Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

wojtek

czy ktoś z pracowników może orientuje sie czy są jakieś przyjecia atualnie? jestem po elektryku i troche doswiadczenia mam, ale też nie dużo.

bananowy

a długo tu pracujesz? mam na myśli bardziej pytanie co ile się średnio daje rade wyrobić taką premie

foka

jakieś świadczenia socjalne przysługują pracownikom tu?

alea
@edyp

zadne pytanie nie jest zbedne w miejscu, ktore sluzy do ich zadawania

Hej. Piszecie, że pracujecie w różnych systemach zmianowych. Ja szukam roboty ale na 12h. Czy jeżeli złoże cv i będzie nabór to mogę zaznaczyć że chce robić No 12 i przydzielą mnie na linie gdzie jest system dwunastogodzinny? Czy nie jest powiedziane gdzie się dostanę? Jak wyglada u was sprawa z nadgodzinami. Można wyrabiać ?

papa

nadgodziny fajna sprawa dla tych co chcą dorobić

ghost

własnie ciekawe jak to jest, mam nadzieje ze mozna sie tak dogadac wdg swoich preferencji, wie ktos???

malkont

w jak dużych grupach pracujecie?

Ma?
@malkont

Nie wiem w jakich grupach, ale sam planuję aplikować i teraz się zacząłem zastanawiać czy to jest jakaś różnica? ma to jakieś znaczenie?

zabson
@Ma?

a o jakie stanowisko w ogóle ci chodzi?

Piżmak

Też widziałem to ogłoszenie, spoko wyglądało tylko zastanawiam się bo jest napisane że mile widziane uprawnienia na wózki...Myślicie że bardzo na to patrzą?

Owen Nowy wpis
@Piżmak

Mile widziane tzn fajnie jak masz ale jak masz inne przydatne umiejętności to bez uprawnień też masz szanse

Poszukująca

Witam, jak wygląda praca w księgowości? Czy są częste rotację? Czy trzeba zostawać w nadgodzinach?

@Poszukująca

hej, mógłby ktoś odrazu powiedzieć jak wygląda rekrutacja na to stanowisko?

Lamia
@bananowy

Aktualnie są w ogóle prowadzone rekrutacje w tym dziale?

Drone
@Lamia

na stronie sobie posprawdzaj raczej nikt poza hrami tego nie wie, więc to najprostszy sposób

Ken
@Lamia

Albo wpisz sobie nazwę firmy i dopisz po prostu praca, gwarantuję że najwięcej znajdziesz

Milion
@Ken

To najszybsza i najskuteczniejsza metoda

alea Nowy wpis
@Milion

mozna tez napisac jakiegos maila czy nie potrzebuja np na te i te stanowisko

Owen Nowy wpis
@alea

Albo zadzwonić, chyba jest gdzieś podany numer do biura

foka

jakieś świadczenia socjalne przysługują pracownikom tu?

Urszula
@foka

A nie wchodziłeś w ogłoszenia na stronie? podobno mają np., "wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, świadczenie świąteczne " itp. wiadomo co na święta w tym roku było?

@Urszula

a skąd mam wiedzieć

bosh
@foka

to raczej nie do ciebie pytanie było.. no chyba logiczne.

@bosh

przecież się do mnie odnosi, to do kogo niby

bosh
@foka

no do kogoś z pracowników raczej...

Bean
@foka

mi np tez chodzi o inne dodatki jak ubezepiecznie lub sportowe karty bo ja bardzo lubie z nich korzystac

@Bean

Jest ubezpieczenie grupowe. Karta Multisport również jednak szczegółów nie znam bo nie korzystam z niej

Wiśnia
@Sss

a może ktoś powiedzieć czy ten multisport w pełni finansowany czy tylko w jakiej czesci i reszte samemu trzeba dopłacać?

pudzio

jak dla mnie pracuje sie nawet ok. jak pytasz o zmiany to powiedz o jaka robote ci dokladnie chodzi bo tu duzo robi inaczej.. ja na przyklad robie na trzy zmiany ale sa tez tacy co robia na dwie

folia

zalezy od miejsca, ja na produkcji folii normalnie na trzy zmiany klepie wiem ze inne dzialy jakos inaczej robia

bang
@pudzio

ale 2 zmiany po ile godzin? po 8,10,12h? dokladne godziny bylyby pomocne jakbys podal

one
@bang

ja na utrzymaniu ruchu pracowałem po 12h i pewnie nie zmieniły się tam godziny

aster
@one

a jak to wygląda na innych stanowiskach, ktoś kojarzy?

Wenek
@aster

produkcja foliii pracujesz na trzy zmiany normalnie i dodatkowo w weekendy tez robisz

krej
@Wenek

a grafik jest na tyle elastyczny zeby te dni wypadaly tak jak mi bedzie czasem pasowac czy raczej z gory ustalaja?

sezam
@krej

też mnie to interesuje czy da się jakoś zaplanować urlop czy raczej trzeba do ostatniej chwili czekać żeby sie wstrzelić w jakiś luźny termin? i jak w ogóle zapatrują się na branie dni opieki nad dzieckiem?

meduza

zaley jak sobie o to zadbasz i zaplanujesz ale raczej z urlopami zebym mial problem to mi sie nie zdarzylo

@meduza

normalnie według koedksu pracy macie urlop przyznawany?

Chillli
@qsc

Jeśli jest uop to innej opcji nie ma niż zgodnie z kodeksem.

Dżaba

Na atmosfere nigdy nie narzekałem ludzie tutaj są bardzo bezkonfliktowi nie ma czym się w tej kwestii stresować

Apap
@Dżaba

Dla nowych też sa w porządku czy raczej się krzywym okiem na nowych pracowników zerka?

jaskolka
@Apap

kazdy pracownik byl kiedys nowy wiec wszyscy sa wyrozumiali, nie spotkalam sie z tym zeby nowy pracownik byl gorzej traktowany, to by bylo niepowazne

sok
@jaskolka

czyli mówisz, że na początek wszyscy pomocni, a później? dalej jest tak samo czy jednak sie zmienia podejście ?

nairobi
@sok

na moje oko jest tak samo, generalnie ludzie tutaj są w porządku i raczej nikt na złość umyślnie nie robi

mysliciel

nie no hah, raczej chodzi o to czy po okresie wdrożeniowym dalej można liczyć na pomoc w razie czego

Gadzik
@mysliciel

A nie na tym między innymi polega praca w zespole?

Piżmak

Ale zawsze? w sensie np na produkcji folii to się chyba samemu nie pracuje nie?

Milion
@Piżmak

Podbijam pytanie, jak istotna jest w tej pracy współpraca z kolegami?

edyp
@Milion

pytanie troche zbędne, wiadomo że trzeba żyć w zgodzie z każdym i się jakoś dogadywać, dobra współpraca jest podstawą w każdej pracy

alea Nowy wpis
@edyp

zadne pytanie nie jest zbedne w miejscu, ktore sluzy do ich zadawania

Angela

Ok, widzę po poprzednich wpisach, że nie tylko ja jestem zainteresowana pracą w księgowości ;) Szkoda, że w ofercie nie podali widełek płacowych, ale może wy mi podpowiecie czy jako pracownicy biurowi również macie przyznawane premie np. Podkreślili za to rozwój zawodowy, ścieżka kariery ustalana jest na starcie, jak wyglądała wasza druga do awansu ze stanowiska księgowej?

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. pomiarów i badań oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
wojtek

karl
@wojtek

troche po czasie ale popatrz sobie teraz na aktualne ogloszenia, przez ich strone mozesz wyslac cefalke

Spiderman
@karl

a to tam są normalnie ogłoszenia i sie na nie zgłaszasz czy po prostu podsyłasz im cv i tyle?

relmo
@karl

ilu godzinowe zmiany macie?

