Opinie o Mardom w Lipniki stare

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mardom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mardom o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mardom w Lipniki stare

zwolniona

niestety od niedawna już nie pracuje w tej firmie bo nie mogłam wytrzymać psychicznie . to co się dzieje na produkcji rolet a dokładnie L3 i jej brygadzistka Monika F przechodzi ludzkie pojęcie . zero pomocy z jej strony liczy się tylko wydajność . problemy zgłaszane do kierownika z tym co się dzieje nie są rozwiązywane , nikt nie liczy się ze zdaniem pracownika . ludzie mówią między sobą o całej sytuacji ale nie ma odważnego aby jej to powiedzieć bo zaraz krzyczy i nie da dojść do słowa .

Kiedyśtobyło
@Ktoś

Jeśli chodzi o byłą Brygadzistkę Magdalenę G to nie pozbyli się jej kierownicy ,tylko odeszła sama z racji wyprowadzki z córką do Olsztyna. Ale fakt to była najlepsza Brygadzistka. Zawsze pomogła, zawsze doradziła i rozumiała ludzi. Potrafila nauczyć i wierzyła w swoją linię ,stała przy nowej osobie dotąd az sie nauczyla .Kiedy było trzeba i kiedy zasłużyliśmy to był i (usunięte przez administratora) ,ale dla niej pracowało się pełna para z uśmiechem na buzi, bo ona walczyla z nami dla dobra firmy... Juz takich ludzi nie bedzie w tej firmie.....

Pracownik Home

Chciałbym poruszyć kwestię wychodzenia w czasie pracy na papierosa w MAROM HOME. Czy każdy pracownik ma takie samo prawo jak brygadzista, który zaczyna pracę o godz 6 i wychodzi na palarnie co godzina i nikt nie zwraca na to uwagi . Kierownik nawet noe reaguje a nawet widzi . Czy pracownik pracujący fizycznie jest gorszy od brygadzista? Niech ktoś się w końcu za to weźmie i traktuje wszystkich tak samo i albo wychodzą wszyscy albo jest od tego tylko czas na przerwie

Xgsjs Nowy wpis

Dzień dobry czy są przyjęcia do pracy dla Pani

PKZ Nowy wpis

Przerobiono etat mistrza na kierownika zmianowego a tu dalej ciemność i mierność ,poza wyjątkami. W świecie by czekał tylko mop.

Xcv Nowy wpis

Dlaczego? Sam się zwolnił?

Zuzanna Nowy wpis

2 osoby są poszukiwane na stanowisko magazyniera, ofertę wystawił powiatowy urząd pracy, da się radę dostać do firmy bez statusu osoby bezrobotnej czy tylko i wyłącznie przed urząd pracy? Przestój o którym tu wspominano minął, pojawiły się oferty więc się zastanawiam..

Pracownik pro

Jest teraz bardzo mało pracy i zmuszają ludzi do brania urlopów gdy według prawa za takie dni powinni płacić postojowe, niby firma kreuje się na taką z dobrym podejściem do pracownika - "europejskim", robi dla Ikei która jest "pro człowiek" a traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora)

@Pracownik pro

Naprawdę, bo ja w necie znalazłam od nich aktualną ofertę dla specjalisty ds e-commerce no i teraz nie wiem, czy wysyłać cv czy nie, bo nie chce iśc od razu na urlop. Nie napisali w ogłoszeniu, że praca jest od zaraz, to może ktoś inny odpowie mi, czy podjęcie tej pracy jest w przeciągu 2/3 tygodni czy raczej miesięcy?

Kuku ryku byku
@Pracownik pro

Masz rację zmuszają do urlopów a w lato bezpłatny ludzie już biorą ha ha ha a tak wogóle ludzi mają za nic jak miotły do ulicy. Szkoda czasu na tako prace są inne firmy na którym pracodawcy zależy na pracowniku.

Gdybym chciał złożyć cv na produkcję to ile podstawowej pensji mógłbym dostać jako doświadczony pracownik? Piszą, że nocki są dodatkowo płatne i jeszcze można dostać premie. Dlatego też jestem ciekaw ile ze wszystkim miesięcznie się wychodzi. Firma kontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami, więc chciałbym w razie co wiedzieć w jakim maksymalnie czasie mogę spodziewać się jakiegoś odzewu.

A ja polecam pracę w Mardom, w szczególności dużym plusem jest zapewniony dojazd autobusami, gdyby nie to, wielu pracowników nie miałoby możliwości pracy tutaj, ponadto jest tu miła atmosfera, ludzie są bardzo pomocni, wypłaty na czas.

