Ab logic

Łódź

Opinie o Ab logic

Magister 2014-07-11 11:24:30
Pracuję długo w tej firmie i kiedyś bym wam polecał zatrudnienie się w niej.
Ale teraz niestety omijajcie ją z daleka.
Atmosfera jak w obozie
Podwyżek nie było od kilku lat a auta zarząd zmienia często i zatrudnia rodzinę której też daje firmowe auta znany wszystkim kryzys:)
Socjalu nie ma wcale zabrane jest wszystko co można było zabrać
nawet z głupią herbatą lub kawą nie można wejść na magazyn bo może się na posadzkę wylać i będzie brudna.
Wszyscy pracownicy mają wrażenie że zarząd próbuje nas się pozbyć głupimi zasadami żeby zatrudnić nowych pracowników oczywiście dając im mniejsze wynagrodzenie.
koko 2015-09-30 20:20:40
potwierdzam opinie Magistra, wszystko w tej firmie jest sztuczne jak usmiech kowala..
heh 2015-12-30 23:42:19
czolowe??hmm, zalatuje wiceprezesem:)a zgadzam sie z przedmowcami-firma nie jest godna polecenia-no chyba ze ktos lubi zapierd... 20 godzin na dobe za smieszne pieniazki.
tigra 2016-04-25 14:20:14
w umowie masz napisane 40 godzinny tydzien pracy a w realu robisz to w dwa trzy dni.ta firma to porazka,wyzysk i marne zarobki.
Zostaw swoją opinię o Ab logic - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ab logic