Limo
@relmo

zależy o które stanowisko pytasz więc doprecyzuj

na produkcje potrzebujeciue jakieś uprawnienia?

a gdzie ogłoszenia najlepiej sprawdzać?

możesz od razu powiedzieć coś o jakości pracy w firmie?

ultra

nie sa konieczne no ale bardzo sie przydaja, w ogloszeniach chyba nawet pisze ze mile widziane czy cos takiego

ultra

no ja zawsze na ich stronie głównej po prostu sprawdzałem co akurat wisi, więc ten kierunek bym polecał :)

ultra

nie do końca rozumiem pytanie? w sensie jak się pracuje? ogólnie na prace nie narzekam jesli byłeś w firmie o podobnym profilu to dużej róznicy nie zobaczysz

orbit

specjalista ds logistyki i transportu dokladniej jakby to kogos interesowalo, ja niestety nie mam wymaganego doswiadczenia bo szukam wlasnie pierwszej pracy

Roz
@orbit

tutaj jest możliwość pracy bez doświadczenia?

benet
@Roz

coś co ma w nazwie specjalista chyba jednak wymaga ciut doświadczenia :)

Pollux
@orbit

a jakiego tam wymagają doświadczenia? typowo w branży?

Waldek
@benet

Ja mam doświadczenie w logistyce ale niewielkie bo tylko rok pracowałem na podobnym stanowisku. Myślisz że wystarczy? Na rekrutacji bardzo maglują i trudno ją przejść? Wiesz ile jest zwykle etapów?

klock
@Waldek

W ogłoszeniach do nich było z tego co pamiętam opisane ile doświadczenia potrzebujesz, tam najszybciej rzetelne informacje otrzymasz

klock
@Waldek

moim zdaniem nie bardzo, ale to może zależeć od tego jakie masz doświadczenia. mimo wszystko uważam że rozmowa na poziomie jest

Timmy

Jak tutaj poza tym wygląda rozmowa rekrutacyjna? Jak ją wspominacie?

Peja
@Timmy

typowa rozmowa ale w przyjemnej atmosferze, dobrze wspomiam

wason
@Peja

No super ale na miejscu czy taka przez internet?

słony karmel

podpinam się do pytania szczegolnie mnie interesuje czy wypłaty są na czas bo mam ostatnio przykre doswiadczenia z ta sprawa

słony karmel
@Roz

to pewnie zależy o co pytasz na kierownika raczej bez doswiadczenia nikt cie nie przyjmie

sss

wypłaty zawsze terminowo

@wason

ja miałem wszystko na miejscu prowadzone jak sie przyjmowałem :)

@słony karmel

w ogłoszeniach ich wymagania zawsze są podane tam dowiesz sie czego wymagają a czego nie od kandydata

waffelo

o co pytasz dokładnie? chodzi ci o atmosfere czy stabilność pracy?

waffelo

ja ani na jedno ani na drugie nie narzekam praca jest dosyć stanadardowa ludzi są jak ludzie ale zawsze można się było z każdym pogadać a w pracy jestem już kawałek czasu wiec na stabiloność też narzekać nie mogę

dudek
@słony karmel

mogę potwierdzić, że tutaj wypłaty są zawsze na czas, nigdy nie miałem żadnych opóźnień, wszystko jest zorganizowane tak żebyś miał pieniądze wtedy kiedy trzeba :)

szarik
@słony karmel

mnie nigdy się nie spóźnili, zawsze wszystko na czas i tyle ile być powinno

makowiec

jak ja aplikowałem to znalazłem ogłoszenie przez ich stronę, w sumie jak ostatnio sprawdzałem to nadal są jakieś aktywne oferty, nie jakoś specjalnie dużo, ale kilka wisi

winogrono
@szarik

do którego wam wypłacają, do 10ego czy jakiś inny dzień?

obwarzanek z solą
@sss

widzę, że jesteś pracownikiem powiedziałbyś coś więcej o stabilności pracy tutaj? można się zatrzymać na dłużej? nie ma jakiś kwiatków w postaci niespodziewanych zwolnień?

@szarik

T świetnie ze terminowo. A dodatkowe benefity w grudniu? Premia świąteczna albo bony? Też dali z grudniową wypłatą?

Tajfun
@obwarzanek z solą

podpinam się do pytania szukam czegoś spokojnego i pewnego

Tajfun

ogólnie jakie tutaj przysługuja pracownikom dodatki?

opanowany
@Tajfun

multisport jest, pakiet zfśs, ubezpieczenie grupowe to z takich w sumie ważniejszych

opanowany
@Tajfun

fajne też są szkolenia dla pracowników gdyby to cię interesowało z takich rozwojowych inicjatyw

@opanowany

Jakie te szkolenia mógłbyś przybliżyc?

