Bild Presse Polska

Łódź

Opinie o Bild Presse Polska

gosc 2015-06-12 14:01
Zwykły seks telefon, a płacą 5zł/h na rękę. Smród, brud, mobbing i chamstwo. Nie polecam.
Jola 2016-04-15 21:15
Jak na sex biznes to mało płacą do tego umowa zlecenie i sami nie wiedzą kogo chcą do pracy mam koleżankę co kilka razy im cv słała i nic 0 odezwu ale ogłoszenie odnawiają dzień w dzień i napisane zawsze pilne od zaraz praca dla każdej kobiety wiek nieważny...
gosc 2016-05-05 15:42
Patrząc po paniach jakie tam pracują to zależy im głownie na babkach po 60 roku życia. Może mają taki fetysz i kręci ich podsłuchiwanie ich, bo jakoś rozmów jakie prowadzą jest żenująco niska. A jak koleżanka młoda to niech się trzyma od nich z daleka, wykończą ją psychicznie i wcale nie chodzi o to, że będzie musiała sapać do telefonu. Kierownictwo jest toksyczne. Uniknać.
Jasmina 2017-09-03 21:07
Bardzo małe zarobki(najniższa krajowa) umowa zlecenie, jak na taką pracę i płacę duże wymagania , a praca wykańcza psychicznie.Jak najdalej od tej firmy
Zostaw swoją opinię o Bild Presse Polska - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bild Presse Polska