Opinie o Powermed w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Powermed. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Powermed o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powermed w Bielsko-Biała

Honorka Nowy wpis

Cześć, kojarzę tak, że sporo lat temu już, ale mieli ogłoszenia na telemarketera, te ogłoszenia sprzed kilkunastu lat jeszcze tu widziałam nawet. Czy aktualnie jest praca tego typu, którą mogłabym wykonywać ZDALNIE?

ROzlatujący się odkurzacz... Nowy wpis

Kombinują w każdą stronę, żeby uniknąć gwarantowanych w umowie napraw. Odkurzacz po ponad 5 latach się kompletnie rozlatuje, wszystkie elementy się łamią, wszystko z niego wychodzi i pęka, kółka wylatują z osiek... Już po pierwszym roku normalnego domowego użytkowania zaczeło się dziać źle z tym odkurzaczem. Czegoś tak tragicznego jeszcze nie widziałem jak na taki pułap cenowy 5000zł. Próbują tylko naciągnąć klienta, wciskają się do mieszkania i wymuszają prezentacje, aż człowiek kupi to badziewie dla świętego spokoju... Polecam UNIKAĆ tego dziadostwa z daleka!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Powermed?

Medi Smart

Szanowni Państwo! Firma Powermed International sp z o.o. chcąc uciąć wszelkie spekulacje dotyczące urządzenia, oświadcza że była i jest nadal właścicielem światowego patentu na wygląd oraz cechy konstrukcyjne urządzenia sprzedawanego pod dawną nazwą POWERMED GOLD EDITION, POWERMED MEDILINE, a obecnie ROBOT PLATINUM. Z powodu zakończenia współpracy z dystrybutorami, którzy byli jedynie właścicielami znaku towarowego urządzenia, zmianie uległa nawa firmy oraz nazwa produktu na Medi-Smart. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom urządzenie będzie wyróżniać się teraz dużo niższą ceną, dostępną dla każdego w sklepie internetowym jak i w sklepach stacjonarnych- 1.499zł. Mamy nadzieję, iż Państwa satysfakcja będzie większa i produkt będzie cieszyć się Państwa zainteresowaniem. Powermed World Union Prezes (usunięte przez administratora)

Klient
@Medi Smart

Bo tyle (jak nie mniej) było warte od początku, chociaż w sumie, to po ciągłych reklamacjach sprzętu uważam, że powinno się dopłacać aby to sprzedać. A dystrybutor ? Chińczyki wam upadły czy trzeba było się ewakuować pod inną nazwę "Robo" aby ludzie już kompletnie nie wiedzieli o co chodzi? Po jakości sprzedawanego sprzętu lepiej uważać na pracodawcę bo klienci was ********* .

wawa
@Medi Smart

takie (usunięte przez administratora) to ty se do (usunięte przez administratora) wsadz panie prezes

@Medi Smart

Gdzie można kupić za 1499 PLN. ??

Bożena
@Jarek

@Jarek Nie wiem czy zauważyłeś, ale post na który odpowiedziałeś jest z 2015 roku. Myślę, że od tamtego momentu ta oferta jest na pewno nieaktualna i ceny poszły w górę. Ciekawi mnie natomiast czy jesteś pracownikiem Powermed? Gdyż właśnie forum Gowork.pl służy do wypowiadania się na temat warunków zatrudnienia w tej firmie. Możesz napisać coś na ten temat?

@Bożena

nie zauważyłem, widzę tylko datę obok nazwy Lonia 13.07.2019. Nie jestem pracownikiem tej firmy, po prostu kupiłem i chcę poczytać. Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś uraziłem

Artur
@Jarek

Jak to w ogóle się stało, że zakupiłeś produkt oferowany przez firmę Powermed? Byłeś na prezentacji, czy może produkt polecił Ci któryś ze znajomych? Chciałbym ustalić, jak to w Twoim przypadku wyglądało.

@Artur

Kolega mi podsunął, mówi że jego znajomy ma ich dużo, więc jeden kupiłem. Chciałem po prostu odkurzacz z tym separatorem co się obraca, jakoś lepiej się czuję wiedząc, że brudy zostają w wodzie. Myłem im już 2 razy samochód w środku na mokro, umyłem 2 dywany, ze 3 razy myłem rogówkę (dziecko ciągle coś rozlewa). Trzepie dywany tą szczotką elektryczną, nie wyobrażam sobie trzepać dywanów na trzepaku i powiem szczerze, że odpowiada mi.

Dominika
@Jarek

@Jarek Więc świetnie, że jesteś zadowolony z zakupu w Powermed. Ciekawi mnie, czy ta firma swoim pracownikom oferuje równie dobre warunki pracy? Zechce mi ktoś odpowiedzieć?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Aga

Mam odkurzacz,,urzadzenie medyczne"zenada. Juz jakies 4lata uzywany żadko obiecywali dorzywotnia gwarancje. Dzwonisz na serwis prosze go wyslac pewnie tylko jakis zasikanie przy wlaczani albo spalona jakias dioda. Za 2dni dzwonia moge pani naprawic za560zl nie ulega gwaracji przesylka20xl robocizna wycena60zl . Nic za darmo. Oszukuja ludzi kup kup a pozniej placz jak (usunięte przez administratora) A ja glupia oddalam dzialajacy odkurzacz w rozliczeni ktory dzialal 10lat . (usunięte przez administratora)

Ja Nowy wpis
@Aga

To prawda

Lonia

Jestem nieszczęśliwym posiadaczem tego jak to nazywano przy prezentacji URZĄDZENIA MEDYCZNEGO(wielkie słowa tylko i wyłącznie)i od dnia zakupu do dziś co sobotę słyszę jak wszyscy używają pikantnych epitetów w kierunku biednego urządzenia. Pierwsze naprawy w pierwszym roku użytkowania a dziś wygląda jak kupa nieszczęścia: poklejone plastrami rury-dobrze że kolorowymi bo dodaje mu to uroku, połamane szczotki bo plastik pęka w rękach bez dużego wysiłku itp. itd. Już nawet nie wysyłam go do naprawy ponieważ do kosmicznej ceny zakupu ( po spłaceniu rat chyba ok. 6 tysięcy polskich złotych!!! trzeba było jeszcze za każdym razem opłacać przesyłkę w jedną i drugą stronę gdyż firma za każdym razem uznawała,że wina jest tylko i wyłącznie moja. I zgadza się bo nikt mi pistoleta do skroni nie przystawiał jak się na niego decydowałam. Najgorszy zakup w życiu a teraz ze względu na koszty poniesione brak odwagi aby po prostu wystawić go przed dom w dniu wywozu śmieci!!!

@Lonia

Pieprzysz głupoty , trzeba być wyjątkowym idiotą, żeby kupić odkurzacz za 6000 PLN. , który w sieciówkach kosztuje o połowę taniej. Ja mam taki odkurzacz za 3000 PLN i powiem, że spełnia swoje zadanie idealnie czyli odkurza, trzepie dywany, myje tapicerkę w domu i w samochodzie bardzo dobrze. Nie wpływające na pracę niuanse; podświetlenie zbiornika na wodę miga jak na dyskotece zamiast świecić ciągłym światłem, pilot działa tylko po wstrząśnięciu, pompka do chlapania płynem na dywan przegrzewa się po 15 minutach i się wyłącza aż do ostygnięcia. A tak działa prawidłowo i nic w nim nie pęka.

Ela
@Jarek

wtrącę się do korespondencji uważam ,ze Lonia nie pieprzy głupot i nie jest idiotka która kupiła to "wspaniałe" URZĄDZENIE .Sama jestem jego posiadaczką i nie uważam się za idiotkę tylko producent powinien się wstydzić ,że wypuścił taki bubel na rynek Dziwie się również znanym osobą które ten bubel reklamują Uważam , że nie jest on wart nawet 300 zł .i

@Jarek

Ja mam taki sam Samsunga za 1000 zł... ;)

Złoty

Tak mi się dzisiaj przypomniało, chociaż o prace starałem się jakieś 10 lat temu. W ogłoszeniu było pisane, że poszukują kierowcy, Więc wysyłam CV, dzwonią, umawiamy się, podpisuję wstępną umowę i mam pierwsze szkolenie. Tyle bzdur podczas jednej godziny wykładu tego Pana nie słyszałem nawet podczas występu Morawieckiego XD. Wyszedłem i już nie wróciłem. Wole pracować w budowlance niż robić z ludzi idiotów.

Patryk

Odkurzacz to (usunięte przez administratora) Niewygodne niby wszystko miało super działać a ani trochę nie jestem z tego zadowolony. Plastikowe końcówki miały się nie wycierac przy zlaczeniach co również okazało się kłamstwem. (usunięte przez administratora) ludzi i nic więcej

Mateusz

To miejsce dla pracowników, nie dla klientów ,którzy zgłaszają reklamacje.

Wojownik

To nie jest forum dla klientów firmy lecz dla opinii pracowników tej firmy!

Bożena
@Wojownik

Masz stu procentową rację! To forum jest w głównej mierze przeznaczone dla pracowników Powermedu, ale oczywiście opinie klientów wnoszą tu równie wiele. A Ty sam jesteś pracownikiem tej firmy, czy może dopiero rozważasz aplikowanie tam i w związku z tym szukasz tu konkretnych informacji?

Patrycja

@klient, forum służy do wymiany opinii na temat pracodawcy. Jeśli wystąpiły u Ciebie problemy, powinieneś zgłosić to bezpośrednio do firmy. @Eryk, interesuje Cię jakieś konkretne ogłoszenie? Czy już składałeś dokumenty aplikacyjne? Zachęcam Was do aktywności w tym wątku i przypominam, by wpisy były rzetelne i prawdziwe.

klient

kupiłem urządzenie firmy POWERMED. Po pewnym czasie użytkowania zużyciu uległ przełącznik wysuwający szczotkę przy ssawce podłogowej. Serwis stwierdził iż nie nadaje się element do naprawy. Zakupiłem drugą nową ssawkę z firmy powermed za nie małe pieniądze. Niestety po roku użytkowania ze ssawki wypadł drobny element plastikowy i rurka wychodząca ze ssawki którą podłączamy do rurki przedłużającej, odpadła od samej ssawki. Serwis nie uwzględnia reklamacji i zaleca zakup kolejnej ssawki (żenujące). Statystycznie wychodzi na to iż co roku muszę kupować nową ssawkę. Reasumując firma sprzedaje produkty szajs NIE POLECAM ZAKUPÓW Z OWEJ FIRMY krzak.

Patrycja

@Luidzi jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Szukasz czegoś dla pracowników doświadczonych, czy może dopiero jesteś w pierwszym etapie swojej kariery zawodowej? Myślę, że jeśli chcesz aplikować właśnie do Powermed warto wejść na ich stronę: http://www.powermedintl.pl/index.php i za pomocą adresu e-mail do kontaktu, wysłać aplikację spontaniczną.

Luidzi

Może ktoś słyszał o nowych ofertach pracy?

Patrycja

Na stronie internetowej firmy Powermed niestety nie ma informacji na temat ofert pracy oraz tego, co firma oferuje swoim pracownikom. Takie informacje w tym wątku pojawiły się bardzo dawno, dlatego chciałabym prosić Was o takie informacje. Na pewno jest ktoś, kto w firmie Powermed pracuje i może przybliżyć wszystkim, jak to wygląda.

Szkoda tylko że to wpsaniałe urządzenie tak szybko się psuje i tylko płacić za serwis, który wszystko ceduje na złe użytkowanie sprzętu. Oczekiwalam że za cenę 5600 zł odkurzacz wytrzyma conajmniej 10 lat a tu po 3 latach gdzie nie ma gwarancji trzeba czyścić separator, trzeba odnawiać turboszczotkę itd.... bo końca nie ma

lukas309

Jak nie potrafisz sam wyczyścić szczotki z włosów to widocznie jesteś lewy, mi odkurzacz działa już 8 lat bez zarzutu i odkurz dywan zwykłym odkurzacze a potem tym i zobaczysz jak odkurz zwykły odkurzacz

Medismart odkurzacz

teraz odkurzacz nazywa się MEDISMART i można go kupić w biedronce https://chinskiodkurzacz.wordpress.com/

cytrynian

no właśnie sprzeczne informacje można na ten temat znaleźć w internecie więc fajnie jakby ktoś rozwiał wątpliwości i ostatecznie wyjaśnił ten temat ewentualnej zmiany nazwy w tej firmie, z góry dziękuję

zaintrygowany

szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie ktoś mi dziś powiedział że przefarbowali się na Roboclean, ale jakoś nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji ktoś coś podpowie? podobno Roboclean to ten sam odkurzacz jak Powermed , kiedyś u nich pracowałem tak z ciekawości pytam

były prezenter

Nie ma żadnej podstawy. Nie ma etatu. To umowa zlecenie lub o dzieło względnie jak założysz własną działalność gospodarczą to umowa o współpracy. Sprzedajesz - zarabiasz.

były prezenter

1000 zł brutto za sprzedany jeden odkurzacz to mało? Niektórym udawało się ich sprzedać prawie 10 w miesiącu.

Zostaw merytoryczną opinię o Powermed - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Powermed?

Zobacz opinie na temat firmy Powermed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Powermed?

Kandydaci do pracy w Powermed napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Powermed
1.3/5 Na podstawie 1778 ocen.
  • Kamińskiego 19
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5471019361 REGON: 070577096

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042