SŁUPSKIE FABRYKI MEBLI

Słupsk

Opinie o SŁUPSKIE FABRYKI MEBLI

prawNICK 2016-04-30 19:11
Odradzam, jako doświadczony były pracownik. Polecam natomiast poszukać w sieciówkach, lepsze warunki i pieniądze. Byli pracownicy również nie mieli najlepszej opinii, to co mówili, później okazało się prawdą. Plusy takie, że pensja jest na czas, minusów jest więcej ale nie warto opisywać, przekonaj się sam ;) . (usunięte przez administratora)oczywiście żadnych gratyfikacji za większą pracę, zapomnij. Sama firma nie byłaby zła gdyby nie sposób zarządzania który nigdy nie wyniesie firmy na tzw. top.
Patty 2016-09-22 13:00
Potwierdzam. Od strony socjalnej wszystko na czas i w terminie, żadnych płac pod stołem. Wszystko miałam na papierze i oficjalnie. Minusem są sztywne procedury, jak w wielotysięcznej korporacji, ale też temu się nie dziwię.(usunięte przez administratora)Znalazłam inną pracę, bez konieczności dojeżdżania i dlatego odeszłam z tej firmy, ale niech nikt mi nie mówi, że sieciówki są lepsze! Chyba pisała to osoba, która nigdy w sieciówce nie pracowała. Miałam tę przyjemność i mam porównanie.
Słowik 2017-05-11 17:28
Lipa,lipa,lipa.Pracowałem 6 mcy.w magazynie i nie polecam.( usunięte przez administratora )!! miesięcznie
SFM 2017-09-27 15:51
Szanowny Panie "Słowik"
Zamieszczona przez Pana opinia jest opinią nieprawdziwą.
Od około 15 lat na naszym magazynie nie zatrudnialiśmy pracownika, który pracowałby pół roku.
Oczekujemy, że Pan usunie wpis lub ujawni rzeczywiste powody jego zamieszczenia.
Z poważaniem
Słupskie Fabryki Mebli Sp. z o. o.
Zostaw swoją opinię o SŁUPSKIE FABRYKI MEBLI - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SŁUPSKIE FABRYKI MEBLI