Opinie o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inter Marine Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inter Marine Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

SPAWACZ

te je----bane Inter zauważyłem od dwóch lat daje takie ogłoszenia ze stawkami wysokimi az nie wiarygodne dzwonie od razu po ukazaniu sie ogłoszenia juz nie aktualne biore za język jedna z tych bab odp. tak na prawdę wystawiliśmy ogłoszenie np 22 funty ale armator zrezygnował to o co tu chodzi oni wypisuja jakieś bzdury jak na przykład Norwegia dali 250 NOK i ta sama gadka juz chyba 15 razy taka sciema niech spier----dalają ONI CHYBA TYLKO DANE ZBIERAJA NA PRZYSZŁOŚĆ

MarMar

Jeśli odpowiadają Ci : przeprowadzki 2-3 razy w tygodniu, pokoje 3-4 osobowe, niska stawka oraz długi czas oczekiwania na $$$ - to pośrednictwo dla Cb.

@MarMar

A jak warunki mieszkaniowe w tych pokojach 3-4 osobowych? Stawka też jest na pewno uzależniona od stanowiska - czym Ty się zajmujesz w Inter Marine Sp. z o.o.? Dzięki za odpowiedź.

Stefan

Nigdy nie będzie za dużo kasy dla pracownika a przecież wysokość zarobków zależy od wyników pracy!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inter Marine Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Monter Rurociągów ( z pozwoleniem)?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Spawacz

Inter słynie z dużej ilości pracy a z bardzo słabej kasy.

Kamil

Szkoda, że niektórzy nie potrafią docenić dobrej firmy. W ostateczności nikt nie zmusza do pracy w firmie.

Martyna

Taka cisza to znaczy , że dobrze pracuje się ?

Zuzanna

@Matrax a czy rozmawiałeś z pracodawcą o tym, kiedy będą możliwe jakieś podwyżki? Może warto poczekać. Czy ktoś wypowie się na temat pracy w Inter Marine Sp. z o.o.? Na jakie warunki pracy można liczyć?

doneli
@Zuzanna

Praca jak każda ale zarobki to jakaś porażka,Tylko dla wybrancow mają lepsze statki i stawki

Zonia

Czy coś zmieniło się w firmie? Czy zarobki poszły w górę?

Matrax

Panowie czas zwinąć żagle z firmy Intermarine stawka 34 zł godzina pracy już żadna rewelacja a Funt z miesiąca na miesiąc będzie coraz tańszy A firma nic nie robi chyba czeka aż ludzie się sami wyruszą ja się zawijam narka.

Inter Marine Sp. z o. o.

W związku z pojawiającymi się pytaniami naszym pracowników uprzejmie informujemy, że firma Inter Marine sp. z o. o nie jest w żaden sposób kapitałowo lub osobowo powiązana z firma Ballanic z siedziba w Rumii. W związku z powyższym firma Inter Marine nie jest odpowiedzialna za wypłatę wynagrodzenie z tytułu wyjazdów organizowanych przez firmę Ballenic.

Zuzanna

Jeśli jesteś pracownikiem firmy to bardzo chętnie usłyszymy więcej na temat warunków pracy oferowanych przez firmę. Jakie jest Twoje wrażenie z pracy w Inter Marine?

Chętny_na_wyjazd

Czy ktoś wyjechał z tej firmy w ostatnich tygodniach może miesiącach? Bo widzę iż ostatni komentarz z połowy tego roku a poprzedni jeszcze z zeszłego. Coś się zmieniło? jest lepiej może gorzej?

ojjko

Jest dosyć duża swoboda w działaniu @big, a przynajmniej jest tak w przypadku osób pracujących jako przedstawiciele handlowi, Target trzeba wyrobić no ale nie ma wielkiej spiny, im lepsze wyniki tym wyższa premia przecież

Tom

witam byłem na rozmowie w sprawie pracy w zeszłym tygodniu poszukuje osób które również były na rozmowach

Tom

witam poszukje osób które były w zeszłym tygodniu na rozmowie w Inter marine jako Safety macie jakieś wieści mieli się odezwać i cisza

Marcin Fortanc Gucio

Co Wy się tak rozpisaliście pod nickami ( lucek frucek itp .) nie stać Was na ujawnienie swoich danych , bo pewnie sami z kwiatami i ciastami łazicie , że ta firma to (usunięte przez administratora) to każdy wie tak samo jak ja bo mi do tej pory są winni wypłatę około 11000 zł . Kurde płaczki nawet się nie upomnieli o zaległe wypłaty a już prosili o wyjazd , a skąd wiem , bo pare miesięcy później byłem w Falmuth z innej firmy a tam te same mordy które tylko za coś mają kontrakty , ludzie w biurze to patologia i nic więcej nie można powiedzieć , kłamstwo pogania kłamstwem .....

Paro

Może ktoś napisać o aktualnych warunkach i pracy na lotniskowcu w Szkocji?

tomek

burz doświadczenie można szybko zdobyć jeśli pracujesz w zgranym składzie i ktoś może ci coś mądrego podpowiedzieć, z kąt jesteś ja z okolic radomia dzwoniłem do inter ale kazali się odezwać we wrześniu

tomek

czy ktoś może napisać coś o zarobkach spawacza 135 z dziesięcioletnim doświadczeniem, czy opłaci się pracować w inter i jaka tam panuje atmosfera.dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Marine Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Inter Marine Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Marine Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Marine Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Marine Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 113 ocen.

Inter Marine Sp. z o.o.