrutacyjne jeszcze się nie zakończyły. W przypadku pytań zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu.

Kandydatka
@A.

Coś w tym jest bo tez miałam obiecana informacje zwrotna w przeciągu 2 tygodni a mija chyba z miesiąc i informacji brak.

@Kandydatka

Proszę sprawdzić wiadomości e-mail:) W przypadku pytań polecamy bezpośredni kontakt:)

Cześć, z uwagi na to, że prowadzimy równolegle rekrutacje w różnych naszych lokalizacjach, prośba o kontakt na kadry@frisco.pl, tak żebyśmy mogli sprawdzić gdzie popełniliśmy błąd i szybko wrócić do Ciebie z informacją zwrotną. Dzięki!

Potencjalna kandydatka
@Kandydatka

Zapomnij ze dostaniesz odpowiedz od @Pracodawca..Ja tez miałam obiecane 2-3 tygodnie a minęły chyba 2 miesiące i żadnej odpowiedzi zwrotnej - ani w jedna ani w druga stronę. Naprawdę nie rozumiem z czego to wynika bo to trochę brak poszanowania czasu kandydata…

@Potencjalna kandydatka

Cześć! Będziemy wdzięczni za kontakt na wskazanego wyżej maila, żebyśmy mogli sprawdzić co się zadziało i dlaczego nie otrzymałaś informacji zwrotnej.

Potencjalna kandydatka
@Frisco S.A.

Ale co da Państwu ze teraz napisze? Sprawdza Państwo u siebie na skrzynce ze faktycznie odpowiedz nie wyszła - nic poza tym..

Julita
@Potencjalna kandydatka

I na rozmowie Tobie to obiecali czy tak podane było w treści ogłoszenia? Ile było etapów tej rekrutacji, było spotkanie online?

Anecia

Od kilku lat jestem klientem tej firmy i do tej pory było generalnie wszystko dobrze. Niestety 4 września 2023 r. wizerunek firmy totalnie się zmniejszył w moich oczach kiedy to upomniałam się o zwrot kwoty za reklamowane w ostatnim zamówieniu towary, nagle okazało się, że to ja jeszcze muszę firmie coś dopłacić, gdyż ktoś rzekomo dopatrzył się, że w grudniu 2021 roku dwukrotnie dokonano mi zwrotu za anulowane produkty z zamówienia. Coś tu śmierdzi. Od kiedy klient odpowiada za błędy firmy i to jeszcze praktycznie 2 lata po rzekomym incydencie. Wstyd i zgroza.

@Anecia

Cześć! Jesteśmy z Panią w kontakcie i mamy nadzieję, że już niedługo rozwiążemy ten problem. Prosimy o chwilę cierpliwości i przepraszamy za zaistniałą sytuację!

Karolcia

Mąż złożył dokumenty na stanowisko brygadzisty, posiada doświadczenie nawet większe niż 2 lata. Nie ma nic na temat widełek zarobkowych, jest ktoś je ale stanie przedstawić na forum? Ponad 5 będzie?

Marzena

Skoro te lepsze stanowiska są obsadzane ludźmi z polecenia to czy zwykły pracownik ma tutaj szansę na rozwój, awans? Docieniaja tutaj jakos ludzi czy jest zero motywacji?

@Marzena

Przepraszam że tak wulgarnie ale jest tak Jeśli nie przeszkadza ci to że trzeba smyrac językiem po (usunięte przez administratora) tych wyżej i łechtania ich ego to tak możesz liczyć na awans jako zwykły pracownik

Olga
@Nie

Ok rozumiem. A podwyżki? Długo trzeba czekać na decyzję po złożeniu wniosku o taką podwyżkę? Biorą pod uwagę jakieś kryteria do tego?

@Olga

Pani Olgo, bardzo transparentnie podchodzimy do polityki wynagradzania naszych Kierowców i wszystkich współpracujących bezpośrednio z Frisco obowiązują te same stawki.

@Olga

Rozmowa o podwyżce możliwa po przepracowaniu roku. Nawet jak wynegocjujesz cokolwiek - możesz czekać kilka mówiący na wzrost wypłaty.

Leszek
@Kasia

Tak się sprawy mają mówisz. Możesz zatem wyjaśnić, czy stawka dla kierowcy jest tu na wstępie na tyle wysoka, by brak podwyżki przez co najmniej rok nie demotywował?

Kobieta
@Kasia

A można poza podwyżką negocjować tez jakieś benefity? Czy firma rozważa opcje, aby poza pensją dawać jakie dodatki? Może jak nie kasa, to właśnie można uzyskać jakiś pakiet medyczny albo karte sportową?

A jak wygląda praca w marketingu i ecoomerce? Warto do Was przyjść?

Iwona
@Kandydat

Prowadzą obecnie rekrutację na jakieś stanowisko? Czy po prostu rozważasz podesłanie CV? Takie podesłane CV bez aktualnej rekrutacji będzie brane w ogóle pod uwagę w tej firmie ?

nie
@Kandydat

Zdecydowanie nie. Jak masz doświadczenie - zorientujesz się szybko jak wiele spraw jest źle prowadzonych. Jak go nie masz - nie nauczysz się niczego wartościowego. Nie ma od kogo.

Marika
@nie

Co z jakimiś szkoleniami zewnętrznymi, firma takie organizuje? Może to jest jakiś sposób na nauczenie się czegoś do pracy tutaj? A dobrze płacą chociaz w tym dziale?

@Marika

Szkoleń brak. Wynagrodzenie też kiepskie - dużo niższe niż na rynku.

@Marika

PA. Jak chcesz się nauczyć jak nie robić kampanii to jest to idealne miejsce.

@Nie

Cześć, w ostatnim czasie dużo w tym zakresie się zmieniło. Nasi Pracownicy mają dostęp do najlepszych w Polsce platform edukacyjnych i szkoleniowych - Akademia Umiejętności (szkolenia narzędziowe, miękkie, szeroki wachlarz możliwości) i MultiLife (kursy językowe, treningi, joga, well-being itp.). Do tego systematyczne szkolenia dla Liderów. Ostatnio warsztatujemy się z zarządzania projektami i zarządzania :) Wiemy i chcemy w obszarze szkoleń działać jeszcze mocniej:)

Ciekawa
@Frisco S.A.

Z tej platformy można korzystać w dowolnej chwili? Jeśli chodzi o naukę języków to odbywa się ona w godzinach pracy, bo kiedyś spotkałam się z taką dogodnością?

Karolcia
@Nie

To ile dokładnie tutaj płacą? Ktoś tu napisał, że jak masz doświadczenie to od razu wiesz, że coś jest źle robione. A jak tu reagują na chęć zmiany, warto proponować inne spojrzenie na problem?

Czy obecnie są prowadzone rekrutacje? Jeśli tak to na jakie stanowiska Frisco szuka?

Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frisco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Frisco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frisco S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frisco S.A.?

Kandydaci do pracy w Frisco S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frisco S.A.