logo Motorola

Motorola

Kraków

Opinie o Motorola

Motorolanin 2016-11-21 12:34
Caly rok na druga zmiana, nie ma cykli.
JohnDoe 2016-11-23 10:32
Dzieki za odpowiedz :-) troche rozwala to zycie rodzinne, wiec bede musial odpuscic.
Kandydatka 2016-11-27 15:09
Witam!
Chciałam się zapytać o rekrutację do działu finansów. Mam ponad roczne doświadczenie w księgowości, studia skończone z wyróżnieniem i bardzo dobry poziom angielskiego (też biznesowego). Czy jeśli będę startować na stanowisko "Junior" bo obecnie nie ma innej oferty,to jest szansa, że zostanie mi zaproponowane stanowisko "regular"?
I jeszcze jedno pytanie - jeśli w opisie stanowiska nie ma nic o pracy na drugą zmianę tzn. że cały rok mam prawo pracować od godzinnych porannych? (w dziale finansów też jest elastyczny czas pracy 7/10 - 15/18)?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje!!!
Ona 2016-12-07 09:04
czesc ;) a czy wiesz moze jakie sa zarobki dla junior w dziale finansow ?? bardzo zalezy mi na odpowiedzi.....
Moto 2016-12-07 14:00
junior
średnio 48 000 brutto rocznie
studentka 2016-12-08 19:05
Czy orientuje się ktoś może jakie jest wynagrodzenie za staż w dziale finansów?
Ania 2016-12-10 16:30
Moim zdaniem kiepskie traktowanie pracownika, mobbing, który szefostwo ma gdzieś i baardzo stare technologie, w których się człowiek cofa. Dobre, żeby dostać wpis do CV i nerwice
Mam takie pytanie 2016-12-30 00:09
Czy chcący się ubiegać o stanowisko Junior Account Payable Specialist wymagany jest jakiś specyficzny kierunek, np. Bachelor Degree in Finance/Accounting? W ogłoszeniu na Państwa stronie nie jest to wyszczególnione. Czy to znaczy, że przeprowadzacie Państwo jakiś onboarding? Jeżeli tak, to jak on mniej więcej przebiega? Z tego co widzę paru team leaderów też nie kończyło studiów kierunkowych. Czyli chyba z dobrą znajomością języka i chęciami do pracy można by składać podanie, a z czasem podyplomówkę zrobić dla podniesienia kwalifikacji.
Kto pyta nie błądzi 2016-12-30 11:12
Czy można będzie się spodziewać jakiś nowych ofert z zakresu training content developer w przyszłym roku?
Nicky 2016-12-30 13:15
A czy jeżeli ktoś nie studiował kierunku technicznego związanego z informatyką, ale ma, np. Studia Podyplomowe z zakresu front endu, to czy taka osoba mogła by ubiegać się o stanowisko web developera u Państwa, czy nie bardzo?
Pietrek 2016-12-30 15:13
Już o tym pisałem. Nie jest ważne co na papierze, ale co w głowie siedzi. Papier może pomóc, ale na pewno nie zaszkodzi.

W sprawie pytań dotyczących działu finansowego nie czuję się kompetentny by na nie odpowiedzieć. Natomiast na pewno nie zaszkodzi aplikować, a na wszystkie pytania odpowiedzą kompetentni rekruterzy z którymi przyjdzie wam rozmawiać.
Robert 2016-12-30 19:17
Czy oferty na stronie pracawmotoroli są aktualne? Kiedy klikam aplikuj, mam pustą stronę w każdym ogłoszeniu. Czy jest jakiś adres, na który można przesłać CV z uwzględnieniem pozycji?
Mattiw 2017-01-05 10:51
Ponad miesiąc od rozmowy kwalifikacyjnej i całkowity brak kontaktu z rekruterem mimo obiecanego terminu dwóch tygodni na informację o wyniku rozmowy.
Pietrek 2017-01-06 13:34
Mieliśmy sporą reorganizację działu rekrutacji. Ktoś musiał niedopilnować tej sprawy. Zadzwoń do nas na numer 12 297 90 00 i poproś o połączenie z Michałem Kojsem (nie wiem czy jego nazwisko się odmienia) albo kimś innym z rekrutacji i wszystkiego się dowiesz.
Pietrek 2017-01-06 13:39
Jak już pisałem, mieliśmy sporą reorganizację działu rekrutacji i chyba nikt już nie wie gdzie są aktualne oferty ;) No dobra, ja nie wiem ;)
Maila możesz słać na aplikuj@motorolasolutions.com
edw 2017-01-23 19:57
Hej, ile czekaliście na zaproszenie na rozmowę po wstępnej rozmowie telefonicznej ?
Jimmy 2017-01-24 08:27
Do 2 tygodni, jak proces rekrutacyjny sie nie zmienil rekruter mowi o tym na telefonicznej :) Jak nie dostaniesz odpowiedzi w tym czasie pytaj samemu.
edw 2017-01-24 20:14
Jimmi, dziekuje ! Rekruter mówił o 2 tygodniach, natomiast ten okres prawie już minął i zastanawiałem się czy dłuży okres oczekiwania = mniejsza szansa na zatrudnienie.
Poszukiwaczkawiedzy 2017-01-24 20:46
Cześć,

