MARCOM XMOBIL

Wrocław

Opinie o MARCOM XMOBIL

zły 2013-08-09 12:02:25
SERWIS TOTALNIE PORAZKA!!! NIE POLECAM!!! SZCZERZE!!! WYLUDZILI ODE MNIE 400ZL LAPTOP NIE DZIALA !!! W TAKIM SAMYM STANIE W JAKIM GO ODDALEM W TAKIM SAMYM ODEBRALEM I DO TEGO ZAPLACILEM 400ZL!! OKLAMALI MNIE I NIC NIE ZROBILI NAWET NIE BYLI W STANIE NAPISAC CO BYLO ROBIONE ZAKRYWAJAC SIE "TAJEMNICA SERWISU"!!! TO SA JAKIES KPINY!!! ODRADZAM KORZYSTANIE Z TEGO SERWISU!!!
Marcel 2015-04-16 16:28:31
Coś ten komentarz podejrzany, chyba jakaś niezdrowa konkurencja :-)

Doświadczenie z serwisem Xmobil mam wieloletnie, jestem stałym klientem, zawsze utarguję jakąś zniżkę. Proste naprawy w miarę możliwości wykonują praktycznie od ręki, a mój dell po reballingu grafiki działa już prawie dwa lata.

Polecam, Marcel
Grzegorz 2015-04-17 13:32:23
Mało jest na tyle uczciwych serwisów, gdzie przychodzisz z zupełnie nie włączającym się laptopem oczekując naprawy za 300-400 zł, a przy wstępnej diagnozie, która odbywa się na miejscu Pan z obsługi mówi - "spróbujmy jeszcze jednej rzeczy" - po czym wykonuje pewną prostą czynność i laptop ożywa. Za usługę policzyli 0 zł, jestem ich klientem na zawsze.
Miś 2015-09-18 18:37:12
Serwis straszny, po oddaniu do serwisu pospuli sprzęt w trakcie czyszczenia, zarządali prawie 400zł za naprawę, po naprawie dalej nie działą, zarządali kolejnych 400zł, że niby coś innego się popsuło - oczywiście odmówiliśmy zapłaty. Po kontakcie z serwisem Xmobil jesteśmy 400zł i notebooka w plecy. ODRADZAM!
sherifo 2015-11-20 10:21:56
Serwis naprawdę klasowy naprawili mi laptopa którego nikt nie chciał dotknąć.Czekałem chwile ale warto było,mają sporo pracy wiec trzeba mieć trochę cierpliwości.Ale rzetelna i fachowa obsługa wyjasnia wszystkie zawiłosci wykonywanej u nich usługi - naprawde i szczerze polecam
flicker 2016-02-15 10:26:12
Ja mam bardo pozytywne wrażenia z tego serwisu naprawiałem u nich ostatnio PlayStation 4 i jestem bardzo zadowolony.
fanman 2016-02-15 10:32:25
Przyłączam sie do opini o tym serwisie powiedział mi sasiad zaniosłem tam Laptopa i nastepnego dnia mogłem go odebrac zrobionego cena tez umiarkowana.Polecam
Malwina 2016-02-28 19:50:13
Bardzo uczciwy serwis rózne rzeczy naprawiałam w róznych miejscach ale ten serwis jest naprawde wart polecenia mój Laptop odzyskał pełną sprawnośc w 1 dzień , ludzie z tego serwisu to solidna ekipa :-)
Wiki 2016-03-15 01:13:45
Przyłączam się do negatywnej oceny serwisu. Nie dość że sprzętu nie naprawili, to jeszcze bardziej go popsuli. Na końcu twierdzą jeszcze że tak już było i dalej wciskają kit. Szczerze odradzam!
Komentarze chyba też że sami sobie piszą, pisząc jeden za drugim.
Voltar 2016-03-17 17:16:24
Szczerze nie zgadzam się z tą opinią. Każda wizyta u chłopaków kończyła się naprawą sprzętu oraz konkretną informacją co było wykonane. Nie zdarzyło mi się aby mój sprzęt wrócił z innym uszkodzeniem niż został zostawiony. Pozdrawiam
asxz 2016-05-21 12:26:30
tomek , raczej oferty pracy u nich się nie pojawią ponieważ wykorzystują w chwili obecnej tylu pracowników ile realnie potrzebują. Miał ktoś może możliwość w przeszłości brać udział w rekrutacji ?
Zostaw swoją opinię o MARCOM XMOBIL - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARCOM XMOBIL