Opinie o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Saint-Gobain Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Dąbrowa Górnicza

jonson

Ile okres próbny trwa?

Senny
@jonson

Do konca okresu probnego, pozdrawiam

Gabriela
@Senny

czyli zazwyczaj będzie to 3 miesiące czy zależy? można prosic o jaśniejsze doprecyzowanie?

@jonson

@PonTon

Napisał wyraznie ze on mial po 6

boondzik
@Rui

a potem dali na określony czy nieokreślony??

@boondzik

Nieokreślony:)

Garage

Witam czy jest mozliwosc pracy w nocy?

lemi
@Garage

no tak, popatrz na oferty, piszą o zmianach przecież

lemi
@Garage

noo chyba że chodzi ci o same nocki, to już nie wiem czy da się tak

cesar
@lemi

nie da się!! po to jest system zmianowy żeby ludzie pracowali na różne zmiany a nie jak kto chce !

Garage
@cesar

Okej dzięki

boondzik
@cesar

a jakie godziny napiszesz? co ile wolne?

Zainteresowana

Witam, na jakich stanowiskach pracują kobiety? Mam doświadczenie jako operator pras automatycznych . Jakie zarobki miesięczne netto na początek łącznie z dodatkami?

Buli
@Zainteresowana

Zarobki to praktycznie minimalna krajowa na nic więcej bym nie liczył. Po pierwszej wypłacie większość osób ucieka przemiał jest niesamowity firma jest tragicznie zarządzana i nie szanuje pracowników i nie ma w niej żadnej przyszłości..

@Buli

Dziękuję za odpowiedź

Buli
@Zainteresowana

Proszę uprzejmie uważam że ludzi trzeba ostrzegać przed pewnymi miejscami...

@Zainteresowana

kobiety pracują na różnych stanowiskach od pakowania i naprawiania szyb, przez operatorów maszyn, po bycie liderem, kierownikiem, kontrolą jakości, bhp, inżynierem procesu itp itd. Jeśli chodzi o bycie operatorem zarobki to około 4000zł do ręki

@John

Jeśli 4000zl do ręki to nie jest najniższa krajowa...

@John

Potwierdzam, zarobki ok. 4 tyś. Teraz jest coraz więcej kobiet na wyższych stanowiskach ponieważ są bardziej odpowiedzialne. Doświadczenie i wiedza przyjdą z czasem...

Kto dostaje te 4 tyś. Pracownik z 15 letnim stażem. Wstyd dla firmy że ludzie pracując na 3 zamiany zarabiają po 2500 zł.

Szczery

Z kąd ty wziołes te 4000 zł chyba z nagodzinami 2700 to max na 3 zmiany

Operator

@Szczery

z paska. Chodzi o zarobek OPERATORA, nie odbieracza szyb na piecu

Operator
@Szczery

Pracuje od 2 lat jako operator i zarabiam około 4 tys na rękę.

michałek

miało być pytanie "?"

stara wyga
@Operator

wy macie w ogole jakis szacunek do siebie ? jako operator 4000? :D hahahahahahahahahahahahahah

ego
@stara wyga

A co ciebie to obchodzi? Ty z kolei nie masz szacunku do innych skoro komentujesz ich wybory, to nie twoja sprawa

Magda

Hej Pracownik....a są przyjęcia ??

Zen
@Magda

Przyjęcia są, jak w każdej dużej firmie jest rotacja pracowników z różnych względów: nie te zarobki, nie Ci ludzie, nie ta praca.Wwszytkim się nie dogodzi, jedni pracują i nawet awansują, inni pracują i narzekają ale nie chce im się innej pracy szukać a jeszcze inni się zwalniają i szukają pracy gdzieś indziej.

nemo
@Zen

to prawda, wszystkim nie dogodzisz a jednak są ludzie którzy zostali i pracują nadal więc nie jest aż tak źle jak piszą

chyba
@Magda

na pracuj są jakieś oferty, tam zobacz

Jarosław
@chyba

Czemu nie podają w ogłoszeniach wynagrodzeń? Interesuje mnie posada logistyk-magazynier. Wiesz jaka jest kwota podstawy i premii miesięcznej?

Axes
@Jarosław

W tym zakładzie nie ma czegoś takiego jak premia miesięczna a na start na tym stanowisku są jedne z najniższych stawek w regionie może dlatego ich nie podają.

@Axes

No już mniej płacić się nie da absolutne minimum krajowe i nic więcej..

