Opinie o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inter Marine Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inter Marine Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Marine Sp. z o.o. w Gdynia

Chłopak na Facebooku firmy znalazł post o pracy na stanowisku montera kadłubowego. To prawda, że oferują 15gbp/h? :) i 100 gbp tygodniowo diety? Dochodzą może do tego jakieś premie, podwyżki? Często zjeżdżacie do Polski?

Giro

Złożyłem podanie o pracę w Glasgow, a pani prowadząca rekrutację zapytała czy mam pozwolenie na pracę i czy pracowałem w Anglii. Odpowiedziałem, że nie a ona to, że jeśli pracowałem to SAM MAM SOBIE OGARNĄĆ POZWOLENIE, a jeśli nie to nie dostanie pan pozwolenia na pracę. To jest jakaś firma krzak. Pracodawca sam ma w obowiązku złożyć wniosek o pozwolenie na pracę, ale skoro to pośrednik numer 100 to te tępe baby pewnie nawet nie ogarniają, że takie coś należy zrobić. Żenada, niech ten kraj z takimi niedorozwojami umysłowymi idzie na (usunięte przez administratora) jak najszybciej.

@Giro

Ale ty glupi jesteś, że bania mała. Dobrze Ci odpowiedziały ale ty cebulaku jesteś madrzejszy.

Jarko
@Jan P

Co do tego formularza wypełniłem wszystko dodałem pliki i w ostatnim etapie wysyłam i nie idzie. Czy wiecie o co kampanii?

Schweisser
@Giro

Dokładnie tak jak napisałeś Giro i jak zostało ci wytłumaczone przez biuro ,,SAM MAM SOBIE OGARNĄĆ POZWOLENIE,, . Tak to wygląda ,czy wniosek paszportowy wypełniała za ciebie agencja lub pracodawca który cię zatrudniał?,wniosek o dowód osobisty wypełniała i złożyła mama ,pewnie tak w przeciwnym razie usłyszała by że jest tępą babą. Twoja opinia ma wpływ na ocenę ,wynika z tego więc że umysłowe niedorozwoje nie radzące sobie w codziennym życiu mają negatywny wpływ na ogólną ocenę.

Charlie
@Giro

Kolejna firma (usunięte przez administratora) Kumpel dzwonił i umowa patykiem na wodzie pisana czyli pani obiecywała gruszki na wierzbie. Generalnie to jakiś śliski temat z tą pracą.

Lukaharnas
@Schweisser

Piszesz prawdę bo firma profesjonalna tylko jakieś bez mózgi tutaj udzielają,pracował kiedyś u nich w Belfaście i żadnych problemów z kasą rzetelna firma pieniądze na czas zaliczki tygodniowe 100 funtów. Szefpwa super kobieta. Ale te tutaj (usunięte przez administratora)nawet widocznie nie potrafią wypełnić wniosku o dowód osobisty a często dostali kopa za alkohol. Pić kiedyś można było i przykali na to oko w GB....ale to było do 2000 może roku i już się skończyło i już nie przejdzie że ktoś wczorajszy będzieógł normalnie pracować. Polecam firmę z czystym sumieniem

Ewelina

Sporo osób krytykuje firmę, że o awansie można zapomnieć, a jeszcze trzeba samemu pokrywać wiele kosztów. A jakie oni w ogóle oferują stawki przykładowo, może opłaca się samemu za pokój zapłacić sobie i coś się da zarobić?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inter Marine Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Monter Rurociągów ( z pozwoleniem)?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
don

Ludzie omijajcie szerokim lukiem ta pseudo firme (usunięte przez administratora)!(usunięte przez administratora),kobiety z biura totalnie nie ogarniete,nie maja o niczym pojecia,byle wyslac ludzi izgarnac kase! Na miejscu wszystko trzeba ogarniac na wlasna reke,zadnej pomocy,nie odbieraja telefonow,smsy odpisuja po paru godzinach albo wogole!Kwatery totalnie brudne,zniszczone bez niczego,zapewniaja wyzywienie a na miejscu nie ma niczego! Wszystko zwalaja na klienta ,ktory chyba jest wymyslona postacia bo nikt go na oczy nie widzial i nikt o nim nie slyszal.... Totalna porazka,jadac z tej firmy wezcie ze soba gruby portfel pelny pieniedzy,bo na miejscu okaze sie ze trzeba samemu sobie wszystko zorganizowac,mieszkanie,jedzenie i transport! Szok ze w obecnych czasach istnieja jeszcze takie zlodziejskie pseudo firmy!

