MON

Opinie o MON

anonim 2009-02-05 10:24
Słowa kojarzące się z MON (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w MON:
Najbardziej nie podobało mi się w MON:
FVFVFVFVF 2017-02-21 16:01
W skali tygodnia 37 000 000 milionów złotych kontrole 24 H
d d d 2017-02-23 21:45
Tu są pieniądze na THHAD Tomahołki
ALI 2017-02-25 11:31
Waga była od 2011 budowali stadion na Euro przymkneli oko obudzili się po 5 LATACH JAK DROGI DO REMONTU
Elektroniczna waga do ważenia samochodów ciężarowych w ...
( usunięte przez administratora )
bgbgtbgthbgt 2017-03-01 08:10
Amerykańska broń nuklearna dla Polski w zamian za zwiększenie wydatków na wojsko? Niemcy i Francja będą przeciw, ale Trump lubi konkretne oferty
gh5yh5yhy5h 2017-03-04 20:36
8 MINUT KTÓRE ZABIŁO ANDRZEJA LEPPERA - YouTube
Film dla zapytania 8 minut ktore zabilo leppera▶ 8:02
https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=2BCF1j4UjAI
larwert 2017-03-11 09:30
Politycy dużo mówili ostatnio o włączeniu Polski do obrony nuklearnej w ramach NATO oraz zwiększeniu wydatków obronnych do 3% PKB. Połączenie tych dwóch kwestii może otworzyć nam drogę do udziału w systemie jądrowego odstraszania – pisze portal Defence24pl.

Chodzi o udział w systemie Nuclear Sharing, którym objętych jest kilka krajów NATO. Udział trzech polskich F-16 z bazy w Łasku w manewrach NATO „Steadfast Noon” już w październiku 2014 roku dał pretekst do analiz, czy taktyczna broń jądrowa może znów zostać rozmieszczona na terytorium Polski. Ćwiczenia dotyczyły bowiem użycia bomb atomowych w razie ataku na członków sojuszu w Europie, a odbywały się we włoskiej bazie lotniczej Ghedi Torre, gdzie przechowywanych jest 70 amerykańskich ładunków typu B-61 o mocy od 0,3 do 170 kiloton.
TGTRVVBR 2017-03-12 08:34
Z budżetu Polski każdego roku wypływa około 46 mld zł. Potężne holdingi działające na terenie kraju wykorzystują przepisy i skutecznie wyprowadzają wypracowane u nas zyski za granicę. To nie wojna konwencjonalna, ale zapaść finansowa jest dla Polski zagrożeniem. Luka podatkowa na poziomie blisko 100 mld zł rocznie może zachwiać naszą stabilnością - przekonuje prof. Dominik Gajewski z Szkoły Głównej Handlowej. - Trudno wytłumaczyć społeczeństwu, dlaczego państwo jest mało skuteczne w walce z tym procederem, zaś w stosunku do przeciętnego obywatela zdarza się, że jest wręcz nadgorliwe - zaznacza.

tu są pieniądze na THHAD i F 35
gvfegvefgvefg 2017-03-19 17:06
Polska powinna podnieść na modernizację Armi do 8% PKB pjeniądze znajdą się w Wólce Kosowskiej ITP
może 3% PKB 2017-04-01 08:38
wystarczy do 2,4 % PKB
gbgbgtb 2017-04-07 20:29
to trzeba firmy kontrolować w siedzibach firm brakujące kilometry na drogę tarczki potasowane

