PBG

Wysogotowo

Opinie o PBG

podwykonawca 2010-01-26 10:57:46
wielka firma PBG dorabiajaca sie na krzywdzie innych - [usunięte przez moderatora]
m.k 2010-01-26 11:01:37
szczera prawda [usunięte przez moderatora]
wydymany przez KACZMARKA 2010-01-26 15:27:00
w koncu ktos napisał prawde o tym calym przedsiewzieciu [usunięte przez moderatora]
duzy podwykonawca 2010-01-28 15:34:59
wszystko co piszecie wyzej to prawda na przelomie 2008/09 wykrecili mnie na duza kase [usunięte przez moderatora] mury a nam [usunięte przez moderatora] ciekawe kiedy Prezes zoaczy ze zatrudnia [usunięte przez moderatora] nierobow [usunięte przez moderatora]
ja 2010-02-06 18:04:23
[usunięte przez moderatora] oddaj nasze pieniadze
Nikelodon 2010-02-25 12:36:54
Jak chcecie nagłośnić sprawę to zadajcie oficjalne pytanie Rzecznikowi PBG przez stronę Pulsu Biznesu. http://notowania.pb.pl/instrument/PLPBG0000029/pbg
Na gorze po prawej stronie jest opcja zadaj pytanie i będzie ono widoczne dla wszystkich.
Tak na marginesie, jak na mój nos to działania w/w Panów są celowe i służą podkręcaniu wyników ich projektów (czytaj wyższa rentowność) bo pewnie za to maja płacone premie i jak myślę Prezes jeszcze ich chwali i pokazuje jako przykład bo cała grupa PBG ma lepsze wyniki
anonim 2010-03-05 12:33:08
zadalem pytanie na stronie pulsu co na to[usunięte przez moderatora] w koncu beknie za to[usunięte przez moderatora]
EM 2010-03-16 16:08:47
Moim zdaniem firma jest bardzo przyjazna, jak ktoś miał problem na budowie to niech pamięta, że osoba zażądzająca budową - dyrektor kontraktu to tylko jeden człowiek (i to w tym przypadku człowiek, który w PBG pracuje praktycznie od kontraktu w Świnoujściu). Skoro faktycznie czujecie się pokrzywdzeni to zwróćcie się do jego przełożonego z problemem zanim zaczniecie niesłusznie oceniać całą firmę.
Agnessa 2010-04-01 15:20:08
A pracował może ktoś na Wysogotowie? Mam na myśli pracowników biurowych bo zostałam zaproszona na rozmowę i nie wiem czy warto iść...
MG 2010-04-05 15:05:06
Klimat w firmie ok, możliwości awansu brak, możliwości rozwoju brak, zarobki na niskim niezmiennym poziomie, by przeżyć będziesz musiała dorabiać w weekendy...
do anonim 2010-04-07 05:56:19
powiem tak czlowieku chyba jestes pracownikiem pbg na tej budowie ze tak piszesz(usunięte przez administratora)
gosc 2010-07-01 10:22:05
Panowie wyciągnijmy wnioski Moim zdaniem Tam gdzie pracują wymienieni Panowie musimy podnieść nasze ceny o 20% a może i więcej
bo wiadomo jak oni działają . Koszt pracy tych Panów realnie wzrośnie i może PBG zorientuje się ,że nie tędy droga . JESZCZE RAZ APELUJĘ TAM GDZIE SĄ CI PANOWIE PODNOSIMY CENY !!! A JAK DALEJ BĘDĄ MNOŻYĆ SZTUCZNE PROBLEMY TO SCHODZIMY Z BUDOWY I IDZIEMY DO SĄDU NAJLEPIEJ ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ PERSONALNIE Z POWÓDZTWA NA TYCH PANÓW A NIE BEZPOSREDNIO NA PBG KTÓRE MOŻE JEST CAŁKOWICIE NIEWINNE
zuzia 2011-01-16 17:13:43
uważam, że lepiej z dala omijać firmę, której prezes nie dotrzymuje danego słowa. spore grono pracowników jest bardzo rozczarowane brakiem obiecanej premii świątecznej. Totalny brak szacunku do swoich podwładnych!!!! WSTYD PANIE PREZESIE!!!!!!!!!!!!!!!
Zdzicho 2015-01-26 15:37:17
Jak celujesz w stanowisko dyrektorskie to są OK. Jak masz do tego plecy i rzucą na kontrakt to żyć nie umierać.
japal 2015-02-25 23:25:02
Hej, jak tam sie w ogóle wiedzie w PBG, bo w 2014 roku zaczeli restrukturyzacje, nawet na ich stronie internetowej do wglądu są takie rzeczy jak Oświadczenie PBG SA w upadłości układowej, czy Propozycje układowe z dnia 3 listopada 2014 roku. Możecie napisać, co teraz się dzieje, czy ktoś ich wykupi, czy zakończa działalność?
dar 2015-03-01 08:07:53
Ludzie ta spółka już praktycznie nie istnieje.a pracownicy którzy tam zostali to nie dołęgi życiowe ,które nie potrafią znaleść innej pracy.żaaden szanujący sie pracownik myśle o spawaczach,monterach,operatorach już tam dawno nie pracuje
Szkoda że pan prezes nie zauważył kto go tak naprawde okrada
Andrzej 2015-05-08 08:10:51
Firma miała i ma problemy z kadrą wyższego i niższego szczebla nieudolne zarządzanie skutkuje odpływem kapitału ludzkiego,(nieuczciwy system wynagradzania)jest głównym powodem demotywacji.
Andrzej 2015-07-20 12:03:53
Z ogłoszeń widać,że nie tylko asystenta.Poza tym ktoś musi to ZROBIĆ i nie zrobi tego asystent(mam na myśli wykonawstwo)Na fachowców tej firmy nie stać.
pytajnik 2015-10-05 15:47:28
Ciekawe, jak się czuje cenzor, który brutalnie wykreślał prawdę o PBG i jego przesie z roku 2010, w kontekście układu, który zredukował dług o 90% (prawie TRZY MILIARDY), czyli podarował nieudolnym władzom i właścicielo pieniądze wierzycieli. I dodatkowo zapewnił prezesowi dożywtnią synekurę z milionowymi apanażami. A pan prezes ma w poważaniu, i to głębokim pryzjęte na siebie zobowiązania. Gdzie się podziły te zredukowane prawie 3 MILIARDY?
matt 2015-10-21 18:14:18
ale każdy chce wiedzieć ILE !!! Nie czy dużo, czy mało, czy OK czy nie OK. Ile tam się zarabia piszcie kur#w*a konkrety ludzie
nick 2015-11-05 21:40:52
@sdfgh s ile można dostać na tym stanowisku?
kamilek 2016-05-11 20:34:10
takie zdanie znalazłem na ich stronie: "Ponadto możliwość łączenia pracy z pasją daje pracownikom ogromną satysfakcję. Spółka wspiera ich rozwój zawodowy i osobisty, ponieważ najcenniejszym kapitałem PBG są ludzie." Śmiem twierdzić, że atmosfera jest b. pozytywna :)
Konrad 2016-11-17 16:17:20
Mobingu tam nie ma ale nepotyzm jest.
Zostaw swoją opinię o PBG - Wysogotowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBG