Pink Pepper Media Sp. z o.o.

Opinie o Pink Pepper Media Sp. z o.o.

Misia Nowy wpis

Znów szukają grafika trzyde (piszę w ten sposób, bo chyba w zeszłym roku algorytm źle odebrał skrót i go wyciął :3) Znamy może stawkę przygotowaną na to stanowisko? Jak duży w ogóle zespół graficzny tam macie, i jaki klimacik panuje?

Emilia

Hej, zaciekawiła mnie ta oferta na stanowisko sekretarki. Czy ktoś może wie, jakiego wymagają doświadczenia od pań? Będę wdzięczna za więcej szczegółów.

Eve

Dokładnie tak zgadzam się z przedmówca. Niewygodne komentarze są kasowane.

K
@Eve

Nie niewygodne tylko takie, które są oszczerstwami i tak na dobrą sprawę szargają dobre imię firmy i ludzi tam pracujących a takie pomówienia są karalne tak na marginesie. Takie opinie wyrażają osoby, które były niekompetentne i nie radziły sobie w tej firmie. Poziom oraz tempo pracy je po prostu przerosło i dostały wypowiedzenie, a teraz leją jad i hejt. Niestety takich ludzi jest coraz więcej.

Grześ

Możesz wytłumaczyć dlaczego? Ktoś pisał o słabej atmosferze ale były też komentarze broniące firmy więc sam już nie wiem. Powiesz co dla ciebie było na minus?

Eve Nowy wpis
@Grześ

Humory szefa dramat (usunięte przez administratora) I inne sprawy nie związane z praca …. Omijać

Z Nowy wpis
@K

Tutaj zapaliłaby mi się czerwona lampka jeśli pracownik piszę takie rzeczy o byłych pracownikach. To znaczy, że firma jest najlepsza i nie wolno mówić o niej źle bo spotka go kara ("takie pomówienia są karalne tak na marginesie"). Raczej ludzie nie piszą negatywnych rzeczy, jeśli im się dobrze gdzieś pracowało i nie robią tego z czystej złośliwości.

Kalina Nowy wpis

Key Account Manager w firmie to tę umowę na pracę dostaje jakoś na dłużej? O ile nadal zatrudniają w ogóle w takiej formie, wyczytałam tak w starej ofercie sprzed 2 lat, więc na dobrą sprawę nie jestem pewna. Ktoś z Państwa może?

W firmie Pink Pepper Media Sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Grafik (usunięte przez administratora) Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 5100 ?

Firma Pink Pepper Media Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sekretarka / Recepcjonistka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Czy Pink Pepper Media Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Rre

Zła atmosfera. Radzę omijać szerokim łukiem.

Grażyna
@Rre

a co się dzieje, że taka zła jest? jak ludzie wzajemnie do siebie się tu odnoszą? praca w zespole jak przebiega?

Katarzyna
@Grażyna

Pracowałam tam 2 lata i stwierdzenie "zła atmosfera" jest ostatnią opinią, jaką mogłabym wyrazić na temat pracy w Pinku. Praca w zespole przebiega przede wszystkim płynnie i profesjonalnie, nie ma tu mowy o złym odnoszeniu się do siebie. Wiadomo, że jest czasami nerwówka i zgrzyty - jak to w każdej agencji reklamowej, ale wtedy należy wziąć trzy wdechy, zmobilizować się i działać dalej. Na koniec dnia zawsze każdy wychodził z uśmiechem i dumą, że praca została wykonana w 100% jak należy.

@Rre

Sorry ale takie opinie musi pisac ktoś to zupełnie nie zna tej firmy! zła atmosfera?! hahaha totalna nieprawda

Grażyna
@Katarzyna

No to może właśnie o to komuś chodziło, o tę nerwówkę... Czyli nie wprowadzili jeszcze czegoś, żeby skutki tego załagodzić? Piszesz 2 lata, ciekawa jestem czy taki staż już jakoś na zarobki tu wpływa czy nie bardzo?

K
@Katarzyna

Zgadzam się w 100%

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Pink Pepper Media Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

rozmowa rektutacujna bardzo miła

mała

Praca wymagająca samodzielności i zorganizowania. Dobrze płacą ale pracuje sie tam bardzo intensywnie, trzeba byc naprawdę bardzo ogarnietym i poprostu dobrym.

AK

Świetna atmosfera, świetni pracownicy, zgrane zespoły a co najważniejsze - PROFESJONALNI. Projekty są ciekawe. Praca w Pink Pepper Media przede wszystkim pozwala nabrać dużego doświadczenia w świecie reklamy, nikt tu nikomu nie da zginąć. Z czystym sercem polecam i kibicuję!

Eve

Nie polecam. Zła atmosfera. Szef (usunięte przez administratora)

Sebastian
@Eve

To przez szefa, czy nie tylko? Nikt tego do końca nie wyjaśnił. Jakie są jego typowe zachowania, na co uważać? Dziewczyna chciała tam wysyłać cv ale nie wiem, czy to przemyślany ruch.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Pink Pepper Media Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ABC

Rekrutacja jest zazwyczaj dwuetapowa. Najpierw spotkanie z szefem działu, potem z prezesem.

KK

90% ludzi pracuje w tej firmie minimum 3-4 lata, niektórzy nawet powyżej 10 lat. To samo przez się świadczy dobrze o atmosferze jaka tam panuje i ogólnie o dobrych warunkach pracy (pensje, narzędzia do pracy etc). Z dodatkowych benefitów jest Multisport i prywatna opieka medyczna. Przez ostatnie kilka lat firma bardzo się rozrosła - nowi klienci, nowe usługi, nowe projekty i nowy oddział w Niemczech, więc ogólnie pracy jest więcej, ale jak wyżej - w dobrej atmosferze :) czasem, jak to w agencji, jest dużo stresów, terminy gonią, trzeba rozwiązywać problemy żeby dowieźć projekt, więc jeśli ktoś oczekuje urzędniczo przewidywalnej, spokojnej pracy to zdecydowanie nie ten adres.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Pink Pepper Media Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

KK

może późno na odpowiedź, ale to dzień wolny :)

Gosia

@Szara a jaka Ci umowę zaproponowali na start ?

Szara

Na początku pensja może nie powala, ale w sumie zaczynałam dopiero po studiach. Potem było już coraz lepiej i pracowałam tam przez 5 lat. Jeśli się ktoś jest nastawiony na rozwój to można na prawdę sporo wyciągnąć dla siebie

JJ

Pracowałam tam przez rok i tak: + Praca wymagająca dużej samodzielności i umiejętności organizacji pracy + dużo się dzieje, dużo wyzwań, bardzo różnorodne projekty, wiele można się nauczyć, ale trzeba tez miec duzą wiedzę dot POSow + ciekawi, międzynarodowi klienci + luźna i sympatyczna atmosfera, bez zadęcia. Na minus dojazdy, praca poza centrum, ale większość ma służbowe auta.

Helmut

Do tej złej atmosfery duży wkład maja sami pracownicy, nie potrafią się szanować bo ogólnie fajnie się pracuje!

xxxxx

Zła atmosfera, (usunięte przez administratora)

@xxxxx

Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli jest coś, co według Ciebie możemy zmienić w funkcjonowaniu naszej firmy, napisz do nas na adres marketing@pinkpeppermedia.pl. Zawsze cenimy takie sugestie, bo tylko dzięki nim możemy się rozwijać.

mm

nie polecam!!! omijajcie

@mm

MM nigdy nie zatrudnialaiśmy pomocy księgowej. może pomyliłaś firmy?

Bardzo dobra atmosfera w firmie, zgrany zespół, ciekawe projekty i naprawdę duzi klienci w obsłudze - jest przy kim i na czym sie uczyć. Jeśli tylko ktoś jest ambitny na pewno znajdzie tu możliwość rozwoju i zawsze to jest wspierane. Generalnie praca w agencji reklamowej - jakiejkolwiek wymaga silnego charakteru i odporności na stres. Ta firma nie jest wyjątkiem od reguły. Praca raczej dla osób samodzielnych i z duuuuuuzym poczuciem odpowiedzialności. Na koniec dnia liczy się efekt :)

Tymon

A może ktoś wie coś w temacie rekrutacji prowadzonej przez firmę?

Zostaw merytoryczną opinię o Pink Pepper Media Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pink Pepper Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pink Pepper Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pink Pepper Media Sp. z o.o.