MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

zibi

Spoko wynagrodzenie bez opóźnień w umówionej stawce warunki ok! Mam już kilka zleceń za sobą ale myślę że najlepszy wyjazd jest z tą agencją. Namówiłem nawet kumpla, który dołączy do mnie w najbliższym czasie

@zibi

Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią oraz za zaufanie, jakim nas Pan obdarzył przy wyborze pracy.

Bogusław

Dziekuje za prace .Bylo mi bardzo milo pracować dla MrJob wszystko było super.Pozdrawiam Serdecznie Wszystkie Panie z Biura.

@Bogusław

Dziękujemy serdecznie za miłe słowa! Zadowolenie Pracowników jest dla nas niezwykle ważne, i cieszymy się, że nasze działania przynoszą pozytywne efekty. Dziękujemy za zaufanie i również pozdrawiamy!

Harry

Z tą agencją warto szukać pracy. Na Dolnym Śląsku pracuje się super i wypłata zawsze jest na czas. Samo zatrudnienie jest w bardzo dobrych firmach, które oferują dobre warunki pracy. Pomoc agencji zawsze niezastąpiona! Na bieżąco można interesować się innymi zleceniami.

@kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. NIE POBIERAMY OPŁATY z wynagrodzenia od zatrudnianych Pracowników Tymczasowych. Informacja, że "kasujemy" wypłatę Pracownika jest niezgodna z prawdą. Jeżeli chodzi o dojazdy, MR JOB nie zapewnia transportu z miejsca zamieszkania do miejsca pracy – Pracownicy drogę tą pokonują własnym transportem. Wcześniej informujemy, jaką odległość muszą pokonać, dojeżdżając do miejsca pracy. Jest możliwość ubiegania się o zwrot kosztów dojazdów. Więcej szczegółów można uzyskać podczas rozmowy z działem Rekrutacji.

Monika Krawczyk

Pracowałam z Agencją przez 1,5 roku.Wyjeżdżałam z nimi pierwszy raz zagranicę. Nie znałam języka. Całe życie pracowałam w Polsce, nigdy nie fizycznie.Życie zmusiło mnie do dużej zmiany.Zaufałam tej Agencji.Bałam się bardzo (że dla mnie żadnej pracy nie będzie, że nie dam sobie rady itp).Okazało się, że znalazła się dla mnie oferta. Nie były to jakieś "kokosy", ale praca, która pozwoliła mi na poprawę swojego stanu psychicznego (bo w Polsce nie mogłam nic sensownego znaleźć), samooceny, ale również na zarobek,którego w Polsce bym nie uzyskała. Przed wyjazdem przedstawiono mi na czym będzie polegać praca, podano adres mieszkania, które było dla mnie wynajęte i adres firmy.Mieszkanie miało fajny standard. Po dwie osoby w pokoju, wspólna kuchnia z salonem, łazienka.Mieszkaliśmy w 4, wszyscy z jednego zlecenia. Do pracy dojeżdżałam ok. 27 km, ale dogadaliśmy się i jeździliśmy w dwójkach. Po roku zmieniło się mieszkanie i byłam z 1 osobą. Miałyśmy samodzielne mieszkanie - sypialnia + kuchnia z salonem i łazienka.Do pracy 15 km.Ostatni miesiąc mieszkałam sama. Warunki zawsze bardzo dobre.Normalne mieszkania, wyposażone w rzeczy najpotrzebniejsze,wifi. Czyste, w dobrym stanie.Za żadne z mieszkań nie płaciłam ani euro. Był czas, że było nas w firmie około 20 osób z Agencji. Nikt nie powiedział złego słowa o mieszkaniach. Były pary, które miały samodzielne mieszkania tylko dla siebie. Praca jak to w fabryce. Trzy zmiany. Na stojąco, ale nie była ciężka. Głównie obsługa maszyn, kontrola jakości. Pierwsze dni były może trochę nerwowe bo bez języka, pierwszy kontakt z ludźmi itp. Przyjęcie nas w zakładzie było bardzo przyjazne. Nikt nie odmawiał pomocy kiedy było potrzeba. W barierze językowej pomagali obecni tam Polacy. Jeśli były jakieś uwagi z naszej strony to kierowaliśmy je do Agencji, a ona uzgadniała pewne niejasności. Na początku tak, a potem już sami wiedzieliśmy do kogo i jak załatwiać. Wiadomo. Natomiast na uwagi nasze Agencja zawsze reagowała kontaktem z firmą i próbą rozwiązania jakiegoś problemu. Co do pieniędzy. Jakie stawki miałam obiecane, tyle było wypłacone. Wszystkie dodatki, nadgodziny, urlopy zapłacone i wyszczególnione wszystko na rozliczeniu, które przychodziło na maila. Ilość godzin zawsze zgodna z tym, ile przepracowałam u miałam potwierdzone przez kierownika na zakładzie. Jeśli miałam jakieś uwagi zawsze mi wyjaśniano czemu jest tak i tak. I pobory zawsze na 10go na koncie, czasami nawet wcześniej. Dostałam zwrot za buty, częściowy chyba zwrot za dojazd do Niemiec (nie pamiętam już dokładnie,całe wiem, że cis za paliwo dostałam). Jak woziłam do pracy koleżankę to miałam też dopłatę do paliwa. Niedużą, ale zawsze coś. Miałam kilka razy sytuację, że nie wiedziałam czegoś, miałam jakieś obawy co do podatku, zameldowania itp. Dzwoniłam do Agencji, pytałam albo pisałam maila i nigdy nie zostałam bez odpowiedzi. Co do współpracy z koordynatorką. Na sprawy, które były istotne i w jej gestii reagowała i pomagała czy udzielała podpowiedzi. Trzeba tylko pamiętać, że te dziewczyny, nie są od tego, żeby ogarnąć nasze życiowe sprawy i są pewne kwestie, za które poprostu sami musimy wziąć odpowiedzialność i je załatwić. Wiem, że ludzie czasami narzekają, ale często problemy jakie mają naprawdę nie należą do spraw, które może załatwić koordynatorka z odległości tych 500-600 km. Sama miałam momenty, że miałam jakieś pomysły....na zmianę mieszkania, zmianę zlecenia i myślałam, że ona mi to ogarnie,a jak się okazywało, że nie, to czułam się przez nią zlekceważona. Dzisiaj z dystansu, widzę, że było tam dużo moich emocji i oczekiwań, które nie mogą być ot tak spełniane bo gdyby tak było wobec każdego to projekty i umowy by się rozjeżdżały i ciężko byłoby ogarnąć sporą grupę osób. Teraz, po czasie to widzę. I już wiem, że koordynatorka pomaga w tym zakresie, który jest do zrobienia przez nią. I serio, naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć. Zakładając, że każdy kto tam jedzie jest dorosły i sam odpowiada za większość spraw go dotyczących. To chyba tyle. Uprzedzając zarzuty, które się tu czasami pojawiają - nie jestem żadną rodziną, koleżanką czy wynajętą, do pisania pochwał, osobą. Jestem najzwyczajniejszą byłą pracownicą Agencji. Dziękuję im za to, że miałam szansę pierwszy raz wyjechać (prawie z 50tką na karku, to nie jest takie proste:), że miałam szansę wielu rzeczy się nauczyć, podszkolić język, zarobić całkiem niegłupie pieniądze i poczuć się wartościowa i chciana jako pracownica. Teraz spróbuję czegoś innego, ale wcale nie wykluczam, że kiedyś jeszcze będę szukać oferty dla siebie w Mr Job. Dziękuję Pani Kasi (usunięte przez administratora), Pani Agacie (usunięte przez administratora), Pani Marcie (usunięte przez administratora), Pani Oli (usunięte przez administratora), wszystkim Paniom z kadr, które co miesiąc wysyłały mi szczegółowe rozliczenia nt. wynagrodzenia i całej Agencji, za wszystko i za te półtora roku. Naprawdę było warto im zaufać i odważyć się na zmianę.

