Opinie o Hipermarket REAL w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hipermarket REAL. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hipermarket REAL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hipermarket REAL w Kielce

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Hipermarket REAL. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nie Nowy wpis

Nie, ta firma już nie istnieje. Zastąpiona została przez firmę z Francji czyli Auchan.

Władziu Nowy wpis
@Nie

Koko straszę to co może kosztować innych :(

Irek Nowy wpis

Czy słyszał ktoś o pracy w firmie? Jaka umowa jest proponowana kandydatowi na początek?

Co jaki okres czasu w Hipermarket REAL można ubiegać się o podwyżkę?

Realowiec

O podwyżkę można się ubiegać co pełny rok od rozpoczęcia pracy w Realu (dziś Auchan) po przejściu bilansu zawodowego.

zzz

!!!

Aplikowałeś do firmy Hipermarket REAL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
arek

przede wszystkim przyjaciele to sklepów Real nie ma już w Polsce, przejęte, teraz zamiast ncih jest auchan

iska

Tu tyle nie dostaniesz.

Kotek

Tyle samo co ty mamy, a co sadzisz, ze sa tacy co maja najnizsza, a reszta ma srednia krajowa. Sredniej to nawet kierownicy nie wyciagaja, moze seniorzy, aaaale nie zdziwie sie , jezeli tez nie. W sumie to chyba nie jest normalne. Czlowiek zostal murzynem w swoim wlasnym kraju. Czas sie pakowac. Lepiej nie bedzie.

Wilkołak

Jak to mniej? Jak od trzech lat mam najniższą krajową! Da sie mniej? Ile wogule macie w umowach? Dlaczego przy zmianie umowy nie daja nawet tych 100 zł.

zyx

Jak kierownik chodzi napuszony cały czas, to może warto by zmienił pracę? Po co chodzić do pracy jak go wiecznie coś denerwuje? Szkoda tylko zdrowia... A baba z wozu, to zawsze koniom lżej :)

ola

Nikt nic nie wie, chyba nawet kierownicy. Zresztą na każdego bat się znajdzie. Popatrzeć tylko na niektórych sfrustrowanych i napuszonych. Każdy wie o kogo chodzi, jest kilku normalnych, reszta myśli, że kierownik w markecie to wielka pozycja i można ludźmi pomiatac. Zresztą ich też traktują źle, widać, że cokolwiek się zrobi to zle, mało. Każdy chodzi jak na skazanie do roboty, juz nie wien czy można inaczej. Za mniej to nikt im do roboty nie przyjdzie, chyba, że wezmą uchodźców.

Masz racje

Wiesz ta informacja z zaslyszenia, nie wiem czy prawdziwa czy tez nie. Z zaslyszenia to rożnie bywa.

masz racje

Widzę, ze nie tylko ja mam opinie o tym sklepie. Ps. W jaka dobra stronę? Ponoć pracownicy maja dostać nowe umowy do podpisania, z tego co wiem, to mniej bedą zarabiać?

oszolom

Pranie mózgu codzień, brak priorytetów, psychologia, brak szacunku dla innych, brak zrozumienia. Ryba psuje się od głowy. Tak to teraz wygląda. Koszmar, tak traktować drugiego człowieka.

K-S

Nie ma, zatrudniaja przez agencje, ale jak sie sprawdzisz zostajesz na umowe o prace.

Jaa

Co ma piernik do wiatraka. Czy to moj sklep? Od tego maja kierownika, personalna, dyrektora, niech sobie sprawe wyjasniaja, na moim dziale kazdy sobie odbiera godziny, o ile zostaje ( a raczej wychodzi sie w miare normalnie).

11listopada

Jaa- Może TY będziesz kto będzie im płacił nadgodziny? Dobrze, że my kasjerki tak nie mamy....

masakra

Jak tak odgórnie narzucone, to może wreszcie narzucą pilnowania godzin pracy, ktoś z agencji ma siedzieć cztery godziny, niech siedzi cztery, a nie osiem..... i kto zapłaci za nagdodziny? agencja nie płaci, więc kto??

Jaa

Do jaaa Dziecino niewiele kogokolwiek obchodzi odjazd autobusu, nikt nie bedzie z tego powodu zmienial rzeczy odgornie narzuconych. Czytac ze zrozumieniem to ja swietnie potrafie, nie lubie natomiast gdy na sile probuje sie zmieniac rzeczy, na ktore nie ma sie wplywu. Moze po prostu lepiej zabrac sie za prace, skoro sie jej podjal. Dzis wyklady, jutro dziecko, pojutrze cos innego, powodow do niezadowolenia zawsze jest wiele. Gderac i narzekac kazdy potrafi.

Do jaaa

Jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem daj znać. Przeczytaj jeszcze raz o zebraniach i daj znać czy zrozumiałeś co autor/ka miał na myśli.

Jaa

To załóż swoją prywatna firmę, będziesz ustalać warunki. Zebrania to jedna z codziennych procedur i z ich zasadnocvia się nie dyskutuje. Pracując w sieci, trzeba się. Liczyć z tzw standardami. Jak dorosniesz to zrozumiesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Hipermarket REAL - Kielce

Hipermarket REAL