Opinie o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Saint-Gobain Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

Bella jednak wróci

Witam, dam temu zakładowi ostatnia szansę, zobaczymy jak oni ja wykorzystają

@Bella jednak wróci

nie wiem czy jesteś trollem czy ty to na poważnie piszesz, ale przynajmniej się pośmiałem trochę dzisiaj, dzięki!

Tokyo

Zawsze znajdzie się jakiś powód do śmiechu na tym gw

@Bella jednak wróci

Pytanie, czy zakład da szansę tobie

@Bella jednak wróci

I czy ty ją wykorzystasz, czy nadal będziesz psioczyć na forum

@Bella jednak wróci

No i jak tam? Aż jestem ciekawy finału tej fantastycznej historii

jiasd

7 Września są rozmowy "związków" na temat podwyżek trzeba bacznie się sytuacji przyglądać jak nie zaczną działać konkretnie na temat podwyżek dla pracowników to będzie trzeba to pseudo towarzystwo rozliczyć

Balerina
@jiasd

W jaki sposób chcesz ich rozliczać? Co zrobisz ? Bo do tej pory interes im się kręci

łun
@jiasd

W związkach w większości są operatorzy wózków widłowych z magazynów, załatwią sobie jak zwykle jakiś dodatek i zamką licytację na 3%.

Czerwony
@łun

Już zaczynają ich wymieniać na pracowników agencyjnych. Czas symulantów na L4 i donosicieli się kończy. Statystyki w tym przypadku są bardzo zauważalne przez nowego dyrektora. Jak się nie będzie podobać to na linię i gimnastyka na całego.

@jiasd

no związki krzykną 10%, pracodawca 3%, stanie na 4-5% i nic to nie zmieni, bo zanim podpiszą porozumienie to podwyżkę zje inflacja. O Ile operatorzy jeszcze tam jakoś zarabiają, ta pracownicy produkcji i ci z pośredniaka to dziwią mnie, że jeszcze są. Coraz więcej Ukraińców nie ma ochoty tyrać na 4 brygady za pieniądze bliskie najniższej krajowej. Na operatorów szkoli się coraz bardziej przypadkowe osoby, które maszyny widziały tylko w filmie Terminator

Sławomir
@John

Może nie będzie tak źle i dadzą większą podwyżkę. Ile teraz płacą na produkcji? Znasz stawkę?

Pi
@Sławomir

20 brutto. Plus 20 procent za nocki i 300pln za czterobrygadówkę.

Pracownik2222
@John

Często od kierownictwa słychać że produkcja ma się zgadzać i produktywność musi być wysoka, tylko ci geniusze nie potrafią zrozumieć, że brak ludzi skutecznie blokuje wydajność. Ciągle się przyjmuje nowe osoby, które uciekają po kilku dniach, albo nawet po jednej dniówce, bo mają w nosie prace fizyczną za (usunięte przez administratora) pieniądze i wielki szok że liczby im się nie zgadzają. Uczysz kogoś i zaraz tej osoby nie ma i tak w kółko. Tutaj trzeba konkretnej podwyżki żeby przyciągnąć ludzi do pracy, a nie dać po kilka złoty i udawać że wszystko jest ok.

Haga
@Pracownik2222

Dokładnie ten zakład już dawno przestał być konkurencyjny jeżeli chodzi o wynagrodzenia względem innych zakładów dlatego jest jak jest ważne że Ci z góry i biurowi mają dobrze a robota na produkcji to chyba sama się zrobi bo kim ?

yoto

jak wygląda praca doradcy klienta? mam doświadczenie na tym stanowisku, ale w kompletnie innej branży

@yoto

czy muszę mieć jakąś wiedzę, że tak powiem techniczną, żeby w ogóle wzięli moje cv pod uwagę?

@yoto

Z tego co widzę, to teraz szukają tylko doradcy technicznego, więc nie wiem czy chodzi ci o to, czy była jakaś inna oferta

@yoto

No generalnie jakąś znajomość branży wypada posiadać, ciężko być doradcą nie mając pojęcia o branży i produktach z nią związanych

@yoto

Ale myślę, że z tego zawsze można się doszkolić przed aplikowaniem

@cuks

CV wysłałem, a doszkolę się w najbliższym czasie

kamil

Ile trwa tutaj okres próbny?

kamil
@kamil

3 msc jak wszędzie?

rurek
@kamil

Okres próbny trwa 6 miesięcy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Saint-Gobain Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy Pracownik Produkcji
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

No i?

Ludzie jak wszyscy inni

Tak jest

Tak jest i tak będzie. Jest to jednak działanie krótkowzroczne. Uciekinierzy jak poczują dominację to będą stawiać większe warunki niż lokalni pracownicy. Ewentualny strajk cudzoziemców może zachwiać łańcuchem dostaw z kontrahentami. Żądza zysku z taniej siły roboczej może stać się powodem porażki.

Pablo

Z tego co słyszałem to od września ma być podwyżka. A na glasie kierownicy dali tylko swoim a reszta do (usunięte przez administratora)

Peny
@Pablo

Drogi administratorze bardzo nie ładnie usuwać komentarze które są prawdziwe ludzie powinni znać prawdę i wiedzieć co tu się wyrabia Ci z zewnątrz ludzie oczywiście bo Ci co są to wiedzą co tu się wyprawia co to za forum skoro nie można napisać normalnej opini tak jak jest bo firmie się ona nie podoba zawincie interes i zamknijcie stronę skoro nie można dodawać opini i mówić jak jest wstyd !

Bella to ja !

Witam ! To ja Bella. We własnej osobie. Chciałam zawiadomić wszech i wobec całego Goworka oraz tą "firemkę", że Bella odchodzi ! Dałam im wiele szans ale nie zostały one wykorzystane. Zero jakiegokolwiek szacunku, reakcji, zainteresowania mą osobą, nawet jednej najmniejszej pochwały. Niczego się nie doczekałam, nawet jednego słowa "Dziękuję Bella" "Dobrze sobie radzisz Bella" "Świetnie Bella" nic z tych rzeczy. Nic z powyżej wymienionych słów. Kompletnie zero szacunku do pracownika a co dopiero by tu mówić o jakimś awansie. A dużo rzeczy mi obiecywano. Żeby człowiek na nockach nie mógł sobie trochę odpocząć ? , toż to szczyt ! . Wiele rzeczy się o tym zakładzie dowiedziałam. Nie wspomnę o tym, że od początku byłam nie mile widziana, wszyscy patrzeli na mnie z byka. Byłam wrogiem numer 1, każdy mi zazdrościł i chciał się mnie pozbyć ale dziś po prawie miesięcznym doświadczeniu w tej "firemce" mówię zdecydowane NIE ! NIE z wielkich liter ! Niech to "NIE" będzie symbolem buntu ! Nie dam się już więcej wykorzystywać, nie dam się już więcej wystawiać na pośmiewisko ! Więc rzucam szmatami i odchodzę ! Odchodzę stąd ! Jeszcze w tym tygodniu rzucę szmatami ! Bo los mi dał szansę , i Ja Bella ją wykorzystam, wiele się nauczyłam w tym zakładzie ! Los dał mi wielką lekcje życiową która zapamiętam na całe życie !. Więc nie proście mnie o kolejną szansę bo i tak jej nie dostaniecie ! Kiedy chciałam urlop na żądanie to spotkałam się z pretensjami ze strony przełożonej ! Dlaczego zaraz po kilku dniówkach biorę urlop ???! A biorę bo mogę ! Bo mi się należy ! I niech was to nie interesuje ! . Dziś już wiem ,że byłam w toksycznym miejscu. Żegnam !

