Foto-Hurt S.A.

Rzeszów

Opinie o Foto-Hurt S.A.

wacek 2009-06-03 22:21:54
Przedstawicielstwo oddzial w Krakowie to pomylka, nie polecam nikomu, sprzedaz bateryjek to jest ale w MediaMarkt chyba że kochasz wiejskie klimaty tam przy dużym szczesciu moze sie uda,szkoda energi i czasu.
Kuba 2009-06-08 13:25:13
pracowałem i krótko mówiąc: [usunięte przez administratora], permanentne nadgodziny, mała kasa i fatalna atmosfera. NIE POLECAM!!!
Jacek 2010-05-10 17:05:42
Pracowałem w tej firmie i przyznaje, że masakra... Zarobki takie sobie, samochód również dało się jakoś znieść - ale najgorszą rzeczą była ATMOSFERA, brak organizacji, meile 3 razy dziennie na temat sprzedaży i te ich NIEREALNE WYMAGANIA.... Szczerze mówiąc nie polecam nikomu, strata czasu i nerwów...
Sławek 2010-06-22 14:49:24
Pracowałem tam 3 lata i jeszcze 9 lat temu było ok ale później to się zrobiła tragedia. Prezes jest nieobliczalny i nie normalny. Zrobiłem dla tej firmy naprawde bardzo dużo i pracowałem 24h dziennie i 7 dni w tygodniu i tak na koniec nikt tego nie docenił. Odszedłem z tamtąd bo prezesowi już całkiem odpaliło, tak to jest jak ktoś nagle zarobi za dużo kasy i myśli że można pomiatać ludźmi. Jesli ktoś się tam wybiera to mogę tylko życzyć powodzenia i silnych nerwów i trzba się liczyć z tym, że tam jest tak, że jednego dnia pracujesz a drugiego dnia już cię nie ma i to w dodatku bez powodu.
Daniel 2010-09-12 20:08:17
Dokładnie, a najlepiej pasujące powiedzenie tyczące się Foto Hurtu ostatnimi czasy to - " Nie znasz dnia ani godziny... "
SS 2010-10-07 15:30:53
Hejka, macie rację Fimra FH jest tragiczna, mój narzeczony właśnie skończył tam pracować -po miesiącu--(żal.pl) . Ponadto wymagania nie z tej ziemi. Prezes - hmmmm.........zostawię bez komentarza. No i te maile 10 razy za dnia. Nie warto tracić nerwów i czasu. Upadną predzej niz myślą z taka strategią. Pozdrawiam
Tomik 2012-02-08 13:05:12
100% prawda, chyba najbardziej badziewna firma w Rzeszowie, każdemu odradzam.
blik 2016-05-19 18:11:07
Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają. Jak żadna inna pozwoli im ona na poznanie prawdziwego życia
Zostaw swoją opinię o Foto-Hurt S.A. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foto-Hurt S.A.