Opinie o FLEX-A-ROUND w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FLEX-A-ROUND. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w FLEX-A-ROUND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLEX-A-ROUND w Warszawa

Agata Nowy wpis

Macie dużo osób zarażonych covidem na ten moment ?

plak Nowy wpis

daca, niestety, ale w niektórych sytuacjach ktoś coś komuś obieca i tak jest ..

pronto Nowy wpis

no własnie też się nad tym zastanawiam. Nie sądzę, aby miało to coś wspólnego z samym pracodawcą i jego podejściem do tego portalu , bo w końcu jest to firma holenderska która pewnie nie wie , że taki portal ma swoje miejsce w sieci. Może po prostu firma przestała przyjmować w tej chwili Polaków ...

lola

Nie tak mam na imię!!!Pracowałam tam w maju zeszłego roku i żadna (usunięte przez administratora)!!Może Ty?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie FLEX-A-ROUND? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

gosia - 2012-06-11 23:12:06 moje solarisy nie powinny cie interesowac, zyje i pracuje w bunschoten juz kilka lat i nigdy nie byłam na minusie:) ktos kto szanuje prace i z tym zamiarem tu przyjechał zawsze znajdzie prace i nikt sie z nikim nie \\\\\\\"puszcza\\\\\\\", jestes glupia i tyle a na dodatek tepa jak but piszac takie brednie,Brawo,swiete slowa :)

ciekawe co takiego robilas ze bylo Tobie tak zle? z checia odpowiem na pytania

lola

Sama jesteś tępa!!!!A solarisy mnie nie obchodzę,bo kto tam był ,wie ile się tam ma...ha ha Ciebie prawda w oczy kole,bo to ty piszesz brednie....Nie mam zamiaru się z tobą licytować kto kłamie!!!Byłam,widziałam,więc możesz mi nagwizdać i nie wciskaj głupot ludziom........nie znam tego z opowieści,tylko z realiów...

gosia

moje solarisy nie powinny cie interesowac, zyje i pracuje w bunschoten juz kilka lat i nigdy nie byłam na minusie:) ktos kto szanuje prace i z tym zamiarem tu przyjechał zawsze znajdzie prace i (usunięte przez administratora), jestes glupia i tyle a na dodatek tepa jak but piszac takie brednie,

agnes

napisałam tak bo sa osoby ktore narzekaja na to jak zle i wogole ale w dalszym ciagu tam siedza i zyja z dnia na dzien, na zaliczkach, na dlugach itp, dobrze zrobiłas ze wrociłas

lola

Agnes sama jesteś cielęciem!!!NIKT mnie nie trzymał na siłę,bo po 2 tygodniach w cyrku wróciłam do domu.....bo pojechałam pracować,a nie wegetować......no,ale jak Ty wolisz wegetować to Twoja sprawa.Dla niektórych chlanie,imprezowanie,zaliczka wystarczy....ale nie normalnym ludziom.....

agnes

a czy ktoś cie tam trzyma na siłe, nie pasuje to wont, a nie pisz jak zle, poza tym widziałas co podpisujesz, a jak sie jest cieleciem i nie pyta co i jak to pretensje do siebie.

greg

ja pracowalem na roberto na chlebie i jakos czesto go tam widziałem, wiec nie wiem skad takie zrodło informacji, planuje ponownie jechac do tej firmy do pracy, kto teraz sie zajmuje przyjmowaniem do pracy slyszałem ze ktos nowy jest, jakis nic nie wiedzacy(usunięte przez administratora)

