Opinie o Data Contact w Warszawa

"Nasza przewaga to przede wszystkim ludzie. Można mieć najnowsze systemy teleinformatyczne, ale jeśli nie ma kompetentnych osób, które potrafią tymi systemami zarządzać ,to nic z tego nie wyjdzie."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Data Contact w Warszawa

Pracownik Nowy wpis

Pracowałam w firmie Datacontact wiele lat i bardzo polecam. Ludzie mili, atmosfera bardzo dobra i nigdy nie było problemu by się dogadać odnośnie godzin pracy. Kierownictwo pomocne, ogólnie z każdym można było się dogadac. Pensja zawsze na czas. Luźna atmosfera. Miło I dobrze wspominam :)

Katarzyna

Zrezygnowalam z pracy, bo nie odpowiadała mi dalsza wspolpraca. Nie zapłacono mi za 2 dni pracy -16 h. Trenerka oświadczyła mi, że po szkoleniu z projektu muszę go odpracować. Jeżeli nie, wyczyści moje godziny pracy. I tak zrobiła. W umowie zleceniu nie było takiej informacji,że muszę odpracowywać szkolenie. NIE POLECAM

Ryszard Nowy wpis
@Katarzyna

Twoja sytuacja rzeczywiście może wzbudzać niezadowolenie, ale może warto na spokojnie sprawdzić raz jeszcze umowę. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej dopytywałaś, czy szkolenie wlicza się do godzin pracy? Może nie warto było podejmować decyzji o rezygnacji z pracy na podstawie kilkunastu godzin. Zawsze należy szukać kompromisu.

Katarzyna Nowy wpis
@Ryszard

,, W sprawach nie ujętych w umowie zleceniu zastosowanie maja przepisy kodeksu cywilnego''. Brak pisemnych list obecności- nie mam jak udowodnić liczby przepracowanych godzin . Nie mam z czym zgłosić się do Państwowej Inspekcji Pracy ani Sądu Cywilnego. Nie odzyskam należnych mi pieniędzy.

Katarzyna Nowy wpis
@Katarzyna

Godziny skasowała mi z systemu trenerka Sylwia-blondynka

Irek

Słyszałam, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Może wiecie czy potrzebują pracowników?

Patrycja

Dawno nikt z Was nie zamieszczał swoich opinii o Data Contact. Czy to prawda, że firma ta została przejęta przez Armatis-lc? Jeżeli tak, to ktoś z Was mógłby opisać czy po tej zmianie zmieniły się warunki Waszego zatrudnienia? Jaka panuje atmosfera w tym miejscu pracy?

Telemarketer

pani Agata z rekrutacji poprosila tylko by zaprezentowac jej sposob sprzedazy, bulka z masłem

absolutnie nikomu nie polecam pracy w tej placowce, to sa oszusty

amak

Wiecie czy będą mieli oferty pracy na doradców żywieniowych?

atomówka

+ bardzo elastyczny grafik + terminowe wypłaty + świetni ludzie, zarówno pracownicy jak i koordynatorzy, luźna atmosfera + dobrze przygotowane szkolenia i nie ma problemu żeby o coś dopytać + lokalizacja z dala od wielkich szklanych biurowców, chociaż podobno ma się to zmienić :( - nudna i odtwórcza praca, jak ktoś szuka kreatywności to raczej nie tutaj - małe możliwości awansu - hałas Fajne miejsce na start dla młodych osób. Można się zaczepić w trakcie studiów, żeby sobie dorobić, kasa wliczając bonusy i premie jest spoko w porównaniu do sieciówek czy marketów.

gośćć

nie mam doświadczenia w sprzedaży dlatego pytam o podstawowe stawki :)

gośćć

może mi ktoś napisać jakie są stawki podstawowe i atmosfera na projekcie wydawniczym?

irena

Kiepska

zainteresowany

witam wszystkich, zycie tak się złozyło, że zaczynam szukac pracy w call center. proszę o podpowiedż osoby, ktore miały kontakt z firmą- czy jest szansa, aby w ciagu miesiąca dobic np. do 200- 230 godzin pracy? i druga sprawa- jaki rząd wielkości mozna zarobic premii/prowizji- czy są to sprawy rzędu 200-300zł, czy da radę pociagnąc ponad tysiąc? Nie boje się pracy ani rozmow prze telefon, wolałbym miecjednak świadomość, ze przy odpowiednim zaagażowaniu dam radę zarobić ok. 3000 na rekę

asdfgh

Brak profesionalnego podejścia do pracowników na rzucanie norm o których nie było mowy przy rekrutacji inne warunki umowy niż pracy nie polecam firmy Data CONTACT w Warszawie!!!!!!

bardotka

Rzeczywiście przyjazna rekrutacja. Miła rozmowa, szczegółowe informacje na temat projektów i pracy. Można tam się spokojnie zaczepić i popracować. Ogólnie daje plus.

ela

pracowalam w Dacie przez 8 miesiecy i dla mnie najwazniejsze bylo to, ze grafik byl elastyczny i mozna bylo dogadac sie kiedy i od/do ktorej mozna pracowac i pieniadze byly na czas. W ogole nie planuje przyszlosci w call center, ale na pewno w tej firmie mozna sobie popracowac w wakacje, lub na dluzej, bo tam sa ludzie (zreszta baaardzo fajni) ktorzy pracuja od momentu zalozenia tej firmy

alfonso

natalia a czy przed publikacją komentarza przeczytałaś regulamin? Now łaśnie- sama sobie odpowiedziałaś. Ja tam się nie znam ale jeżeli komentarz narusza regulamin stony gowork.pl to nie ma żadnych podstaw do tego żeby taki koment widniał na ogólnodostępnym forum i zeby admin go nie wywalil.

donguralesko

na ncplus mozesz pracowac jak chcesz, tylko ze min. 30h tygodniowo wraz z sobotami i dwa razy w tygodniu musissz przyjsc dzwonic na druga zmiane czyli np od trzynastej. glownie to grafik ustalasz z liderem i czesto jest tak ze mozna sie dogadac. dobrze sie robilo ale pracuje teraz w firmie u brata i juz nie dzwonie

test

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na projekcie NC+. Konkretnie chodzi mi o dokładny opis jak i w jaki sposób wybiera się godziny pracy, czy jest teoretycznie mozliwosć np. przyjścia każdego dnia na inną godzinę, czy zawsze jest 8 godzin czy nie itd. Jakie zmiany są do wyboru? Generalnie cała mechanika godzin pracy mnie interesuje. Pozdrawiam

xxxanaxxx

Natalio, proszę sprawdź napis po prawej stronie na górze nad gwiazdkami oceniającymi, tam jest napisane DataContact - Warszawa, tu skupia się społeczność ze stolicy, więc jeżeli chcesz pisać o innych firmach/lokalizacjach/pracownikach to pisz to ale na innej stonie/innym forum/innej zakładce albo jak chcesz to załóż bloga na wordpresie. Pzdr PEACE

4funtv

anonim mówisz teraz o stalowej woli a powiem ci jak jest w warszawie: -"mila atmosfera to mit szczegolnie miedzy koordynatorami, a telemarketerami" u nas ostatnio zgłosili się chętni do druzynowego biegu z przeszkodami survival race i biegli zarowno konsultanci jak i koordynatorzy, jako jeden zespół, wszyscy dobrze sie dogadują. Nie raz widziałem jak koordynator grał razem ze swoim konsultantem na xboxie dostępnym w firmie. To znaczy że praca to nie tylko dzwonienie ale takze wspolnie spedzone chwile np na imprezach integracyjnych. Moze przeprowadz sie do wwy i zatrudnij sie w tej lokalizacji, to poczujesz różnice

chętnie się zatrudnie. Powiedzcie mi czy da się zarobić ponad 2 tysiące?

wiedzmin

nie wiem jak dla reszty ale mi sie dobrze pracowalo bo moglem dopasowac grafik do siebie, tak jak mi pasowalo. co prawda pracowalem tam tylko 6 miesiecy ale ogolnie dobrze wspominam.

ggg

no tak tylko ze to jest link do ogłoszenia w krakowie a nie do pracy na jagielonskiej w warszawie

Zostaw merytoryczną opinię o Data Contact - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Data Contact?

Kandydaci do pracy w Data Contact napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Data Contact
2.6/5 Na podstawie 248 ocen.

Data Contact