Opinie o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Hanna

@twoj stary Muszę Ci przypomnieć o konieczności stosowania się do zasad spisanych w regulaminie Gowork https://www.gowork.pl/regulamin , z którego wynika, że na forum nie należy używać wulgarnego słownictwa i nikogo obrażać. Jeśli w związku z tym chciałbyś wyrazić swoją opinię o ANOVO w sposób kulturalny - zapraszam. @Aksik A jak długo konkretnie pracowałeś w ANOVO? Co jeszcze możesz powiedzieć nam o tym pracodawcy?

A co cie interesuje?

uwekuztebe

POLACY! Uciekajcie z anovo, bo robią z Was wariatów! Co to mają być za groźby, że za Was przyjdą Ukraińcy? Niedługo Uzbekistan przyjedzie za czapkę gruszek robić. Serio nie ma co się wahać, bo wszędzie, ale to wszędzie jest lepiej jeśli chodzi o hajs i atmosferę. Nie dajcie się (usunięte przez administratora) małym chłystkom co potrafią Was tylko straszyć karami i wmawiać Wam, że to wasza wina, że jest tak źle. I jeszcze kurła kłaniać się jakiemuś Hiszpanowi czy Koreańczykowi jak wizytacja jest.

Anovo forever

Kiedy podwyżka? :-)

Axik
@Anovo forever

Nigdy . Tam raczej mozesz liczyc na prace za trzech w placy za jednego

Hanna

@Obecny Pracownik Rozumiem, jednak uważam, że zgłoszenie tego miałoby sens, zwłaszcza jeśli chodzi o agresję w pracy. Skoro sytuacja ma się aż tak źle, to dlaczego jeszcze tam pracujesz? @Nek JaCzeKucaTo Twoja wypowiedź raczej nie powie dużo użytkownikom forum o specyfice pracy w firmie ANOVO. Jeśli zatem posiadasz jakieś aktualne informacje na temat tego pracodawcy, to gorąco zachęcam do podzielenia się nimi. Jednocześnie upominam Cię, że na forum zabronione jest używanie wulgarnego języka - stosuj się proszę do tego.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Nek JaCzeKucaTo

Był kiedyś taki robotnik, co wchodził do kanału i tarzał się w gównie. A nowy gość mu tylko narzędzia podawał. "Ucz się młody, bo całe życie będziesz narzędzia podawał" - tak powiedział stary pracownik. Nie dajcie się zjeść w kaszy. Jesteście wartościowi i pracowici. Zwalniajcie się z anovo, bo wszędzie jest lepiej!

Lowca

Firma Anovo ogłasza się już chyba wszedzie .. Dają wszystko normalnie gdybymym tam nie pracowała byłbym w stanie w to uwierzyć pakiet medyczny social nagrody premie lojalnościowe wczasy pod gruszą itp za które prędzej czy później upie.... z pensji śmiech na sali jeden wielki kabaret . . Jednym plusem są chyba te pierwsze zmiany no bo kasa żadna .. dział STB totalne dno ! Czterech liderów a jak chcesz coś załatwić nie ma żadnego bo albo w tym czasie jedzą śniadanie albo wypuszczają dymka na palrani i to tak spokojnie oczywiście przecież nikt nich nie gania .. z tym że pracownik jak wychodzi do toalety a pech chciał natknie się na kierownika mam wrażenie że ma odliczany czas najlepiej to nie korzystać bo na zebraniach mamy napinane że nie ma latania przed pójściem do domu siku bo tak jakbym przez ten czas robiła lepiej siusiajmy w gacie ! Żadne argumenty nie trafiają do pana R . Który zawsze ma rację i najlepsze pomysły . Serdecznie pozdrawiam nigdy więcej !! Pracy tam !

@Lowca

Łowca...brawo Ty widzę na światło dziennie zaczynają wychodzić rzeczy o których większość bała się mówić jawnie...a jak ktoś przerwie ciszę to brygadzistka grozi ze wszystkich wypierd....z linki....a kierownik rozpowiada wszem i wobec ze jak komuś się nie podoba to się zwolnić ma...takie o to chojraki mamy

zmotywowana majówką
@Dzek

dziewczyny, pracuję na dziale stb już jakiś czas i wcale nie jest tak żle, naprawdę można dużo, kawa, wychodzenie na fajkę i 100 razy do toalety, a o wcześniejszych wyjściach już nie wspomnę bo wykorzystywane jest to na potęgę, bo ledwo kogoś coś zaboli to już się zwalniają, sama skorzystałam, bo wolno...więc nie narzekajmy. kolejna rzecz to dziewczyny same robimy afery ze wszystkiego, obgadywanie na potęgę, jeśli ktoś zrobi target to już jest skreślony i dostaje od koleżanek opier...l bo zrobił co trzeba i połowa koleżanek z linki się nie odzywa.Robicie liderom i kierownikowi na złość, a tak naprawdę takim zachowaniem pokazujecie że chyba nie jesteśmy dorosłymi kobietami tylko obrażonymi na cały świat dziećmi. Niejednokrotnie truchlałam jak brygadziści wywieszali procenty bo miałam ponad 100 procent żeby nie dostać zrypki od koleżaneczek z linii. Naprawde nie narzekajcie już na atmosfere bo same sobie to robimy , mozemy ponarzekać na wypłate bo jest upokarzająca, przynajmniej 2 tys. na rękę powinno być i wiemy dokładnie że wszyscy odchodzą z powodu małych zarobków . Tak więc dziewczyny stb jest spoko, pod warunkiem że przestaniemy z obgadywaniem siebie nawzajem i nakręcaniem śruby jedna na drugą.

@zmotywowana majówką

Zmotywowana majowka...Bez urazy ale pomylilas działy...

Ty
@zmotywowana majówką

Wolno zwalniać się wcześniej ? Takie rzeczy tylko dla wybranych.. niestety ale jeśli "podpadniesz" przełożonym to nie możesz liczyć na takie względy. Kawa, fajki, czy toaleta? Też nie dla każdego...! Może stb było by inne jakby nie było plotek ale kto je nakręca? Właśnie kierownik, lider czy brygadzista by robić więcej i znaleźli głupie jak Ty ze są jak marionetki....

Glupota
@Ty

Jak czytam co wy tu piszecie to aż chce mi się śmiać. Na stb pracuje już kilka lat i nigdy wcześniej nie było takich szopek jak są teraz. Kiedyś pracowali inni ludzie, którzy przyszli po to, żeby pracować a nie plotkowac, obgadywac się nawzajem i o godzinie 13:30 kończyć swoją norme i machac noga siedząc na dup...ie. Atmosferę na linii tworzą ludzie. Źle zrobiło się od momentu kiedy jedna "smoczyca" nakrecila aferę na kierownika oskarżając go o mobbing (chyba nie znając jego definicji) a oberwalo się brygadzistce później, bez żadnego słowa "przepraszam". Owa "smoczyca" was nakrecila i nastawila przeciwko wszystkim po czym zwolniła się i zostawiła was- smocze jaja. Kiedyś nie do pomyślenia było postawić się liderom czy kierownikowi a teraz co druga próbuje wejść im na głowę. I ja jako operator jestem tego samego zdania- nie podoba się? To do widzenia. Nikt na siłę nie trzyma i trzymać nie będzie. A jak ktoś lepiej zna się na pracy kierownika czy brygadzisty to co robi w Anovo jako operator?! Wszyscy mądrzy żeby pod anonimem pisać coś w sieci a na zebraniach nikt się nie odezwie. Oczekujecie szacunku od tych na stołku wyżej? To dajcie go od siebie chociaż w małym stopniu a nie "kierownik idzie. A co z tego? Postoje sobie i pogadam. Nie zrobię normy, walić to" takie właśnie macie myślenie.Debilizm i przedszkole w jednym. A później się dziwią ze nie ma premii albo podwyżek jak plany nie wykonane bo pracownicy targetow nie robią a oczekują niewiadomo jakich pieniędzy. Za darmo to się nawet w tych czasach w pysk nie dostaje.

Zmotywowana majówką
@Ty

To po co tu pracujesz?

Zmotywowana majówką
@Lowca

Lowca... Po co tu pracujesz skoro jest ci tak żle?może w firmie obok będzie ci lepiej?narzekać każdy potrafi ale pracować już nie i zarabiać by się dużo chciało ale dać coś od siebie to już ne bardzo.

Szok
@Zmotywowana majówką

Dawalysmy od siebie bardzo dużo i bardzo długo. I jaka mamy za to zapłatę? Marna pensja, przełożeni wzieci z du...py. Którzy nie potrafią nic innego tylko siedzieć i gadać o glypotach np. Opowiadać sobie o kabaretach... Kabaret to jest na tej linii! Liderzy i brygadzistka wchodzący w du...pe kierownikowi... Wszyscy siebie warci. A zwykły operator raz wyrazi swoje zdanie i co? I ma przeje....bane do końca. A przecież istnieje coś takiego jak wolność słowa! A to co Wy robicie to nadaje się do "trudnych spraw" roli głównej z panią A i panna Z.. Gdzie ta druga przecież częściej bierze wolne niż myśli... Takie rzeczy tylko na stb.. A dziewczyny mimo ze targetow nie robią to staja na głowie by dla Was wysyłki poszły i żebyście wy mieli premie.. Taka to sprawiedliwosc...

@Glupota

Droga Glupoto ;) co Ty innego możesz napisać skoro jesteś jednym z tych co rzekomo potrafią zarządzać zwykłymi operatorami...A Ty co takiego robisz na lini ????sami spędzicie jedno na drugim przy biurku i śmiejecie ploty a zganiacie na operatorów, wystarczy ze nie ma jednej z waszego grona to jej D...E obrabiacie ....rzceczywiscie kiedys bylo inaczej bo liderzy i brygadzisci tez brali udział w procesie a nie latali jak pieski na wybiegach...operatorzy się stawiają bo dość mają jak to brygadzista napisała tego cyrku i tych samych małp....mają na was wyj ....

Jupik
@Zmotywowana majówką

Zmotywowana majowka szkoda że tak nie gwiazdorzysz jak są zagrożone wysyłki bądź audyty...zjedz snickersa

@Glupota

Ale ty pierdzielisz głupoty

Kuba
@zmotywowana majówką

Zostawcie srube , sruba niema nic z tym wspolnego, wescie sie za robote bo przez takich jak wy firma nieplaci duzo kasy,

Hanna

@Obecny pracownik Bardzo Ci dziękuję za to, że postanowiłeś podzielić się z użytkownikami forum swoją opinią na temat pracy w ANOVO. Jak długo tam pracowałeś? Nadmieniasz o tym, że Twój przełożony jest agresywny. Uważam, że to już poważna sprawa i należałoby to zgłosić odpowiednim organom. Zrobiłeś to już?

Obecny Pracownik
@Hanna

Uważam, że nie ma większego sensu zgłaszania tego komukolwiek. Pracownicy firmy dobrze wiedzą jak jest, widzą co się dzieje i niejednokrotnie szły upomnienia w stronę magazynu bo wygląda jak "hołota". Ciężko się dziwić, tak wygląda praca na magazynie, krzyki i wydzieranie się słychać już na serwisie mimo zamkniętej wiaty. Albo firma coś z tym zrobi, albo dalej będą tracić pracowników magazynu. Nie dość, że wszystkie firmy obok Anovo oferują za pracę na magazynie zdecydowanie większe zarobki, to i warunki pracy są bardziej ludzkie (czyt. traktowanie pracowników).

Hanna

@nick. @he, wytykanie zachowań poszczególnych osób pracujących w ANOVO, nie wnosi nic konkretnego na forum i w żaden sposób nie pokazuje innym użytkownikom, jak wygląda praca w firmie. Czy zamiast takich opisów, ktoś mógłby powiedzieć coś o aktualnych warunkach pracy?

@Hanna

To jest opis atmosfery a co za tym idzie kiepska atmosfera co skutkuje negatywnie na pracy nie polecam

Dawny pracownik
@Hanna

Hanna te opisy duzo pokazuja wystarczy dobrze poczytac jak wyglada praca;))na innych dzialach jest spoko ale lini voo nie polecam

Kto

To co tutaj się dzieje to zwykła patologia.Kieriwnik pan R....sz.wogole nie ma pojęcia o zarządzaniu dyskryminuje i nie równo traktuje ludzi. Premie jak udziela co miesiąc tym samym ludzia, jego zebrania na których się słyszy ze JAK SIĘ NIE PODOBA TO DROGA WOLNA czy takie słowa powinny wychodzić z ust kierownika, dużo się wypowiada o czymś o czym nie ma pojęcia. Atmosferę pracy jaką stwarza daje dużo do życzenia. A jego pupil pan K... sza związkowec tyle wie co zje i kompletnie nic nie potrafi len.

Zadowolona A.
@Kto

Są ludzie, którzy chcieliby w pracy się obijać i jeszcze żeby im za to płacono i dziękowano, a są tacy którzy naprawdę chcą pracować, starają się, robią targety. Kierownik wymaga bo musi - są przecież ustalenia z klientem ile sztuk czy palet musi wyjechać. Jeśli nie zrobimy ustalonego targetu to nam nie zapłacą wiec kompletnie nie wiem o co chodzi o co poniektórym osobom, czego tu nie rozumiecie ? Przychodzi się do pracy po to aby pracować. Ja nie narzekam, pracuje tu dwa lata i jest Ok może oprócz pensji, moglabybyc wyższa, a tak to jestem zadowolona. Staram się nie zwracać uwagi na te dziewczyny które non stop sieją zamęt, plotkują i narzekają na wszystko w około.

Pik
@Kto

Pan "K" związkowiec staje w obronie pracowników jak by ktoś chciał wiedzieć.Ale jeśli nikt nie przyjdzie i nie zgłosi że ma problem to co on może zdziałać skoro o niczym takim nie jest poinformowany?Poza tym jest jedną z osób z najdłuższym starzem więc musi mieć pojęcie co robi.Jeśli by nic nie wiedział nie pomagał by pracownikom na linii VOO i SDTV tak jak pozostali liderzy i brygadzistka, a jeśli czegoś nie wie to nie ma co mieć do niego pretensji bo dzień w dzień nie ma go na linii VOO więc pewne sprawy związane z produkcją może zapomnieć.Pracownicy będący cały czas na linii (nie wszyscy oczywiście) sami nie mają pojęcia o procesie a mają pretensje do niego.Poza tym związki reagują wtedy gdy są poinformowane o problemie i tak jest w każdym zakładzie pracy ze związkami.Więc jak ktoś nie ma bladego pojęcia o tym lepiej niech nie pisze bzdur bo robi z siebie idjo..Co do pana "R" To cieszcie się że właśnie jego macie bo na innych działach jest znacznie gorzej.Same dobrze wiecie bo jak przychodzi do oddelegowania pracownika na inny dział do pomocy to żadna z was za żadne skarby nie chce tam iść więc co to oznacza???Nie jest wcale tak źle jak to opisujecie w tych opiniach.

Szok
@Kto

Hahahah brawo Ty :) Jeden warty drugiego, dodaj do tego menagera i trzy liderki i mamy to piękne szambo z linii stb.. Sorki ale na linii obok jest dużo lepiej a różni się tym ze ma normalnego kierownika który wie co robi i co powinien robić. Ma pojęcie o procesie a nie tak jak pan R. Jak zobaczy stopke to się zastanawia do którego modelu ma ja dać. Parodia. Nie odpowiedni ludzie którzy chyba sami nie wiedza co tam robią....

@Zadowolona A.

Zadowoloną A zapewne należysz do tych wybranych którzy nie muszą się wysilać by mieć napisane ze maja 100 procent targetu a siedzą non stopnia stanowiskach gdzie się nie trzeba wysilać. Wiec na co masz narzekac

Taki sobie ja
@Pik

Oh Pik, jak Ty nic nie wiesz Właśnie Pan K.. a oskarża ludzi o niewiadomo co! Dużo gada i nic nie robi. Jest leniwy i nigdy nikomu nie załatwił żadnej sprawy! Nawet urlopu nie umie samodzielnie udzielić - lider za 5 groszy, A co do spraw związków to nawet nie potrafi wyliczyć garstki członków żeby dać im paczki. A przerwa 5 minutowa? Jak mówi nie jest upoważniony do podejmowania decyzji - to kim jest liderem lizusem kapującym czy związkowcem wszystko niezałatwiającym? Nigdy nic nie robi chodzi z rękami w kieszeniach albo popiera bencze, coś podsłuch, coś zobaczy i zmyśla historie a potem kierownik ma o Tobie stworzony przez niego obrazek i pozamiatane. Związkowe powinien bronić ludzi, wspierać ich i załatwiać ich problemy a nie je stważać!, Jest liderem czyli jak mam problem z liderem to do kogo iść z problemem?,no wypada że do kierownika ale to kolecie nic nie załatwisz czyli do związkowa poskażyć się na kierownika? Upss nie da się bo związkowcem jest kto? Lider i koło się zamyka. Ręką rękę myje, jesteś pionkiem i możesz zrobić nic a im bardziej widzi że ci źle tym bardziej się czepia żeby sprowokować i polecieć na skargę do R... sza. A Ty drogi Piku uważaj bo kiedyś przyjdzie kolej na Ciebie i od czujesz jak można liczyć na związkowca. A o procesie wiemy więcej niż lider i kierownik bo to my go tworzymy! Oni tylko robią wyliczenia bo w procesie nie uczestniczą w ogóle, brakuje do wysyłki a oni stoją i patrzą na ręce a potem premia urwana bo źle ipe odstawiłaś ale pomóc nie ma komu. Na nc+ jak trzeba to kierownik pakuję, a tu co?nic nagrody sobie przydzielą i już tak wygląda współpraca lidera i kierownika z ludźmi na Lini Brawo! Broń dalej K... Y obyś się nią nie przejadł!

@Pik

A co takiego zrobił pan związkowiec dla ludzi?Nic tylko chwalić.

gdk
@Szok

Pan R. to jeden z lepszych kierowników jakich w życiu miałam, kompetentny, dużo wiedzący, więc darujcie sobie brednie na jego temat, widocznie nie chce Wam się pracować, a za nic nierobienie niestety nikt placic wam nie będzie. pracowac trzeba jak wszedzie. Jak komuś się nie chce to zawsze czeka na niego zasiłek..

@Pik

Noooo z tego co piszesz to lider i związkowiec na medal nic tylko chwalić tylko wszyscy widzą jak jest. I takie pochwały na jego temat nic nie dadzą ludzie nie są ślepi i głupi. No ale cóż skoro taki ZWIAZKOWIEC super to może wymienisz jego zasługi. Niedawno była puszczona lista w sprawie ekwiwalentu za pranie i cooo przypuszczam że jest owa lista zapomniana przez Pana związkowca. Pozdrawiam zachwycona Panem K...sza.

Lato

Dokładnie! Pani A znowu dopiszą do targetu "pomoc na linii" o czym my mówimy! Te wszystkie wysyłki robią zwykli operatorzy bo jak są monterki to liczą tylko na dopisanie targetu przez swoje koleżanki.. wstydźcie się....macie czelność mydlić ludziom oczy?! W innych zakładach pracy na takie stanowiska jak brygadzista/lider są specjalne testy/ wykształcenie, a tu ludzie z łapanki widać to gołym okiem na voo....i jeszcze jedno do tej pory każda wysyłka wyjechała to czyja to zasługa? Wasza???? Wątpię....jak to mówią zapomniał wół jak cielęciem był.....

Pik
@Taki sobie ja

Taki sobie ja"nie masz pojęcia co ty piszesz na temat pana "K" .Pan "K" robi całkiem sporo dla pracowników i napewno nie lata do kierownika ze słowami (panie kierowniku uprzejmie donoszę).Pan "K" wykonuje polecenia przełożonego tak jak każy z nas.Co do urlopów to jak pan "K" był na VOO to nie było problemu chyba że był problem z wysyłką.A jeśli chodzi o zapisanie się do związków to dla czego nikt się nie zapisuje?Widać nie jest wam wcale źle jak piszecie.Piszecie tylko takie bzdury po to aby tylko pisać bo prawdy w tym nie ma za grosz.Oczerniacie ludzi nie mając pojęcia co robią i za co są odpowiedzialni tak samo na linii jedna na drugą nażeka i ciągle gada jaka to ta druga nie jest za i czego nie robi a powinna.Ogarnijcie się i na początek zacznijcie od siebie jakie jesteście dla koleżanek z linii a potem dopiero za resztę.Zastanawia mnie tyklo co ci takiego zrobili za tak jedziesz po kierowniku , brygadzistce i liderach?Dobrze że jeszcze pani "J" z SDTV ma jeszcze względny spokój i jeszcze po niej nie jedziesz z całą resztą.

Zadowolona A

Nick należę do tych ludzi, którzy po prostu pracują i starają się wyrobić normy, które są odgórnie narzucone. Wole stać na lini i pracować niż szukać tylko naokoło do czego by się dzisiaj przyczepić i na kogo donieść wyżej. Mi się dobrze tu pracuje i chciałabym współpracować dalej.

Taki sobie ja
@Pik

Po pierwsze nie jadę po brygadzistkach ani po lidetkach tylko stwierdzam fakt jak zachowuje się jedyny lider. Gdyby nie zaangażowanie brygadzistki i liderek to zapewne Pan K nie umiał by zmotywować do zrobienia mega ilości, chyba że straszenie że zabierze premię. Brygadzistka jest ok, liderka z Voo też jak trzeba to pracują z ludźmi, pomagają pakować, testują biorą szmatę i jadą renowację a pan K nawet nie odstawić palety nie może, niczego się nie domyśli a jak mu powiedzieć przecież jest wyżej od nas. I tak się zastanawiam czy piszemy o tym samym panu K . Bo z moich obserwacji tak jak już pisałam wcześniej jest leniwy tylko przeszkadza a nie pomaga! Drogi Piku chyba nie współpracujesz z Panem K bo nie masz pojęcia za kim się w stawiasz. A Pan K wie co komu zrobił i jak ludzi traktuje i kiedyś trafi kosa na kamień. I oczywiście donosi do kierownika wszystko co wie i nie mam pojęcia jak zaczyna i czy faktycznie słowami "uprzejmie odnoszę". Nie staje w obronie swojego zespołu bo go porostu rozwalił, gadamy z nim ale nikt mu nie ufa już wszystkie wiemy na co go stać. Bardzo mi przykro że tak jest ale to są fakty. Teraz może troszkę więcej robi bo porostu już za dużo lenistwa, siedzenia na biurku i machania nogami albo ciągłe "nie chce mi się" ileż można? A i jakich zasługach mówisz jako związkowca? Oczywiście nie załatwione dofinansowanie do prania, ani do dojazdu a wczasy pod gruszą płaci każda firma i żadna w tym jego zasługa. Szkoda kasy na te związki, bo on nic nie załatwia, chociażby tylko dla związków, nie robi zebrań jakie są uzbierane środki, nie ma wody to trudno nie ma. Czy przypominasz sobie jakieś zebranie związkowe o kasie związkowej? Bo ja nie, gdzie jest? Kto ma do niej dostęp? Ile kosztowały paczki? Kto je zorganizował? Nie nie ma takich zebrań a chyba powinny być, powinien zwiaązkowiec wiedzieć czy komuś jest pomoc potrzebna, są samotne matki itp. I powiem że nie zapisują się nowi a starzy się wypisują. Ciekawe czemu? Nie współpracuje ani z ludźmi ani z magazynem ani nawet z biurem. Jest bo jest i myśli że jest nie do ruszenia, ale kiedyś ktoś zrobi z tym porządek. A na Lini sobie pomagamy i pomagać będziemy bo gdyby nie ta nawet słaba współpraca to nie było by wysyłek, bo czasem skacze y po stanowiskach i ledwo zipiemy żeby wysyłka szła! My nie przychodzimy do pracy sobie posiedzieć i pospacerować z rękami w kieszeni tylko zrobić swoją robotę! A pani "J" więcej uśmiechu na twarzy bo fajna dziewczyna jesteś! I kierownik zapewne gdyby nie wierzył we wszystko co on mu powtórzy to było by inaczej.

Jak
@Taki sobie ja

W 100% zgadzam się z opinią na temat Pana K. A pani J lider życzę cierpliwości, wytrwałości może przy pani J pan K nauczy się liderowania i pracy. Aby nauczyć go pracy to proponuje degradację i prace na HP albo na Nc+ kierownik Pan P dał by sobie rade i szybko nauczył pracy. Pan P kierownik Nc+ to kierownik na 6 takich kierowników w Anovo życzę

@Jak

Wszystko popieram i pozwolę sobie o opinie brygadzistka Voo jest super ma wszystkie zadatki na stanowisko kierownicze, liderka pani Z tez jest ok jak trzeba ręce zakasa i pomaga jest młoda energiczna

He
@Jak

Pani J.. śmiech na hali normalnie szkoda słów

Smiech na hali

Ludzie wezcie się do roboty a nie piszecie takie głupoty. Jesteście zalosni. Większość w anovo jest odważnych na papierze. Geby nie potraficie otworzyc i sie odezwać??? Popatrzcie na początku na siebie a pozniej oskarżajcie innych. Jak wam jest tak zle,to nikt was nie trzyma w tej firmie. Pracy w kolo jest pelno. Jedyne z czym sie zgodze,to śmieszne pieniądze.

Jola
@Smiech na hali

Smiech na hali. Wlasnie ludzi nic nie trzyma jest tak cudownie w grodzie brygadzistki i liderki ze z mocnej ekipy lini voo liczacej ok25 osob jeszcze niedawno zostala garstka panien ktore trzyma tylko to ze im do emerytury brakuje lat pracy...no rewelka;))))dacie drogie panie rade jestescie podpora tej lini;))))

Firma i ludzie tam pracujacy są opryskliwi (nie wszyscy), sklada się skargi i nic nie jest robione poza rozmowa na ten temat. Zarobki na linkach to 1500 plus 15% premi czyli max 200zl brutto. Nie zatrudniaja ludzi bo nikt nie chce pracować jak wół za psie pieniądze. Magazynier- wozkowy zarobki 2100 netto to kpina i wyzysk na ludziach. Pracowalem rok na nc+ i niby wszystko ok lecz gdy wyplata przychodzi to szkoda słów. Liczą na to że wszyscy będą zap... za 5 osób. Zakład nie potrafi zorganizować normalnego transportu z dalszych miejscowosci, gdy juz cos zalatwi to na miesiąc a później martw się czym będziesz jeździł bo po miesiącu zostaja 3 osoby dojezdzajace i rezygnuja z busa. Pani zajmujaca sie busami E.Sz. nic nie robi w tej sprawie. Po prostu kpina w biały dzień. O podwyżce mozna zapomnieć, 8mies czekania na awans i tylko czekac i czekac.. a obiecuja na wstępie kokosy i awansy. Żal.. jesli ktos chce przyjsc to polecam L4 na wstepie 1 dnia pracy. Kierownictwo fatalne, wszystko zamawiane na wczoraj.. jeden magazynier na całego nc+ to kpina, obsługuje wszystkie linki i czesto sie nie wyrabia.. zamowienia wydawane sa na zakończenie pracy.. więcej ludzi odeszlo przez rok niż sie zatrudnilo. To nie jest zaklad pracy dajacy możliwości lecz Auschwitz do zajazdu ludzi!!!

Szalona

Oj dziewczyny ja nie jestem z waszego działu ale to co tu wypisujecie to żenada i dziecinada.Wszędzie dobrze gdzie nas niema.Pozdrawiam.

Agnieszka rainik

witam , jak tam dalej naprawiaja tam te zjebabane morgany i pinoty i wokery, bo niewiem czy przychodzic do pracy , czy jeszcze poczekac, dalej jest ta ekipa (usunięte przez administratora) podpierdalaczy czy sie wykruszla juz ?

marcin
@Agnieszka rainik

agnieszka przylaz , bo niema komu robic tego zlomu hp , a kierownik z brygadzistami tego niedotkną zeby sie niepobrudzic, byl kiedys taki kolega co go go na to wciskali , ale chyba sie zwolnil bo mial dosc.

@Agnieszka rainik

Tam kapusi nigdy nie zabraknie

Anovo

Stanowcze nie dla tej firmy.. pracuje tu już kilka dobrych lat.. mój czas właśnie dobiega końca. Zarobki-porażka, jeśli chcesz tu spędzić czas do emerytury to współczuję jej wysokości.. liderzy brani z (usunięte przez administratora) nawet osoby pracujące niecały rok zostają nimi.. ściągają swoje kolezaneczki i żyją w zamkniętym kręgu.. ciągle tylko target, a robi go nie ma z czego. Kierownictwo pożal się Boże, pepki świata, jak już raz komuś z nich podpadniesz to masakra.. A ludzie? Każdy po kolei kapuje.. szczególnie na nowym projekcie, udają twoje koleżanki A potem napierdzielą ba Ciebie do lidera.. atmosfera tragicznie.. na stb to jeszcze nc+ w porządku..

Kalina
@Anovo

Dobre, ja tam pracowałam 3i pół roku i różnie bywało, ale ostatnie pół roku to masakra kapowanie i zwykłe czepialstwo lider K... sza kapuś nr 1. Żeby chociaż prawdę gadał a on jak mu zawieje . Fakty interpretują jak chcą. Najpierw cię za coś chwalą a potem kota ogonem obracają . K. a robi interesy z kierownikiem R to jest kryty, powinni wywalić ich na zbity pysk to może wysyłki nie były by zagrożone. Oni lubią jak się coś dzieje, rozdmuchują afery i to przez nich ludzie odchodzą. Nie da się z nimi pracować.

@Kalina

Zgadzam się w 100%.

Spot

Praca w Anovo ????????????????????????????

Co możecie powiedzieć o pracy w księgowości? Warto aplikować?

Praca w księgowości w ANOVO jest bardzo ciekawa ofertą. Stwarza ona możliwości rozwoju ponieważ podchodzi do tematów księgowych kompleksowo. Jest to miejsce gdzie można zdobyć doświadczenie oraz podzielić się wcześniej zdobyta wiedzą:) pozdrawiam

Gajakla
@anonymous

Praca w ksiegowosci jest naprawde ciekawa. Mozna jeść ciasta,pic kawke i herbatke oraz przegladac katalogi z kosmetykami. Po calosci mozesz miec wyrabane na petentów, oni sa najmniej wazni w zakładzie.

@anonymous

Jak długo tam pracujesz? Co możesz powiedzieć o atmosferze? I zarobkach?

@Anonim

Zarobki ok 1800zl atmosfera dno, zwlaszcza na magazynie,mobing,idiotyczne straszenie utrata pracy,podniesienie norm jak sie nie wyrobisz itp. tak jakby ta firma miala cokolwiek do zaoferowania. Przyjmij sie sam zobaczysz,w koncu zawsze mozesz sie zwolnic nic nie tracisz.

@Aksik

Zachęcam do zapoznania się z nasza oferta pracy. Oferujemy pracę w systemie 1- zmianowy w godzinach od 6 do 14 i bardzo atrakcyjny pakiet socjalny. Dla Nas największą wartością jest pracownik. Jeśli ma Pani więcej pytań zachęcam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie zapytania, Dział HR

dodo1978
@anonymous

serio wypowiadasz się w kwestii pracy w księgowości? czy to szydera? czy ktoś może serio odpowiedzieć na pytanie jak wygląda praca w biurze? albo w jakiej kondycji finansowej jest firma Anovo?

Jojo
@Ingram Micro Services Sp. z o.o.

Pracownik najwieksza wartoscia no smiech....bogaty pakiet socjalny i niebawem beda.pampersy na.lini voo bo kierownik zagrozil swoim pracownikom ze jak beda.za.czesto do.toalety wychodzic to im targety podniesie...a.to.ze brygadzisci i liderzy robia co chca i wychodza gdzie i kiedy chca albo ogladaja filmiki na youtubie dobrze sie bawiac to nikt nie widzi....

Coto
@Ingram Micro Services Sp. z o.o.

Hahahah największą wartością jest pracownik? Mówimy o tym samym Anovo? To dlaczego jest taka rotacja zwykłych pracowników i 3/4 opinii negatywnych dla tej firmy? Kierownik mówiący że "jak Ci się nie podoba to się zwolnij nawet dziś" to właśnie świadczy ile dla was znaczą pracownicy. Nagrody za które i tak płacimy z własnej kieszeni.. Brak możliwości rozwoju bo nawet jak dostaniesz awans to i tak np w biurze siedzą sami znajomi i rodzina. Jest tak zamknięty krag, ze osoba z zewnątrz nie da rady wytrzymać dłużej niż musi. Podejście przełożonych od lidera do menagera do operatorów jest takie ze "wy macie zasuwać na nasze premie a jak wam się nie podoba to wam życie uprzykrzymy" to nie pracownik jest dla was najważniejszy tylko wasze zarobki i premie. Operatorzy i monterzy to tylko tania siła robocza dla waszych premii...

Jasne
@dodo1978

Kondycja finansowa Anovo? Ten zakład jest na skraju bankructwa. Każdy menager, pracownik biurowy, kierownik oddal by 10% swojej pensji to dla operatorów podwyżki było by nie 100 zł a 300.. Pensja 1700 zł na rękę? Pracując w tej firmie ponad 5 lat.. Premia roczna za lojalność wobec firmy opodatkowana tak ze z 1000 zł dostajesz niecałe 600.. To się nazywa "nagroda" za to ze pracownik (usunięte przez administratora) w pocie czoła a zyskuje osoba która nie wie czym różni się jedna srubka od drugiej na linii którą "zarządza".

Jak może firma płacić wyższe wynagrodzenia jeśli plany nie są realizowane przez pracowników. Mniejsze dochody to i zarobki!!!

@Karolina

Karolinko bredzisz. To nie wina pracownikow tylko osob zarzadzajacych pracownikami. Ci ludzie soba kompletnie nic nie reprezentuja. Nie potrafia organizowac pracy,leniwi,niekompetentni,kurczowo trzymajacy sie stolkow bo w normalnej firmie taki brygadzista wylecial by na zbity pysk . Skoro firmy nie stac na porzadne wynagradzanie pracownikow to przynajmniej taka firma powinna dbac o dobre samopoczucie pracownika. A nie jak mialem okazje nieraz uslyszec bo,zwolnia,bo podniosa target,bo zabiora premie. Dziwie sie ze ktokolwiek tam jeszcze pracuje bo ofert pracy jest pelno i start z podstawy w innych firmach to szczyt mozliwosci w anovo.

Anovo
@Aksik

Popieram.. nigdzie już nie ma tak jak w anovo, wszędzie płacą więcej.. A to się już robi zakład pracy chronionej, nic dziwnego że to ledwo prosperuje.. Nawet projekty inne firmy chcą zabrać.

koko
@Karolina

Karolina jak plany moga byc realizowane przez pracownikow skoro osoby zarzadzajace nimi nie potrafia zaplanowac procesu...nie szanuje sie pracownikow ktorzy wyrabiaja targety tylko sie im tylki obrabia a jak sie odezwiesz to kierownik i jego (usunięte przez administratora) robia Ci kolo d....dla nich liczy sie tylko ich ego operator jest tylko narzedziem do wykonywania ich nieudolnych planów...jak wlazisz w d...przelożonym to masz lajcik a jak nie to Cie ignoruja i obgaduja...jak ktos nie potrafi donosic to ma przerabane....smieszne to ze zwykli operatorzy posiadaja wieksza wiedze i umiejetnosci niz liderzy i brygadzisci a Ci uwazaja sie za pepki swiata a nie maja pojecia jak zarzadzac zespołem ludzi dzieki ktorym moga dostawac premie za zrobione wysylki....

były

czy pracuje tam jeszcze Ryszard?

Mario
@były

Jeśli chodzi Ci o tego starszego Pana inżyniera (miałem z nim rozmowę rekrutacyjną) to juz dawno nie pracuje. Spoko gość :) Pracował kiedyś tez w ZR Diora jak ja :) . Jeśli chodzi o Anovo , to robota nie była najgorsza. Kierownikiem zmiany był taki fajny Łukasz, z tym gościem naprawdę szło sie dogadać , no ale odszedł też do innej firmy . Trochę przerobiłem tych Liveboxów :) . jak Łukasz odszedł to linia Liveboxów zaczeła się sypać. Ciekawe czy jeszcze istnieje. Praca w Anovo to dobra nauka dla serwisanta elektroniki. Teraz umiem naprawić każdy dekoder i prawie każdy ruter nawet w domu na samodzielnie skonstruowanej maszynie do BGA :)

@Mario

Osobiscie nie spotkałem dobrego fachowca po praktyce w anovo

Niewolnik Anovo
@były

A z jakiego działu ten Ryszard bo nie jeden pracuje i pracował?!

były
@Niewolnik Anovo

Ryszard on pracował od początku tej firmy jak dekodery dla Anglii były naprawiane, szkolił ówczesną kadrę techniczną

Przemek

Witam a jak wyglada praca jako Brygadzista w firmie ANOVO na Dzial Hewlett-Packard bo interesuje mnie taka oferta , prosze o rzetelne informacje.

@Przemek

Dzień dobry, Praca na dziale HP w roli Lidera jest ciekawa i rozwojowa. Stawia przed pracownikiem duże możliwości rozwoju i sprawdzenia się w roli Lidera. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś pytania, proszę pytać, chętnie na nie odpowiem. Dział HR

Anoviak
@Przemek

Brygadzista ma pod sobą kilkudziesięciu pracowników i jeżeli komuś z nich zostaje zabierana premia to brygadziście automatycznie też (nie ma miesiąca żeby wszyscy mieli pełna premię ). Brygadzista nie może o niczym decydować bez pozwolenia Menagera (urlop, wczesniejsze wyjscie z pracy etc) W teorii wychodzi że dostaniesz wysoką wypłate a w praktyce z 200-400 zl wiecej niz pracownik lini.

Grenevegen
@Ingram Micro Services Sp. z o.o.

Takie możliwości rozwoju, że wymagają od Ciebie niemożliwego i przed dyrektorem biuro się tłumaczy że liderzy/brygadziści się nie sprawdzają, bo nie potrafią wymusić na ludziach targetu. A to, że części nie ma, albo że inżynierowie bardziej utrudniają pracę niż ułatwiają to już nikogo nie obchodzi. Być brygadzistą w anovo to tak jakby ciągnąć karetę samemu od której wymagana jest prędkość 150km/h i wyprzedzanie przeszkód na podwójnej ciągłej..

Praca w anovo byłaby dobra, gdyby teraz był rok 2005. A teraz nie mają nic do zaoferowania poza minimalną na start a potem pseudo podwyżki rzędu 100zł brutto rocznie. I do tego wymagania z kosmosu, bo nawet jak części do naprawy nie ma to winę (czyt. brak premii) ponosi zwykły pracownik, a nie święte krowy z biura, które siedzą tam bez kompetencji i pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Krowy na pastwisku paść, a nie kierować firmą! A sorki, szkoda byłoby mi tych krów, bo nawet mleka by nie dawały...

@anonymous

I tu sie zgadzamy w 100%. Choc i tak serwis to pikus , musial bys popracowac na magazynie tam dopiero jest obled.

Zostaw merytoryczną opinię o Ingram Micro Services Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ingram Micro Services Sp. z o.o.