FAMUR

Opinie o FAMUR

Xxx

Ten zakład to jakas abstrakcja.Tam się poprostu tresuje niewolników.Tu tylko widać kary a zasady są wzięte z kosmosu.Tu absurd goni absurd.(usunięte przez administratora) przy zbiorze bawełny.Ja rozumiem zasady ale tu ich nie ma.Mozna odnieść wrażenie że rządzący w tym zakładzie są sterowani tylko strachem i tak traktują swoich podwładnych.Ludzie odradzam wam jakąkolwiek współpracę z nimi.

Samba

Słyszał ktoś o zwolnieniach w niedalekiej przyszłości?

@Samba

Tu nie zwalniała tu trzeba się zwolnić.To zakład na pierwszą pracę akceptowalny ale za wypłatę to tylko ty wyzyjesz i to bez fajerwerków.Tam jest smutno tam za robisz jak będziesz miał znajomości taka firemka rodzinna.Na stanowiskach same plecaki i (usunięte przez administratora) a kapuja ile wlezie.

fantomas
@Xxx

i dodaj ze kierownicy, majstrowie i dyrektorzy robia pracownikom fotki poza zakladem pracy.(usunięte przez administratora)

cvid19
@fantomas

praca dla tdj pomylila im sie z praca dla abw lub cba. niech tdj zakupi pegasusa i wowczas dozor bedzie inwigilowal wszystkich. kamerki juz sa he he

nafam
@Samba

beda cie zatrudniac przez kilka miesiecy poprzez rozne testy, rozmowy z pseudopsychologami etc a jak nie bedziesz donosil na innych to cie zwolnia z dnia na dzien bez swiadczenia pracy

To ja
@fantomas

Wiadomo dlaczego robią te fotki? Jakim prawem po godzinach pracy mogą takie rzeczy robić?Gdym zauważył że ktoś mi robi fotki to bankowo taka sesja zakończyłby się tragicznie.

@To ja

no wlasnie ale ja nie zauwazylem. dzieki bogu juz tam nie pracuje. jak ktos piastuje jakies wyzsze stanowisko niz szeregowy pracownik to mu sie wydaje ze po pracy tez mu wszystko wolno. porazka

ps
@To ja

pozniej jeszcze sie chwalil tymi fotkami wsrod innych kolesiow z pseudo-dozoru. tak to jest jak nie ma sie zycia prywatnego. teraz koles ten jest dyrektorem. inny jego (usunięte przez administratora) obecnie tez dyrektor chcial mnie bic. jak widac po trupach do celu. w tym paeudo-zakladzie jak widac wszystko jest mozliwe.

tedef
@Samba

Zwolnieniach ale z podatku.

Maestro
@Samba

Biorąc pod uwagi stawki jakie płacą, powiem wprost niewolnikow się nie zwalnia ;] takich jak w historii tego świata nie byle, ale tutaj faktem jest to, iż firma odbiega od rzeczywistości :)

furiosa

kolejny durny przyklad. kupili suwnice np rialex z komponentami swf. nic w tym niezwyklego ale jak tdj przejal famak i zamet to powstal problem bo firmy te moga robic np dzwigary i jak to - kupilismy suwnice od innych firm skoro moglismy zrobic czesc sami w ramach grupy? co teraz? ano przefarbowali suwnice na inna firme z grupy ale w rzeczywistosci nic sie nie zmienilo. mam nadzieje ze przepuscili to przez udt. urzadzenia te same ale papiery niejako nowe bo musieli suwnice wyrejestrowac i ponownie zglosic do udt. wszystko jest mozliwe. takie rzeczy tylko w famur.

@furiosa

tu logiki brak. bylo eso i fajnie to chodzilo to zezlomowali a jakies hiszpanskie heurestie sprowadzili albo inne badziewie z kopexu.

