Nestle Polska

Poznań

Opinie o Nestle Polska

Pracownik 2009-12-27 16:16:59
Przestrzegam przed tą firmą. Ich ogłoszenia pojawiają się dosyć często... Jedno z nich dotyczyło stanowiska kierownika regionalnego w Poznaniu. Przeszedłem wszystkie etapy rekrutacji, a na 3 rozmowie poinformowano mnie, że stanowisko, na które się ubiegałem dostała inna osoba, ale mogą zaproponować mi pracę handlowca za kwotę
1200 netto (1800 brutto). Powiedziałem, że przemyślę i dam odpowiedź. Z domu wysłałem maila z prośbą o opis stanowiska oraz zakres obowiązków. W zamian otrzymałem telefon z pretensjami jak śmiem na tym etapie o cokolwiek pytać, że nestle waters wychodzi z ręką do mnie oferując mi pracę, a ja chcę jakichś zapewnień czy uzgodnień i że o wszystkim powinienem dowiedzieć się dopiero po podpisaniu umowy. Zdecydowanie nie polecam tej firmy!!!
Poznaniak 2010-01-12 22:31:22
Firma robi wielką łaskę, że dostarcza wodę, dyrekcja robi łaskę że zatrudnia pracowników, w końcu w kryzysie mogliby zaoszczędzić i zwolnić pracowników, którzy generują koszty. Przestrzegam przed tą firmą, brak elementarnych zdolności myślenia, ciężka praca ponad ustawowe 8 godzin, bardzo wysokie wymagania, kumoterstwo, zatrudnianie znajomych, wykorzystywanie pracowników do prywatnych celów i osiąganie z tego korzyści
Poznań 2010-01-29 22:04:39
Potwierdzam, dar natury to upodlenie człowieka przez zarząd firmy. Bezmyslność i tragiczne pomysły są na porządku dziennym, mobbing szeroko stosowany, szantaż, nacisk psychiczny, drwiny, niszczenie ludzi za wyimaginowane problemy, za kiepską pogodę lub dla rozrywki. Chcesz zobaczyć wampiry i piekło, zajrzyj do nestle waters oddział dar natury.
Robert 2010-02-10 20:54:23
Całkowicie zgadzam się z przedmówcami, często szukają ludzi do pracy. Chwytają nieświadomych ludzi a później ich wyciskają jak cytryny. Ogromne wymagania, ogromna odpowiedzialność, żadnej pomocy ze strony poznańskiej grupy daru natury, kablowanie, donosy, prymitywizm, udowadnianie że czarne jest białe, nadgodziny. Wszystko w atmosferze wielkiej łaski i konfliktu. Jeśli kogoś tam los rzuci to współczuję
pracownik 2010-02-16 23:21:40
Do sądu z darem natury, nic tylko wyzyskują ludzi, zadręczją, każą robić sprawozdania, przyjeżdżać z handheldami o 22:00 do firmy, straszą zwolnieniami. Często sam zarząd w Wa-wie podejmuje sprzeczne działania, a poszczególni dyrektorzy nie znają się na robocie. Całkowity brak odpowiedzialności i wyobraźni. A Suchy Las to całkowita tragedia, cofnięcie się człowieka w ewolucji i powrót na drzewa.
anonim 2010-02-17 21:38:37
Już zrobiło się o nich głośno. Mówią i piszą o nich w radiu...

