GE Power Controls PolskA

Opinie o GE Power Controls PolskA

Ryszard 2010-01-23 11:26:07
Super zarobki. W biurze przy rozliczeniach np. zarabia się około 4500zl brutto
Ktoś :) 2010-10-06 17:01:26
Jak w każdej firmie są dni lepsze i gorsze, czasem trzeba malować trawę na zielono czasem nie wiadomo w co łapy włożyć. Natomiast ludzie fantastyczni przynajmniej z punktu widzenia nie produkcyjnego. Fajna paczka młodych, ambitnych i ciekawych osób. Zdarzają się jakieś ściemniacze nie wiele potrafiący ale uważani za super kompetentnych ale to tez chyba nie tylko tutaj. Zarobki jak na Łódzkie warunki spełniają wymagania ale bywają lepsze w innych firmach. Odnosząc się do produkcji totalny chaos i brak pomysłu na ten bałagan, ale ma to pozytywne strony jak tam popracujesz już nie za wiele Cie zaskoczy :)
kam 2016-04-20 21:03:21
Dla mnie akurat pakiet socjalny nie byłby najważniejszy ponieważ, waż iejsze jest by dostać umowe i trafic na godne pracodawcę by wypłaty były zawsze na czas.
Zostaw swoją opinię o GE Power Controls PolskA - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GE Power Controls PolskA