Formes Sp.zo.o

Częstochowa

Opinie o Formes Sp.zo.o

anonim 2008-10-16 18:07:52
Słowa kojarzące się z Formes Sp.zo.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Formes Sp.zo.o:
Najbardziej nie podobało mi się w Formes Sp.zo.o:
niko 2013-07-02 10:10:06
Ogólnie odradzam!
lan 2013-07-05 19:39:14
Dlaczego odradzasz? Zaprosili mnie tam na rekrutację i chciałbym co nieco się dowiedzieć jak tam jest?
były przedstawiciel 2013-12-12 23:43:54
telefon smartfon z programem do robienia zamówień( oczywiście nie zrobisz ich z dużo bo firma nie ma kasy i są bardzo duże braki na magazynie a minimum logistyczne to 500 zł z czego wyjdzie ci towaru za 200 zł.), auto opel corsa,komputer i drukarka swoje bo tego nie dają, (usunięte przez administratora). Powodzenia
HANDLOWIEC 2013-12-15 17:14:29
Zgadzam sie z przedmowcami
Slaba firma
Od kilku lat ten sam asoryment
Pan pseudo kierownik nie ma pojecia o kierowaniu ludzmii
jedynie dziewczyny w dziale handlowym sa spoko ale robia co im kaza
Odradzam
były przedstawiciel 2014-02-08 18:09:42
minim 500 to chodzi o to, że jak klient zamówi za 500zł to nie ma żadnych dodatkowych kosztów za dostarczenie. Poza gołą podstawą i maks 200 zł to nie licz na więcej czyli 1600 + tzw premia uznaniowa. Ogólnie to (usunięte przez administratora)i nie mówie tego bo nie pracuje juz u nich tylko mówie jak jest. A i o wypłacie na czas też zapomnij(usunięte przez administratora) bo dostaniesz ją minimum 3 tyg po czasie
kosmiczny kokos 2014-12-15 12:16:25
a w tej firmie to tylko doświadczonych i zaprawionych w boju wojowników przyjmują w swoje szeregi tylko czy ewentualnie młodej kobiecie z pasją też mogą dać szansę? co prawda nie mam jeszcze doświadczenia zawodowego w logistyce ani transporcie ale za to skończyłam dobre studia z tym związane, dacie znać co i jak? proszę
kiki 2015-02-27 04:50:39
no kurcze koksie szalejesz z tym pytaniem, w koncu to trzebap ostawic na konkrety, ale niestety takie konkretne wiadomosci w tym temacie chyban ie występują. ma ktoś jeszcze problemy z wypłątami, bo wiem że były tego kwestie tutaj poruszane. mozę jakos cos to doa i bedzie wszystko w prozadku . pozdrawiam
maksym 2015-03-18 14:11:20
@kiki, i co, udało się dowiedzieć co z wypłatami się dzieje? bo nie chciałbym iśc do firy, która nie pozwala zarobić dobrze.. no i ma problemy z wypłacalnością. Chciałem iśc do Formes Sp.zo.o na recepcje, o skończyłem administracje, więc prace biurowe bardzo dobrze ogarniam. Czekam jeszcze na nowe ogłoszenia i odezwe się za jakiś czas.
ktoś 2016-10-12 16:22:01
z wypłatami dalej zalegają po pół roku , nie polecam
Zorientowany 2016-10-12 17:24:11
Pracownikom zalegają od 1-mca do 1 roku.
Asortymentu brakuje cyklicznie co 2-ce.
Target wykonasz na papierze u "dyrektorka" lub stwierdzi że mało się angażujesz.
Najlepiej "tyrać" za darmo .
Resztki firmy "kładzie" w/w w majestacie Prezesa i Pani Prokurent.
Rewelacja. "POLECAM" !!!!!!!!!!!!!!
Zorientowany 2016-10-12 17:28:21
Masz rację Moś generalnie fajnie się tam żyje na koszt pracowników !!!
A profesjonalizm polega na - jak tu bardziej oszukać pracujących .
ktoś 2016-10-14 17:03:22
A co pozostaje ? dalej pracować i czekać aż zapłacą
ktoś 2016-10-19 16:49:39
Jest jak najbardziej realna i prawdziwa
Je 2016-10-19 17:16:45
No wiesz, są różne spojrzenia i widzi się sprawę z różnych stron, niektórzy trochę szerzej, niektórzy trochę płycej, moim zdaniem trzeba mieć na uwadze, że wielu byłych pracowników wypowiada się nienajlepiej z żalu
Zostaw swoją opinię o Formes Sp.zo.o - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formes Sp.zo.o