Opinie o Mardom w Lipniki stare

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mardom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mardom o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mardom w Lipniki stare

Eustachy

Jakie zarobki są w Mardomie?

Katarzyna
@Eustachy

Ja też chcę wiedzieć, dodatkowo czy na produkcję w ogóle przyjmują kobiety? Jak tak, to przy czym mogłabym pracować? Montaż rolet moim zdaniem jest do ogarnięcia :)

Montaż rolet
@Katarzyna

Tak, montaż rolet jest do ogarnięcia, pakowanie mebli też. Jest fajnie, przyzwoita kasa, świetni młodzi kierownicy. Przyjęcia są, więc dawaj do nas.

Sympatyczni ludzie, miła atmosfera. Polecam

Trzeźwo myslacy

Praca fajna ale co z tego jak kapitan pełni rolę operatora telewizora i nawet tego nie ukrywa! Ciągła obserwacja pracownika na kamerach, serio? Komentarze- tego nie rób tak a to tak, czemu tak stoisz. Zamiast docenić pracownika że praca zrobiona to czepianie się. Warunki finansowe raczej słabe więc zaraz ludzie będą uciekać bo są szykanowani kamerami i ciągłym obserwowaniem podchodzącym pod (usunięte przez administratora) Kwestia czasu zanim ktoś z tym pójdzie do gazet czy inspekcji pracy bo są lamne prawa pracownika

Rysiek
@Trzeźwo myslacy

Mówisz o Pro czy Home?

@Rysiek

Home

Zwolniłem się i sram na nich

Tam nie będą szanować ludzi, zwłaszcza jeden mistrz, taki mały (usunięte przez administratora) Zarobki są karygodne, nie dają dobrze zarobić, obiecują dobre zarobki i premie dla nowych operatorów, zwłaszcza gdy przepracuje się pełny miesiąc, im więcej się pracowało tym mniej się zarabiało, kto to widział by pracować 6 nocek pod rząd, zaczynając od niedzieli, chodząc w soboty, i nawet nie było tego widać po wypłacie. I jeszcze odmawianie urlopu, a jak nie przyjdzie się do pracy w niedzielę świąteczną, to straszenie że cofnie się podpisany urlop. Dlatego zwalniając się pociągnąłem do odpowiedzialności mistrza kurdupla, trochę smrodu w papierach się przyda takim ważniakom. Odradzam wszystkim chcącym pracować w mardom pro, chyba że chcecie być niewolnikami tego chorego zakładu pracy.

Betii
@Zwolniłem się i sram na nich

90% osób myśli tak samo tylko boją sie odezwac, dlaczego? ( bo wyjdzie najaw kto powiedział i będzie wyzywanie się.) Radzę dać lepsza premie dla mistrza będzie jeszcze lepiej. ???? Sprawa oczywista, że trzeba wszystkiego pilnować na takim stanowisku ale z głową a nie odzywanie sie jak (usunięte przez administratora) itp. Dużo mogła bym napisać ale brak słów jak cała ta firma pozwala na takie traktowanie Pracownika.

Jola
@Zwolniłem się i sram na nich

Nikomu nie polecam tam pracowac.Caly kierownik to jakaś porażka, zero kultury i szacunku dla ludzi ,nawet wypowiedziec nie potrafi sie.Praca fizycznie bardzo ciężka.Omijac szerokim łukiem!!!

Viki
@Jola

O jakim dziale piszesz, w Home czy w Pro?

Viki
@Viki

Pro

Ona
@Zwolniłem się i sram na nich

Mistrz i kierownik nie mają szacunku do ludzi, wyzywają i wulgarnie odzywają się,czegoś takiego nigdy nie widziałam,totalne zera!!!