Elektrycy poszukiwani są do 3 miejscowości, jak z atmosferą konkretnie w Pułtusku? Sporo osób pisze tu na ten temat ale nie podaje co gdzie konkretnie. Razem z premiami bo czytałem, że takie są zarobków można oczekiwać większych niż 5 tysięcy netto?

km

Mardom to miejsce dla pracy tymczasowej, jesli nie masz wyjścia to mozna isc. Ja nie polecam , co prawda ludzie spoko, ale reszta to (usunięte przez administratora) zawsze jak trafi sie jakis fajny kierownik który dba o ludzi to dlugo nie popracuje, jak np jeden kierownik z magazynu home

QWERTY

Ponoć godziny nocne są dodatkowo płatne w systemie 3-zmianowym w firmie. Operator wózka jaką stawkę by w takim razie otrzymał? Ile nocek w miesiącu przypada na osobę, da się dogadać co do grafiku ze innymi osobami na produkcji czy to kiero ustala z góry bez konsultacji? W ofercie wspomnieli o podstawie + premii, a tu pisano, że premii jeszcze rok temu nie było. To aż ciekawi mnie ile ona wynosi?

Kotek

Witam pracowałem tam jakiś czas, ciągłe zastraszanie ludzi jak by nie wiadomo ile bym tu zarabiał. Big brother. Nie polecam

@Kotek

Czy ja dobrze to rozumiem, big brother, czyli że firma ma wiele kamer i obserwuje pracowników non stop? Czy ten materiał z kamer to jest zbierany po co? Chodzi o sprawdzanie, kto co robi i czy nikt nie marnuje czasu? Czy może też do tego, aby karać pracowników za jakieś błędy, nieodpowiednie zachowanie, za długie przerwy?

Jolanta

Ale te inne zadania są wpisane w obowiązki czy po prostu chodzi tu o nie robienie sobie przestojów? Jak zwykle długo trwają takie awarie? Czy przerwy na toaletę lub zjedzenie posiłku można normalnie sobie robić?

zwolnilam się
@Jolanta

Nikt sobie sam przestojów nie robi maszyna nawet jak stoi te 5 minut to my musieliśmy za szczotki się brać

Jaka jest stawka początkowa w Mardom? 15 kwietnia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Technolog Drewna.

Pracuję w tej firmie

Ogłoszeń o aktualnej rekrutacji polecam szukać na ich stronie internetowej. Albo na Facebooku wyszukując grupa Mardom.

Cześć, wiecie co firma rozumie poprzez biegłą znajomość excela? Jest to wymóg w ogłoszeniu o prace na stanowisko Kontroler finansowy. Czy chcą, by po prostu umieć w nim wszystko zrobić, czy też, aby na pamięć znać np. wszelkie formuły i czy sprawdzają to podczas procesu rekrutacji? Jest jakiś spis czynności, które firma rozumie jako biegłość?

Pracownik Home

Tajniak

Pracownikom wmawiają że kryzys i nie ma na premię i podwyżki a góra co chwila delektuje się tortami i kawką z ekspresu. A szaraki łykają ten kit, podwijają rękawy i kręcą chore normy. Polecam tam przyjść na produkcję jak ci się przyjemne życie znudziło

Gumowe ucho
@Tajniak

Pracownikom to wszystko wmówią ha ha sami na robili sobie norm ścigając się to niech teraz (usunięte przez administratora) ha ha sami do tego ludzie doprowadzili. Żal po prostu. Pozdrawiam wszystkich naiwnych elo

Inia

Jak wyglądają te szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym? Ile razy w roku one są i czego dotyczą? Podnoszą one jakieś kwalifikacje? Pytam, bo obecnie szukają Samodzielnej księgowej. I tam o tym napisali, a znacie detale?

zwolniona

Zatrudniona
@zwolniona

Dawno nie pracujesz, to znaczy od kiedy ?

Smutna
@Zatrudniona

A czy to ma jakieś znaczenie od kiedy ktoś nie pracuje. Ta osoba ma rację że tak się dzieje, ja nadal tam pracuje i wiem co się dzieję na Lini 3 porażka, niech ktoś się może za to weźmie a nie ludzie przychodzą i odchodzą z pracy kto do niej trafi.

Rozżalona

Niestety kierownik nie reaguje na zgłaszane mu jakie kolwiek problemy , dotyczące tej linii

Andżelika
@Rozżalona

Nie no tak być nie może. Trzeba zwolnić kierownika albo darektora jak nie panują nad produkcją. Nie może być tak, że idąc do pracy stresujesz się czy ktoś nie będzie na Ciebie się darł. Winna jest kadra zarządzająca.

