ola

Opinie o ola

ola 2009-12-26 12:31:07
Pracowałem w Hollandi 2 lata przez biuro A D R i powiem w prost że są to zakłamane [usunięte przez moderatora] szczegulnie Pani [usunięte przez moderatora] która powinna dawno wylecieć [usunięte przez moderatora] z biura zakłamana do szpiku kości obiecuje wiele a potem wciska kit ludziom nakłada dziwne kary niewiedomo oco [usunięte przez moderatora] jest ona najbardziej niekompetętną osobą jaką spotkałam jesli ma dobry dzień to cie przyjmie jesli nie to cie zwolni koordynatorzy najlepszy był [usunięte przez moderatora] ale niestety musieli odejśc bo byli za dobrzy dla ludzi a taki ch tam ni e potrzbują i powiem wam w prost trzymajcie sie z dala od tego biura jest wiel lepszych firm niż ta zakłamana polska patologia ADR w holandi wstyd mi za takie traktowanie rodaków
Jurek 2016-04-28 10:59:39
Trochę dziwna nazwa tej firmy, przyznam, że ciężko znaleźć ich stronę internetową. Może ktoś już miał przyjemność (taką mam nadzieję) pracować w tej firmie i może dać znać, jak najłatwiej wyszukać konkretne info?
Zostaw swoją opinię o ola - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ola