Free
@Ona

A gdzie tak jest, na obróbce, pakowni, lakierni czy to dotyczy Home

Bogdan
@Ona

Takie zachowanie powinno się zgłosić gdzieś wyżej. Nikt nie może nadużywać swojego stanowiska do gorszego traktowania personelu. Nikt się nie buntuje i grzecznie zgadza się na takie traktowanie?

najlepsia
@Zwolniłem się i sram na nich

Najlepsia firma w okolicy! Jak się nie znasz to nie komentuj, pracował może miesionc i się wypowiada tak że to wstydu nibma ten człowiek

Nickt

W pracy gdzie co parę sekund trzeba schylić się praktycznie do ziemi pracodawca oferuje odzież roboczą która krępuje ruchy i praca w niej cały dzień jest uciążliwa, szczególnie w ciepłe dni. Dodatkowo w firmie jest założenie, że jak dajemy to masz używać bo nie po to kupujemy, żeby leżało.

Bogdan
@Nickt

Jak ci niewygodnie to może większy rozmiar byłby lepszy? Niestety odzież robocza jest zwykle wykonana ze sztywnych materiałów i jej noszenie nigdy nie jest zbyt komfortowe. Prócz tych ubrań firma coś jeszcze daje pracownikom? Mam na myśli dodatkowe benefity.

kovid

To chyba jest coś nie tak że każą wpisywać i pytaja czy ktoś jest zaszczepiony czy nie!

Kalmar

2000 do ręki to są śmieszne pieniędze za cały dzień stania na nogach.

@Kalmar

Na chwile obecna nie dali aneksow i nie wyrównali do najnizszej krajowej ludzie po okresie próbnym odchodzą

@Negatywna

Niektorzy dostali teraz umowe z najnizsza stawka 2700 plus premia 10% to jest smieszne nie dosc ze kierownictwo traktuje ludzi jak smieci to jeszcze (usunięte przez administratora) placo niech ten walaszek zajmie sie tym bo nie bedzie mial kto na niego zarabiac

@pracownik

ci ludzie pracuja juz ponad rok

Ręce opadają...
@Negatywna

Hej no ale to podobno tak nie jest, że trzeba dać aneksy. Chodzi o to, że na pasku nie można mieć mniej niż najniższą krajową. Idźcie się dopytać do kierownika, a nie jak zwykle na goworku żale. Co roku były podwyżki dla wszystkich to i w tym roku będą.

@Ręce opadają...

Może mam liczone od 2700 a najnizsza jest 2800 wiec jak widac mozna kto bogatemu zabroni

Dob

Dokladnie stania na nogach

@Ręce opadają...

I jak byly podwyzki mamy juz kwiecien kierownik odsyla do kadr kadry do kierownika .???? robią z ludzi (usunięte przez administratora)

Malta

Jaki cały dzień 8 godz

?

Zaczyna się robić nieciekawie znów ;)

Ciekawe czy nastaną takie czasy w tej firmie że mistrzowie i kierownicy zaczną szanować zwykłych pracowników

Potwierdzam

Nigdy tak nie było i nie będzie , póki coś nie zmienimy !!

Pracownik były

Raczej nigdy zwykli pracownicy są traktowani jak najgorsze śmieci,szczególnie nowi.

@Pracownik były

oni nie patrzo czy to nowy czy stary pracownik wszystkich traktuja jak smieci a teraz jak ludzie przeszli na nowa hale to nowy pracownik ma lepiej niz stary stary musi (usunięte przez administratora) a nowy moze stac i nic nie robic

Ed
@pracownik

Mardom to najgorsza firma tam ludzi maja za nic, nie dziwie się, ze staży pracownicy z tamtąd uciekają, najlepiej to by było jakby robili 24h. Śmieją się, ze już chińczyków przyjmują, bo tam nikt robić nie chce. Zostali tylko tacy co musza tam robić, bo nie maja innej pracy. Wyzysk ludzi a mamy XXI wiek .