@zwolniona

Mam nadzieję, że machina ruszy i kadra kierownicza zrobi porządek w tej kwestii. Niedopuszczalnym jest to, że każdy nowy pracownik który trafi pod skrzydła tej Pani rezygnuje z pracy.

Ona
@@Pracownik

To jest normalny zakład pracy po prostu ludzie są przewrażliwieni, to nie przedszkole nikt nad Tobą nie będzie stał i głaskał po głowie. Bądźmy poważni nie pasuje Czapka brama i dziękuję ????

@włączcie myślenie
@Ona

Normalny zakład pracy owszem , lecz ludzie też by chcieli być normalnie traktowani i pracować w normalnych warunkach a nie w nerwach i stresie codziennie rano co dziś się wydarzy i za co dostane opierdziel. Jest tam bardzo częsty brak zrozumienia pracownika. A podobno masz problem idź wyżej to Ci pomogą. Jasne ,człowiek wychodzi w jeszcze gorszy stresie. Część pracowników na pewno w domu pracą żyje,bo część jest wspaniała i wszystko im wolno choc źle robią np. Brygadzistka Monika F. z linii 3 ,a cześć pracowników przeżywa to wszystko w domu. Czy to normalne ??? Ludzie chcą pracować ale do jasnej cholerym ,czasem też ich zrozumcie ! A nie tylko patrzycie na siebie ,aby Wam dobrze było. Niestety nie wszyscy potrafią być człowiekiem, fajnie jest rządzić ludźmi, ale trudniej jest ich zrozumieć i postawić się czasem w ich sytuacji. !!! Mają problem to ich słuchajcie i postarajcie się to rozwiązać z nimi ,bo podobno " gracie do jednej bramki " !!!

Linia 3
@@włączcie myślenie

Częsty brak zrozumienia czy zwykle marudzenie i pozwalanie sobie wejść na głowę? Jestem pracownikiem linii 3, sytuacja opisana przez inne osoby ... śmiech na sali. Jak można prosić kogoś o wysłuchanie jak wcześniej się kogoś obgaduje, obraża a na linii musimy na nich czekać bo wielka dama się nie wyrabia. Marudzenie to wasza najlepsza umiejętność. Wyjdz na środek, powiedz to Brygadzistce. Idź do Kierownika.

Alicja
@@włączcie myślenie

Czego tak bardzo się stresują pracownicy? Za nieprawidłowe zachowania lub działania są jakieś kary albo inne konsekwencje? Może prezes potrafiłby zrozumieć pracowników, próbowaliście z nim rozmawiać?

Ktoś
@Smutna

Była chwile na tej linii jedna taka młoda brygadzistka, dziewczyna robotna i walczyła o ludzi, niestety kierownicy szybko usta jej zamknęli i już nie wróciła do firmy. @Pracodawca nie zawsze biczem coś ugracie

Kiedyśtobyło
@Ktoś

A co, są jakieś opóźnienia? Daj znać czy o to chodzi, czy pytasz z innego powodu. Kiedy planowo wpływają wynagrodzenia na konto tutaj? 10 czy później albo wcześniej?

Pracownik z PRO
@Monika

Wypłata zazwyczaj jest 10 każdego miesiąca, ale jeżeli 10 wypada w sobotę lub w niedzielę to wtedy kasa na konto wpływa w piątek.

Danka
@Pracownik z PRO

A jak już sa jakieś premie, to one sa płacone razem z wypłatą, czy oddzielnie? Czy do tego samego terminu wypłacają je, czy do innego dnia? Dzięki.

Jakie wartości są cenione w Mardom?

Stefek

A czas zatrudnionych tu osób, to chyba jest jakoś wyceniony? Jest jakaś stała kwota pensji lub stawka godzinowa, a może i premie? Bo wolontariat, to to chyba nie jest?

Koko ????
@Stefek

Premia ha ha tak cię docenią że czelnosci nie mają i ci powie że 200zl brutto Ci zabierze ha ha ???? przyjdź posmakuj tej firmy ????????

Kuku ryku byku xd

Powiem krótko ludzie jak w zegarku chodzą na tartaku nie mają prawa się odezwać. Kto mądrzejszy to ma to w (usunięte przez administratora) xd bo za 3.2tys to inne roboty poszuka lżejszej pozdrawiam wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Mardom - Lipniki stare

• Jak się pracuje w Mardom?

Zobacz opinie na temat firmy Mardom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mardom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mardom?

Kandydaci do pracy w Mardom napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mardom