Opinie o Jas-Fbg S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jas-Fbg S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jas-Fbg S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jas-Fbg S.A. w Katowice

Administrator Nowy wpis

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Magazynier do pracy w Gdańsk. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Jas-Fbg S.A. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Devel-OP Nowy wpis

Dział informatyki składa się z pod oddziałów - helpdesk, oprogramowania i utrzymania aplikacji. 2 ostatnie mają kierowników. Ale całością "zarządza" dyrektor. Choć zarządza to mocne słowo, bo nie robi nic oprócz wprowadzania chaosu. I tak oto kilkanaście osób które tam pracują nie mogą się dobrze zorganizować. Takiej ekipy nie jedna firma by pozazdrościła, a tak dział IT tylko jest dużym kosztem dla JASFBG. Dyrektor jedyne co robi to lata do Prezesa i roztacza wizje nad rozwiązaniami o których pojęcia nie ma. Jak dodamy do tego krytycznie niskie zarobki to mamy pełny obraz nędzy i rozpaczy. Dużo ludzi pracuje tam długo, spoko chłopaki, choć tylko strach przed nieznanym trzyma ich w tej firmie. Jak przychodzą nowi to jak tylko poznają bliżej sposób zarządzania działem to uciekają. I tak o to kręci się, ale już beze mnie. Nie polecam! p.s. na głównym profilu opinie usuwa dział marketingu.

Sss

Social to standard czyli Multi sport i Opieka medyczna. Atmosfera specyficzna jak na magazyn,jak brak pracy to mycie wózków albo sprzątanie magazynu :-)) hehe,takie małpki na smyczy

Teresa Nowy wpis
@Sss

Co dokładnie oznacza ta "specyficzna" atmosfera? Nie jestem pewna, czy uznać to za pozytyw, czy nie. Piszesz o dodatkowych benefitach, a jest też jakiś system premiowy? Interesuje mnie też kwestia nadgodzin. Istnieje możliwość ich wyrobienia i dodatkowego zarobku?

Yolo Nowy wpis

Proponuję tutaj umieszczać wszystkie komentarze o Jas-fbg bo na wykupionym profilu kasują niewygodne komentarze.

Jas-Fbg S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Handlowych - branża TSL. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Igor

A ile się dopłaca do multisporta ?

Sss

3500brutto +500 premii okres próbny po okresie próbnym niby 4000+500,ale z premiami różnią bywa,dyrektor wpatrzony w monitoring hehe jak w tv,każdemu potrafi dac Dobre Rady :-),rano panuje totalny chaos na Magazynie,grafik co tydz,praca na 3 zmiany,szału nie ma,skanery które się wieszają,bufor masakra A cross szkoda słów brak miejsca.

Czy ktoś napisze parę słów o socjalu w tej firmie?

Gucio

Witam i ponawiam pytanie czy warto startować do tej firmy jaki socjal kasa premie atmosfera i kierownictwo

gucio

witam mam zapytanie czy warto złożyć papiery w firmie FBG na magazynier bo jest oferta jaka płaca, atmosfera i jacy ludzie pozdrawiam

asder

Prywatny folwark w Szczecinie kierownik dał podwyżki i premie tylko w biurze. efekt takki że magazyn nie przyszedł do pracy. To nagle dostali swoją kasę. Gdańsk po wybudowaniu nowego mag. Wszyscy starsi magazynierzy dali wypowiedzenia dostali swoją kasę. Pisma o podwyżkę leżą po 3 miesiące w biurkach. Zanim zostaną wysłane. No tak oddział spedycji nie ma kontaktu z pocztą a tym bardziej z główną siedzibą własnej firmy. Jak już ktoś napisał na innym portalu dla firmy liczy się jedynie max palet na wysyłkę a nie pracownik. Murzyn ma robić nie gadać!

Przeszlosc

Dużo nadgodzin - niezapłaconych a wymuszonych, niskie płace i premie nieadekwatne do ilości obowiązków i czasu spędzonego w firmie. Atmosfera bywa dziwna, wszystko zależy od okresu, nadmiar stresu nikomu nie służy a jest go sporo. Opieprz od szefa chyba tylko po to żeby był - czasami nie wiadomo o co chodzi. Albo jesteś posłuszny i tyrasz da dwóch - albo do widzenia (tzn. sam masz się zwolnić )

spedytor

firma rzetelna ,dobry kontakt z klientem,miła obsługa,godna polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o Jas-Fbg S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Jas-Fbg S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jas-Fbg S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Jas-Fbg S.A.
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Kolejowa 17
    40-706 Katowice