Annnomin
@pracownik

Tak i nie. Bo i nowi nie mają za dobrze, wiem sama po sobie. "Nowy przyszedł trzeba go z*bac jak (usunięte przez administratora). Takie słowa często się słyszy gdy ktoś zatrzyma maszyne, ktoś usiądzie na 5 min by odpocząć, jednym słowem cyrki.... Zero szacunku, na początku nie wierzylem w to co czytam, ale uwierzylem gdy tam trafilem. Teraz co nowy kierownik to gorszy

Negatywna

Nie nie nastąpią ludzie są traktowani przedmiotowo mistrzowie są jak guru a ludzie którzy pracują dłużej mają tak wyprany mózg że nie myślą racjonalnie wierzą we wszystko co im powiedzą nawet w to że mardomu nie obowiązuje kodeks pracy .a jak ktoś się sprzeciwi może zapomiec że dostanie dzień wolnego bo potrzebuje a jak się nie przyjdzie w sobotę raz to do końca dni spędzonych w tym zakładzie będą pamiętali to nic że to była jedna sobota na rok

Q

A moja opinia będzie się różnić od tych, które tu widnieją. Praca nie jest zła (Mardom Home), 8h, wolne weekendy kierownicy odnoszą się do każdego z szacunkiem no ale cóż wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, czyż nie ? Zarobki były każdemu przedstawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, niektórzy ludzie to już osobny temat, zarząd powinien trochę się przyjrzeć co niektórym brygadzistom, bo to fakt luzu za dużo dostali.

@Q

W momencie przyjmowania się do pracy dostałam 250 zł więcej niż najniższą krajową .po 2.5 roku pracy moje zarobki się uwstwcznily bo mam najniższą krajową

Aktualnie na produkcji rolet nie ma ludzi do pracy, co chwila ktoś odchodzi na zwolnienie, o czymś to świadczy a człowiek który nie chce brać l4 wykonuje prace za 3 osoby. Halo zarządzie, to wasz problem, że nie macie ludzi do pracy nie operatorów.

CO

(usunięte przez administratora) jest stosowany od zawsze ,to są jedyne znane metody przez.... od góry do do dołu.

????????????????

Moja praca w Mardom przy produkcji rolet na początku wyglądała dobrze super ludzie na linii i jedna jedyna w swoim rodzaju brygadzista (Magda) . Niestety po pewnym czasie nasza linia została rozwiązana każdy trafił na inny dział firmy i inną linię niestety mi przypadła jedna z najgorszych brygadzistek kazała (usunięte przez administratora) to miał być jak zrozumiałam taki żarcik niestety po pewnym czasie tani żarcik zaczął niektórym działać na nerwy każdy czekał do końca umowy aby jak najszybciej odejść Ja zrobiłam to samo i jestem bardzo zadowolona że swojej decyzji nikt nade mną się nie wytrząsa i nie każe (usunięte przez administratora) mogę pracować z ludźmi z kulturą osobistą nie z hamstwem i prostactwem Nikomu nie polecam tej pracy chyba że ktoś chce się nabawić nerwicy

Pracowałam w kilku firmach z reguły po kilka lat, a w Mardom przez miesiąc (okres próbny) i już końca tej umowy nie mogłam się doczekać. Nie wieżę że właściciele tej firmy wiedzą jak ich kierownicy odzywają się do kobiet na produkcji, albo jaki klimat tworzą co niektóre brygadzistki. A jeśli wiedzą to niech pomyślą o kolejnych autokarach bo niedługo będą do Białegostoku po pracowników jeżdzić. Przez miesiąc swojej pracy na produkcji rolet, bo akurat tam byłam ,zaobserwowałam ciężką pracę kobiet na linii produkcyjnej, którym nawet broni się wyjść do łazienki. Ogólny chaos, pośpiech, nerwowa atmosfera i brak porozumienia między kadrą kierowniczą i pracownikami ,powoduje że ludzie stają się zestresowani i mało wydajni. Zakład w porównaniu z też dużymi firmami w Pułtusku i Wyszkowie w których pracowałam, wygląda bardzo słabo pod względem podejścia do pracownika. Moim skromnym zdaniem firma powinna jak najszybciej przeszkolić brygadzistów i kierowników pod kontem organizacji pracy i przygotować tych ludzi do kontaktu z pracownikami ,bo z czymś takim co tam się dzieje nigdy się nie spotkałam, a od zadania dziejów wiadomo że w tego typu zakładach siłą napędową jest pracownik przy taśmie, a w momencie kiedy liczba pracowników fizycznych zrówna się z liczbą pracowników nadzorujących ,zakład bankrutuje. Rozbudowana,bardzo ładna firma, o bardzo niskich standartach ,jeśli chodzi o ludzi dzięki którym jest taka rozbudowana .Szkoda ,ale może jaszcze z 5 lat i Polaków tam nie będzie.

