logo Powermed

Powermed

Bielsko-Biała

Opinie o Powermed

klaudynka 2014-07-08 15:29:08
@sonia , w 100% zgadzam się z Tobą - "zarobki w firmie sa adekwatne do pracy jaka wykonasz najwazniejsza jest atmosfera w jakiej pracujesz", to naprawdę jest wazniejsze czasem od pieniędzy, wiem po sobie. Co do usług Powermed to plusem jest to, że można zrobić u nich zamówienia on-line przez stronę internetową, dl amnie to duże udogodnienie. Logowanie i wszystkie kroki są naprawdę proste, więc każdy powinien sobie z tym spokojnie poradzić. Widać, że zależy im na klientach i dbają o nich, np. teraz mają fajny konkurs.
ula 2014-07-25 23:23:15
Witam
Chciałabym pracować w tej firmie ale Bielsku-Białej
Możesz coś doradzić albo pomóc?
miranda 2014-07-30 15:13:17
@ula, jest dużo ofert pracy u nich w Bielsko-Białej, nawet na różnych portalach zewnętrznych sie reklamują, chociaż możesz też apilkować bezpośrednio do nich przez ihc stronę i zakładkę kariera czy pracuj z nami, coś takiego. Nie wiem jaki charakter pracy Cię interesuje, ale w tym mieście jest i praca dla księgowej, kierownika magazyny, osoby sprzątającej czy dla portiera..generalnie wygląda na to, że potrzebują trochę rąk do pracy i na różne stanowiska rekrutują, może znajdziesz coś dla siebie :) Mi osobiście podoba się ofert pracy dla kadrowej, podali chyba trzy warunki, jakie trzeba spełnić - znajomość zagadnień z prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,umiejętność obsługi komputera w zakresie aplikacji MS Office w tym też excel no i umiejętność działania pod presją czasu. Nie trzeba mieć nawet wykształcenia wyższego, kierunkowego ani skończonej danej uczelni, widac, że stawiają na doświadczenie.
zadowolona 2014-08-16 21:36:43
przeciez to nie odkurzacze a urzadzenia medyczne;kazdy chce miec takie w domu i pracowac z tym niezawodnym sprzentem
olaf 2014-08-25 14:59:07
jest teraz spoko oferta pracy dla kadrowej, w wymaganiach jest: znajomość zagadnień z prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, umiejętność obsługi komputera w zakresie aplikacji MS Office, a szczególnie Excell no i jeszcze umiejętność działania pod presją czasu ale to jak w każdej firmie chyba wymagają
kolega 2014-08-26 11:02:07
Widzę, że tutaj ktoś pyta o zarobki. No każde biuro oferuje inaczej, liczymy to tak. (usunięte przez administratora)Praca polega na reklamowaniu urządzenia. Jeździsz po domach i mówisz jakie to nie jest wspaniałe urządzenie. Na początku zapłacą Ci za paliwo później płacisz sam. Mam kolegę co kiedyś pracował i mówił mi, że fajna praca dla tych co potrafią rozmawiać z ludźmi, idzie zarobić, 5 maszyn na miesiąc i masz wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie wliczając premi jakie możesz dostać itp.
laik 2014-09-09 13:59:16
dlaczego ?
mika 2014-09-09 16:34:20
łooł, naprawde tyle da się zarobić? ja to akurat problemów z kontaktami międzyludzkimie nie mam, doświadczenie w call center też mam, a z klientami tez umiem rozmawiac, więc na razie wszytsko super, pytanie czy zatrudniają jedną osobę czy więcej na dane stanowsiko, bo tak no to nie wiem czy mam jakieś szanse
Radek098 2014-09-24 13:06:13
Wydaje mi się, że piszą tutaj osoby, które niekoniecznie doczytały regulamin goworka, bo niektóre wypowiedzi muszą być często moderowane.. mam do Was pytanie odnośnie zarobków i rekrutacji, jaką prowadzi Powermed. W zeszłym roku mieli bardzo dużo ofert pracy, a teraz dawno nie widziałem żadnej, mają jeszcze jakieś przyjęcia do siebie?
wolak 2014-11-14 10:51:52
Zastanawia mnie czemu tak malo osob wypowiada sie w watku. Jakby nie bylo powermed jest stosunkowo duza firma, a kazdy w takim czy innym stopniu zetknal sie z firma i jej pracownikami. Moge miec tylko nadzieje, ze byly to pozytywne spotkania. Swoja droga ciekawe w jakiej formie tam sie pracuje i za jakie pieniadze.
szalony 2014-11-16 14:07:49
w powermed zarabiasz tyle ile wypracowałeś. 3tyś albo 15 tyś od ludzi zależy jak sie starają i czy kochają swoją prace
qwerty 2014-12-03 00:07:25
sprzętem
arbuza 2014-12-12 17:51:03
dużo w necie sprzecznych opinii przeczytałam o powermed a pilnie poszukują pracy w branży jako przedstawieciel handlowy. zweryfikuję je ostatecznie w najlepszy sposób a mianowiecie pójdę tam po prostu do pracy. możecie mi natomiast napisać proszę kochani ile jest podstawa netto u nich i ile procentowo od zlecenia wynosi prowizja?
stanley 2015-02-11 12:29:55
mi się wydaje, że jeśli chodzi o powermed, to można spokojnie iść do nich na przedstawiciela handlowego. też praca moze do najłatwiejszych nie należy, ale na pewno można trochę zarobić u nich i to też jest dla wielu osób na pewno, zwłaszcza jesli ma się własną rodzine i kogoś na utrzymaniu np. dzieci.
tobbik 2015-02-25 16:29:39
na pewno taka praca ma dużo plusów jak i minusów. Mnie jednak przekonuje, bo jako handlowiec z doświadczeniem wiem że można dobrze zarobić , a że trzeba się napracować- no cóż coś za coś :-) a ta firma stale podnosi swoje wewnętrzne normy jakości, aby dawać klientom produkt najlepszy, jak to jest możliwe oraz wprowadza innowacje, które powodują zdecydowaną przewagę nad konkurencją.
Janek 2015-03-27 10:52:42
Fajnie, ze pousuwali 3/4 negatywnych komentarzy. Zalosne.
nik 2015-03-29 20:34:03
no trzeba robic skriny i je tu wrzucac by ludzie znali prawde
Rzetelny_Produkt 2015-05-13 12:41:13
Jeżeli potrafisz sprzedawać, mamy KONKURENCYJNY DO PowerMed, Rainbow, etc. produkt. Najwyższa jakość, rewelacyjne wykonanie, świetne wyposażenie. Zapewniamy NAJLEPSZE PROWIZJE. MAMY BIURA W CAŁEJ POLSCE. Zadzwoń na anonimowy numer (usunięte przez administratora) (połączymy Cię z najbliższym biurem Twojego miejsca zamieszkania)
Medi Smart 2015-05-28 20:03:47
Szanowni Państwo!
Firma Powermed International sp z o.o. chcąc uciąć wszelkie spekulacje dotyczące urządzenia, oświadcza że była i jest nadal właścicielem światowego patentu na wygląd oraz cechy konstrukcyjne urządzenia sprzedawanego pod dawną nazwą POWERMED GOLD EDITION, POWERMED MEDILINE, a obecnie ROBOT PLATINUM. Z powodu zakończenia współpracy z dystrybutorami, którzy byli jedynie właścicielami znaku towarowego urządzenia, zmianie uległa nawa firmy oraz nazwa produktu na Medi-Smart. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom urządzenie będzie wyróżniać się teraz dużo niższą ceną, dostępną dla każdego w sklepie internetowym jak i w sklepach stacjonarnych- 1.499zł. Mamy nadzieję, iż Państwa satysfakcja będzie większa i produkt będzie cieszyć się Państwa zainteresowaniem.
Powermed World Union
Prezes
Babs 2015-07-22 18:51:16
To swietna wiadomość a ile ubwas można zarobić netto za godzine jestem zainteresowany praca u was jakie sa oferty aktualnie i gdzie mozna je odnalezc dajecie znaka czy da sie zatrudnic czy mam gdzies szukac w konkurencji? Aaa i napiszcie cos jakie benefity u was dajecie jestem naprawde. Robotnym goscirm
bylypracownik 2015-08-08 20:10:23
Nie pracujcie w tej firmie , banda oszustow i naciagaczy , najpierw masz szkolenia 2 tyg robia wode z glowy , podpisujesz weksel na ponad 5 tysiecy i pozniej okazuje sie ze kuki Ci to jedna osoba i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego masz . Omijajcie !
pomid 2015-08-21 22:40:02
Zarobki wbrew pozorom aż takie złe nie są, no ale nie ma co ukrywać mogłyby być zdecydowanie lepsze, jednak koniec końców wiele osób ciągle utrzymuje kontakt lub też współpracuje z tą firmą. Jak dla mnie to dobry pomysł, bo w każdej chwili można się dogadać, na atmosferę w pracy na pewno się nie narzeka.