Maki
@don

A gdzie to takie super warunki?

Koliber
@don

Tak i nie przelewają pieniędzy należnych, oraz trzeba pilnować godzin...

Jak długo trwa proces awansu w Inter Marine Sp. z o.o.?

Zapomnij o awansie

Rudy

W tej firmie nigdy zapomnij

@Rudy

Czemu? Nie ma możliwości rozwoju? Chociaż wysyłają na szkolenia żeby w ten sposób zainwestować w siebie czy cały czas stagnacja zawodowa?

gruby
@Mariusz

to jest najgorsza firma w jakiej pracowałem jeszcze nie dawno jak nie mieli pracy to nie powiem co by zrobili abyś tylko gdzie kolwiek odnich pojechał a teraz jak rozmawiałem z kolegą w glasgow to wyrwali projekt ludzi nawalili wieksząść rumuni i nie mają poszanowania do ludzi zwłaszcza nowe panie które są przyjęte w biurze tak samo się teraz zachowują jak mieli projekt w babcock zero poszanowania asz pszykro mówić ludzie tam są poprostu numerkami mają się zamknąć i tylko kasę im nabijać.pozdrawiam

@gruby

To słabo. Myślałem że pracownik jest tu szanowany. Napisałbyś jak płacą? Dają jakieś benefity pozapłacowe czy nic z tego?

Aalex

Kiedys jezdzilem od nich Wybilem bark w pracy (usunięte przez administratora) Zero ubezpieczenia emerytury i kroili.na dietach

Alex

Jak będziesz kablował tonszybko

@Alex

Przecież nie o to chodzi. Mnie raczej zależy na robocie w spokojnej atmosferze a nie ciągłym podlizywaniu się. Jak nie ma awansu to chociaż można co jakiś czas wystąpić o podwyżkę. Czy sami dają np inflacyjną?

Tobstan

Miałem przyjemność współpracowac z Inter Marine 17 lat i uważam iż jest to jedna z lepszych agencji "crewingowych" w kraju, pełen profesjonalizm.

Maha

Dzisiaj 23.09.21 InterM. Dał ogłoszenie że poszukuje oficerów na pokład dla Bahri. Ktoś u nich pracował? Co to za Ship Management?

Bocian

Firma krzak..podczas projektu w Rosyth kto chciał jeździć regularnie to musiał dać biżuterię albo kasę babom z biura... wsterętne baby ciężko od nich było wyrwać papiery do zwrotu z podatku tyle pamiętam

@Bocian

Dokładnie. Jak był wyjazd to 3 potrafiły dzwonić do Ciebie... a jak chcesz się zapytać kiedy kasa to albo nie odbierają telefonu i nawet na smsy nie odpowiedzą. Kontakt żenada do potegi. Pomijając że płacą grosze.

W temacie

Agencja nagania ludzi dla innych agencji ,w tamtym roku nawiązała konta i współpraca z Norweska agencja ''Adept Personal z Bergen ,na początku było dobrze ale teraz agencja ma problemy finansowe .Do dziś dnia nie wypłacili ludzią wakacyjnego ?

@W temacie

No to zlózcie skargę w urzędzie w Norwegii a nie spuszczacie się na opiniach...

Były
@W temacie

Pracowałem 3 lata temu i do dziś nie otrzymałem feripegi/wakacyjnego/.

Przepisy
@Jan P

To chyba się przepisach Norweskich .Inspekcja pracy w takich sprawach Ci nie pomoże tylko trzeba składać wnioski do sądu gdzie zlokalizowana /miasto ,komuna/ jest firma.

Tomasz

Witam.Czy jest tu ktoś kto wyjeżdża na statek przetwórnię do Bergen?Czy ten projekt to także adept personal ogarnia?

Luk

Wiecie dobrze że Adept nie płaci a dalej wysyłacie do nich ludzi!!! słodzić potraficie a jak kase trzeba oddać to sracie żarem!! ODDAĆ NASZE PIENIĄDZE. tam do Adeptu dzwońcie żeby kase oddali bo Simenek to chyba zaszył się pod ziemie. Kpina ten wasz klient! ŻENADA. A dla nowych to radzę o nich zapomnieć.

Cien

Feriepenge ale firma nie wypłąca. o wypłąyu ciężko odzyskać kolega musiał dzwonić do inspekcji pracy to z łaski dali. masakra odradzam.

