Opinie o Skorpion Security w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skorpion Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Skorpion Security o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skorpion Security w Warszawa

żółty Nowy wpis

Czy teraz też taki (usunięte przez administratora) w firmie jak w 2009 roku... Pan inspektor na romansach U Pani Barbary... ochroniarze łaźli gdzie chcieli: nacipani, nachlani, jak trzeba to się podmienimy i nikt niezauwarzy?

Iwona

@Artur Nieborekczy dobrze rozumiem, że uważasz że fakt bycia zatrudnionym przez Skorpion Security wpływa na to jak jesteś traktowany przez potencjalnych pracodawców? Kiedy miały miejsce sytuacje, o których wspominasz? Od jak dawna nie pracujesz już w firmie?

Artur Nieborek Nowy wpis
@Iwona

Tak jak się dostaje żółty identyfikator a pozostali mają granatowe, i mam tu na myśli pracowników pieszych patroli, bo później się skapowałem, że dostałem jako jedyny tego kolory identyfikator a inni mieli granatowe albo niebieskie..

Artur Nowy wpis

@Pracowałem w tej agencji i wiem jakimi nieuczciwymi są ich szefowie jak oszukują na ZUS-E i skarbówce i co tolerują w swojej agencji. Wiem jakich przyjmowali do ochrony ZTM w Warszawie pracowników (piesze patrole ZTM) większość z nich nieposiadała licencji lub mieli ją zabraną. Inspektor Pan Dariusz Warcholak lub szef tej grupy jak ją nazywali grupa SKORPION- piszę szef ,ponieważ decydował kogo przyjąć, a kogo nie. Ten Pan pozwalał swoim pracownikom prawie na wszystko była dosłowna wolna amerykanka. Niektórzy z pracowników nosili co chcieli przy sobie (pałki teleskopowa 21,26 cali stał hartowana, dosłownie wszystko co można kupić w sklepach militarnych ,włącznie z paralizatorami).. Ten pan akceptował szarpaniny i wybryki swoich pracowników pozwalał im się podmieniać z różnymi typami. Na rejonach jeździli ludzie którzy mieli oryginałów identyfikatory zresztą to było bez znaczenia ponieważ i tak były odwrócone i nie widać było nic. Jeden z takich "zamienników" pokazał mi jak ukraść portfel z kieszeni, niektórzy z pracowników wyglądem przypominali kryminalistów. Tak się zaczęło jak Pan inspektor powiedział, że naszywka jest nic niewarta i agencja praktycznie nie istnieje. Kontrolny na rejonach to dosłownie fikcja, jedno o co pytał i co go interesowało to to czy chłopaki macie sprzęt? Wiem że w tej agencji było akceptowane niezgodne z prawem używanie środków przymusu bezpośredniego. Między innymi: używanie gazu prosto w oczy, bicie po nogach pałką- sam miałem takie szkolenie u jednego z pracowników, jakim był Dariusz Dulder, który podobno miał licencję. Wiem ,że ci którzy mieli licencję potrafili oddawać swoje służby razem z mundurem i identyfikatorem i pan inspektor grał głupiego. Tak się działo nocami kontrolerzy, z którymi pracowałem potrafili wymuszać natychmiast zapłatę za jazdę ich zdaniem ze złym biletem, od obcokrajowców, ugadywanie się z cwanymi paniami jeżdżącymi bez biletu na barabara itp..

@selon noo ale to skoro przyjmuja ludzi bez dosiwadczenia to podjrzewam ze tez oferuja im jakies szkolenia wdrozeniowe zeby na poczatku latwiej bylo..ale z drugiej srony przeciez dosiwadczenie tez trzeba gdzeis zdobuc

Artur Nowy wpis
@23456

Jest szkolenie pół godziny i wystarczy, jeśli chodzi o tych bez licencji. W Sigmie miałem takie szkolenie, że mi dęba włosy stanęły. Dowiedziałem się z tego szkolenia, że na sklepie kradnie gruźin i nikt inny. Takiego kretyna miałem szkoleniowca, nie mniejszego inspektora..

Czy po rozmowie w Skorpion Security rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
paweł

hej, jestem młodym chłopakiem, bardzo wysportowanym i z miłą aparycją, ale niestety przez błędy młodości nie poszedłem na studia, więc moje wykształcenie to tylko matura... Czy z takim wykształceniem ma w ogóle szanse na pracę w Skorpionie? jestem niekarany oczywiście i bardzo zdyscyplinowany. Licze że mi podpowiecie

@paweł

Tak oni frajerów szukają...

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy Skorpion Security?

Artur

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Iwona

Czy ktoś z Was pracuje obecnie w firmie Skorpion Security? Ich oficjalna strona internetowa http://www.skorpion-ochrona.pl/ reklamuje ich jako ugruntowaną i rozpoznawalną firmę na rynku. Chcielibyśmy się dowiedzieć, jak to wygląda w praktyce, czy dbają o swoich pracowników? Podzielcie się wiedzą.