lukas

czytam te opinie i jednak musze sie wtrącic bo rozpacz bierze!!!! jaki ALWARO????? nie rób wstydu innym Polakom pracujacym zagranica jak nie masz pojecia o pracy, o życiu i mieszkaniu, ja pracowałem wczesniej we flexie ale Ty pewnie nie miałes pojecia co to za agencja, teraz ponownie pracuje w tej samej agencji tylko ze pod nazwa activ, nie narzekam, fakt faktem NIKT nic nie wie, ale praca jest a o to wszystkim chodzi... Prawda jest taka ze takie nieroby jak Ty zawsze beda narzekac, załosne jest to, ze takie elementy przedstawiaja obraz Polaka zagranica,...LUDZIE PRZESTANCIE NARZEKAC, WEZCIE SIE ZA PRACE BO Z TYM ZAMIAREM TU PRZYJECHALISCIE, ZADEN PRACODAWCA ANI JEGO PRZEŁOZENI NIE BEDA SIE Z WAMI PATYCZKOWAC A JAK WAM NIE PASUJE TO WONT, DAJCIE PRACOWAC INNYM P.S nie wiem kto to Alwaro, ale dla Ciebie moge byc MONSIEUR ALWARO

Analfabeta

anonim - 2011-07-24 19:03:28 My tez pracujemy i nie narzekamy, mamy fajny domek i zgrana ekipe na domku, pracujemy juz 2 rok, nie jest znowu tak źle jak pisza, warunki mieszkaniowe całkiem dobre, z wypłaty cotygodniowe, ale ogólnie współpracę z firmą flex-a-round, oceniamy całkiem dobrze Natomiast, jak to zwykle bywa, czasy się zmieniają, firmy się zmieniają i ludzie się zmieniają. (usunięte przez administratora)ak i pozostali internauci ortografia porasz (ż)ka :) jak widać większość z Was nie ma pojęcia o pracy zagranicąOooo i jest odpowiedz od \\\"ALWARA\\\",nawet dobrze nie potrafi obronić(usunięte przez administratora) Długo na tym myślałeś co napisałeś??

lola

A ty widocznie nie potrzebujesz kasy tylko ekscesów!!!A jeżeli chodzi o akord to ja umiem (usunięte przez administratora)!!!Jednak nie 2 razy w tygodniu za cenę opłacenia domku!!!

lola

Acha!!!Pracy dostaniesz tyle,abyś utrzymał domek!!!O kasie pomarz!!!W jednym zakładzie podobasz się jak pracujesz,każą ci przyjść jutro,ale to miejsce nie będzie ci jutro dane-najpierw musisz wpaść w oko koordynatorowi (usunięte przez administratora)!!Każdy pisze to samo,więc ludzie uwierzcie-TAM NIE MA PRACY I KASY !!!!Acha!!!N(usunięte przez administratora)

My tez pracujemy i nie narzekamy, mamy fajny domek i zgrana ekipe na domku, pracujemy juz 2 rok, nie jest znowu tak źle jak pisza, warunki mieszkaniowe całkiem dobre, z wypłaty cotygodniowe, ale ogólnie współpracę z firmą flex-a-round, oceniamy całkiem dobrze Natomiast, jak to zwykle bywa, czasy się zmieniają, firmy się zmieniają i ludzie się zmieniają. Panie (usunięte przez administratora) jak i pozostali internauci ortografia porasz (ż)ka :) jak widać większość z Was nie ma pojęcia o pracy zagranicą

(usunięte przez administratora)!!!!!! jak ktoś chce pracowac i z tym zamiarem tu przyjezdza zawsze ma prace, sa tacy ktorzy pracuja po 2-3 lata i nie narzekaja, taki margines jak Ty zawsze bedzie narzekał.

sluchajcie pracowalem tam wieki temu jak ta firma zaczela sie rozwijac na poczatku pracowalo tam max 60 osub bylo jeszcze spoko a teraz z tego co wiem to jedne wielkie dno nie polecam tej firmy ((usunięte przez administratora)

anka

Prosze o jakies namiary np numer tel lub email chce sie dowiedziec konkretnie o jednym z pracodawcow bo czuje ze niezle mnie oszukuje bardzo bylabym wdzieczna pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o FLEX-A-ROUND - Warszawa

FLEX-A-ROUND