Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Masterprint Xl Sp.z o.o.

Oceniono 100 razy
62-020 SWARZĘDZ-JASIN
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
mały - 2014-06-18 14:06:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora)Ci co ich znają dobrze wiedzą co to za ludzie.
zdjecie uzytkownika
ula - 2014-06-18 17:48:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no tak, jak kasa się zgadza i jest w miarę dobra, to już spory sukces, ale jak to jest z atmosferą w zespole? zdarzają się na pewno jakieś spięcia i nie wiem tylko na jakim poziomie takie problemy są rozwiązywane
zdjecie uzytkownika
jojo - 2014-06-19 17:05:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nowy - 2014-06-17 23:27:35]:
dorabiający emeryt? czy któryś z Panów Mielcarków, a może nowy Pan prezes? proszę się przyznać
zdjecie uzytkownika
jjjj - 2014-06-19 19:44:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [jojo - 2014-06-19 17:05:22]:
M porażka jak i ta firma
zdjecie uzytkownika
karolina - 2014-06-20 09:33:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
wszystkim paniom jak i pracownikom, proponujemy uciekac.
zdjecie uzytkownika
Wito - 2014-06-20 13:00:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Już nie takie potężne okręty ratowali z dna i co dziwne dalej to funkcjonowało. Według mnie to kwestia paru mądrych decyzji.
zdjecie uzytkownika
??? - 2014-06-20 20:28:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Od Kiedy Tak się w Msterze źle zaczęło źle dziać?
zdjecie uzytkownika
Loluś - 2014-06-24 19:29:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie rozumiem komentarzy kasa jest, to jestem zadowolony i "robota jak robota"??? Trochę szacunku dla własnej osoby i dla innych. Opinia, że ktoś się mści bo go wywalili jest bez sensu. Nie żyjemy w czasach niewolniczej pracy i nikt nie ma prawa twierdzić "skoro nie masz wypłaty, to nie zasłużyłeś"! Współczuję właścicielom, obecnym pracownikom i tym co odeszli ze względu na brak kasy, ale skoro dzieje się źle, to trzeba działać, a nie winić za niepowodzenia wszystkich wokół. Nie szanujesz innych, nie szanujesz siebie... I na odwrót...
zdjecie uzytkownika
lili - 2014-06-27 21:21:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Loluś - 2014-06-24 19:29:52]:
Tu nie chodzi o to, że ktoś oskarża kogoś z czystej złośliwości. Ludzie są po prostu na skraju jakiegoś załamania. Wieczne kłamstwa, chyba nic co powiedzieli Panowie M. nie było prawdą. Mało to ludzie, którzy wyrwali się z tego bagna nie mogą doprosić się o własne pieniądze, które uczciwie zarobili. To jest jawna kradzież. Najlepsze jest to, że jak rozmawia się z byłymi pracownikami w cztery oczy to żaden nie odzyskał swoich pieniędzy a jeśli już odzyskał to drogą s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ludzie obudźcie się ta firma to tonący statek. On nie tonie od paru miesięcy to już się dzieje kilka lat.
zdjecie uzytkownika
Wito - 2014-06-28 09:36:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Też takie myślenie, że jak kasa jest to dobrze jest trochę niepoprawne, bo nie zwracasz uwagi na inne aspekty, które też są ważne.
zdjecie uzytkownika
tom - 2014-06-28 10:12:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Kazda praca powinna byc zaplacona, mamy rodziny do utrzymania a aspekty sa wazne ale nie w tej fimie i nie z tymi osobami, ktore zarzadzaja. To ludzie ktorzy klamia, manipuluja a na tym nic nie zbudujesz.
zdjecie uzytkownika
Wito - 2014-06-30 18:34:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Każdy ma rodzinę na utrzymaniu i to jest bezdyskusyjne. Kasa oczywiście ważna, ale widzę, że na spokojną atmosferę nie ma co liczyć...
zdjecie uzytkownika
Loluś - 2014-06-30 19:01:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W tej firmie nic nie było moim zdaniem na plus: ani kasa, ani atmosfera, ani Panowie zarządzający, ale nadejdzie ten czas i będzie trzeba zmierzyć się z rzeczywistością. Lili to jest kradzież, ale dziwi mnie to, że nikt z tym nie walczy?! Skoro jest tak wielu, to dlaczego nikt nic nie robi...
A mój komentarz powyżej był kierowany do osób których powinno ruszyć sumienie tzn. do tych którzy nie doceniają innych(nie tylko finansowo, ale również personalnie). Ktoś kto ma rodzinę powinien mieć trochę empatii i sumienia w odniesieniu do osób które np. pracują fizycznie i nic nie otrzymują za to w zamian... Każdy w tej sytuacji myśli tylko o sobie, a jakby tak ludzie zaczęli myśleć o innych i zadziałali wspólnie, to na pewno odzyskali by to co im się należy...
zdjecie uzytkownika
Loluś - 2014-06-30 19:11:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [lili - 2014-06-27 21:21:58]:
W tej firmie nic nie było na plus: ani kasa, ani atmosfera, ani Panowie zarządzający! Ale dlaczego nikt z tym nie walczy?! To są ciężko zarobione pieniądze i stracony czas ciągle pod presją i z nie zadowolonymi ludźmi wokół. Ja do osób złośliwych też nie należę, ale ile można czekać i nic nie robić...
Gdyby wszyscy oszukani zadziałali razem i tracili szacunku do siebie, tylko do pracodawców na pewno byliby silniejsi...
zdjecie uzytkownika
Wito - 2014-07-01 00:02:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może dlatego, że zdecydowana większość pracowników położyła już na tą firmę... nie będę mówi co ;) "Ryba psuje się od głowy"
zdjecie uzytkownika
ttt - 2014-07-01 12:19:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Chętnie przyjme pracowników dział handlowy, dtp, drukarz, wykańczalnia. workmas(malpa)wp.pl
zdjecie uzytkownika
lili - 2014-07-01 14:19:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [Wito - 2014-07-01 00:02:40]:
ale byli też pracownicy, którzy wyprówali sobie flaki i nawet dziękuje nie usłyszeli
zdjecie uzytkownika
???? - 2014-07-01 20:39:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Poprowadzę Produkcję Za FRee.
Bułka z Masłem!!!!
ŁM DZWOŃ!
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-07-02 07:39:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Szefostwo w masterprinice nie zna słowa "DZIĘKUJĘ" tylko masz to zrobić, a potem wielki zdziwienie , że ludzie odchodzą,ale przecież nie ma ludzi nie zastąpionych wedle ich powiedzenia i jak będzie trzeba to sami przyjdą pracować na produkcji...i jak zwykle czcze gadanie, jak wszystkie słowa wypowiedziane prze panów M.Przepraszam, osobników, bo na Pana to trzeba zasłużyć...
zdjecie uzytkownika
Wito - 2014-07-08 09:45:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
@lili, czasami tak bywa, że człowiek chce się pokazać za wszelką cenę, udowodnić swoją przydatność a potem ni stąd ni zowąd jest zwalniany.
zdjecie uzytkownika
Kuki - 2014-07-21 21:59:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ja myśle że zwyczajnie jest to jakaś
Wojna pomiędzy firmami a my żuczki jesteśmy
Mięsem podkupili mnie i po 3 miesiącach wylot.

zdjecie uzytkownika
Olaf - 2014-07-24 12:33:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Chciałbym napisać, coś pozytywnego, o tej firmie, ale nie mogę. Nie płacą na czas, zmuszają do bezpłatnych nadgodzin, i wyzyskują. Omijać szerokim łukiem.
zdjecie uzytkownika
były Pracownik - 2014-07-24 19:19:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czy to prawda ,że Master ogłosił upadłość???Czekam na wypłatę sprzed kilku miesięcy........i chciałbym ją w końcu dostać!!!
zdjecie uzytkownika
Szkot - 2014-07-25 00:02:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Olaf Nie mają żadnej mocy zmuszać do nadgodzin - chyba że proponują za to dodatkowe pieniądze. W innym przypadku nie widzę żadnego sensu. Mało pochlebnych informacji na ich temat można wyczytać, a wydawało mi się, że niemalże 20 lat doświadczenia o czymś świadczy. Szkoda, że pracownicy nie czują satysfakcji z pracy, bo to na pewno nie poprawia relacji i atmosfery w pracy... Można mieć tylko nadzieję, że będzie lepiej.
zdjecie uzytkownika
@Szkot - 2014-07-25 15:41:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Nie proponują, dodatkowych pieniędzy, nic nie proponują dostajesz za to wolne, którego potem nie możesz wykorzystać bo jest praca, istny wyzysk.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masterprint Xl Sp.z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: