Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Unimięs na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Jarocin

Arek Nowy wpis

Czy ciezka jest praca w takich zakładach ?

Olo Nowy wpis

Najgorsza praca na jaka można trafić, systemowy wyzysk.

Olo Nowy wpis

Najgorsza praca na jaka można trafić, systemowy wyzysk.

kik Nowy wpis

Wejdz na ich stronę internetową i sprawdz w aktualnościach, albo ofertach pracy. Wiem, ze wczesniej posiadali wiele ogłsozeń chyba ,że juz rekrutacje mają zamknięta i nogo nie szukają, niestety tez nikt chyba nie wchodzi z pracowników na formu tylko sami zainteresowani

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne Unimięs, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Egon

Bo klima na biurowiec poszedł i się nie wpiepsza jak wcześniej

ktoś.

Pracowałam w Unimięs jako sprzedawca powiem wiadomo czasu jest fajnie tak jaka wszędzie.Po czasie kierownik jest bardzo niemiły , a gdy ktoś zachoruje to nie ma prawa do powrotu do pracy.Taki jest UNIMIĘS .Traktują ludzi jak niewolników .Na każde pierdnięcie trzeba tam lecieć .Daja stare podarte ciuchy robocze...Używane czapki które trzeba nosić, kurczaki pukają na sklepach w nospie żeby zabić smród starego mięsa .!!!!NIE POLECAM TAM ZAKUPÓW ANI PRACY JEŚLI CHCECIE ŻYĆ BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA.!

jez

robią to notorycznie a zwłaszcza na kobiety z rozbioru ,a po drugie jest tam taka ciężka praca i jeszcze oszukują pracowników ,jest krętactwo mimo ze ta firma od lat istnieje ,a kobiety są za słabe żeby się postawić

pela

tak oszukują ludzi ,wydzierają się na uczciwie pracujących ludzi ,jedni są. cacani ,a niektórych się gnębi . Tam niestety trzeba mieć dobra psychikę ,jesteśmy poniżane czyli mobbing. lizuski maja lepiej , a stawki maja wszyscy takie same mimo ze jedna zapieprza więcej a druga nie to się widzi ,ale nic nie da się z tym zrobić

tulipan

witam kobiety nie dajcie sie naciagac Grzeskowi Majcherczykowi na kase wziol odemnie 500 zl i mial kupic zecz a teraz ani zeczy ani kasy to jest oszust

No musisz mieć książeczkę,ale wyrobienie jej to żaden problem,podejdź do sanepidu tam ci powiedzą jaki jest teraz koszt badania na nosicielstwo.A co do pracy w Unisyf,to odradzam,to najbardziej nędzna firma na świecie.pzdr

Przyjmują ale na 3/4 etatu na umowie tymczasowej i dają 1250 brutto bodajże, z czego Pani powiedziała że można sobie dopracować nadgodziny które i tak są marnie liczone. Totalna masakra, ale w całej Polsce się tak dzieje:/ Same śmieciówki.

wom

"Tiki,Taka"ma sielaka,he,he:)

tataj

No,co robote swoją zrobią wiadome,że za marne grosze,ale zrobią:)

Primo

Wyzysk i jeszcze raz wyzysk...

bingo

A Nowi pracownicy dają sie nabijac w butelke:)Tzw."TIKI TAKA".Jeden odejdzie przyjdzie następny :)

U.S.A.

Wykorzystują ile wlezie:)

Obama

1500zł, he,he.Kolego to jest śmiech na sali.Wez za to utrzymaj rodzine,,,

uuu

Chyba nie ma nic gorszewgo niz praca na indyku ...mobing robisz na duzy przerob ale dla kogo dla pana k.. Wyswiska krzyki dziwie sie ze kierownicy na to pozwalaja.. i patrza jak sie kazdy z tamtad zwalnia..

pensja pracownicza

Wyzysk,wyzysk i jeszcze raz wyzysk.Dajcie Klimie taką kase albo Dyrkowi po zawodówce napewno będzie zadowolony.

lili

Tyle że pracownicy są zadowoleni.-Oczywiście wiedzą którzy...:)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Jarocin

Zakłady Mięsne Unimięs