Poparc ie dla PIS na Krakowskie Przedmiescie
pauza 2017-04-23 13:14
te busy ITD co stoją w AL Jerozolimskich na parkingu strzeżonym w ilości 6 sztuk to na pokaz czy jeżdżą po ulicach WARSZAWKI? no i czy mają leżanki do kontroli pod ciężarówką nie tylko sprawdzenie światełek
z wp 2017-04-23 21:55
arras Czwartek, 19 Stycznia 2017, 20:50
Homar jest 1000x ważniejszy od Orki a nawet Wisły ! Nie odeprzemy ataku saturacyjnego Smierszami w inny sposób niż odstraszaniem lub adekwatną odpowiedzią. JAASM to tylko dodatek a Wisła to ograniczona zdolność antybalistyczna. Jeśli Homar zostanie poświęcony kosztem Orki zwłaszcza w sytuacji w której mamy JAASMy to będzie coś bardzo niekorzystnego ... I znowu 10 lat będziemy czekali na odnowienie artylerii rakietowej w sytuacji w której strona przeciwna dysponuje gigantyczną ilością zmodernizowanych Gradów o zasięgu 70km, Toczek, Smierszy i rakiet kierowanych o zasięgu do 150 km ? Czym odeprzemy ten atak ? Nie Wisłą ani nie Orką czy JAASMEM ! Ważne aby decydenci o tym wiedzieli i nie zasłaniali się możliwościami Huty Stalowej Woli.
ojczyznaMa 2017-04-28 12:44
Witam !Mam pytanie kto jest aktualnym rzecznikiem w Dowództwie Wojsk Obrony Terytorialnej?Jak sie nazywa rzecznik lub rzeczniczka?Czy szansę na pracę w Dowództwie mają również kobiety?
gtrgtrgtrg 2017-05-17 20:52
Obecność US Army w Polsce to nie tylko odstraszanie Putina, ale i zimny prysznic na głowy rozgorączkowanych lewaków z KE i chorych z nienawiści do naszego kraju Hollanda, Macrona i Schulza oraz pomniejszych "sojuszników". Wujek Sam samą swą obecnością u nas ostudzi zapędy tego oszalałego lewactwa do sankcji i ewentualnej "pokojowej" interwencji wojsk UE w Polsce w obronie zagrożonej "demokracji". Gdyby w USA rządziła Holerija Clinton nie byłbym taki pewien ale Trump doskonale wie co to lewactwo i jak dramatycznie niszczy zachodnią cywilizację i kulturę.
bdfbdfbdfbdfbf 2017-05-21 19:42
Żandarmeria Woiskowa powinna kontrolować
nie tylko trzeżwosci stan techniczny pojazdu Tacho Wagę papiery przewozowe w POlskim transporcie jest taka samowolka zaimie pare lat posprzątania tego SYFU
Tyle lat za darmo PO Polsce 2017-06-04 10:29
Wszędzie na drogach pomontować Viatol wiecej kontroli i osoby do kontroli kontrolujących

ITD znalazła sposób na kierowców ze Wschodu, którzy unikają płacenia mandatów z fotoradarów. Posypały się kary

2017-04-04Redakcja0nawierzchnia
Do tej pory kierowcy spoza Unii Europejskiej, szczególnie z Rosji, Białorusi i Ukrainy niemal bezkarnie przekraczali prędkość. Mimo iż ich wykroczenia były rejestrowane przez fotoradary, to nie było możliwości wysłania mandatu do kierowcy – polskie służby nie mają bowiem wglądu w dane kierowców ze Wschodu.

W związku z tym Główny Inspektorat Transportu Drogowego postanowił organizować swego rodzaju „obławy” na kierowców ze Wschodu przekraczających prędkość. Podczas kontroli inspektorzy oprócz dokumentów przewozowych czy stanu technicznego pojazdu sprawdzają również, czy kierujący nie ma na swoim koncie zdjęć z fotoradaru. Do tego potrzebny jest jedynie numer rejestracyjny oraz dostęp do systemu Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym.

Mandat karny za przekroczenie prędkości zarejestrowany przez fotoradar może być nałożone do 180 dni od daty popełnienia wykroczenia, szanse na wyegzekwowanie płatności są więc naprawdę spore – tym bardziej, że akcja ITD skierowana jest przeciwko kierowcom ciężarówek, którzy systematycznie przejeżdżają przez Polskę.

Z ustaleń redakcji dziennik.pl wynika, że działania ITD trwają od połowy marca. W tym czasie inspektorom udało się nałożyć aż 216 mandatów na kwotę ponad 31 tys. zł. Rekordzista został zarejestrowany przez fotoradar aż 71 razy – zapłacił 8 mandatów.

fefdefdefdef 2017-07-09 12:16
Kiedy F 35 w Polsce i THHAD
Roman 2017-09-24 21:10
Ciekawe czy wkońcu będzie Patriot i Homar co ośiągnie Pan Minister w USA
z neta 2017-10-07 20:45

PolandFirst
tjaaa, tj 17 wrzesnia 1939, nieprawdopodobne zeby po Hitlerze zaatakowali nas rosjanie, tymczasem od Niemcow otrzymalismy cios w serce a od ruskich cios w plecy. Znamy doskonale techniki dzialania rosjan, kazdy kto choc odrobine interesuje sie historia wie doskonale jak dziala Rosja
można można 2017-10-13 23:46
Będą Patrioty , Homar , F35
można można 2017-10-13 23:46
Będą Patrioty , Homar , F35
Zostaw swoją opinię o MON - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MON