@Prawdomówca

Panie @Prawdomówca, pozwoli Pan, że odniesiemy się kolejno do opinii, które zawarł Pan w swoim wpisie. 1. Podpisujemy umowy wyłącznie z najemcami, którzy wyrażają zgodę na meldunek pracownika. Wszystko po to, by nasi pracownicy zakwalifikowali się do korzystnej klasy podatkowej. Dedykowany opiekun umawia wizytę w urzędzie meldunkowym po uzgodnieniu terminu z pracownikiem i przeprowadza go zdalnie przez proces uzupełniania dokumentów. Nie mniej pracownik zobowiązany jest osobiście stawić się w urzędzie meldunkowym i dokonać meldunku. W tym zakresie nie możemy Państwa wyręczyć. 2. Zgodnie z niemieckim układem taryfowym (BAP) nadgodziny naliczane są od 47 godziny i są płatne dodatkowo 25%, zaś niedziela płatna jest dodatkowo 50%. 3. Sytuacja, w której pracownik nie otrzymał pensji za nadgodziny nigdy nie miała miejsca w MR JOB. Za każdym razem uczciwie i transparentnie rozliczamy się z pracownikami z przepracowanych godzin. Jeśli uważa Pan, że został Pan w tym w zakresie niesprawiedliwie potraktowany, uprzejmie proszę opisać sprawę i skierować ją na adres skargi@mrjob.pl Wszystkie rozbieżności są przez nas szczegółowo wyjaśniane. 4. Mieszkania dla naszych pracowników są wynajmowane w określonych w firmie MR JOB "widełkach" i nie jest konieczna optymalizacja kosztów. Do przeprowadzek dochodzi zazwyczaj w sytuacji, gdy pracownik kierowany jest na inne zlecenie, ponieważ zależy nam na jego komforcie i niedalekiej odległości od miejsca pracy. Do przeprowadzek dochodzi również w przypadku, gdy warunki mieszkaniowe nie są zgodne z opisem i zdjęciami z ogłoszenia. 5. Jeśli miał Pan przykre doświadczenia na miejscu pracy, warto było zgłaszać je na bieżąco. Nigdy nie jesteśmy obojętni wobec podobnych sytuacji i staramy się im wspólnie zaradzić. Dodam, że zgodnie z zasadą równego traktowania, nasi pracownicy nie mogą zarabiać mniej, niż inne osoby zatrudnione na tym samym stanowisku. Nie jest zatem możliwe, by zmiana na bezpośrednią formę zatrudnienia cokolwiek pomogła w zakresie otrzymywanego wynagrodzenia. Jeśli uważa Pan, że po współpracy z z MR JOB pozostały niewyjaśnione wątki, proszę o kontakt bezpośredni wraz z opisem sprawy. Zrobimy co w naszej mocy, by pomóc.

Adam Nowy wpis

Nie udało mi się dostać pracy w dziale, który mnie interesował ale rekrutacja przebiegła sprawnie i bardzo miło wspominam całą rozmowę.

Lara Nowy wpis

Hej, ile osób liczy zespół ds. sprzedaży usług Pracy Tymczasowej i czy rotacja wśród pracowników jest wysoka? Szukają teraz managera do działu i chętnie się dowiem jak działa mój potencjalny, przyszły zespół ;) Premie z tego co widzę są uzależnione od wyniku, ale indywidualnego czy całego działu?

Jak to jest że człowiek zatrudniający się z numerem id Niemieckim i zamiast i klasy podatkowej ma 6 klasę podatkowa i pani mówi że jest numer zablokowany. Porażka to pani też zablokowali PESEL w Polsce ? Sprawa jest kierowana do urzędu skarbowego pod kątem prześwietlenia firmy pozdrawiam.

Nowy wpis

Szanowni Państwo, Jeśli chodzi o klasy podatkowe, to jest to temat złożony. MR JOB stara się by Pracownicy byli rozliczani w 1. lub innej korzystnej klasie podatkowej, jednak by móc z tych ulg korzystać należy spełnić warunki określone niemieckimi przepisami podatkowymi, na które MR JOB nie ma wpływu. Posiadanie nadanego numeru Steuer-ID jest niezbędne by korzystać z ulg podatkowych, nie jest jednak gwarancją do rozliczania wynagrodzenia w 1. Klasie podatkowej. Poniżej podajemy przykłady, kiedy Pracownik może zostać zakwalifikowany do 6. klasy podatkowej, mimo podsiadania numeru Steuer-ID: 1. posiada numer Steuer-ID ale NIE jest zameldowany na terenie Niemiec 2. posiada nadany numer Steuer-ID oraz aktualne zameldowanie na terenie Niemiec ale występują niezgodności danych w urzędach 3. Pracownicy, którzy otrzymują wynagrodzenie od kilku pracodawców w tym samym czasie. Wówczas 6. klasa podatkowa ma zastosowanie do drugiego i każdego kolejnego stosunku pracy i prowadzi do wyjątkowo wysokiego potrącenia podatku dochodowego. O wszystkich występujących blokadach numeru Steuer-ID, Pracownik jest na bieżąco informowany przez dedykowanego Opiekuna Działu Opieki DE, który instruuje Pracownika, jakie kroki należy podjąć, by istniejącą blokadę usunąć. W razie dalszych niejasności dotyczących blokady numeru Steuer-ID, zapraszam do kontaktu mailowego. Z poważaniem, Aneta Kläsener Manager Zespołu ds. Pracowników Zagranicznych aneta.klaesener@mrjob.pl

Mega szybka i bardzo sprawnie przeprowadzona rekrutacja. Było wiele różnych ofert pracy, które spełniały moje oczekiwania i wszystko było klarownie przedstawione. Firma profesjonalna, wszystko wyjaśnione, jak najbardziej warto korzystać.

@Michał

Panie Michale, dziękujemy bardzo za opinię.

Magazynier

Jdjs

Pytania? Raczej odpowiedzi co do tej firmy. Nie wiadomo czy dostanę pieniądze za szkolenie. Gdzie dana firma sama określiła że szkolenie jest płatne. Chyba raczej niezależnie od tego ile się pracowało czy 3 lata. Czy 1 dzień przy szkoleniu. Czekam do 10 i się przekonam. :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Lidia

W wymaganiach na etat specjalisty ds. płac wymagany jest Office, ale głównie Excel. Na innych programach mimo wszystko się nie pracuje? Chciałabym się postarać o posadę, ale muszę znać warunki, chociażby płacowe, bo to jest dla mnie mega istotne. Ile proponują pensji jakbym spełniała wszystkie wymagania?

@Lidia

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w MR JOB. W naszej ofercie znajdują się szczegółowe informacje na temat warunków zatrudnienia w tym znajomości programów kadrowo-płacowych, znajomość programu Płatnik oraz pakietu Office. Wynagrodzenie jest uzależnione od poziomu doświadczenia oraz umiejętności pracownika.

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

5 000–6 000 zł brutto bym miał, jakbym się najął za operatora produkcji. A i sam fakt jedno zmianowej pracy bardzo by mi pasował. Nie dysponuję natomiast wymaganym 5-letnim doświadczeniem w charakterze operatora. Czy bez spełnienia tego warunku jest szansa na udział w rozmowie kwalifikacyjnej, i na zatrudnienie?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W celu omówienia Pana doświadczenia zapraszamy do biura rekrutacji w Legnicy znajdującego się przy ul. Św. Piotra 9 w Legnicy lub o kontakt pod numerami 698 713 016 bądź 791 242 423. Zweryfikujemy Pana kandydaturę i odpowiemy na wszystkie pytania :)

Pawełek

Wszystko super! Ogólnie szukałem (usunięte przez administratora) w Holandii, ale po głębszym zastanowieniu wybrałem Niemcy i jestem mega zadowolony bo jestem bliżej domu i oferty (usunięte przez administratora) okej

@Pawełek

Panie Pawle, dziękujemy serdecznie za opinię oraz zaufanie, którym Pan nas obdarzył podczas wyboru agencji!

Adrian123

Wspominałem ostatnio stare czasy i zastanawiałem się, czy agencja jeszcze działa. Widać, że prężnie pracują! Ja dzięki nim znalazłem pracę w Legnicy zaraz po technikum, super wspomnienia. Miałem szasnę na zdobycie pierwszego doświadczenia bez trudu, polecam!

@Adrian123

Panie Adrianie, bardzo nam miło. Dziękujemy za opinię!

Xyz

Mam pytanie odnośnie firmy / (usunięte przez administratora) Jestem zainteresowana razem z chłopakiem oferta na produkcji w Niemczech, tylko nie mamy samochodu, oboje posiadamy prawo jazdy ale pracując w innej firmie w Niemczech dłuższy czas nie był nam on potrzebny. Oczywiście nie ma dla nas żadnego problemu dojechanie z polski do Niemiec na zakwaterowanie na własny koszt tylko czy zakwaterowanie jest na tyle blisko zakładu (usunięte przez administratora) ze można tam dojechać komunikacja miejska lub po prostu pieszo?

@Xyz

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. Obecnie oferty pracy na zlecenia produkcyjne w Niemczech zawierają konieczność posiadania auta. Wyjątek stanowią oferty dla fachowców np. spawaczy, gdzie posiadamy miejsca na zleceniach, w których nie ma konieczności posiadania auta. Zachęcamy do śledzenia nowych ogłoszeń na naszej stronie w zakładce kariera oraz na naszych profilach na Facebooku i Instagramie. Na bieżąco można tam sprawdzać dostępność zleceń bez samochodu.

Hubson

Nie znałem wcześniej tej agencji, wyświetliła mi się w reklamie na Facebooku i kliknąłem. Teraz nie żałuję, bo wyjechałem z MR JOB do Niemiec.

@Hubson

Dzień dobry, dziękujemy serdecznie za podzielenie się opinią oraz zaufanie, jakim nas Pan obdarzył.

Pracując pod opieką pani Joanny Kęckiej doświadczyłem nie tylko profesjonalizmu, ale również wyjątkowej życzliwości i zaangażowania. Jej zalety nie ograniczają się jedynie do rzetelnego wywiązywania się ze swoich obowiązków, ale także do umiejętności budowania pozytywnych relacji z pracownikami agencji. Pani Joanna zawsze znajduje czas, by wysłuchać pytań i udzielić konkretnych i pomocnych odpowiedzi. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy, dlatego z czystym sumieniem daję pozytywną opinię pani Asi.

Tomasz S.

Podpisuję się pod tą informacją w 100 procentach. Pani Joasia jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, która za każdym razem stara się pomóc w miarę swoich możliwości. Zawsze podczas rozmowy jest nastawiona pozytywnie. Nie pozostawia Cię samego z problemem. Oby więcej było takich osób w firmach zatrudniających pracowników za granicą na których w razie problemu można liczyć.

Dzień dobry, dziękujemy serdecznie za podzielenie się opinią. Cieszymy się, że doświadczenia z pracą pod opieką pani Joanny były tak pozytywne. Dziękujemy za zaufanie!

@Tomasz S.

Panie Tomaszu, dziękujemy za Pana opinię oraz zaufanie! Bardzo nas cieszą słowa zadowolonych ze współpracy Pracowników.

Hanna

Co prawda uczestniczyłam w rozmowie jakiś czas temu, natomiast wrażenie jest niestety BAARDZO negatywne...(usunięte przez administratora) jest bardzo wyniosłą osobą. Z całą pewnością nie była to profesjonalna i partnerska rozmowa.

@Hanna

Pani Hanno, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jako firma, bardzo zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji z naszymi kandydatami i zapewnieniu im profesjonalnego oraz partnerskiego podejścia w trakcie procesu rekrutacyjnego. Chcielibyśmy lepiej zrozumieć Pani wrażenia i wyjaśnić wszelkie zaistniałe problemy. Dlatego też jesteśmy otwarci na dalszą rozmowę na temat Pani aplikacji. Bylibyśmy wdzięczni za wskazanie nazwy stanowiska, na które Pani aplikowała oraz na jakim etapie rekrutacji Pani jest. Czy otrzymała już Pani feedback po spotkaniu? Jeśli ma Pani jakiekolwiek uwagi dotyczące przebiegu rozmowy, prosimy o kontakt z nami. Pani spostrzeżenia pomogą nam zidentyfikować obszary, na które powinniśmy zwrócić uwagę, aby zapewnić lepsze doświadczenia kandydatom w przyszłości.

Marcelina91

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć co w przypadku, jeśli podczas trwającej umowy zaszłabym w ciążę?

@Marcelina91

Pani Marcelino, zgodnie z przepisem art. 13 ust. 3 i 3a ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, oraz zgodnie z art. 177 § 3 Kodeksu pracy, dla pracownicy tymczasowej mającej łączny, co najmniej 2-miesięczny okres skierowania do wykonywania pracy tymczasowej przez daną agencję pracy tymczasowej, zawarta z nią umowa o pracę na czas określony, która miałaby się rozwiązać po upływie 3 miesiąca ciąży, ulegnie automatycznemu przedłużeniu do dnia porodu.

Marcelina 91
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Czyli mam rozumieć, że muszę mieć przepracowane co najmniej 2 miesiące i jeśli powiedzmy mam umowę do końca czerwca to oznacza, że w czerwcu muszę już być w 3 miesiącu ciąży aby umowa mogła zostać przedłużona do dnia porodu?

pyczka

Świetna agencja, ogłoszeń u nich nie brakuje, zawsze coś się znajdzie. Nieważne czy macie doświadczenie, czy dopiero je zdobywacie. Stawki spoko, agencja wszystko organizuje praca, zakwaterowanie itp. Rekrutacja bezproblemowa i sprawna!

@pyczka

Fajnie, że organizują zakwaterowanie i w ogóle, a czy pobierają za to opłatę? No i czy są inne opłaty, które pobierają od pracowników? Próbuję ogarnąć jak kosztowo bym wyszła na koniec każdego miesiąca i na ile byłby dla mnie opłacalny taki wyjazd. Jak się mają koszty do zarobków?

Na firmowej stronie agencji znalazłem ogłoszenie dla magazyniera w Niemczech. Nie wiem z kiedy ono pochodzi ale jestem zainteresowany taką współpracą. 14,5 euro za godzinę netto to stawka na start podana w ogłoszeniu, ile średnio tygodniowo takich godzin pracy wychodzi? Chciałbym przeliczyć sobie mniej więcej jakie miesięczne wynagrodzenie odpowiada temu stanowisku. Nie widzę również żeby pracownicy narzekali na tło finansowe ale jednoznacznych odpowiedzi na temat wynagrodzeń też nie widać.

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy jako magazynier w Niemczech. W ogłoszeniach podajemy zawsze stawki brutto. Ostateczna kwota wynagrodzenia zależy od wielu czynników, a precyzyjne obliczenie tego wymagałoby uwzględnienia wielu zmiennych, takich jak klasa podatkowa, ewentualne premie za noce czy nadgodziny oraz indywidualne ustalenia dotyczące zlecenia. W przypadku konkretnych pytań dotyczących wysokości wynagrodzenia zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na naszej stronie internetowej: https://mrjob.pl/dla-pracownikow/wysokosc-wynagrodzen-w-mrjob.

Przyszły pracownik

Niech ktoś napisze jakaś orientacyjną stawkę za 160h ile wychodzi bo same pozytywne opinie a nikt nie napisał ile można zarobić miesięcznie na rękę. Przy standardowych stawkach 13.50, 14,50

@Przyszły pracownik

Dzień dobry, ostateczna kwota wynagrodzenia zależy od wielu czynników. Wszystkie szczegóły opisujemy tutaj: https://mrjob.pl/dla-pracownikow/wysokosc-wynagrodzen-w-mrjob/

paryk

Zgłosiłem się we Wrocławiu praca Siemienice na produkcji 2 zmiany 12h dla mnie idealnie. Wypłata na czas elegancko na tym mi najbardziej zależało

@paryk

Panie Patryku, dziękujemy serdecznie za opinię.

Boguśka

Z tym doświadczeniem to jednak przy niektórych ogłoszeniach jest wymagane. My z mężem znaleźliśmy ogłoszenie agencji dla ślusarza w Niemczech. To prawda że przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem pokrywa pracodawca? Oprócz stawek brutto 16-18 euro i płatnych nadgodzin jakieś premie od agencji też wpadają?

@Boguśka

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w MR JOB. Zatrudniamy na różne stanowiska z różnymi wymaganiami dotyczącymi doświadczenia. Zwracamy Pracownikom jednorazowo koszty podróży związane z rozpoczęciem oraz zakończeniem współpracy (do 250 zł za przejazd). Po przepracowaniu 30 dni Pracownikowi przysługuje zwrot kosztów wyjazdu do miejsca pracy na rozpoczęcie współpracy. Po przepracowaniu 90 dni Pracownik otrzymuje również zwrot kosztów związanych z przejazdem powrotnym po zakończeniu współpracy. Środki są zwracane na podstawie dokumentacji dotyczącej podróży (faktury, rachunki, paragony za paliwo). Nie przewidujemy dodatkowych premii dla Pracowników, jednak zdarza się, że kontrahent, u którego jest zatrudniony Pracownik, przyznaje premię za wykonaną pracę. W celu dokładniejszego omówienia warunków współpracy zachęcamy do kontaktu :)

Jola

Stawki mogą być

@Jola

Pani Jolu, dziękujemy serdecznie za opinię.

szymek

Świetna agencja, bo ogłoszeń u nich nie brakuje, zawsze dla każdego coś się znajdzie. Nieważne czy macie doświadczenie, czy dopiero je zdobywacie. Stawki są spoko, agencja wszystko organizuje razem zakwaterowaniem i dojazdem do pracy. Rekrutacja bezproblemowa i bardzo sprawna!

@szymek

Panie Szymonie, dziękujemy serdecznie za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami :)

Ida

Może wypowiedzieć się ktoś o pracy bezpośrednio u nich? Jest oferta na stronie dla Specjalisty ds. sprzedaży usług Pracy Tymczasowej i chciałabym aplikować. Wymagają już doświadczenia, więc ciekawi mnie bardzo jak kształtują się zarobki. Głównie jest to zależne od wypracowanych premii / prowizji od sprzedaży, a może podstawa też jest wysoka? Jaka szansa na załatwienie papierkowej roboty z domu zamiast z biura, biorąc pod uwagę, że praca jest częściowo w delegacji?

@Ida

Pani Ido, z naszej strony zachęcamy do aplikacji pod adresem kariera@mrjob.pl – odpowiemy chętnie na wszystkie Pani pytania podczas rozmowy :) W skład wynagrodzenia wchodzi podstawa + premia. Pracujemy z biura :)

Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej - Legnica

• Jak się pracuje w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 497.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 339, z czego 262 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej