Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o cache cache

Pracowałeś w firmie cache cache i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
to ja ;-) - 2009-12-20 22:08:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Moje Drogie!!! Praca w cache cache to czysta przyjemnosc. Umow a sama mowi za siebie... Podpisujemy i tego od nas wymagaja...Zeby zarabiac trzeba od siebie tez cos dawac...Nic nie ma za darmo...Pozdrawiam serdecznie cala kasz kasz kownie:-)))))
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cache cache

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy cache cache?
Zadaj pytanie
x