Dante

Adept Personal z Bergen to firma nierzetelna i bez przyszłości. Przestroga dla nowych zaintersowanych,aby omijać tą firmę. w 2020 wysłali pisma do pracowników o problemie z pieniędzmi, ale zapewniali, że wypłacą do końca roku. Do dnia dziesiejszego nie otrzymaliśmy pieniędzy. Ludzie także czekają na wypłaty. Na zdjęciu list od firmy. Nie mają nic wspólnego z dawnym IMS! Firmę przejął Noralf L. znany z firm Odin. Miał mnóstwo firm a w Adept jest teraz taka sama polityka. Ludzie są oszukiwani, nie płaci się pieniędzy i ciągle trzeba się upominać. Omijajcie te firmę z daleka jego poprzednie firmy nie wypłaciły także feriepenge, a ogłoszona została upadłość. Pracownicy także czekają na wypłaty. Poniżej zdjęcie ile firm posiadał. Ludzi daje Inter Marine i Stan Shipping. Nie wierzcie co mówią to ma na celu tylko znalezienie kolejnego pracownika, bo wszyscy uciekają!!! (usunięte przez administratora)

Gruby
@Dante

Nie trawie takich firm (usunięte przez administratora)dziwię się że nie ma kto się wziąć za takich (usunięte przez administratora) tacy ludzie w ogóle nie powinni istnieć na tym rynku

PELNOLETNI.PL

Przydatne informacje, pozdrawiam serdecznie.

Daro

Uwaga dla nowych pracownikow. Uwazajcie poniewaz wysylaja do Agencji z Bergen Adept Personal. Agencja zalega z wyplaceniem feriepenge. Sporo ludzi czeka. Jak nie chcecie robic za darmo to nie jechac i dokladnie pytac czy to Adept Personal. Nie polecam!!!

Daro
@Daro

Jezeli sa zainteresowane osoby ktore chca dolaczyc do pozwu zbiorowego prosze o zostawienie kontaktu.

Były
@Daro

Adept Personel zabezpieczył się dobrze wysyłając do każdego pismo od kancelarii prawnej ze wakacyjnego nie będzie a jeśli tak to na koniec roku ?Dzwoniłem do Inter Marine Pani A .była bardzo zaskoczona to informacja twierdząc ze jestem jedynym z takim prolemem...W jaki sposób mozna się z kontaktować z tobą ?Chętnie bym dołączył do pozwu ...

Gonzo
@Były

Siema o co chodzi kolego z tym Adept Personal nie wypłacają tylko ferie penge tylko czy zarobionej wypłaty też nie o co tu chodzi proszę o konkretną odpowiedź kto płaci wypłatę i kiedy ???? cie serdecznie kolego

Ankris108

Totalna porażka. Wysyłają na ślepo ludzi . Później okazuje się co innego. Daja używane ciuchy po kimś ,dodam że najtańszy chłam. Na dodatek nie wypłacili na koniec.

Barciu

Chciałem się dowiedzieć coś o tej firmie coś i jakie warunki i kasa i towarzystwo na stanowisku spawacz tig?

Olek
@Barciu

Witam panowie powiem tak firma totalna porażka sla do pracy jako spawacz tig MMA na miejscu okazuje się że trzeba robić za pipe fitera plus spawacza firma która cię odbiera niema nawet ubrań dla ludzi a.osprzecie nie wspomnę nic niema totalny porażka o wszystko się musisz prosić zero BHP byłem na wielu kontraktch ale takiego syfu nie widziałem zresztą ludzi traktują jak bezdomnych chcieli nas wcisnąć na 4 osobowy kamp bez łazienki ubikacji itd dla chętnych zdjęcia podeślę daj cię sobie spokój z tą firmą pozdrawiam

Olek
@Olek

Jak możesz przesli zdj bo jestem ciekaw?

Monter

Witam, jak warunki pracy w kedzierzyn Koźle, ile godzin, jak pokoje mieszkaniowe, i czy w pracy jest ciśnienie czy luźny klimat, dzięki, stary interowiec

Hudy

Moje sugestie dla Inter Marine Sp. z o.o.: Firma jest ok.tylko nie rozumiem że mają część dobrych ludzi i ich nie szanują tylko tych pijaków cwaniaków nierobów biorą a normalni ludzie w domach siedzą

@Hudy

Bo oni spod celi rekrutują

rafi
@Hudy

to tam jest normą

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Marine Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Inter Marine Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Marine Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Marine Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inter Marine Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 113 ocen.

Inter Marine Sp. z o.o.