@Bella to ja !

przepracowałaś miesiąc i liczysz, że będą się przed tobą kłaniać i błagać, żebyś nie odchodziła? radzę zejść na ziemię

Aldj

Ja czekam aż otworzą PressGlass na Tucznawie ile osób ucieknie do konkurencji i też zawijam manele i wolę isc do Polskiej Firmy z Polskim kapitałem niż wspieranie (usunięte przez administratora)nas (usunięte przez administratora)ten zakład już dawno przestał być konkurencyjny a przełożeni maskują ogromne braki pracowników albo ludzie zarządzający zakładem są ślepi my mamy dość tego robienia często gęsto za dwóch trzech za(usunięte przez administratora)

Pi
@Aldj

A ja poczytałem opinię o tej firmie i chyba się jednak wstrzymam z przenosinami:)

@Aldj

No idź idź . Już wielu takich było co po miesiącu wracali jak bumerang. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Rollo

Bo to prawda zwalniają się operatorzy a trzech po 12 godz zasuwa

Halina

Jałmużna? To ile proponują pracownikom, że tak uciekają? :D

Abc

Raczej tragikomedia...

kess

jakie warunki pracy i jaka umowa? na utrzymaniu ruchu

@kess

Warunki niezgorsze, ja nie narzekam. Cudów nie ma, ale nie jest źle. Ja mam umowę o pracę, czas nieokreślony.

kess
@riggo

i kiedy ten nieokreślony można dostać?

Aneta
@riggo

A pisząc o tych warunkach masz na myśli pensję, czy też premie i dodatki? Jak to wygląda jeśli chodzi o jakieś dodatki poza pensją? Istnieją?

@kess

szczerze to już chwilę jestem na nieokreślonym, więc nie pamiętam dokładnie, ale chyba po niedługim czasie

@Aneta

tak ogólnie rzecz biorąc dobre warunki

pracuje
@kess

jest okej, zgadza się co powinno

@riggo

A tak dokładniej coś o warunkach i dodatkach?

bocian

ja dostałem po 6 msc na czas nieokreślony

@kess

Ja też dostałam na czas nieokreślony po 6 mies czyli jako 3 umowa.

@kasztan

Też mnie interesuje ten temat, ktoś coś?

Jebaka

Przyjąłem się od razu pod firme. 1 umowa z firmą na pół roku. Następna dostałem na czas nie określony.

Kurator
@riggo

Tak jak u Twojej mamy, która Ci pierze i podaje obiad. Ponieważ z wypłaty nie utrzymałbyś rodziny. Na pewno jesteś już łysiejącym starym kawalerem, który donosi na swoich kolegów w pracy.

kasztan

W Sosnowcu jest biuro czy tylko hala produkcyjna?

W Sosnowwcu tylko hala

@kasztan

w Dąbrowie jest biuro i hala

O, okej, dzięki za info

@kasztan

Są jeszcze jakieś istotne różnice między tymi dwoma oddziałami?

Zuzanna
@fish

cos czuje ze inne godziny pracy moze miec biuro a inne produkcja ( praca na zmiany np) no nie ?

@Zuzanna

Wow, no do takich wniosków bym nie doszedł...

@Zuzanna

Z resztą pytanie było o oddziały, a nie różnice między biurem a halą

clyde
@Zuzanna

Wiadomo, że są różnice między działami

Intuicja godna mistrza

Lolek

Witam serdecznie chciałem polecić każdemu pracę w tej firmie zarobki więcej nirz godne 20 zł. brutto za godzinę dla pracownika produkcji na żadne inne premie nie liczcie ale po co wam one stawka za godzinę jest super no nie:) praca to bajka siłowni już nie będziecie potrzebować macie ją w pracy:)(usunięte przez administratora)Na strzemieszycach dodatkowo będziecie mieli taką temperaturę że sauna wam już nie będzie potrzebna więc wypocicie toksyny:) dodatkowo w niektórych miejscach straszny hałas. Związki zawodowe to bajka mówię wam dbają żeby podwyżki co roku były wysokie 20-40 groszy brutto od minimalnej krajowej za godzinę na więcej nie liczcie tak jest co roku bajka nie:) i na koniec mogę wam dać radę żebyście nie popełniali błędu gości z Ukrainy, Uzbekistanu którzy uciekają po pierwszej wypłacie nie wiedzą co czynią ci ludzie i napewno żałują decyzji haha

Zajechany
@Lolek

Po roku na ekstruzji jestem wrakiem człowieka.

xyz
@Lolek

nie ma to jak wypowiedź kandydata o szczegółach pracy w firmie, bardzo wiarygodnie

@xyz

Kandydata hahah. Więc odpisz łaskawie gdzie minołem się z prawdą. Ciekawe terz że na szkoleniu bhp nie ma ani słowa na temat szkodliwości preparatów chemicznych stosowanych w tym zakładzie a jest tego całkiem sporo prawda.

@Lolek

Nirz, terz, hemikalia ... ????

@Kasia

Tak są chemikalia a niektóre z nich są tak szkodliwe jak to tylko możliwe. Wystarczy się nauczyć co oznaczają poszczególne oznaczenia na chemii żeby się dowiedzieć czego tu się używa.

Halina
@Lolek

I firma do wynagrodzenia nie "dorzuca" żadnego dodatku skoro pracuje się z chemikaliami??

Kwasik
@Halina

Niczego ci nie dorzuca ale zawsze kombinują co by tu można zabrać żeby pracownik zarobił jeszcze mniej.

Krem
@Halina

Do rąk Ci dorzucą

Będę się przyjmował
@Lolek

Co masz na.myslo że po pierwszej wypłacie nie odchodzić?:p

Tak jest

Nadal aktualne w 16.08.22

fish

Przyjmują tylko przez agencje, czy bezpośrednio pod firmę również?

@fish

I gdzie ewentualnie znaleźć oferty bezpośrednio do Sekurita, bo póki co znajduję tylko ogólnie do Saint Gobain

@fish

Z góry dziękuję za wszystkie odp

kołtun
@fish

wyżej masz odpowiedź na Twoje pytanie, można bezpośrednio pod firmę

@kołtun

Wyżej, czyli gdzie?

kołtun
@fish

Teraz ten wątek jest niżej, ale ktoś pisał, że przyjął się od razu pod firmę, a nie pod agencję

@kołtun

A okej, czyli po prostu gdzieś tu szukać tego

Zniechęcony

Tony szyb ręcznie przerzuconych w miesiącu. Praca na trzy zmiany. Wszystko za 2530 PLN w lipcu. Jest tragicznie.

Qqq
@Zniechęcony

Szkoda zdrowia na to miejsce. Jest wiele zakładów jedne lepsze drugie gorsze a ten zakład wiadomo że należy do tej elity najgorszych haha. Zresztą ten okręt chyba nabrał już dość wody i zaczyna tonąć.

Proces Sosnowiec

Uwaga na rozmowie kwalifikacyjnej HR z Sosnowca. Oferta pracy jest przekłamana z benefitami. Wiekszość dodatków dotyczy fabryki w Żarach a Sosnowca i (usunięte przez administratora)już nie dotyczy. Jak bedziesz mieć problem to nie idz do związków bo oni współpracują z zarządem i nie walczą o dobro pracownika. Niepłatne nadgodziny i fałszywe pociucie bycia cześcią wielkiej rodziny. Kiedyś były organizowane ywjścia dla pracowników żeby zintegrować zespół teraz tylko niektóre działy to mają. O Wigili pracowniczej zapomnijcie, kasa zapomogowa t jakiś żart i śmiech na sali. (usunięte przez administratora) m. (usunięte przez administratora)do nadgodzin, które potem trzeba wybierać w tygodniu.

abc
@Proces Sosnowiec

Nie wierzę że jeszcze ludzie wierzą w jakaś "rodzinę" :DDD. A niepłatne nadgodziny to 1 mail do pipu i 2 listy do ciebie i przelew po 2 miesiącach.

kirius

Ludzie za te wyplaty ktore tu dostajemy zimy nie przezyjemy bo nie wystarczy na oplacenie wszystkiego a co dopiero na takie rzeczy jak jedzenie , paliwo , ubrania nie mowiąc o odlozeniu czegos na czarna godzine czy cos wiecej . Kiedy ta nędza się skończy Ja się pytam? zwolnienia za zwolnieniami sypią się w tym zakladzie ? Tu juz jest tonący okręt i Ci ktorzy tu jeszcze zostali mysle ze zauwazyli to samo brawo dla tych ludzi co do tego doprowadzili .

@kirius

Bo każdy się boi że trafi gorzej

Bio

W końcu wzięli się za tych wiecznie chorych

Heh
@Bio

Niech się wezmą za tych co nie potrafią rozdysponować pracy. Bo nikt hali codziennie nie będzie sprzątał. Tak jest w sosnowcu.

pozdr
@Heh

a wy się weźcie do pracy

@Heh

Ciesz się że masz pracę

rybbs
@Pablo

No niestety o to w obecnych czasach nie jest tak łatwo jak może się niektórym wydawać

@Bio

Znaleźć firmę gdzie ktoś nie ma “alergii” na pracę w dzisiejszych czasach coraz trudniej

@Nik

No tak, ale to raczej wina zmian społecznych, a nie żadnej z firm per se

Bo jak ktoś przyniesie L4, to nie ma rady, trzeba to zrespektować

@Nik

A, że nie zawsze wszyscy robią to uczciwie...no cóż, co możemy na to poradzić...

@ambo

No tak, tak, respektować trzeba

@ambo

Zapewne nic niestety, ale jest to denerwujące

Agba

Ludzie trzeba zacząć domagać się wyższych płac bo jesteśmy waleni w rogi traktują nas jak tanią siłę roboczą pracując w warunkach po 40° C na hali dość tego wyzyskiwania i wykorzystywania nas !! Inflacja w Polsce realnie to już około 30% a gdzie zarobki ? Robimy jedne z najlepszych wyników we wszystkich zakładach Saint Gobain i zarabiamy prawie najgorzej tak dłużej być nie może motoryzacja poszła w górę bardzo(ceny samochodów) bo komponenty drogie a szyby to też pewna składowa samochodu i firma swoje za szyby też dostaje nie dość tego sprzedają je za euro a nam płacą w złotówkach a złotówka najtańsza od dekad więc generalnie płacą nam jeszcze mniej niż wcześniej w przeliczeniu euro ~ złoty tak być nie może związki nie robią nic kompletnie z tym teraz starają się od 1 września o podwyżkę 10% i ile z tego wywalczą ? 3% ? Albo nic bo ich firma będzie przeciągać aż do rozmów odnośnie podwyżek od 1 stycznia żałosne są te związki dziwię się ludziom którzy są jeszcze w tych pseudo związkach że jeszcze w ogóle są do nich zapisani bo mi było by wstyd będąc tutaj w związkach patrząc na pryzmat tego co "robią"

@Agba

A to nie tak że najwyższa pora wyjść na ulicę i pogonić ten rząd? To związki są odpowiedzialne za taką sytuację? Było w styczniu 7procent inflacji i tyle załatwili podwyżki. To teraz ile by mieli załatwić? A i jeszcze jedno nie jesteś w zwiazkach a wymagasz? Zapisz się i miej wpływ. Bohater w szatni

Agba
@Pablo

Specjalisto rząd to 1 strona medalu ale czy rząd też odpowiada za jedne z najniższych zarobków w regionie ? Za brak pracowników bo nikt za oferowane pieniądze przez firmę nie chce pracować ? Za warunki pracy w lato ponad 40° że pot się z d... leje strumieniami a często gęsto trzeba Tupac za 2 za brak np. premii produkcyjnej co jest ewenementem za to też rząd odpowiada ? Bo mi się wydaje że firma a związki są chyba po to żeby reagować na niektóre rzeczy takim tokiem myślenia jakie masz to może pracujmy za 10 zł za godzinę wypłaty dostajmy po 1500 zł tak żeby nie było nas stać na opłacenie rachunków a co dopiero na jedzenie Panie Wojowniku szatniowy.

Vertis

Szanowne Związki Zakładowe trzeba w końcu wziąć się za stawki godzinowe !! Cóż z tego że dodatki są że zakład da 10% więcej stażowego co daje raptem 10zl? Zresztą ile osób ma stażowe jak większość ludzi albo pracuje za krótko żeby dostawać albo są swiezakami... Dlaczego nie dadzą 10% stawki godzinowej ? Stawki mamy jedne z najniższych w rejonie ! I niech nikt nie gada że ciężka sytuacja bo roboty jest w opór nie do przerobienia... Gdzie premie produkcyjne dlaczego nie ma tutaj premii produkcyjnej ? Oraz proszę o weryfikację przydzielania premii uznaniowych bo albo w jakiś dziwny sposób się rozpływają albo dostają jedne i te same osoby . Zakład zaniedbuje pracowników pod względem finansowym już od bardzo długiego czasu przez takie postępowanie sami sobie kręcicie bata bo nikt już nie chce tu pracować chyba skoro są takie braki personalne niektórzy przychodzą zobaczą jak robota wygląda jakie są wypłaty i się zmywają bez żadnego znaku życia . Druga sprawa rozwój zawodowy tutaj lepiej na kierownika , lidera wziąć osobę z zewnątrz niż swoich pracowników rozwijać nie powinno coś takiego być pora na zmiany !

Czaki
@Vertis

Stanowczo się zgadzam ! Zwłaszcza jeżeli chodzi o premie produkcyjna co miesięczna dlaczego nie ma np. 10% stawki zasadniczej premii lub np. 300 zł brutto miesięcznie? Nie stać zakładu czy jak? Dać dobre zarobki w Niemczech Francji Szwecji tak dać dobre zarobki w Polsce nie ma pieniędzy... jesteśmy tania siła robocza zachodu robią nas w ... jak chcą rzucą jakieś ochłapy i ciesz się Polaku biedaku że cokolwiek dostałeś tak się przyjęło u nas że co zakład kapnie co roku związki przyjmują bez żadnej walki czy wstawienia się dla dobra ludzi gdzie indziej walczą o swoje tutaj związki nie mają kompletnie nic do powiedzenia one są formalnie a w prawdzie ich nie ma nie są nic warte ... Co firma podłoży to podpisują i tyle czy to będzie 50 groszy czy 10 groszy nie mają nic do gadania . Co roku tylko wystawiają pisma o co to oni nie walczą a koniec końców kończy się jak zawsze zresztą kto robi już jakiś czas ten wie ... Nie rozumiem ludzi którzy oddają choćby 1% swojej pensji na to "stowarzyszenie".

Szarak
@Czaki

A czy kiedykolwiek był organizowany strajk pracowniczy ?

Bcc
@Szarak

Nie przypominam sobie z inicjatywą strajku powinne wyjść związki zawodowe ale tutaj związki zawodowe nie mają jaj dlatego jest jak jest . Na zakładzie jest brak ludzi bo przecież mało kto za te pieniądze chce pracować ale brak ludzi jest notorycznie maskowany dlatego nikt z tak zwanej góry działu kadr itp nie wie że są duże braki personalne a jak wiedzą i nic z tym nie robią to gratuluję ale ludzie mają już dość...

Daawno
@Szarak

Temu był,skończył się niczym :/ Roku dokładnie nie pamiętam ale przynajmniej 15 lat wstecz.Warto dodać,że to był czas kiedy tutaj płacili całkiem nieźle w stosunku do innych zakładów.

Bhd
@Szarak

Dokładnie czy był ? Lub być może jest planowany ??

BOSS
@Czaki

TAKA PRAWDA

John

Powiedzcie lepiej co sobie kupicie za dodatek inflacyjny :D

Produkcyjny
@John

Ryżu na cały miesiąc ????

@John

A twoja żona też dostała? Pochwal się jak jest w innych zakładach. Na zakupy leć z gruszą

@Pablo

Z Gruszą to chyba na wakacje, na 3 dni do Ustronia. Co ma zakład mojej żony do 150 zł jednorazowego ochłapu?

@Pablo

Ile wynoszą wczasy pod gruszą??

Magda

Ja dostałam 1500

@Magda

Od czego zalezy wysokość wypłacanych wczasów pod gruszą? Czy Wszyscy mają taką samą?

Pablo

Fundusz świadczeń socjalnych jest wypłacany w zależności od dochodu rodziny. Takie są przepisy niestety.

Xoxo11

Wywalcie ten WorkPol, bo co miesiąc trzeba wydzwaniać i prosić o ponowne obliczenie wypłaty bo wypłacają za mało pieniędzy. Nie dość że stawki niskie to jeszcze agencja kręci na boku.

Czarna
@Xoxo11

Akurat workpol to najgorsza agencja ever

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 164, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 118 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saint-Gobain Polska