@Iwona

Nieradzę pracować w tej firmie, pracowałem w SKORPIONIE i zostałem oszukany na ZUS-e. W tej firmie, dosłownie brakuje wszystkiego, tak chytrego szefa to ja nie widziałem, także nie polecam..

Old

Praca Wedkowy bardzo chora firma wynagrodzenie 1500 do tego dochodzi niby zwrot za dojazd 500 trzeba wypełnić kwity ,by dostać dofinansowanie.Przed wypełnieniem kazdy ze stałych pracownikow ma amnezja jak wypełnić druk.Paru dowódców znęca się nad ludzmi ,zeby krytyka była na osobnosci to o.k ale zawsze jest na forum ,ale czego wymagać od osób po gimnazjum.Relasumujac dużo nerwów przez pare chorych osób lepiej zostać psem cyrkowym niz w Wedkowach z licencja parkingowym.

Maria

Jaki jest powód, że nikt nie pisze?

Artur Nieborek

Nie polecam nikomu tej firmy pracowałem i Wiem jak traktują pracowników. Dostałem umowę która była wartą tyle ile papier toaletowy. Zostałem oszukany na ZUS-e dostałem 25 złotych na miesiąc ale mało dostałem żółty identyfikator inny niż inni mieli. Pracowałem bezlicencji zresztą nie jedyny w pieszych patrolach ZTM w Warszawie!!! W tej agencji: brakowało butów -spodnie bojowe pekały w kroku -była jedną pałką ćwiczebną na patrol- Stare kajdanki - gówniany gaz- brakowało notesów i nawet zwykłego ołówka!!! Po tej agencji jestem traktowany jak najgorszy śmieć i tak mnie traktują inne agencje ochrony: Impel,Fokus,Sigma,City Sekurity,Falkon i inne... oraz ogromne kłopoty z dostaniem pracy..

kapitan

dobrze wiedzieć że nie tylko ja w życiu popełniałem błędy młodości i nie tylko ja nie mam studiów. Paweł, podniosłeś mnie na duchu. I mnie również tak jak pawła interesuje czy mam szansę w takim razie na zdobycie pracy w Skorpion Security skoro nie mam wyższego wykształcenia.ciekawe też co ma lepszego ta firma od innych

nicky

Jakiś czas temu szukałem pracy i z "braku laku" przeszedłem się do SCORPION w Gdyni na Wzgórzu. Firma zamieściła ogłoszenie ogłoszenie na trójmiast.pl. Zastałem tam dwóch starszych panów ;) Po krótkiej rozmowie jeden z nich zapytał mnie jakich zarobków oczekuję. Powiedziałem że pracując wcześniej w ochronie zarabiałem 8h i takich zarobków oczekuję. Wtedy dwaj starsi panowie popatrzyli na siebie i zaczęli się wzajemnie nakręcać, jak małe dzieci: Jak to 8 złotych ?? ma pan licencję, tyle płacimy najlepszym i.t.d ;) Było to dla mnie dziwne doświadczenie. Widać że firma szuka pokornych, nie asertywnych osobowości które będą siedziały w pracy po 24 godzin za 7 złotych. Kolejna "firma krzak" ;)

on

ochrona w zawierciu jest tam taki szef co za bzdety wywala bo tak mu sie podoba i same czopki

okopan

T T - 2010-02-05 13:04:27 SOLID was ZMIAZDZY swoja PROFESJONALIZMEM i DOSWIADCZENIEM i tak wiekszosc z was przyjdzie na kolanach prosic o prace lacznie z dyrektoramiSolid???(usunięte przez administratora)

gość

obecne warunki pieniężne porównywalne z biedronkowymi.może niedługo jeronimo martins przejmie konsalnet :) wtedy zamiast czerwonego oka logiem będzie czerwone skrzydełko z czarnymi kropkami :)

malina

Dno i wodorosty. Syf!

bury

Ja już na szczęście nie pracuję w tej chorej firmie, gdzie większość przełożonych to niekompetentni pachołkowie dyrektorów i prezesów. Ludzie dla nich to robole, którzy wypracowują ich wakacje na Karaibach. Pozdrawiam tych, co jeszcze ciągną jakoś ten wóz. I szczególne "pozdrowienia" dla (usunięte przez administratora)

ona smutna

to jest racja tez tam pracowałm wiem jak jest szef jest ooj ostry a (usunięte przez administratora) porazka

onjoł

witam wszytkich ja mam inne zdanie o skorpionie ochrona w zawierciu to jest porstu kpina jest tam szef ktory zawalni ludzi za to ze ktos chce zrobic prawko i jesli pracujesz rok to juz za wile i dowidzenia nie pasujesz mu mam kolege co pracował tez tam zwolniony za to ze on nie spał w noc tylko ze takie koles (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) szefa polceiał i pwoiedział ze on spał dla mnie to porazka co za firam zrobcie cos z tym

@@

śmieszne.