ESM Logistic S.A.

Katowice

Opinie o ESM Logistic S.A.

2009-02-04 17:34:42
Słowa kojarzące się z esm logistics taka sobie Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .slaba Atmosfera i ludzie tam pracujący są super... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?( usunięte przez administratora ) br /> Najbardziej podobało mi się w esm logistics: nic Najbardziej nie podobało mi się w esm logistics: jak mnie zwolnili
nick 2009-02-28 23:57:43
Firma ESM Logistics jak cała grupa pronox ( usunięte przez administratora ) , nie warto sobie głowy tą firmą zawracać pracowałem tam i nie polecam, jeżeli ktoś nie wierzy niech sprawdzi a wspomni moje słowa później, z( usunięte przez administratora )
WyrywamChwasty 2009-09-29 10:54:19
Popieram wypowiedź przedmówcy.
Każdy kto pracował tam dłużej wie dobrze czym jest ESM...
Szkoda nawet słów by to wszystko opisać. Całkowity brak logiki firmy logistycznej :D. Żenada i ogromne zakłamanie. Tyle.
Pozdrawiam osoby, które ze mną pracowały :).
ricky 2010-05-03 16:30:22
Uważajcie na agentów raczej
anonim 2010-05-04 05:33:46
zkoda,że nie na niebiesko
kowal 2011-11-11 22:51:52
bajzel o nazwie ESM upadł (ostał sie jedynie skype derektor :D i kinoman) i już nikt nie wdepnie w to [usunięte przez moderatora]-ave
bozenapo1 2011-11-14 11:49:23
Witam. Jeżeli ktoś chciałby poważnie zmienić swoje warunki pracy, płacy i życia proponuję pomoc. Jestem pracownikiem Biura ds. Rozwoju Związku i Szkoleń Związkowych. Jeśli masz ochotę porozmawiać o swoich problemach w pracy zadzwoń [usunięte przez moderatora], lub napisz [usunięte przez moderatora]. „ Solidarność „ ma wielu dobrych działaczy, którzy pomagają takim jak Wy, pozdrawiam.
złodziej 2011-11-18 01:49:18
Z tego solidarnego właśnie działania"niebieskich" wrzucono mnie potem do psychiatryka bo nie byłam kryminalistą.Taka niestety jest prawda.
Przyjadę popatrzec na wiatraki pod esm-em.
jola frank ul. wolności 2012-01-15 22:39:40
mendy po trzech latach od mojego zwolnienia Esm i ekspresowej zmianie komendantów w Chorzowie w pierwszej kolejności- dalej puszczają mi system elektroniczny teraz to już na 3ech falach i przy samej głowie 20 tego 12.2012 mam rozprawę o \"umieszczenie mnie w zakładzie psychiatrycznym\"na schizofrenię bo nie kradłam z chorzowską policją.Jestem już wrakiem i mam mózg uszkodzony z wypalanek szkoda,że nie mam na nazwisko [usunięte przez moderatora] to now witch bo sobowtór pana [usunięte przez moderatora] też był we firmie.
[usunięte przez moderatora] Komu oddają w ręce ludzi politykom?
jola 2013-06-11 16:00:40
system nagród i premii z gratisem w postaci lewego towaru dla policji i ich agentów a dla uczciwych maltretacja i orzeczenie o stopniu niepełnosprawności o ile się przeżyje natężenie prądu oczywiście
* 2013-06-30 13:13:26
o ile wiem biuro jest czynne zawsze można zapytać niż [usunięte przez moderatora] na forum w celu robienia z kogoś głupa to wychodziło wam najbardziej gorzej z uczcwą pracą
kowal 2013-08-11 14:31:08
przeciez jest napisane wyżej że to [usunięte przez moderatora] juz upadlo...co wy czytać nie umiecie ?
LDG 2013-09-20 21:46:34
Ta firma nawet nie wie co znaczy "pakiet socjalny" z naciskiem na słowo jakikolwiek
rozwoj 2014-01-16 09:10:42
Czy chcesz mieć wpływ na wynagrodzenie i warunki w jakich pracujesz? Jeśli nie chcesz czuć się bezsilnie pamiętaj: pracownicy, którzy zorganizują się, mogą wspólnie wynegocjować lepsze warunki pracy i wyższe zarobki.

Pamiętaj: nie musisz być sam!

Informacje ogólne
Wejdź w związek!
Zaproś kolegów!
Zmień to!
Zacznij działać!
Wpłyń na zmiany!

Pozdrawiam serdecznie!

rozwoj 2014-02-17 08:17:04
Do Fogs- nie ma nad czym się zastanawiać,ciekawe,czy pracodawca wprowadził Wam już system przerywanego czasu pracy? Tylko w porozumienia z zakładową organizacją związkową można go wdrożyć,ale jak nie macie to współczuję!
Zapraszam do szerszej rozmowy -
Pozdrawiam serdecznie!

Oless 2014-04-29 22:14:47
Pracowałem kilka lat temu w Esm. 1 raz przy składaniu komputerów. Po paru minutach niby szkolenia od razu kazano mi składać komputery minimum o ile pamiętam 15 na dzień lider w ogóle nie zainteresował się mną później do pomocy. Praca na umowę zlecenie, firma miała siedzibę do której bardzo ciężko się dostać bez samochodu, jak na tamte czasy 900zł do ręki oczywiście zrezygnowałem.
2 raz praca w Niedźwiedzińcu Chorzowie, przy składaniu LCD,krótko ponieważ firmę przenosili z Chorzowa do Dąbrowy Górniczej. Warunki i atmosfera dużo lepsza (umowa o pracę)tylko strasznie chaos ludzie przychodzili z pośrednictw pracy, a nie było co składać i dostawaliśmy wolne płatne.
Oless 2014-04-29 22:17:24
I jeszcze przy składaniu komputerów nikt nie szedł na przerwę jak pracowałem 1 dzień nie wiem dlaczego czy była/jest potrącana z zarobków?
lol 2014-10-11 22:57:34
chyba cie pogieło,a wogóle palenie szkodzi
Minor 2015-01-21 00:15:42
Jeżeli kogoś pali w tyle, żeby mieć u nich pracę to niech się bezpośrednio skontaktuje z działem ESM i dowie jakie są teraz szanse na zdobycie u nich pracy. Ja się dopiero przymierzam, a jeżeli ktoś nie zrobi tego w niedalekiej przyszłości to ja do nich napiszę i zobaczymy co z tego wyjdzie. W ogóle jak wyglądają rekrutacje?
u2 2015-03-25 08:35:18
Na terenie Katowic nie jest to jedyna firma logistyczna, w której można byłoby uzyskać pracę. Tak się zastanawiam czy przyjmują dyspozytorów, którzy generalnie stawiają ledwo pierwsze kroki w branży i nie mają własnej bazy etc, bo tak to raczej widzę, że marne są szanse na pomyślne przejście rekrutacji.
miodo 2016-05-13 17:31:26
Warto warto @Firanek, tym bardziej, żę na magazyn do tej firmy bez uprawnień na wózki nie masz szans.
Zostaw swoją opinię o ESM Logistic S.A. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESM Logistic S.A.