Energo-Moc Wzorcownia

Gliwice

Opinie o Energo-Moc Wzorcownia

on 2013-06-03 12:28:22
Kiedyś zdarzyło mi się pracować. Słabe wynagrodzenie i duże oczekiwania - ratowała to jedynie atmosfera pracy (dobry zespół i atmosfera).
nick 2013-08-23 14:14:21
Z roku na rok coraz gorzej firma chyba przerasta zarząd spółki. Jest bałagan organizacyjny ciężko się dowiedzieć jak się czegoś nie wie bo nie wiadomo kto jest za co odpowiedzialny traktują pracownika jak niewolnika. atmosfera coraz gorsza,straszenie zwolnieniami i podobne szantaże, na odpowiedzialnych stanowiskach obsadzają ludzi bez doświadczenia i wykształceniem na poziomie zawodówki
Michał 2013-08-23 14:21:45
Ogólnie - zbieranina nieprofesjonalnych młodziaków, produkty które oferują są mocno niedopracowane i wszystko testowane u klienta strata czasu i pieniędzy, nie polecam inwestować w tą firmę
xxx 2013-12-02 08:53:40
zgadzam się z Tobą w 100%, przed wyjściem do pracy polecam coś na uspokojenie, że ludzie akceptują takie rzeczy.....
Greg 2013-12-03 09:54:35
Nie polecam, niby 2 zmiany, ale wymagają żeby ciągle siedzieć do 21, nie płacą za nadgodziny, siedzisz po 8 h, a kasę dostajesz za trochę ponad 7. Marne wypłaty, jak nie robisz nadgodzin nie zarobisz. Nie polecam!!
marek 2016-04-22 18:42:57
puki co firma nie prowadzi rekrutacji, a więc nie ma się co ekscytować nadgodzinami @Greg ciekawy jestem czy dalej pracujesz i narzekasz czy znalazłeś coś co daje Ci satysfakcję? Bo nie wiem, czy ta opinia na serio czy miałeś zły dzień?
Zostaw swoją opinię o Energo-Moc Wzorcownia - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energo-Moc Wzorcownia