Janek 2015-09-08 00:14:05
Robot Platinum czy Powermed? jaki to odkurzacz koniec końców?
tomek 2015-09-21 01:50:35
to przeciez jest firma Powermed, nie słyszałem, żeby coś tutaj się zmieniło.. słyszałem tylko, ze to różnie ejst jeśli chodzi o zarobki dla kierowców, bo nie wiem czy jest liczone od trasy czy od kilometra teraz.. ale wydaje mi się, ze nie jest trudno się dostać, wazne że ma się już jakieś doświadczenie u nich w temacie tak naparwde.
anonim 2015-10-05 12:27:30
Szkoda tylko że to wpsaniałe urządzenie tak szybko się psuje i tylko płacić za serwis, który wszystko ceduje na złe użytkowanie sprzętu. Oczekiwalam że za cenę 5600 zł odkurzacz wytrzyma conajmniej 10 lat a tu po 3 latach gdzie nie ma gwarancji trzeba czyścić separator, trzeba odnawiać turboszczotkę itd.... bo końca nie ma
simon 2015-10-21 07:26:13
W takim razie może ktoś napisac jak to dokładnie wyglada teraz jesli chodzi o prace kierowcy i liczenie wynagrodzenia? Szukam rzecz jasna pracy jako kierowca i mocno rozwazam powermed, ale sam nie wiem czy warto. Fajnie byłoby wiedziec cos więcej przed aplikacją, czy firma dba o swoich ludzi, zapewnia dobry socjal i tego typu sprawy.
Lol 2015-12-20 22:19:41
Kretynska firma która nabija ludzi w butelkę!!!
987 2015-12-28 00:09:02
pamietam ze jakis czas temu w firmie Powermed poszukiwany był do zatrudnienia kierowca..ciekaw jestem czy w najblizszym czasie beda prowadzic rekrutacje
Janusz 2016-01-08 18:26:29
Tak, faktycznie ciągle poszukują "kierowców" z kat B no ale w rzeczywistości jest to nabór akwizytorów do sprzedaży domokrążnej pierońsko drogiego "urządzenia" którego nie wolno nazywać odkurzaczem, choć wygląda i działa jak każdy odkurzacz z filtrem wodnym. Wynagrodzenie bynajmniej nie od przejechanych kilometrów przez takiego "kierowcę" lecz jedynie i wyłącznie prowizja od sprzedaży. No i oczywiście umowa "śmieciowa" lub umowa współpracy w przypadku założenia własnej działalności gospodarczej.
Region 2016-01-10 04:34:32
To słabo że się jest raczej domokrążcą niż prawdziwym kierowcom czy ktoś jeszcze jest w stanie to w jakiś sposób potwierdzić? Masz może link do tego odkurzadza
byly sprzedwc 2016-01-17 21:24:44
W istocie wszelkie reklamy zwiazane z ta firma takie jk kierowca'prezenter,itp sprowadzaja sie do sprzedazy bzposredniej i uzaleznionym z tym wynagrodzeniem,to wszystko
łukasz 2016-01-20 21:00:41
nie rozumiem więc po co firma jedno i to samo stanowisko nazywa w różny sposób. Chyba nie spodziewają się przez takie zagrywki większego zainteresowania. Lepiej gdyby szukali wprost, i tak mieliby chętnych
kazek 2016-02-03 22:28:26
Firma to ROBOCLIN .
były sprzedawca 2016-02-10 16:58:23
@lukasz,to chwyt ,bo jest brak zainteresowania do sprzedazy bezposredniej,a wiadomo ze w takim systemie wynagrodzenie idzie w parze ze sprzedaza,brak stalej pensji
Region 2016-02-21 17:08:34
No cóż, nadal nie dostałem linku do tej ich gazetki i tych odkurzaczy, ale fajnie byłoby coś ruszyć w tym temacie, a ja nadal nie wiem co robić, więc eh
troko 2016-03-20 18:32:15
a szukałeś w internecie @Region? ciężko mi powiedzieć bo nie wiem czego dokładnie oczekujesz, wydaje mi się, że odkurzacze są na tyle znane, że powinieneś znaleźć info w necie
bum 2016-04-04 16:22:39
Skoro klienci są zadowoleni z produktów, to pewnie i współpraca w firmie opiera się na pozytywnych relacjach. Wiadomo coś o benefitach? Dzięki za odpowiedź
oszukani 2016-04-04 21:02:39
oszukują pracowników i klientów co do sprzętu i kredytów naciągacze.podkładają na spotkaniu umowę kredytową tylko czysty druk i go zabierają żeby nikt nie zobaczył faktycznej ceny w kredycie a na umowie kupna sprzedaży łączna cena w kredycie jest inna niż później dostaniecie umowę z banku czy firmy oczywiście wysłane po terminach możliwych do wypowiedzenia specjalnie i już jesteście ugotowani.przedstawiciel ich jak się pokłócił z pracodawcą to powiedział mi przez telefon że mojemu ojcu podłożył umowę kredytową bo tak mu kazał szef ale jak się dowiedział że grozi mu wyrok za oszustwa to się wycofał z tego. zainteresowanych ich działaniami -więcej informacji tel.694-462-998 wpierw sms powermed potem telefon odbiorę
bum 2016-05-04 19:08:12
Pewnie, że atmosfera opiera się u nich na dość przyjacielskich relacjach @bum bo przecież to się odpowiednio przyczynia do sukcesu. Pewnie i wypłata jest terminowa, bo o wynagrodzenie dobre wcale nie trudno.