@opanowany

czy te rzeczy są w pełni dofinansowane

csq
@qsc

jak lojalkę podpiszesz to tak

@csq

żaden problem raczej, a z ciekawości to na ile to trzeba podpisać?

@csq

wgl myślałem że lojalka to tylko dotyczy kursów lub szkoleń

Chillli

Wątpię, że na multisport lojalke byś musiał podpisywać.

@opanowany

O, a czy te szkolenia odbywają się w godzinach pracy czy poza nimi? Dzięki temu, że w ogóle mają miejsce, można liczyć na awans? ;) Jeśli tak, to po jakim czasie od zaczęcia pracy w tej firmie? ;) Z góry dzięki za info. ;)

MMo

W jakim sensie pytasz? Najważniejsze jest to żeby nie musieć nic dopłacać za takie szkolenia.

Apap

Mnie by właśnie takiej zewnętrzne interesowały bo z doświadczenia wiem że jest szerszy zakres takich szkoleń wtedy

lina
@Apap

niby tak, chociaż moim zdaniem jeśli się angażujesz w dane szkolenia, to z każdych jesteś w stanie coś fajnego dla siebie wyciągnąć

Dino
@lina

Czyli mówisz że z takich tutaj jest opcja sporo wyciągnąć? na każdym stanowisku są jakieś szkolenia?

dziob
@Dino

czy na każdym to nie wiem, wiem że na tych szkoleniach które są, napewno jest opcja się sporo nauczyć

Skitels
@dziob

Na lakierni też w jakiś sposób poszerzają kompetencje pracowników?

subek
@Skitels

jesli nie to moze sa jakies premie? przydaloby sie cos dodatkowego do wyplaty

mysliciel
@Dino

a co ile takie szkolenie jest ?

Józia

Poza benefitami typu wyprawka dla dziecka (nie mam dzieci i nie planuje ) księgowa ma jakieś finansowe dodatki czy tylko na podstawie wynagrodzenia się polega? Bo w ogłoszeniu to takie ogólniki jak wyżej, podstawy też nie napisali nawet.

zabson
@Józia

są premie, multisport, ubezpieczenie grupowe, darmowe szkolenia, swiadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą)

Monia

Witam ;) zastanawiam się nad oferta pracy na brygadzistke na produkcji ale chciałam najpierw dopytać o pare rzeczy. Mówią ze jest praca pod presja czasu, to co dużo jest właśnie nerwów ? I czy praca zmianowa to 12/12? Jeśli chodzi o system to czy ktoś na początku szkoli dokładnie z obsługi ?

Lakiernik
@Monia

To ja przy okazji dopytam bo widziałem ogłoszenie na st. lakiernika ktoś by mógł coś o pracy na tym stanowisku więcej powiedzieć?

jaga
@Lakiernik

również podbijam, ktoś wie jakie są możliwe benefity na tym stanowisku?

Ubu
@jaga

Socjal jest, owocki na początku tygodnia, jakaś tam wyprawka dla dzieci co cię najbardziej interesuje?

nairobi
@jaga

jest jeszcze multisport dla pracownika i członków rodziny, ubezpieczenie grupowe

mick
@nairobi

jakie to ubezpieczenie?

uak
@mick

To jest takie ubezpieczenie za ktore pracownicy sami placa nie?

malkont

a konkretnie ile? mógłbyś powiedzieć?

Dino

Multisport jest tylko na siłownię?

bff

mozna gdzies sprawdzic obiekty ktore sie wliczaja do pakietu multisporta?

uken
@bff

to się na miejscu raczej musisz pytać czy współpracują, nie ma raczej takiej bazy wszystkich palcówek

bed

W Hanex nie da się nic osiągnąć pracą czy pracujesz dobrze czy źle nie ma to znaczenia nikt tego nie docenia to duży problem tej firmy

Dobrze widzę, że pomocnik technologa nie ma opieki medycznej w benefitach? Jest w ogóle u Was taki benefit? Tak się zastanawiam jeszcze, że ten pomocnik to trochę pracuje jak sam technolog i doświadczenie musi mieć. Ciekawe po co taka nazwa wskazująca na mniejszą odpowiedzialność, może po to żeby mniej płacić..