Iks
@Jarosław

Bo płacą (usunięte przez administratora) pieniądze. Jak nic nie podniosą to po kolejnym podwyższeniu najniższej krajowej bedziemy zarabiać jeszcze gorzej. Jak ktoś zobaczy stawke w ogloszeniu to ich wyśmieje.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Saint-Gobain Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Magda

Czy są przyjęcia do waszej firmy i jakie warunki...i zarobki na początku....czy przyjęcia są pod firmę bezpośrednio czy przez pośrednika...a jaki system pracy u was obowiązuje.. proszę o informację z góry dziękuję

@Magda

Na początku jesteś zatrudniona przez agencję pracy.Stawka 22,80 czyli najniższa krajowa. Praca albo czterobrygadówka lub trzy zmiany(zależy gdzie trafisz). Jeżeli masz możliwość szukaj pracy gdzie indziej tu nie ma rozwoju, awansu.

Wsd
@Magda

Większość ucieka po pierwszej wypłacie. Szkoda czasu na to miejsce.

quna

a lepiej na 3 zmiany czy 4 brygadówka?? jakie stanowiska są na 3 zmiany?

quna

szczerze mówiąc to ja już jestem na etapie, gdzie szanse rozwoju nie są mi potrzebne, a macie jakieś premie? dodatki za nocki czy święta, bo pewnie na 4 brygadówce to robota cały tydzień

Gościu
@Wsd

Szkoda, nie szkoda, niech każdy sam oceni, nie ma co odwodzić od podjęcia próby, a nuż widelec okaże się to dla kogoś okej praca, nigdy nie wiadomo

Ciekawe czy w grudniu będą paczki świąteczne dla pracowników....

słodziak

chciałbym zestaw słodkości

kandydat

a w zeszłych latach były?

Gabriela
@słodziak

A nie lepiej bon? Nie dają ich wcale? A na wielkanoc też coś wpada?

@słodziak

Na koniec roku jest premia roczna 50% stawki plus paczki dla dzieci , na Wielkanoc premia 570zł było

Pracfiz

Już chyba od 2 lat nie dają paczek

słodziak
@Pracfiz

ale dla dzieci wciąż?

John

tak, właśnie informacja o paczkach przyszła na maila pracowników

hoł hoł hoł

czyli mikołaj będzie :) dzięki Pablo i John za odpowiedź

hoł hoł hoł
@John

a co tam jest w niej? słodycze?

Ty się lepiej zajmij pracą....czyli efektywnością, jakością i wyrobieniem... Tym bardziej że, wszyscy gramy do jednej bramki.... Już od pierwszego dnia grudnia , każdy TYLKO NA KASĘ CZEKA , DO ROBOTY SIĘ BRAĆ.... SAM JESTEM PRACOWNIKIEM PRODUKCJI , WIĘC TRZEBA ROBIĆ, A NIE OBIJAĆ SIE PO KĄTACH.... W PRACY SIĘ PRACUJE, ODPOCZYWAĆ BĘDZIESZ NICK NA PRZERWIE ŚWIĄTECZNEJ.....

coraz bliżej święta

do świąt już niedługo, więc każdy już czuje świąteczny klimat, ale no robotę zrobić trzeba, nic nie poradzisz, ale Pracownik nie musisz od razu tak ofensywnie, bo pod choinką prezentu nie będzie :)

@coraz bliżej święta

a tak z ciekawości bo rozglądam się ogólnie za pracą bo w styczniu kończy mi się umowa i tak się orientuje, bo nie wiem czy tu jest odrazu umowa o prace czy zlecenie...i się zastanawiam czy takie dodatki są również dla osób na zleceniu?

Iks
@kandydat

Zależy jakie stanowisko, ale zazwyczaj dają umowę o prace przez agencje, a po jakimś czasie już pod zaklad. Przeważnie 6 miesięcy albo troche więcej, no chyba że trafisz tam gdzie jest duży przemiał pracowników to chyba na początku zlecenie. Ogólne sytuacja z dodatkami jest taka że jak nie jesteś pod zakładem to nic oprócz wyplaty nie dostajesz.

kostarz

mieliście w końcu te paczki czy nie ?

@Iks

okej, dzięki za odpowiedź, dopytam w rekrutacji co i jak w tym przypadku by było

@kostarz

tak, kakałko i sypana herbatka dołączyły do tych nie otwartych z przed 2 lat kiedy ostatni raz były paczki. Pełny (usunięte przez administratora) ale darowanemu nie zagląda się itp. itd. Liczę na rajstopy 8 marca, będę identyfikował się jako operatorka

?
@John

Ale czego oczekiwałeś ? Bociana i przepitki?Bez przesady. Czego by nie dali to i tak nie dogodzisz.