Seba
@furiosa

Ale mieszasz synu. Kim Ty tam jesteś.z czym masz problem. Poszedł bym pracować do Famuru Ale ich na mnie nie stać. Chyba

@furiosa

Zobaczcie co się dzieje.W górnictwie nadchodzi dużymi krokami kryzys.befzie to trwało kilka miesięcy.Famur na koncie ma jakieś pieniądze.Wydaje na rzeczy które nie mają się szans zwrócić niby systemy optymalizacji nie będę się wywodził szkoda słów. Płaci firma zewnętrznym grube miliony za audyty.a za chwilę braknie pieniędzy i zabiorą pracownika bo staną się kosztem obciążeniem.i teraz przeczytajcie historię byłego Kopexu i zastanówcie się ile czasu zostało do upadku 2 3 lata to wersja optymistyczna

covid-19
@Kulka

w gornictwie kryzys trwa odkad buzek zaczal zamykac kopalnie. w anglii, niemczech jakos umieli sobie poradzic z tym goracym kartoflem a u nas inny swiat.jak to mowil 100lat temu pilsudski narod wspanialy tylko ludzie ku.wy. dla nauczycieli podwyzek brak a gornikow sie boja i gdy tylko postrasza strajkami to od razu podwyzki sa. upadnie pis upadnie gornictwo i mezalians z (usunięte przez administratora) czarna pedofilami tez sie kiedys skonczy. no chyba ze wygra konfederacja i pojdziemy droga bialorusi.

@covid-19

Tylko Anglicy dobrze żyją ruskimi i Ameryka i to im dobrze wychodzi sztuka dyplomacji gaz od ruskich mAja taniej niż my a to 2500 km od PL.Niestety u nas brak dobrych dyplomatów z prawa i lewa bo starsi poszli w odstawkę a młodsi to karierowicze i buntownicy.Nie poradzą sobie.Brak starej peerelowskiej szkoły negocjacji.To samo jest w Famurze

brexit
@Kulka

anglicy to maja wszystkich w ...

halba

lean tj dobre w motoryzacji i seryjnej produkcji a nie przy serii max 3 szt. no ale kto bogatemu zabroni

Mik
@halba

Zwłaszcza jeśli każda sztukę robi się 2-3, raz normalnie, a potem narzędziami w powietrzu żeby zostać na nadgodziny czy udawać, że się pracuje. Rzeczywisty czas obróbki jest o połowę krótszy a ściemnianie to podstawa w tej oracy

pogo
@Mik

albo Pan jakimis skrotami myslowymi operuje albo jakims slangiem z Famuru ... ? moze Pan wytlumaczyc o co Panu chodzi ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAMUR? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Xxx

pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej.Tak Famur się rekluje w ogłoszeniach grupa jest sila ale w dawaniu pracy swoim i tylko swoim.Pozostali zarabiają śmieszne pieniądze jak na te czasy.Sxkods czasu w tej silnej grupie...... trzymającej władzę w tej firmie firemce z lat milenijnych.

zyzio

Szkoda czasu, zaoferowali mi na stanowisku elektronika 16zł brutto. Wobec czego nie mam pojęcia kogo oni szukają, ale niech szukają sobie w nieskończoność. Bo do takiej firmy nie idzie się po to, aby dopłacać do niej swoje pieniądze, a chyba żeby zarobić?! Czy może filozofia w tym temacie uległa zmianie i nie jestem poprostu na bieżąco?

@zyzio

I racja tylko marną kasa a wymogi i ten lean 5s by cię tylko wku....y.tam się nie zarabia tam się sprzata układa i tak na okrągło.Jeszcze tam pracuje ale już rozglądam się za lepszym stanowiskiem.Zwykly magazynier w Lidlu ma o niebo lepiej.a ty najlepiej jak byś dokładał do działalności firmy.Powodzenia

ewelina
@zyzio

prawie 3tys brutto miesiecznie wiec i tak wiecej niz najnizsza krajowa he he no ale do sredniej krajowej duzo brakuje

pctg
@zyzio

w kontroli biora 30-35zl chyba brutto wiec malo ci zaproponowali w tej manufakturce