Nestle 2010-07-27 23:27:46
Nestle dar natury w Suchym lesie to całkowita niekompetencja i wyzysk pracowników upodlenie i mobing myślę ze w końcu sąd pracy powinien tym się zająć psychole leczą swoje frustracje w pracy oszukując ludzi w rozliczeniach i zwlajać całą prace na ph praca za 1200 płn. +premie, które są nie osiągalne to oszustwo. Atmosfera fatalna ,kierownik to frustrat, któremu już nie raz obili r… w innym oddziale i pewnie tak się skończy w Poznaniu, bo ktoś końcu nie wytrzyma.Czasami lepiej g… nie tykać
Nie polecam i omijajcie ta firmę
ken 2010-08-07 00:20:05
czy kierownikiem ph jest nadal [usunięte przez moderatora]?
były pracownik 2010-08-17 14:36:12
A teraz słyszałem, że [usunięte przez moderatora], ten kretyn co sie uważa za wielkoego managera zatrudnił jakąś [usunięte przez moderatora] i ja [usunięte przez moderatora] :-)))) Pracowałem w tym szambie 2 miesiące. [usunięte przez moderatora] kretyn wyglada jak woźny, żul taki tylko ubrany normalnie, [usunięte przez moderatora] poczciwota sam nie wie co ma robić a nad nim [usunięte przez moderatora] czy jakoś tak, dziecko sutenery który mówi że on jest rekinem handlu a tak na prawdę większego palanta w zyciu nie spotkałem . To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach
dar natury 2010-09-17 14:46:20
nawet kwitków na wypłate nie dawają , czyżby było tam cos ukrywane , czy to jest zgodne z prawem pracowniczym ?
zyczliwy 2010-10-14 13:05:45
Najwiekszy duren w tej firmie Dar natury to dostawca z obornik taki z długimi włosami chyba przemek najwiekszy złodziej!!!!!!!!!!!
anonim 2011-01-16 21:19:57
teraz dopiero się zacznie kierownikiem jednostki zostaje mobingowiec najwiekszy analfabeta w firmie firma zna go tylko z jednej strony a druga strona mobing
anonim 2011-04-13 18:42:56
'>Pracownik - 2009-12-27 16:16:59

BEZNADZIEJNA FIRMA KTÓRA DUŻO OBIECUJE PIĘKNIE GADA NA POCZĄTKU A PO MIESIĄCU WYCHODZI WSZYSTKO JAKI TO SYF LATASZ Z BUTELKAMI JAK DEBIL PO PIĘTRACH I [usunięte przez moderatora] Z TEGO MASZ NIE PIENIĄDŻE NIE POLECAM TEJ [usunięte przez moderatora] FIRMY .LUDZIE TAM PRACUJĄCY FAŁSZYWI I [usunięte przez moderatora]...
tamtam 2013-09-19 14:38:00
Podstawa to minimalna. Dostaejsz premie, im więcej sprzedasz, tym wyższa. Dodatkowo płacą za nadgodziny, jakiś tam ekwiwalent za pranie, ciuchy i buty robocze, telefon. Masz rabaty na pr.dodatkowe ale i tak drożej niż w markecie. 2000 da się zarobić, niektórzy po wieeeeelu latach pracy maja lepsze rejony w których za bardzo sie nie zmęcza a wywioza dużo wody. Można liczyć po jakims tam czasie na ok 3000. Tylko pozostaje pytanie, czy jako kierowca kat C nie zarobisz takiej samej kasy nie wychodząc praktycznie z szoferki.... A tu jesteś robolem który kilka ton dziennie musi przerzucić, nierzadko na kilka pięter w górę.
Ogólnie praca dla młodego i sprawnego, bez perspektyw i szans rozwoju.
serwus 2015-01-22 01:28:27
Czemu tak wielka i popularna w Polsce firma, a zarazem marka ma tutaj tak mało komentarzy? Własciwie, to dopiero teraz ktoś odkopał temat, a tak to przez ponad rok żadnych informacji. Jak sie tutaj pracuje, warto się starać o posadę? Dostajecie czasem produkty nestle w ramach deputatu? Czy raczej socjalnie jest kiepsko?
zainteresowany 2015-02-25 16:16:15
Witam kierowca dostawca C jakie zarobi i ile godzin dziennie? może ktoś takie informacje podać? serdecznie pozdrawiam:)
miga 2016-05-15 09:50:33
Produktów Nestle jest masa, ja rownież szczerze polecam płatki sniadaniowe czy kaszy dla dzieci od malego moje dzieci jedza i zawsze im smakuje wszystko.
Zostaw swoją opinię o Nestle Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nestle Polska