Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o HP

Pracowałeś w firmie HP i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-12-03 15:29:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
generalnie porażka - dużo gadania, mało robienia. dużo lansu, mało wyników. Mowię tu o HP GDAS - po prostu porażka.
Im głupszy - tym wyżej do góry.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-24 21:35:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Popieram przedmówcę. Duże różnice pomiędzy poszczególnymi działami, ale jeśli chodzi o GDAS to nie pozostaje nic jak tylko przytaknąć. Umiejętności i chęć solidnej pracy nie są tu doceniane. Na prawdziwy rozwój zupełnie nie ma szans. Nie zgodzę sie tylko z tym lansem, ja tam nie zauważam takowego :)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-02 14:57:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oj - widzę, że nie jestem jedyna, która chce się poskarżyć. Popieram! - Nie idźcie do GDAS! - uciekłam po trzech latach katorgi (cęziko było pracę znaleźć z takim "doświadczeniem")
zdjecie uzytkownika
Krzysiek - 2010-01-22 22:54:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A może ktoś wie o jakiej rzędu kasie można mówić przy stanowisku Project Manager?
Zastanawiam się tylko czy to nie jest przypadkiem ładnie ubrany w słowa handlowiec:)biorąc pod uwage zakres odpowiedzialności z ogłoszenia HP.
zdjecie uzytkownika
sales_HP - 2010-08-27 12:15:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
WIELKI NEGATYW DLA PODOBNO wielkiej ORGANIZACJI. Rekrutacja to żenada i wysoki poziom niekompetencji. Strata czasu i energii.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-30 11:40:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
brak możliwości rozwoju w HP? nie chce mi się wierzyć, że firma nic nie oferuje swoim pracownikom. Takie potęgi zwykle stają na głowie, żeby zespół był na jak najwyższym poziomie. Przyłączam się do pytania Krzyśka- ile wyciąga w HP Project Manager?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HP

Twoj email:
Wiadomość: