Opinie o NEXTEAM SP. Z O. O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NEXTEAM SP. Z O. O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w NEXTEAM SP. Z O. O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEXTEAM SP. Z O. O. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Wiecie może, czy w NEXTEAM SP. Z O. O. szukają chętnych na staż?

ANWA Nowy wpis

Mam przyjemność pracować z panią Agnieszką L przy podpisywaniu polisy Warty Same plusy. Od przypomnienia o zbliżającym się terminie, po wyczerpujące pólgodzinne odpowiadanie na wszystkie moje wątpliwości a potem pomoc techniczną. Bardzo dziękuję. Anna W

Czesio Nowy wpis

Interesuje mnie praca w dziale przygotowań samochodów. Ktoś pisał wcześniej że warunki dobre, premie i kierownik do dogadania. A jak z umowami? Można dostać na czas określony? Jakbym się dostał to stabilna robota na dłużej? Można czuć się bezpiecznie?

Piotr M. Nowy wpis

Dział Likwidacji szkód oceniam bardzo pozytywnie. Pan Olgierd os samego początku do oddania pojazdu - profesjonalne podejście do klienta. Jestem mile zaskoczony obsługą oraz jakością wykonanej usługi.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie NEXTEAM SP. Z O. O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno

Jak długo czekaliście na odzew z NEXTEAM SP. Z O. O.? Oddzwaniają zawsze?

pracek

To zależy, ale za zwyczaj jeśli poszukiwali pracownika i wysłałeś cv to dzwonią jedynie do tych wybranych których zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną

Jak szefostwo w NEXTEAM SP. Z O. O.? Spoko traktują ludzi?

odpowiedź

Firma NEXTEAM wymaga jednego, żeby pracownik pracował. Praca zmianowa to już standard w wielu branżach i nie tylko stolicy.

Bartosz
@odpowiedź

W jakich godzinach wprowadzone są zmiany w firmie NEXTEAM? Ciekawi mnie, o której godzinie kończy się jedna zmiana i o której przychodzi druga. Dasz znać?

Niezadowolona
@Bartosz

Pracuje się na 8 do 16, 9 do 17, 10 do 18 i ostatnia zmiana od 11 do 19

obierzyświat

Jest spoko, nie mogę złego słowa powiedzieć

Krzyś

Oczywiście z góry, nie polecam tam pracy

Czy pracodawca NEXTEAM SP. Z O. O. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Obieżyświat

Szkolenia są, jak nowy model wchodzi np. ostatnio nowa Corsa się pojawiła to mieliśmy szkolenie w Jachrance, nad zalewem zegrzyńskim. Generalnie jak to w autoryzowanym salonie sporo szkoleń produktowych

JG

W firmie Nexteam Sp. z o.o. pracowałem w dziale floty. To bardzo pozytywne miejsce. Ludzie mile nastawienia, a firma pozwala na realizację swoich ambicji zawodowych. Gorąco polecam.

Honorata
@JG

To super, że masz takie dobre doświadczenia z NEXTEAM SP. Z O. O. A jakie możliwości rozwoju firma oferuje pracownikom? Ciekawi mnie też, czy istnieje realna szansa na awans w pracy.

Bogdan

NEXTEAM jest autoryzowanym dilerem samochodów marki Opel. Sprzedają auta nowe i używane. Prowadzą serwis - przeglądy i badania techniczne. Aktualnie pojawiły się ogłoszenia rekrutacyjne na stanowisko: mechanik, pracownik działu przygotowań samochodów, aktywny handlowiec B2B do działu części zamiennych i akcesoriów, konsultant ds. sprzedaży samochodów klientom indywidualnym i specjalista ds. sprzedaży flotowej. Piszcie jeśli zdecydujecie się na złożenie CV.

MG

W firmie Nexteam Sp. z o.o. miałam przyjemność pracować w dziale floty i administracji. Moja opinia o tym miejscu jest bardzo pozytywna. Firma daje szanse na awans, ludzie mili przyjaźnie nastawieni dla nowych pracowników. Osobiście chwalę sobie współpracę z Kierownikami działu Floty oraz Administracji a Kadrze Zarządzającej dziękuję za możliwość zrobienia dużego kroku naprzód w mojej karierze zawodowej. Szczerze polecam firmę Nexteam Sp. z o.o.

Przygotowania samochodów

Pracowałem w nexteam'ie ponad rok w dziale przygotowań samochodów, praca w tym dziale była wielokoncepcyjna, co sprawiało, iż czas pracy mijał szybko i miło, nigdy nie miałem problemu z pensją czy premią, premia motywuje do pracy , wiec jak ktoś jest uczciwy i solidny to może dobrze zarobić :) z kierownikiem zawsze można było się dogadać, nigdy nie nakazywał komuś zostawać dłużej w pracy czy chodzić w soboty do pracy , jak i nie było problemu z urlopem. Pracę w nexteam'ie będę wspominał bardzo dobrze

Agata

@Obieżyświat, jesteś pracownikiem NEXTEAM Chiniewicz S.J.? Czy może jesteś zainteresowany zatrudnieniem w firmie? Jeżeli wypowiadasz się jako pracownik tej firmy, to proszę Cię o merytoryczną opinię o NEXTEAM Chiniewicz S.J. jako pracodawcy. Każda aktualna informacja o firmie będzie przydatna dla osób planujących złożenie do niej CV.

Obieżyświat

Cóż opinie tutaj umieszczane w ogóle nie posiadają konstruktywnej krytyki jedynie wulgaryzmy i obrazy w sosunku do firmy... Naprawde jest to nie pomocne w poszukiwaniu roboty. Konstruktywna krytyka sie liczy.. Sam osobiscie jakbym miał takich pracowników którzy zajmują się pisaniem takich głupot bym wysłał na kurs odpowiedniego rozumowaniaa

Agata

Na stronie NEXTEAM zamieszczonych zostało kilka ofert pracy, m.in. na stanowisko: Aktywny handlowiec B2B do działu części zamiennych i akcesoriów. Co osoby aktualnie zatrudnione mogą powiedzieć o procesie rekrutacyjnym i rozmowie kwalifikacyjnej? Wasze opinie będą pomocne dla osób, które poszukują pracy i szukają informacji na temat danego pracodawcy.

Gv

@on oj bez przesady przecież zawsze to jednak jest jakas szansa na zmiane oby było tylko tak ze jest na lepsza trzeba dac firmie po prostu szanse i tyle tak na prawde :) wydaje mi się ze to kwestia czasu

on

Czyli nic się nic się nie zmieniło od lat.

ja też jestem pruszony

do Poruszonego , co napisałeś że admin pokazał ?,

xt

do kusy a co dowiedziałeś się żę tam nie narzekają

obcas

co się stało ze wszystkimi opiniami?? były negatywne i dlatego usunięte zostały??

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie NEXTEAM Chiniewicz S.J.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o NEXTEAM SP. Z O. O. - Warszawa

• Jak się pracuje w NEXTEAM SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy NEXTEAM SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEXTEAM SP. Z O. O.?

NEXTEAM SP. Z O. O.