chciałam zapytać, czego można się spodziewać na 2-gim etapie rekrutacji w siedzibie firmy. Czy jest np. jakiś test z excela? Jeżeli tak, to czy office skonfigurowany jest w języku angielskim, czy polskim?

Będę wdzięczna za odpowiedź:)
znajomy 2017-01-25 13:27
Mnie też interesuje ta kwestia, na jakie stanowisko aplikowałaś?
Stefan 2017-01-26 12:09
Hej,

Czego mozna sie spodziewac na ostatnim etapie rekrutacji? Kobitka mi napisala ze potrwa 2 godziny, spodziewac sie jakis testow na komputerze? 2 godziny to mi sie strasznie dlugo na rozmowe wydaje. A to spotkanie poprzedzily juz 2 przez telefon ktore razem trwaly 1,5.
Poszukiwaczkawiedzy 2017-01-26 12:13
@znajomy 2017-01-25 13:27:58

Order Validation Coordinator
A Ty?
Poszukiwaczkawiedzy 2017-01-26 12:16
Stefan,

na jakie stanowisko aplikowałeś?
Stefan 2017-01-26 15:21
support engineer, jedyne czego sie dowiedzialem ze bedzie to mix rozmowy na tematy HR i techniczne, czyli w zasadzie to samo o co mnie juz pytano, takze stad jestem ciekawa czy bedzie cos wiecej niz dotychczas, czy moze by sie dalo jakos lepiej przygotowac na to
Pietrek 2017-01-26 16:06
Spodziewaj się tego samego co na telefonie tylko bardziej ;) Nie wiem jakie wymagania są dla tego stanowiska ale pewnie jakieś teoretyczne klimaty na temat sieci komputerowych, sieci bezprzewodowych (np. Jak działa tracert?). Programować na komputerze raczej nie będziesz, bo nie słyszałem żeby ktoś to robił wśród rekruterów. Oczywiście mogę się mylić - wszystkich nie znam.

Dwie godziny to nie jest tak dużo. Bywało, że nie wyrabiałem się z tematami technicznymi, a tu już manager chrząkał bo mu czasu co raz mniej zostawało.
Stefan 2017-01-30 09:31
Dzieki za info. Troche bezsensu mi sie takie cos wydaje, ale co ja tam wiem o procesach HRowych :P
Pietrek 2017-01-30 13:39
Jest duże prawdopodobieństwo, że ten drugi telefon był na inne stanowisko do którego zostałeś przez rekruterów technicznego zaproponowany. Z tym samym Departamencie mogą być otwarte inne stanowiska i być może bardziej pasujesz do jakiegoś innego. Dlatego właśnie to nadprogramowe rozmowa telefoniczna.
NiktNicNieWie 2017-02-05 13:07
Jak mniej więcej kształtują się zarobki brutto w dziale E-learningu (Training Content Developer)? Wyższy szczeblem jest instructional designer?
ciekawa 2017-02-07 09:34
Będziecie jeszcze robić kolejne edycje akademii motoroli ? A jeśli tak, to jakich języków i kiedy ?
Motorolanin 2017-02-07 17:16
Tak, najprawdopodobniej bedzie druga edycja akademii C/C++ z 1-2 tygodniowa przerwa po zakonczeniu pierwszej, czekajcie na news na naszym FB
Nicky 2017-02-08 19:10
Szkoda, iż nie oferujecie Państwo czegoś podobnego do innych stanowisk. Mniemam, iż wiązało się to z dużym zapotrzebowaniem na programistów C/C++. Jednak bez uprzedniego sporego doświadczenia, raczej ciężko będzie osiągnąć jakiekolwiek rezultaty w jeden miesiąc.
Motorolanin 2017-02-09 12:00
Moze i masz racje, ale przy zalozeniu ze ludzie nie sa ambitni i "szybko sie uczacy" i chcacy do czegos dojsc. A to juz wg mnie jest zalozenie bledne, bo sa inni!:-)
Nicky 2017-02-09 14:25
Innymi słowy, profil uczestnika to absolwent IT obeznany z większością curriculum ;). Nie żebym się czepiał.
AkadamiaUczestnik 2017-02-10 11:38
Cześć @Motorolanin,

Wiesz może czy wyniki akademii zostały rozesłane? :). I czy o ewentualnym niepowodzeniu też zostanę poinformowany?

Z góry dzięki.
Pietrek 2017-02-10 14:41
Wyniki będą w poniedziałek.
AkadamiaUczestnik 2017-02-10 15:06
Dzięki Pietrek! Pozostaje oczekiwać jeszcze przez weekend :).
hm? 2017-02-10 20:15
A o analogicznej akademii javy nie myśleliście ?
Adamek 2017-02-12 14:02
Chciałbym zapytać , jak wygląda pisanie pracy dyplomowej z Państwem?
pracawmoto90 2017-02-12 21:36
Cześć, a ile przeciętnie rocznie zarabia Regular Financial Analyst?
AkadamiaUczestnik 2017-02-13 15:52
Hej Pietrek,

Czy wyniki będą dzisiaj rozesłane? Czy może jeśli nie otrzymałem dalej informacji to weryfikacja przebiegła negatywnie?
Motorolanin 2017-02-14 12:39
Tak informacja jest rozsylana do kazdego z uczestnikow, calosc zakonczymy dzisiaj
Zawiedziony 2017-02-18 16:27
4 tygodnie temu rozmowa o pracę, do tej pory zero odzewu, trochę kiepsko, można by chociaż kandydata poinformować jak nie przeszedł rekrutacji
iowa 2017-02-19 23:16
Witam,
Czy wie ktoś coś więcej na temat działu Supply Chain? Jaka tam atmosfera, czy warto aplikować?
No i jakiego rzędu zarobki są na stanowisku Order Management Coordinator?
Motoamator 2017-02-20 16:08
Czy ktoś wie coś więcej o dziale/ofercie pracy Business Operations & Planning? Jakie oferują warunki finansowe?
ona 2017-02-21 10:46
Ponad miesiac temu rozmowa telefoniczna, rekruter pytal o dyspozycyjnosc do rozmow face2face, wiec spodziewalam sie dalszych etapow, do dnia dzisiejszego cisza mimo wyraznych zapewnien, ze skontaktuja sie niezaleznie od decyzji.

Maly apel : jezeli po rozmowie telefonicznej kontaktujecie sie tylko z osobami ktore przechodza dalej : powiedzcie to kandydatowi i wtedy wszystko bedzie fair. Byc moze jestem wyjatkiem ;) ale bardzo mi zalezalo na pracy konkretnie w Motorola, moje doswiadczenie pasowalo do kilku ofert, wybralam ta ktora wydawala mi sie najciekawsza. Rozmowa telefoniczna byla sympatyczna i bezproblemowa. I teraz caly pozytywny wizerunek firmy w moich oczach zostal zburzony, bo rekruter nie poswiecil mi 40 sekund, ktore obiecal. Szkoda, bo w przypadku wyraznej odmowy dopytalabym on przyczyne i provowala kiedys jeszcze raz.
Hola_Amigo 2017-02-23 13:00
Mam pytanie dotyczące rekrutacji do Chain Supply.
Czy odsyłacie informację do każdej osoby, która brała udział w rozmowie face-to-face? Zgodnie ze słowami osób, z którymi miałem przyjemność rozmawiać każdy z uczestników dostaje odpowiedź od 1 do 2 tygodni po odbytej rozmowie. W moim przypadku minęło już ponad 2 tygodnie i żadnej informacji zwrotnej.
Z góry dziękuję za odpowiedź :-)
Hola 2017-02-23 13:00
Mam pytanie dotyczące rekrutacji do Chain Supply.
Z góry dziękuję za odpowiedź :-)
jbl 2017-02-23 13:59
Jest to jeden z pracodawców z nieciekawymi HRami. Wybaczcie ale jakakolwiek forma kontaktu, nawet głupi email po 2 tygodniach po rozmowie powinna być standardem. Tutaj chodzi o szacunek do potencjalnego pracownika, który nawet jeżeli nie dostał pracy, to nie będzie brał firmy pod uwagę za kilka lat.
Do reszty nie mogę się przyczepić
Moto 2017-02-23 15:27
Kenexa od grudnia zeszłego roku realizuje te rzeczy dla Motoroli.

Jaka jest jakość tej usługi każdy widzi.

Osoby przeprowadzające rozmowy czy to telefonicznie czy osobiście u nas w biurze nie mają żadnego wpływu na to kiedy i kto się z Wami skontaktuje. Niestety :/
Chetny 2017-02-24 18:39
Jak jest w praktyce z elastycznym czasem pracy w działach IT? Rzeczywiście można rozpoczynać pracę między wyznaczonymi godzinami? Dużo jest nadgodzin?
Zostaw swoją opinię o Motorola - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motorola