żenek
@zyzio

dawno temu na starym famurze w auli robili 2 etapowe testy np na 300os pozniej 2 rozmowy z psychoanalitykiem z czego przyjeli kilku a po 2 latach nie zostal nikt. totalna porazka. rekrutacja jak do nasa a robota kazdy wie jaka.

piotrowice
@zyzio

dla technologa w rybniku proponuja 3200 brutto a wymagania z kosmosu. porazka bo takie zarobki to byly 10 lat temu. pobudka

solid
@zyzio

w biedronce wiecej zarobisz bez wyksztalcenia i doswiadczenia. w ochronie placa ciut mniej bo 14zl brutto na godzine he he

pizzerman

dostawca pizzy wyciagnie 17zl brutto na godzine he he

Brac
@zyzio

Idzie wiosna czas na zmiany......pracy płacy i pracodawcy a najlepiej tych plecaków...

covid-19
@Brac

dokladnie trzeba pakowac mandzur i opuscic cieply ku.widolek ha ha

koronawirus
@zyzio

miliarder nie patrzy zeby dac komus zarobic tylko zeby wycisnac ludzi jak cytryne

kopruch

niech sprzedadza kosmiczne technologie np kulownice czy nieuzywana maszyne pomiarowa mitutoyo to bedzie na premie dla pracownikow. poza tym ktos kto to kupil powinien za to beknac a z tego co widze osoby te awansowaly no ale to jest famur czyli zero logiki

@kopruch

Idą droga Ex Kopexu potrwa to max 4 lata bo zatrudniają mega specjalistów po różnych pseldo studiach lin czy innych mega systemów poprawy niby wydajności czego jak nic się nie produkuje tylko udaje ale wygląd jest ok

@Xxx

chcesz awansu przyjmij sie na mistrza ktorzy po hali lataja niby przeciag a pozniej siedza w kanciapie i pier..a glupoty

@kopruch

zrobia sobie za ta kase dodatkowe parkingi bo jak sprzedadza teren po starym zakladzie to nie bedzie miejsca

hertzklekot
@Xxx

najwazniejsze ze w papierach bedzie ze maja lean tak jak kiedys firmy zabijaly sie ze maja ISO. interes sie kreci

@.

Ale nie potrzebuje awansu tylko normalnej pracy zarobkowej i płacy na normalnym poziomie. a nie udawania że jest super. Famur to takie g.... W złotym papierku i czas pokaże że i tak śmierdzi. ....i to baaaardzo szybko

Fugo K

Fugo tez sie pojawili spece od tablic i chodza w kolo nich a roboty nie ściagaja slychac ze zwolnieniach i o zamknieciu firmy

Plastuś
@Fugo K

To te same spece co w remagu? Bedziecie pół dnia przy tablicach stać a największym problemem będzie, czemu obrabiarka ma 5 min przestoju ????

WielkiT
@Plastuś

Bo ci co tłumacza przy tych tablicach zarabiają 10 razy tyle co ci co sluchaja.I w zasadzie to jedyna ich kompetencja dobry zarobek więcej nic nie osiągnęli bo mają 2 lewe ręce do roboty i dziękują że taka fuchę jaką mają.Kopex niestety nie przeżył takich reformatorów i mega menagerow.

Ryba
@Plastuś

Dziwnie na łamaniu zmiany sa spotkania przy produkcyjnej tablicy i stoją tam ludzkie z remagu może 20 minut nigdy mie wiedziałem pół dnia na nocnej zmianie może 10 minut

Jeszcze pracownik

Szok że w dzisiejszych czasach taka firma o światowym rozgłosie jest taka cyniczna.Podobno najważniejsi są dla niej ludzie ......człowiek .... Nieprawda najważniejsze są niejednokrotnie procedury a człowiek jest gdzieś na końcu.Zarzadzajacy to jakieś nieporozumienie.Tam tylko na papierze wszystko ładnie wygląda

@Jeszcze pracownik

z waszych zyskow tdj sobie kolejny biurowiec stawia kolo spodka a jak sprzeda teren po starym zakladzie to kasy bedzie jeszcze wiecej. szkoda tylko ze nie dla pracownikow

@Jeszcze pracownik

Niestety widać że famur jest jak kopex wielki z zyskami a później info że ma ogromne długi.kopex swój upadek też zaczynał od różnych systemów i było pięknie a dziś po paru latach go nie ma.Tu będzie to samo to tylko wygląda a zgnilizna od środka to zniszczy

WielkiT
@Jeszcze pracownik

W kato niestety jeżeli chodzi o wzrost to tylko frustracja balaganem i pierdolami zasłoniętymi pachnącymi zasłonami i wyfroterowana podloga.Co tą firma produkuje na razie wydaje to co zarobili inni.......

@WielkiT

skoro robia teraz kombajny ZZM czyli Kopex a nie swoje to chyba byly lepsze.

To ja
@nick

Kombajny zabrzańskie mają być wygaszane mimo że kopalnie chcą na nich fedrować. Tak przynajmniej slyszałem.

@To ja

wszystkie beda powoli wygaszane bo sie odchodzi od wegla madrzejsze kraje juz dawno to zrobily

Xxx

Ale na atom poczekamy jeszcze min 20 lat i to dostaniemy od USA ale Paliwo też gdzieś musimy kupić i składować a tu ekooszolomy też będą okupować okoliczne drzewa że tak nie wolno.ekologia to taki nowoczesny socjalizm i to też nie przezyje

Seat
@Jeszcze pracownik

Nie zgodzę się z krytyką firmy. W każdej firmie są lepsi i gorsi ludzie. U czempiona jest "J"edyny "K"ompetentny i on jest "papieżem górnictwa. Człowiek, który pokazał, że aby sprzedawać to nie sprzedaje się maszyn ale rozwiązania. Nie jest sztuką sprzedać raz ale sprzedawać cyklicznie. Człowiek , który nauczył młodziaków co to znaczy profesjonalizm i , że można być wysoko firmie ale można też być skromnym "równym" człowiekiem/kolegą. Pokazał, ze ciężką pracą można zajść daleko i przede wszystkim wiedza oraz zaangażowanie odnosi sukces. Cynizm? Nie wiem kto mógłby być cyniczny większość ludzi w firmie to ciężko pracujący profesjonaliści.

Xxx

Część węgla kupują za granicą bo u nas brakuje ale zostanie to zmienione bo za parę lat palenie w ondiwidualnych piecach zostanie zakazane.Tu nie chodzi o ich zamknięcie a przejęcie Unia to banda ekooszolomy która takimi działaniami spowoduje że w krajach takich jak Polska ma być biedniej niż w Niemczech bo to oni rządzą i im zależy na węglu i polskich kopalniach

@Seat

Ciężko ......to słowo nie oddaje w żaden sposób pracy.Aby żyć trzeba zarabiac sprzedawać swój produkt który się produkuje.Q tu głównie się rozmawia i sprząta a produkcja..... To z czego żyje firma kto dokłada aby nie brakowało.....zastanówcie się kiedy skończy się ta sielanka

@nick

To nie dokończy za nasze bo zyski się skończą i nie będzie kasy

Inwestor
@nick

A niby dlaczego firma ma dzielić się zyskiem z pracownikiem ? Komuna się skończyła, idziesz na rozmowe kwalifikacyjną otrzymajusz warunki jak pasuje to bierzesz tą prace jak ci nie pasuje to się nie zgadzasz, czego tu nie rozumiesz. Zgodziłeś się na taką pensje to pracuj, to jest prywatna firma i po to ją ktoś prowadzi żeby na niej zarabiał jak najwięcej a ty nie masz żadnych uprawnień do tego żeby liczyć na jakieś dzielenie się zyskami z toba, z jakiej racji. Dostajesz swoją wypłatę na którą się zgodziłeś to pracuj. A jak chcesz mieć udział w zyskach to idź do swojego banku, załóż tam konto maklerskie i kup sobie akcje Famuru, wtedy będziesz uczestniczył w zyskach i dywidendach.

pulok
@Inwestor

a inwestuj luloku w co chcesz. ja napisalem ze z ciezkiej pracy wlasciciel sobie stawia kolejny biurowiec a nie ze ma sie dzielic zyskami z pracownikami a to jest zasadnicza roznica - czytaj ze zrozumieniem

Mat
@Inwestor

Właśnie dlatego, iż szkoda na pracowników pieniędzy firma się płaszczy byleby przyszedł jakiś rumun, który po roku się nie zwolni (jeśli nie umrze z głodu). Gdyby pieniądze nie poszły na kampanie reklamowa, a chociaż na roczne premie dla pracowników to nikt by nie uciekał z tego pałacu. Z takim zarządzaniem "firma" będzie wegetować za parę lat, bo utrzyma się na rynku z wybudowanych wieżowców i sprzedaży gruntów.

Kris

Jakie zarobki dla operatorów cnc?

@Kris

Twoje pytanie związane jest, z tym że interesuje Cię praca w firmie FAMUR na stanowisku operatora CNC? Daj znać, czy masz jakieś udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku.

@Jerzy

19 zł brutto za godzinę umowa o pracę ze stawką godzinowa.

@Piotr

Dzięki za informację o zarobkach. Wiesz może, czy po przepracowaniu określonego czasu stawka ta może automatycznie wzrosnąć? Czy może, aby otrzymać podwyżkę wynagrodzenia, trzeba samemu o nią wnioskować?

@Jerzy

Za te wymagania jakie są stawiane w firmie famur inna firma firma zapłaci 3500 netto i okaże szacunek za wykonywana prace. Proponuję złożyć cv i przekonać się jak wygląda tam praca. Odpowiedzialność na stanowisku operatora jest większa niż niejednego kierownika w innej firmie, a płacą niestety w obecnej chwili na poziomie sprzątaczki.

@Piotr

Potwierdzam, zarobki śmieszne, a jeszcze większy cyrk jest z urlopami.

Jerzy

Mam przez to rozumieć, że są problemy z otrzymaniem urlopu wypoczynkowego pracując w firmie FAMUR? Tak na chwilę obecną rozumiem Twoją wypowiedź. Gdyby chodziło zupełnie o co innego, to proszę, abyś mnie poprawił.

@Jerzy

Nie wiem jak na innych oddziałach ale w remagu urlop trzeba zaplanować już w listopadzie na przyszły rok co do jednego dnia, marne szanse żeby dostać urlop w dniu którego się nie zaplanowało. Skąd pracownik ma wiedzieć kiedy będzie potrzebował dnia wolnego.

Tomasz

Nie jest to prawda. Planowane jest 22 z 26 dni urlopu. Każdy pracownik planuje cały urlop letni. Nie ma problemu aby urlop wykorzystać w zaplanowane terminy

Batman
@Kris

2300 do rączki ma podwyżkę nawet nie ma co liczyć

@Tomasz

No tak, 22 z 26 bo 4 dni to urlop na żądanie. Jeszcze by tego brakowało żeby NŻ planować. Fakt jest taki że jak się zaplanowało urlop na dany termin to w tym terminie bez problemu urlop dostanę, w innym terminie nie ma opcji, parę razy już próbowałem wziąć jeden czy dwa dni w nagłej potrzebie, to musiałem wykorzystać urlop na żądanie. Chore to jest, plucie w twarz pracownikom, niby ma się dni wolne do wykorzystania ale nie mogę sobie ich wziąć kiedy chce w trudnych do przewidzenia sytuacjach. Rozumiem jeszcze planowanie urlopu długiego (2 tyg), no bo to dłuższy okres więc ok, ale żeby kazać planować każdy inny dzień z urlopu to jest przegięcie i to duże, na tyle że nowych pracowników szybko zniechęci, dodając do tego marne zarobki i zauważalny brak szacunku dla pracownika wychodzi na prawdę niezłe (usunięte przez administratora) Nie wiem jak w innych oddziałach, ja konkretnie skupiłem się na remagu

Ciekawa opinia jednak ja widzę to inaczej. Jestem nowy na produkcji od pół roku. Firma się rozwija widać jak zmienia się na lepsze bo zmiany są bardzo widoczne. Jak uczciwie pracujesz można godziwie zarobić. Dużo patrzy się na bhp. W mojej poprzedniej firmie było gorzej. Dla mnie narazie wpozo!

Cnc
@Nowy

W remagu widać zmiany na dobre to fakt. Zmienia sie cale otoczenie i lepiej się robi w robocie. Stawki na obróbce mogłyby być lepsze ale jak zrobisz jedną sobotę i uczciwie zarobisz swoje to i dobra premia sie znajdzie szczególnie że jest nowy kiero i nie faworyzuje starych wyjadaczy. Z minusów to łaźnia czyste dno o brak miejsc do parkowania.

Konkurencja
@Jerzy

Zatrudnij sie a nie pytaj glupio Gdybyscie nie usuwali postow to moze by ktos odpowiedzial

Monter

Pracuję ponad dwa lata na remag widziałem co działo się na początku a jak oddział wygląda dziś. Jeden wielki bałagan i układy wśród pracowników straży pracownicy pomocni a i tacy którzy kombinowali jak mogli dzisiaj to inny zakład patrzy sie w przyszłość aby coś zmienić i jest to widoczne. Ja także planowałem 22 dni urlopu i nie widzę w yym problemu urlop dostalem zawsze co zaplanowalem. Pewnie wszędzie mozna narzekać ale moja poprzednia firma dziś jak patrzę to została w tyle co do zachodzacych tu zmian. Wszędzie sa święte krowy popatrzcie na konyrole jakość i ja na montaż mam w systemie 2,5 godziny a kontroler bije osiem i robią to w dwóch.

R2000
@Monter

Ja terz jestem nowy w remagu pracuje tu ponad rok firma jest bardziej poukladana i jak patrzę na to jak było kiedyś to różnica jest duża na plus. Na minus to łaźnia i parkowanie w poprzedniej firmie miałem dom wariatów. Ludzie różni pewnie jak wszędzie

Jaka umowa obowiązuje w FAMUR SA podczas okresu próbnego?

zatrudnij sie i sprawdz

Plastuś

Za (usunięte przez administratora) firma, żeby kombinować.. więc pewnie umowa o prace na czas okreslony..

Dedal

Prawo dżungli

zyrandol

ja wiem ze famurowcy to nie gornicy ale jak widze rezydenta adriana z drugim duda w spodku w karczmie piwnej plus masa glupich gornikow to mi slabo

@zyrandol

Famurowcy to nie górnicy? a Jedyny Kompetentny to jest niby kto? Piszesz (usunięte przez administratora) chyba nigdy nie byłeś na dole.

TOMASZ KASPRZYK

SZKODA CZASU W TEJ FIRMIE.....

SGL

Jak wyglada praca i placa na stamowisku lakiernik w rybniku ? Warto aplikowac? Pozdro

znowu nowi dyrektorzy i kierownicy. za chwile bedzie ich wiecej niz szeregowych pracownikow

Dobry Wujek
@.

Ale gdzie? Na famurze czy w istytute?

@Dobry Wujek

w krufam ;-)

Miras
@.

No to teraz robota pojdzie jak tylu dyrektorow wszyscy na odpowiednich wysokich stanowiskach i za bic nie odpowiadaja az strach sie bać jak to wyszczeli w 2020 - tylko jest malo istotny problem co bedziemy produkowac ?????

Arni
@Miras

Jak to co Toyoty bydziem robic

Kamil

Jak się pracuje w dziale konstrukcyjnym ? W jakich programach pracują konstruktorzy ,SolidWorks, Inventor ? Czego się spodziewać na rozmowie na takie stanowisko ?

Nie zgodzę się z krytyką firmy. Ja miałam przyjemność pracować z największymi ekspertami w szeroko pojętym polskim i zagranicznym górnictwie. Ktoś światły powiedział kiedyś, że wierzy, że ludzie są największą wartością grupy i tak chyba faktycznie jest. Pracy u boku takich osób i podglądanie jak pracują, jak rozwiązują problemy oraz domykają tematy to więcej niż podwyżka, studia podyplomowe MBA czy dobra premia. Nie będę wymieniała personaliów tych osób ze względu na fakt,iż ich wrodzona skromność pewnie źle by to odebrała. Nazwijmy pierwszego bohatera literką Jot jak JEDYNY ( jedyny teoretyk raz zarazem praktyk w górnictwie.) Człowiek orkiestra, górnik, biznesmen, judoka, spadochroniarz, kosmopolita ale przy tym wszystkim normalny fajny człowiek. Na ostatnich targach w Katowicach mocno weseli goście z zagranicy rozmawiali ze sobą, jaki sprzęt czempiona chcieli by mieć u siebie i jeden z nich powiedział zamiast sprzętu wolałbym JEDYNEGO jako dyrektora kopalni ...powiedział to ze łzami w oczach. c.d.n...

Nikos

Co wy tam braliscie na tych targach za prochy ?? A z ta wartościa w ludziach w firmie.... to najwieksza bujda jaka slyszalem

Teemh

Przypuszczam o jaką wspaniałą postać może chodzić. To osoba naprawdę przestronna i niezastąpiona z bardzo bogatym doświadczeniem i tutułem naukowym.(usunięte przez administratora)

AAGH
@Teemh

Nie wiem dlaczego ironizujesz z człowieka, który w Polsce i za granicą zrobił niewyobrażalną ilość dobrego dla firmy.Niestety w naszym kraju połączenie wybitnej inteligencji i świetnego charakteru = hejt. Będziemy szczękać zębami jak jego zabraknie.

@AAGH

Nie ironizuję z JOT KA. Raczej źródłowy post jest sarkastyczny.

demi moore
@Teemh

Ten człowiek to żywa legenda a Ty kim jesteś?

Demi moore

Jestem osobą, która miała przyjemność pracować z Jedynym i było to jak obcowanie z bogami. Intelekt, charyzma i nieprzenikniona wiedza w większości dziedzin biznesu jak i życia. Ty pewnie jesteś jedną z tych osób co nie była nigdy na dole i nie odróżnia kamienia od skały.

@Demi moore

To że nigdy nie byłem na dole nie powinno mieć znaczenia. Uważam że JOT KA, czyli wg Ciebie Jedyny to fantastyczna osobowość. Człowiek z tytułem naukowym oraz bogatym doświadczeniem w branży, a także ze stażem zawodowym w innych podmiotach zajmujących się górnictwem podziemnym. Przebywanie w jego towarzystwie to prawdziwa uczta intelektualna.

@Teemh

tam juz byl w zarzadzie kiedys chlop z krakowa prof AGH megamozg. zasiadal w radzie nadzorczej wielu firm. posciagal studentow do PCTG i juz go dawno na zbity pysk wywalili. zalozyl se wlasna firme. dzisiaj jestes jutro cie nie ma ot caly famur w pigulce. takich przykladow mozna mnozyc.

Witek

Zastanawiam się czy złożyć tam papiery na serwisanta maszyn górniczych. Ktoś może mi coś więcej powiedzieć?

Hansen
@Witek

Złóż

kandydatka

Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydata. Rekrutacja na całkiem wysokie stanowisko, rozmowa na poziomie, długa wyczerpująca, prawie cię zatrudniają na spotkaniu a potem cisza i zero odpowiedzi, nawet szablonowego maila z podziękowaniami na koniec procesu brak. Brak szacunku do człowieka i kompletne oderwanie od nowoczesnych standardów candidate experience.

Autentyk

Famur przypomina pobielane groby z Biblii. Z zewnątrz jest piękny, natomiast w środku zżera go robactwo.

@Autentyk

wypelnij wniosek ze nie palisz to dostaniesz chyba 80zl brutto co miesiac

Zostaw merytoryczną opinię o FAMUR - Katowice

• Jak się pracuje w FAMUR?

Zobacz opinie na temat firmy FAMUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAMUR