Jasfbg

Sady

Opinie o Jasfbg

spedytor 2009-12-18 19:03:01
firma rzetelna ,dobry kontakt z klientem,miła obsługa,godna polecenia
Przeszlosc 2015-12-21 19:14:38
Dużo nadgodzin - niezapłaconych a wymuszonych, niskie płace i premie nieadekwatne do ilości obowiązków i czasu spędzonego w firmie. Atmosfera bywa dziwna, wszystko zależy od okresu, nadmiar stresu nikomu nie służy a jest go sporo. Opieprz od szefa chyba tylko po to żeby był - czasami nie wiadomo o co chodzi. Albo jesteś posłuszny i tyrasz da dwóch - albo do widzenia (tzn. sam masz się zwolnić )
asder 2016-06-14 11:41:52
Prywatny folwark w Szczecinie kierownik dał podwyżki i premie tylko w biurze. efekt takki że magazyn nie przyszedł do pracy. To nagle dostali swoją kasę. Gdańsk po wybudowaniu nowego mag. Wszyscy starsi magazynierzy dali wypowiedzenia dostali swoją kasę. Pisma o podwyżkę leżą po 3 miesiące w biurkach. Zanim zostaną wysłane. No tak oddział spedycji nie ma kontaktu z pocztą a tym bardziej z główną siedzibą własnej firmy. Jak już ktoś napisał na innym portalu dla firmy liczy się jedynie max palet na wysyłkę a nie pracownik. Murzyn ma robić nie gadać!
Zostaw swoją opinię o Jasfbg - Sady
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jasfbg