pilot 2016-05-07 23:02:17
to rzeczywiście racja , że są dość punktulani z wypłatami
Klient 2016-07-05 13:35:42
Bo tyle (jak nie mniej) było warte od początku, chociaż w sumie, to po ciągłych reklamacjach sprzętu uważam, że powinno się dopłacać aby to sprzedać. A dystrybutor ? Chińczyki wam upadły czy trzeba było się ewakuować pod inną nazwę "Robo" aby ludzie już kompletnie nie wiedzieli o co chodzi? Po jakości sprzedawanego sprzętu lepiej uważać na pracodawcę bo klienci was ********* .
tomek 2016-07-05 13:48:50
na razie nowych ofert bark i to jest niestety fakt.. dodam, że kiedyś szukali u nich kierowców, lale obecnie to chyba nic wiecej z tego nie wyszło tak naparwde..
Janusz 2016-07-19 17:10:46
Tak naprawdę to kierowców nigdy nie szukali. Pod takim ogłoszeniem poszukiwali w rzeczywistości akwizytorów-domokrążców do wciskania ludziom po kosmicznej cenie tzw. wielofunkcyjnego urządzenia medycznego o podobno cudownych właściwościach który to sprzęt był faktycznie tylko ciężkim, chińskim odkurzaczem z filtrem wodnym. Ze względu na kompletny blamaż tej marki sprzedają teraz odkurzacze meksykańskie pod inną nazwą.
Jeżeli ktoś ma potrafi wciskać dobrze wciskać kit nieświadomym tej manipulacji klientom - może nieźle zarobić, gdyż prowizja dla akwizytora od sprzedanego odkurzacza wynosi ok 1000 zł brutto.
POWERMED to nie nazwa tej firmy - to nazwa sprzedawanego odkurzacza. Główny dystrybutor tego cudownego i cennego sprzętu to Przedsiębiorstwo Handlowe Eko Live s.j. J M Kubiczek A R Kałuża z Bielska - Białej które mianowało się "Centralą Powermed" oraz kilka firemek (indywidualnych działalności gospodarczej osób fizycznych) o przeróżnych nazwach, które nazywane były (chyba dla zmylenia klientów) "oddziałami regionalnymi POWERMED"
ponieważ nazwa POWERMED została faktycznie spalona - sprzedaje się teraz odkurzacze o innej nazwie - ale o tym już powyżej pisano.
gość 2016-07-19 18:12:03
A jakich zarobków można się teraz spodziewać? Pozdrawiam
były prezenter 2016-07-20 20:11:43
Czytać poprzednich postów nie potrafisz? Sprzedajesz-dostajesz ok. 1000 zł BRUTTO. Jeżeli nic nie sprzedasz masz 0 zł. Uprzedzam-niełatwo ten super sprzęt za kosmiczna cenę komukolwiek wcisnąć. Jak nie będziesz miał szczęścia obcałujesz klamki, poszczują cię psami i stracisz czas i pieniądze na dojazd.
beh 2016-07-20 20:20:06
nie wierzę teraz w Polsce w tak niską podstawę - w takim razie na jakąś część etatu jest to zatrudnienie i na jaką formę kontraktu? z góry dzięki za odpowiedź
były prezenter 2016-07-20 22:32:36
Nie ma żadnej podstawy. Nie ma etatu. To umowa zlecenie lub o dzieło względnie jak założysz własną działalność gospodarczą to umowa o współpracy. Sprzedajesz - zarabiasz.
ko0mm 2016-07-20 22:34:36
no przecież nawet na zleceniu musi być wpisana jakaś podstawa
były prezenter 2016-07-20 22:46:22
1000 zł brutto za sprzedany jeden odkurzacz to mało? Niektórym udawało się ich sprzedać prawie 10 w miesiącu.
gość 2016-07-21 11:36:26
Podobno oprócz dobrych zarobków sa jeszcze benefity socjalne.
Zostaw swoją opinię o Powermed - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powermed