Karmat Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Karmat Sp. z o.o.

Pracownik 2012-01-13 19:48:17
Firma Karmat Sp. z o.o.o w Poznaniu!!! ( usunięte przez administratora ) umowy, ciągłe spóźnienia z wynagrodzeniem ( usunięte przez administratora )! Nikomu nie polecam!
byly pracownik 2012-06-12 21:44:06
pracowalem u (usunięte przez moderatora), kilka miesiecy ja nie nazekalem ale to co zaczol robic z koncem roku przegiecie ciagle spoznienia sie z wyplata maszyny zenada po prostu nie polecam
Szefuncio 2013-01-10 20:16:35
Ci ktorzy to piszą (i nawet nie maja odwagi sie podpisac, pewnie dlatego, ze boją sie riposty) to zapewne Ci którzy zostali złapani na kradzieży paliwa , niedbali o sprzęt, naciągali godziny i ogólnie mieli ciągłe pretensje nie dając nic od siebie. Drodzy pracodawcy odradzam Wam takich pracownikow.
poszukiwacz 2013-04-22 19:00:52
A gdzie karmat ma bazę z maszynami
robert m 2013-05-16 10:28:34
Ja juz jako byly pracownik moge tylko powiedziec jedno czlowiek ktorego mozna przylozyc do rany co do wynagrodzen to za moich czasow tez bywalo roznie ale byly na czas lub z opoznieniem tak jest w wiekszosc firmach tylko pracownicy nie zawsze moga zrozumiec ze wynagrodzenia dzialaja jak różaniec jeden nie zaplaci drugi nie zaplaci itd co odbija sie na finansach firmy a co z tym idzie na pracownikach co do sprzetu to z moich czsow byly napewno gorsze auta ale jak sie dbalo to sie robic czym mialo to tyle PREZES nie przejmuj sie i do przodu pozdrawiam
anonim 2014-09-18 17:14:36
Jakimi maszynami?Oszukali sporo firm,banków, leasingów, wyciągnęli co trzeba- zbańczyli i otworzyli nową spółkę i to nie po raz pierwszy, taki schemat...
XXX 2015-09-10 22:27:34
Chyba na wokandach sądowych i w Prokuraturze oraz CBŚP :D
... 2015-10-06 21:20:42
Kładą jedną firmę, otwierają drugą, ale już nie są bezkarni.
Mici 2016-05-15 12:50:05
Karmat Sp. z o.o. ma się coraz lepiej, bardzo fajna firma, która zapewnia umowę o pracę od pierwszego dnia
Zostaw swoją opinię o Karmat Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karmat Sp. z o.o.