Hej, widzę że firma ma dużo benefitow, zaciekawiły mnie te podwyżki i pakiet szkoleń, faktycznie da się to odczuć podczas pracy i można na koncie bankowym widzieć z czasem więcej srebrników ? :D jak jest z tą praca w weekendy, można mieć chociaż jeden weekend wolny ? Mowie dokładnie o pracy w utrzymaniu ruchu

Non

Czy ktoś mógłby wypisać jakie są benefity, świadczenia, udogodnienia w firmie

gosciu
@Non

już trochę tu nie pracuję ale na pewno. yły ubezpieczenia grupowe i karta multi sport

gosciu
@Non

i jeszcze system poleceń też był

papryka
@Non

tak, jest trochę tych rzeczy. Oprócz wypisanych tych wyżej możesz liczyć na wczasy pod gruszą czy jakieś inne. Multisport też jest, no i szkolenia niczego sobie.

Barbara
@gosciu

O a to akurat fajne :D A ile można dostać za takie polecenie kogoś? I jakie warunki trzeba spełnić, ile czasu dana osoba musi przepracować żeby się naliczyło?

Konrad
@Barbara

Wiesz co nigdy się nie interesowałem ile to jest, ale ta premia z tego co mi wiadomo jest wypłacana po przejściu jakiegoś czasu próbnego przez osobę poleconą.

Konrad
@Barbara

Ale wiesz co, kolega kogoś polecał i chyba szukał informacji o tym na ich stronie głównej, więc możesz z ciekawości tam zajrzeć

stonka
@Konrad

a czy inne premie sa tutaj? czy tylko z polecenia jest szansa na dodatkowe pieniadze

Ersd
@papryka

a jak jest z tymi szkoleniami? na czym one polegają i czy każdy może się na takie dostać?

matak
@stonka

nie no sa teoretycznie premie miesieczne i kojarze że jest cos takiego jak coroczny system podwyżek wynagrodzen choć jeszcze na tyle dlugo tu nie pracuje zeby sie z tym spotkac

matak
@stonka

plus jeszcze jakies inne dodatki typu zffs czy multisport

fejsik
@matak

a czym jest to zffs? bo w sumie nie znam sie troche a mlody jestem i nie ogarniam takich dziwnych skrotow

fejsik
@matak

a ten multisport to ci od razu przysluguje czy trzeba czekac czy jak to jest?

@fejsik

ZFŚS czyli zakładowy fundusz świadczeń socjalnych - premia świąteczna, wczasy pod grusza, dofinansowania do koloni dla dzieci Multisport chyba przysługuje od momentu podpisania umowy bezpośrednio z zakładem

takoyaki
@matak

multisport w 100% dofinansowany czy tylko w jakiejś częsci?

Denis
@Sss

O to spoko nawet te benefity. Ta premia świąteczna, jak już wspomniałeś, że jest, to napiszesz w jakiej wysokości? Czy dofinansowania do kolonii dla dzieci są dla osób tylko z umowami o pracę na czas nieokreślony, czy wszyscy się na to załapują?

nowy
@Denis

nie wiem czy premie świąteczne nie różnią się w zależności od dochodu czy coś ( jeszcze swojej pierwszej nie mialem)

sezam
@gosciu

a jesli mogę zapytać ten multisport był indywidualny czy uwzglednial tez członków rodziny? pytam bo w poprzedniej pracy miałem możliwość rozszerzenia tego na rodzinę i nie wiem czy to standard czy raczej nie

@Denis

Premia świąteczna od 400 do 600 zł w zależności od ilości dzieci dochodów a kolega dostał 370 po pobraniu podatku.

pytanko

a jak działa wyrobienie premii?

kocxz
@pytanko

dobre pytanie, czy są one w miare do wyrobienia ? czy jednak bardziej nieosiągalne

gone
@kocxz

jak nie chorujesz to premię dostajesz zawsze . premia jest wydzielona od podstawy abyś nie zarobił za dużo na nadgodzinach

Lila

Szukam informacji o stanowisku Specjalista ds. logistyki i transportu. Pasuje mi to, że to praca od poniedziałku do piątku. Przynajmniej według ogłoszenia. Można tylko wiedzieć , w jakich godzinach się pracuje aktualnie? Będę wdzięczna, jeśli ktoś poda te pory pracy

Rudy

i jak to wygląda jesli chodzi o stabilnosc takiej pracy? spora rotacja czy jednak ludzie na lata zostają?