Jola
@Monika

Na Pro jest tak samo,zero poszanowania dla kobiet,kierownictwo totalne zero.Nie polecam!

Obcy
@Monika

Problem w tym że to jest od jakiegoś czasu kierunek rozwoju tej firmy. Maksymalizacja zysków za wszelką cenę i kosztem pracowników. Od mistrzów wymaga się aby a podwładnych traktowali jak (usunięte przez administratora) kadry dobrze o wszystkim wiedzą, ładnie się uśmiechają ale to wszystko wychodzi z góry. Będzie niedługo jak w firmie z okolicy na P gdzie nawet ukraińcy już nie chcą pracować. Nie pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu, znalazłem pracę gdzie się szanuje pracownika, co prawda godzinę dojeżdżam ale wolę to niż praca w patologii gdzie pracownik jest śmieciem.

Zaangażowany

Zero poszanowania dla pracownika...czy wlaściciele nie widzą co się dzieję w ich firmie? Codziennie tracą pieniądze przez zła organizację....A potem nie ma kasy na premię.

panPolak

Aktualnie na pakowaniu pracuje więcej ludzi zza granicy niż rodaków co może świadczyć o tym jak się o swoich dba. Niestety przyjaciele z dalszych i bliższych krajów nie przejmują się tym co robią bo nie posiadają takiego czegoś jak premia więc w ich słowniku nie występuje słowo odpad i do paczki trafia co leci.

@panPolak

Ale już praktycznie nie ma czegoś takiego jak premia ????????

@Negatywna

Jest premia tylko dla operatorow ktorzy przychodza do pracy i nic nie robia przewaznie jak przychodza po 12 godzin pracowac 4 godziny sciemniaja i nikt tego nie widzi tylko zwyklego pracownika widza ktory naprawde pracuje za marne grosze

Heh.

To po prostu śmieszne co robią z ludźmi. Kierownictwo, które nie szanuje ani trochę swoich pracowników. Każdy kto się sprzeciwia jest zapisywany na czarna listę. Kiedyś gdy był inny kierownik przychodziło sie do pracy z uśmiechem a teraz to po prostu mordęga. Mardom- Nie polecam tego obózu pracy dla masochistów...

Budyniowa

Ubrania robocze są tak wygodne i ergonomiczne jakby były brane że śmietnika, a schylając się widać człowiekowi pół (usunięte przez administratora) i pleców ale BHP ma to gdzieś bo jak dają to masz chodzić

@Budyniowa

To lepiej jak co niektorzy chodza w swoich ciuchach i na wieszku maja cycki ja osobiscie pracuje z takimi ludzmi na produkcji i jak sie schylaja to widac im wszystko tak jak by były bez bluzek jak by mogły to jeszcze dekoldy by nosiły na pepkach a mistrzowie im nic nie powiedza

Jezeli sie stoij na przeciwko takiej osoby ktora ma dekolt do pepka to nie trudno zauwazyc .A po drugie jak ktos chce pokazywac cycki to niech idzie do takiej pracy gdzie to jest wymagane a z tego co wiem to Mardom to nie rewia mody i takim osobom co nie nosza ciuchow roboczych zabieral bym premie i mistrzom tez za nie dopilnowanie takiej osoby albo brygadzistom

Witam
@pracownik

To pytanie do mistrzów prze wiedza ile cza zarobić ;)

Na pro czy na home jest taka sytuacja ?

pro

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Mardom?

Dob

Była kiedyś ,a teraz to poprostu b4ak słów

Premie na swieta 2020

Jak jest z premiami na święta 2020? Jakiś bony, pieniążki? Na ile można liczyć w tym roku i czy w ogóle?

@Premie na swieta 2020

Tak dostaje się premię świąteczna w postaci pieniężnej która uzależniona jest od dochodów :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mardom - Lipniki stare

• Jak się pracuje w Mardom?

Zobacz opinie na temat firmy Mardom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mardom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mardom?

Kandydaci do pracy w Mardom napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mardom