BUDOHURT - Materialy Budowlane

Katowice

Opinie o BUDOHURT - Materialy Budowlane

MikiQ 2012-04-13 20:59:12
Szukałem farby do malowania pokoi i pech chciał że trafiłem własnie do tej hurtowni. Podałem dokładne metry i kolory jakie potrzebuje przedstawicielowi Panu [usunięte przez moderatora] który wyliczył mi zapotrzebowanie farby, zrobił zamówienie i czekałem na odbiór - wg. danych producenta zużycie wychodzi 0,25l na m2 przy dwukrotnym malowaniu - tego już niestety sprzedawca nie doczytał i policzył 0,5l na m2 więc zapotrzebowanie wyszło dwa razy większe a co za tym idzie za farbę powienien zapłacić ok. 850 zł a zapłaciłem prawie 1700 zł. Sprzedawca przyznał się że przez jego błąd wynikł ten problem i obiecał że zwróci tą nadpłaconą kwotę ale w między czasie zwolnił się z pracy. Sprawę przejął jego kolega [usunięte przez moderatora] który także na samym początku obiecał że tak rozwiążę ten problem żebyśmy byli zadowoleni i tu zaczęły się problemy: a to nie odbierał telefonów, a to był na urlopie, a to był sam w pracy i nie miał czasu zająć się tą sprawą. W końcu kiedy pojechał osobiście do hurtowni przedstawił korektę faktury na niecałe 110 zł. - śmieszne ale prawdziwe i stwierdził że więcej zwrócić nie może a ja zostałem z 50 litrami farby której kupiłem za dużo przez błąd człowieka który nie doczytał 3 słów w informacji producenta.
Jeżeli by ktoś reflektował sprzedam w bardzo dobrej cenie trochę farby. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę pisać podam numery kolorów i ilości jakie mi zostały.
RR 2016-02-03 22:12:25
Pracowałem w tej firmie miesiąc, warunki fatalne, codziennie nadgodziny, ludzie niemili, nawet nie było się gdzie umyć bo pod prysznicem leżały puste opakowania po pigmentach, na umowie 1900zl BRUTTO!!!! Na koniec jeszcze chcąc rozwiązać umowę za ugodą, po tygodniu czasu dostałem świadectwo pracy gdzie widniał napis: zwolniono DYSCYPLINARNIE!
Hah, tam pracują klauni a nie ludzie.
henryk 2016-03-30 11:01:13
Ludzie którzy tam pracują nie mają o niczym pojęcia. Jakaś farsa . Zero kompetencji zero obsługi.
Witold 2016-06-16 16:57:44
Zostaw swoją opinię o BUDOHURT - Materialy Budowlane - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDOHURT - Materialy Budowlane