North
@?

Chyba kolega z gatunku tych marudnych

Syn Bugaja
@?

U mnie była czysta i wiśniówka :D zegarki za 1000 zł i plecaki za 500 zł :D jak dobrze ze juz nie pracuje w tym (usunięte przez administratora) u bugaja :D

terrmm
@Syn Bugaja

mamy ci gratulować czy czego oczekujesz po takim komentarzu?

Miranda

gdzie mieści się biuro/ administracja?

@Miranda

Strzemieszyce. Szklanych domów 2

fono
@Pablo

a mają tam jakieś rekrutacje teraz?

@fono

@fono

A na oferty patrzyłeś w ogóle? Jak są, to jest rekrutacja, jak nie, to nie ma, tyle w tym filozofii...

@Pablo

Ale jak jesteś bardzo nadgorliwy, to możesz sobie przedzwonić i zapytać, może cie gdzie wcisną jak się spodobasz, ale się nie ma co nastawiać

Olka

Czy jak są wigilie pracownicze gdzies w lokalu to można zabierać ze sobą meza/żonę????

Normalny

Rozwój w tej firmie ma nazwę wegetacja. Szkolenia podpisujesz między czynnościami podczas pracy. Jakieś stopnie "wtajemniczenia" typu doświadczony lub ekspert dla przytakiwaczy z podstawowym wykształceniem. Nowy pracownik to jedynie worek treningowy dla zakompleksionych i wypalonych zawodowo. Wypłata dla singla może jest wystarczająca. Utrzymać rodzinę samemu będzie graniczyć z cudem.

Zen
@Normalny

Odlewnia brembo zaprasza, stawki dużo lepsze,żadnych stopni wtajemniczenia. Nikt też się nie wyżywa na nowych bo nie ma na to ani siły ani czasu. Jedynie robota jakby troszkę cięższa. A co do rozwoju, odkładanie szyb to nie fizyka kwantowa więc nie rozumiem dlaczego podstawowe wykształcenie ma kogoś ograniczać jeśli chodzi o doświadczonego itd.

sadixpl

Mam takie krotkie pytanie - Kiedy beda rozmowy z zarzadem ktore mialy sie odbyc w listopadzie i jak zwykle zostaly przelozone ?? Powiedzcie mi jedno czy wybory ludzi do zwiazkow odbywaja sie jakos co roku czy jak to wyglada ? Jak to jest mozliwe ze Ci sami ludzie ktorzy nie umieja nic wywalczyc zasiadaja w zwiazkach co roku ? przeciez to jest jakies nieporozumienie ... Pracuje juz X lat w firmie i nigdy nie udalo im sie nic konkretnego wywalczyc dla pracownikow najwiekszym sukcesem jest chyba "Nowa" szatnia dla kobiet z ktorego i tak najwiecej skorzystali pracownicy biurowi bo parter jest caly dla nich i gora dla bhp oraz Pani z kadr i jakas salka (mowa o katexie) kiedy zaczna sie powazne walczenie o pieniadze dla pracownikow nie jakies rzeczy drugorzędne typu szatnia czy owocowe srody ? Kiedy beda nareszcie dobre pieniadze w tej firmie ?? co z premia produkcyjna ? Co z premiami kwartalnymi oraz polrocznymi ? Kiedy przywrocicie premie roczna ktora byla w styczniu ? moze warto bylo by powalczyc o jakis jednorazowy dodatek/premie dla pracownikow z powodu inflacji tak jak to mialo miejsce w niektorych zakladach ? Kiedy macie zamiar z nimi rozmawiac przed swietami jak beda robic postoje w firmie i beda mieli wymowke ze nie ma zamowien ze sa postoje ze zla sytuacja w firmie czyli standardowe wymowki ? Nie dziwie sie ze co chwile slysze ze ktos sie wypisuje ze zwiazkow bo jestescie poprostu nie ud o lni na chwile obecna czy Wy jestescie czy by was nie bylo to i tak zaklad robi z nami co chce . Wstyd !

Sadix

Taka prawda .

sdf
@sadixpl

Podpinam sie pod pytanie ?

Jutro koniec rozmów

Wypracowałem

Wypłata netto 2677 PLN za listopad. System 3 zmianowy. Kilka ton szyb dziennie przerzucone ręcznie. Oddział w Sosnowcu. Nie polecam. Ogromny nacisk na wydajność i jakość za 22 zł brutto na godzinę. Nie polecam.

Ktoś taki

Pracowałem w DG, już nie pracuje od dłuższego czasu, ale swoje 3 grosze chciałem dorzucić bo skoro inni mogą to czemu ja miałbym nie. Jak sie pracowało? Całkiem ok, chociaż no nie ukrywam ciężko, zwłaszcza lato dawało w kość bo gorąc, ale jednak były kanciapy z klimą, wody zapewnione w opór, nie trzeba było się pocić w roboczych ubraniach, więc całkiem to szło wytrzymać. Praca w 4brygadówce więc no co kto lubi, mało kto jest fanem tego systemu, ale do przebolenia, szło sie przyzwyczaić premie szło wyciągnąć, socjal jaki był, no ogólnie można wiele o zakładzie powiedzieć i to nie w samych superlatywach, ale z perspektywy czasu jak patrze co naprawdę nieźle sie tu pracowało

ugi

skoro taka patologiczna to odejdź powodzenia w szukaniu nowej w obecnej sytuacji na rynku pracy. Powodzenia :)

Seba
@ugi

Chlopcze wy to kryzys macie całe życie.

Tbc
@Seba

Jest sporo ofert pracy, kiepsko i dobrze płatnych. Wystarczy się zakręcić.

Dick

To jest kłamstwo.

@Ktoś taki

Podpisuję się pod tym co powiedziałeś dobrze wspominam samą pracę bardzo fajna ekipa świetni ludzie nie było podziału na zmiany z racji tego że zmiany się spotykały przez system 5 zmianowy wszyscy zaprzyjaźnieni A wiadomo miła atmosfera umila czas nie pracuje już ze względu na system kilka lat w systemie dało wkość czasem nie było wiadomo jaki jest dzień tygodnia mimo wszystko polecam pracę Dąbrowie Górniczej

Zaintersowany
@Ktoś taki

Hej jakie są stawki dla operatora i wozkowego?

Tak jest
@Ktoś taki

Powiedz ile ton przerzucać trzeba każdego dnia z marne (usunięte przez administratora)PLN. Bóle stawów i mięśni to norma. Ciągła presja na normę. To jest dobre miejsce na pracę tymczasową z pewną małą wypłatą. Tyle w temacie.

dorosły
@Tak jest

Nie rozumiem takiego podejścia. Przecież podpisuje się umowę na konkretny zakres obowiązków za konkretną wypłatę. Wszystko wiadomo co i jak. Praca fizyczna nie należy do łatwych ale nie spodziewałem się siedzenia pod kocykiem. Ja doceniam że jest gdzie robić bo tym co było na świecie w 2020...

Logo
@Ktoś taki

fajnie, że ktos napisał szczerą opinię bez niepotrzebnych hejtów. ja mam bardzo podobne zdanie, zawsze coś można by bylo znaleźć, co nie jest calkiem ok, ale jak sie patrzy na calość to jest w porządku. Jak ktoś pracuje już kilka lat to oznacza, że nie może być źle

@Ktoś taki

Była kiedyś informacja o jakimś busie przez Porabke. Coś wiadomo ?

Pinezka

(usunięte przez administratora) Wszędzie podniosła normy, wypłata jaka licha była taka jest. Reklamacja za reklamacja bo ludzie nie dają rady robić dobrze przy takich ilościach. Ogólnie nie polecam.

Karlo

byłem na rozmowie, jakiś czas temu już. widziałem, że ludzie tu pisali, że "przyjmują każdego" itd. no to wam powiem, że nie. sama rozmowa była całkiem spoko, no taka klasyczna, nic mnie nie zdziwiło, racze szybka i bez zbędnego maglowania. no i ogólnie myślałem, że poszło mi dobrze i mam robotę w kieszeni - zaprezentowałem się chyba ok, no przynajmniej w. mojej opinii. no ale pracy nie dostałem...nie wiem czy to przez to, że mam liche doświadczenie, czy coś we mnie im nie pasowało, no ale nie pykło. nie wiem, może jeszcze kiedyś będę próbował, może nie, pożyjemy, zobaczymy. o samej firmie się nie wypowiem, bo nie poznałem jej od środka. może kiedyś.

Row
@Karlo

a ile czekałeś na odzew po wysłaniu CV?

Row
@Karlo

a z ciekawość ile miałeś tego doświadczenia? bo ja to też tak nie za wiele mam..

Janek
@Karlo

Tak naprawdę powinieneś się cieszyć że tam nie trafiłeś.

@Row

coś ponad tydzień, ale mniej niż dwa tygodnie na pewno

@Row

trochę ponad rok, więc niewiele..

tobian
@Janek

no jakby miał pracować z takimi uprzejmymi ludźmi to może faktycznie...

okej

mi dobrze się pracuje, jest okej, jest na co ponarzekać czasami ale za to w jakim towarzystwie, ale ogólnie to dobrze jest

@okej

a szefostwo w porzadku??

okej
@bruner

no wobec mnie raczej do tej pory wszyscy w porządku byli nic złego sie nie działo raczej

@okej

no dobrze, przynajmniej tyle wiem, dzieki za odpowiedz

Olek

Na jaką kasę może liczyć wozkowy?

@Olek

hugo
@Olek

a orientujesz się czy sa jakies wolne miejsca na wozkowego?

netto czy brutto kolega?

nika
@bruner

raczej odpowiedź uzyskasz rozmawiając z nimi a nie z goworka

Natsu

Kiedy paczki dla dzieci ?

nika
@Natsu

w sumie też jestem ciekawa... ale to chyba jeszcze za wcześnie, co wg dają z reguły w tych paczkach?

latex

Czemu tyle kamizelek ostatnio sie zwalnia? W samym Sosnowcu ostatnio paru inżynierów? w DG tez slyszalem o kilku. Wiecie coś o czym ja nie wiem?

Robotny
@latex

I bardzo dobrze, niech ida i nie wracają. Takich inzynierow nam nie potrzeba gdzie ja go wolam zeby cos poprawil to mowi ze nie ma czasu a buja sie na fotelu na lii tesli caly dzien

@latex

Zwalniają się bo wiedzą zę w branży jest kryzys a i bez tego ta firma tonie....

nubis

miał ktoś taką sytuację, że po odbyciu stażu zaproponowano mu zatrudnienie? jestem zainteresowany ofertą stażu na linii cięcia i zastanawiam się, czy są jakieś szanse potem na dłuższą współprace?

@nubis

Jak masz dwie ręce, to na linie cięcia przyjmą cię bez żadnego doświadczenia. Tam teraz każdego biorą.

Bek
@nubis

Jak czegoś koncertowo nie zawalisz na tym stażu, to myslę, że bez problemu

@Bek

tam się nic nie da zawalić, to już jest wystarczająco zawalone

wibo
@nubis

na spokojnie, tym bardziej wezmą osobę która już u nich była i ogarneła juz na stażu

Rollo

W samo sedno

Rollo
@John

Wszędzie każdego biorą a jak Ci się nie spodoba bo jesteś leniwy to zawsze możesz zarządac przeniesienia na jakiś lżejszy odcinek lub ma wózek

@Rollo

dokładnie, a jak już się nie nadajesz do niczego i nie masz siły nosić szyby, to wpadną na pomysł by zrobić z ciebie operatora

NaZbaraź
@John

kolega, jak ma się dwie lewe ręce też przejde selekcje?

@NaZbaraź

wtedy szanse spadają, ale tylko o 1%

NaZbaraż
@John

Czyli trzeba mieć dwie ręce, ale nie mogą być dwie lewe. Dzięki za info

Czy przewidziana jest impreza integracyjna Wigilia dla pracowników produkcji? Zarząd, kierownicy i inni nic nie wnoszące w firmę osoby mają takie spotkanie na 400 osób za wypracowane pieniądze przez pracowników produkcji. Czy doczekamy że ktoś w tej firmie uszanuje Naszą pracę? Podwyżki 4 i 6 % a na imprezki dla udających pracę, pieniądze się znajdują.

Bmw

Zapomnij tutaj o szacunku i pieniądzach prędzej gruszki na wierzbie wyrosną... Jedyne czego możesz się spodziewać po pracy w tym miejscu to problemów ze stawami i najniższe możliwe wynagrodzenie jak co roku od lat. Moja rada jest taka nie przejmuj się tym miejscem poszukaj lepszej pracy. Pozdrawiam

John

po co komu impreza integracyjna? To jest praca nie liceum

owocowybartek
@John

przepraszam, czy ktoś coś mówił o gruszy? bylbym zainteresowany

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 164, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 118 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Saint-Gobain Polska