@Rudy

wiadomo chociaż czy dają uopa?

@Rudy

Rotacja spora choć są wyjątki i ludzie z 20 letnim stażem się znajdą pod warunkiem że nie są roszczeniowi.Tzn nie mają dużych wymagań finansowych i zadowalają się minimum krajowym.

Zenon
@Lila

Szczerze to odradzam może godziny pasują ale reszta już tak pięknie nie wygląda na tym stanowisku wystarczy zapytać czemu raz na pół roku kogoś szukają.....

My

Może nie minimum ale kokosów nie ma. Jeżeli nigdy nie prosisz o podwyżkę to będziesz pracował długo. Firma stawia na wyrobników nie na fachowców. Robisz swoje gorzej lub lepiej nieważne grunt że sobie radzisz. Z czasem nabywasz umiejętności i chcesz zarabiać więcej a tutaj tego nie ma. Polityka taka że lepiej zatrudnić nowego bez doświadczenia niż podnieść pensję obecnemu pracownikowi.

To opisze ktoś te pracę na logistyce nieco szerzej? już widziałam, że wspominali w jednym wątku o tym specjaliście od logistyki oraz transportu, na którego ogłoszenie obecnie wisi. Piszą w nim o premiach wynikowych, nie wiem jednak o jakie może w praktyce chodzić? Dodatkowo jaki jest aktualny dział tam na miejscu? jaka atmosfera?

lupo

To, że ogłoszenie wisi o niczym nie świadczy. Firma w restrukturyzacji trwa szukanie oszczędności brak nadgodzin i przyjęć

To na czym firma nie oszczędza w takim razie? Skoro szukają pracowników to czy to znak, że w firmie może być lepiej? A płacą dobrze na start teraz?

wason

Przeciez i tak sa wstawione oferty pracy to chyba licza sie z tym ze ktos wysle cv

Co jakiś czas szukają pomocnika technologa, który i wózkiem jeździ i operatorem jest, a poza tym jest prawą ręką technologa. Ile taki człowiek-hybryda zarabia? Piszą, że jest możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdarzyły się, że pomocnik awansował na technologa u Was?

Xxx

Z tego co znalazłem w sieci to zatrudnią uczniów i emerytów na zlecenie do pracy fizycznej. Dodatkowo w niepełnym wymiarze godzin. To znaczy że tylko jak ktoś chce sobie dorobić to praca dodatkowa? Jest możliwość z czaem przejść na cały etat bo docelowo na tym by mi zależało.

werk
@Xxx

Powiesz gdzie znalazłeś tę informację? bo w sumie takie dorobienie sobie do budżetu domowego nie byłoby złe :D

x
@werk

Oferty pracy na ich stronie są jakieś, ale nie wiem czy akurat ta informacja tam jest ?

september
@x

Nie ma pracy dla uczniów nie ma pracy dla emerytów nie ma pracy w niepełnym wymiarze. Pomylił ogłoszenie

@september

Na stronie jest ze szukają pracowników produkcji-dział produkcji folii. I faktycznie cały etat na trzy zmiany. Ty tu pracujesz i znasz warunki? Bo napisali że robi sie też w weekendy. W każdy?

Sss

Praca w weekdny i święta. System równoważny. W miesiącu min. jedna sobota i jedna niedziela wolna

Marp
@Sss

Co oznacza system równoważny?

Marp
@Sss

Jak to wtedy wygląda z godzinami pracy?

@Marp

Źle się wyraziłem. Nie jest to system równoważny. Praca po 8 godzin dziennie, weekendy i święta również. W miesiącu tyle godzin pracy ile wypada dni roboczych

@Marp

w skrócie masz przepracowac dana liczbę godzin w tygodniu ale ile pracuje sie danego dnia zalezy od potrzeb pracodawcy

@Marp

czyli np. jednego dnia pracujesz zamiast 8 godzin powiedzmy 14 nastepnego dziesiec a potem masz dodatkowy dzien wolny za to itd.

@Marp

wszystko dowiesz sie juz na rekrutacji jak sadze bo zalezy tez gdzie aplikujesz

Kopa
@wrut

czyli wszystkie godziny się wyrównują?

Kopa
@wrut

tak żeby wyszło tyle ile faktycznie muszę przepracować w miesiącu? czy nie jest to określone?

Hietal

Cześć, czy na stronie internetowej firmy są aktualne ogłoszenia o pracę? Bo zastanawiam się czy mogę na jedno z nich aplikować

Numb
@Hietal

tak, są aktualne

Numb
@Hietal

jak nic ciekawego nie znajdizesz to zerknij jeszcze na profil na pracuj moze tam tez to aktualizuja

Ilona
@Numb

Cześć, właśnie chłopak znalazł jedną ofertę, szukają fizycznego pracownika do pomocy, jako robota dodatkowa. Nic więcej nie napisali, wiesz, o co chodzi? Na czym polega praca na tym stanowisku? Jaka stawka? Status studenta ma, to by się jeszcze załapał.

Morrig
@Ilona

w jakim sensie jako robota dodatkowa? że z doskoku czy jak?

Norek
@Ilona

ale z doświadczenia w ogłoszeniach jest wypiasne jakie obowiązki i wymagania są na stanowisku więc myslę że wszystko tam macie

goku
@Morrig

tu jest mozliwe dostac umowe zlecenie?

goku
@Morrig

ciekawe czy mozna np tak na 3/4 etatu ale to dosc duza firma to pewnie wola na caly etat i uopa dac

Poszukująca

Witam. Możecie przybliżyć "przyziemne"kwestie techniczne związane z pracą na produkcji? Czy wymagana (i zapewniama) odzież ochronna (jeśli tak,to jaka?), praca liniowa czy bardziej indywidualna, przerwy(jak długie? Jakie zaplecze -jadalnia,palarnia?), stosunek do muzyki na stanowisku pracy? Może komuś pytanie wydają się śmieszne,ale w końcu komfort pracy też jest istotny ;) A każda firma rządzi się własnymi prawami. Pozdrawiam

kiosku
@Poszukująca

też się chętnie dowiem jak to w praktyce jeest?

SSS
@Poszukująca

Ubiór roboczy zapewnia firma. Są to spodnie robocze, koszulka, koszula, polar oraz buty. Dodatkowo czepek na głowę lub czapka. Jest pomieszczenie socjalne w którym można zjeść sobie. Są automaty, mikrofala oraz czajnik. Stały dostęp do wody pitnej. Na dworze jest wyznaczona strefa do palenia. Na hali jest zakaz słuchania muzyki. Praca bardziej inwidualna ale to też zależy od działu na który się trafi

kiosku
@SSS

a jakie są działy ogólnie?

ketel
@SSS

a z tą muzyką to czemu tak?

Gdzie niby?

Wimm

Jest tylko info, że zakaz

Wimm

Ale zgaduję, że po prostu praca wymaga skupienia, a muzyka jednak rozprasza

...
@Wimm

jest zakaz wnoszenia czegokolwiek na hale, dlatego jest zakaz słuchania muzyki, a bez mocnego głośnika albo mocno wygłuszających słuchawek (czego nie możesz wnieść) i tak byś nic nie słyszał przez maszyny.

@...

Hmmm...a czy hałas tych maszyn mieści się też w normie i nie jest szkodliwe dla pracownika, nie powinni właśnie dawać jakichś słuchawek? Lub może wypłacają jakiś dodatek od szkodliwych czynników w pracy? Pytam, bo na ich stronie jest info, że szukają pracownika w dziale utrzymania ruchu i widzę, że na tym stanowisku praca odpowiedzialnym jest się za rozruch maszyn, więc myślę nad aplikacją do nich.

Praca na poziomie 80-90dB. Pracodawca zapewnia stopery do uszu

Kaspro
@Sss

Czyli wszystko jest okej tak mi się wydaje. Brzmi jak dobry zakład w którym dużo rzeczy zapewniają, to akurat bardzo dobrze.

Mug
@Sss

a jakie macie stopery? piankowe?

Godly
@Mug

Takie stopery dużo dają w kontekście hałasu?

Ccc
@Godly

nigdy nie nosiłeś stoperów? no słuch ci ratują jak huk i raban jest non stop

Gon
@Ccc

Nie polece pracy najgorszemu wrogowi masakra ludzi maja za nic. Dział butelek to najgorsza praca jaką podjęłam zero szkolenia, stań ukladaj od ogladania jest kontrola Jakosci. A kontrola przyjdzie zablokuje nawet nie pokarze co nie tak i zjeba od lidera ze nie oglądasz butelek no niech ktoś pokaże na co zwracac uwage jak wyglada brak a nie krzyczeć z takim podejściem do pracownika się nigdzie nie spotkałam

Efeme

Jakie umowy dają i czy można dostać na czas nieokreślony i czy jest stabilna praca?

@Efeme

Umowa o pracę na 3 miesiąc potem 33 miesiące (lub podzielona na 2 mniejsze). Po tym okresie dopiero bezterminowa.

Polon
@Sss

nie ma pracowników zatrudnionych przez agencje?

@Polon

Kiedyś było norma zatrudnianie przez agencie aktualnie nie wiem jak to wygląda, ale na pewno pracują jeszcze pracownicy zatrudnieni pod agencja

...
@Polon

@Polon Wiekszość jest zatrudniona pod agencja

ELlle

Jakie są godziny pracy?

Tutek
@ELlle

A możesz doprecyzować o który "dział" ci chodzi? Produkcja, utrzymanie ruchu, magazyn?

wariat
@ELlle

ja na przykład na produkcji pracuję na dwie zmiany 8-20 i 20-8

Olaf
@wariat

a kojarzysz może jak to wyglada na magazynie? są takie same zmiany czy nie?

Wuja
@wariat

a jak jest z doświadczeniem? oczekują od ciebie wcześniejszego doświadczenia czy można próbować od razu po szkole się tam załapać?

antik
@Tutek

widzialem ogloszenie na pracownika produkcji w dabrowie gorniczej i jest podane 6-14, 14-22, 22-6. czyli z tego co widze to takie 3 typowe zmiany, jak komus pasuje to przekazuje, akurat moze ktos szuka pracy. ja tu tylko przelotem :D

plastikowy
@Wuja

to zależy gdzie bo na produkcji tez jest kilka dzialow. tam gdzie ja robie nie trzeba np. doswiadczenia, ale ja tez robie na zmiany 6-14-22-6 wiec to wszystko bardzo sie rozni

plastikowy
@Wuja

tak dodam ze ja na prdoukcji folii jestem

melon
@plastikowy

ciezko jest na tej produkcji sie odnalezc czy raczej do przyzwyczajenia?

Berlin
@melon

wiesz co mi najpierw ciezko bylo z nockami bo wczesniej tak nie robilem ale z czasem da rade to ogarnac wiec jak sie zastanawiasz to ja uwazam ze praca ok

Berlin
@melon

ogolnie mysle ze trafilem na firme spoko kwesti roboty, jak wczesniej pracowales na produkcji to dasz sobie rade

Dwa
@Berlin

a są jakieś dodatki za nocki może?

Rajczo
@Berlin

a co tu sie dokładnie produkuje ktoś powie?

Diana

Hejo, widzę, że wrzucili ofertę pracy, że zatrudnią uczniów, studentów lub emerytów jako pracownika fizycznego. Bardzo skąpa ta oferta, zakładam, że nie ma umowy o pracę, skoro szukają w takiej grupie osób pracowników, ale ktoś jest w stanie mi nakreślić w takim razie jak z zarobkami przy pracy fizycznej u nich i czy to przypadkiem nie jest praca na chwilę?

lieve

Jak tu jest ze stanowiskiem brygadzisty działu produkcji? doświadczenie mam ale jakie są warunki? spoko robota?

lieve
@lieve

w ofercie wogl są te darmowe szkolenia, z czego one są? w sumie spoko wyglada ta oferta

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.