Plastem

Zduńska Wola

Opinie o Plastem

byly pracownik 2010-06-09 19:39:32
ogólnie praca w porzadku, atmosfera tez fajna, minus - wlasciciele ktorzy sie nie inetersuja sie za bardzo co sie dzieje, troche bałagan i przestarzały system ksiegowosci, magazynowania FPP . z pieniedzmi idzie sie dogadac w zaleznosci od stanowiska
JA 2010-11-15 23:01:11
Totalny bałagan! Nie wiem jak ta firma funkcjonuje. Ludzi przyjmuje się po znajomości, rodzinę i koleżanki. Nikt nie zna się na pracy, a ci co się znają pracuja za 2 osoby. Płace kiepskie. Właściciele trudni do współpracy. Poszukajcie sobie czegoś innego, albo nastawcie się na dużo tyrania za kogoś....
zzz 2011-10-27 22:21:00
A jak kształtują się zarobki i możliwość przyjęcia dla inżyniera (nie na produkcje) ?
antek 2012-04-24 18:49:51
nie wiem nigdy tam nie bylem
ktos 2014-06-09 14:36:16
co do szkoleń to jest takie ulubione powiedzenie jednego z włascicieli: "małpe nauczysz jeździc na rowerze, to młodego po liceum też naczysz pracować,a bedzie pracował za 1500 zł" Więc po co szkolenia i doświadczeniu ludzie, jak ich wyszkolisz to odejda do innej prcay... Firma dobra na rok, dwa, żeby zobaczyc jak firma nie-powinna być zorganizowana. pozdraiwam
były pracownik 2015-05-17 06:44:56
zgadzam się z przedmówcami,nie potrafią docenić dobrego fachowca,wynagrodzenia na umowach to oczywiście fikcja najczęściej to najniższa krajowa a resztę pod stołem tak samo z nadgodzinami,jedyny plus to chyba dla tych co lubią sobie troszkę wypić alkoholu,myślę że jest ciche przyzwolenie w tej kwestji,ważne żeby się nie przewrawcał i stał o własnych siłach na nogach.
SKIBA 2015-05-17 06:52:03
ZGADZAM SIĘ PRACOWAŁEM TAM 3 MIESIĄCE I NIE DAŁEM RADY,TRZEBA MIEĆ DOBRE ZDROWIE I MOCNĄ GŁOWĘ
teresa 2015-05-18 21:01:50
Witam,a czy przyjmują też kobiety,mam pewne doświadczenie ,pracowałam na pile numerycznej w BUDWAR CENTRUM
pracownik 2015-05-19 18:06:51
pracowała kiedyś u nas na produkcji jedna niewiasta,ale niestety to był niewypał nie wiem o co chodziło szefom zatrudniając kobietę ,a jeśli chodzi o pracę w biurze to niestety tylko rodzina znajomi i dobre plecy takie są realia.
pozdrawiam,ja pracuje bo muszę ciężko u nas o pracę.
pracownik 2015-06-19 17:33:04
sytuacje można sobie polepszyć tylko zwalniając się z tamtąd ,zresztą już nie jedna osoba się zwolniła i nie narzeka.Myślę że jak ucieknie chociaż połowa to zauważą że najwarzniejszą wartością firmy to wykfalifikowany pracownik a takich u nas nie brakuje.
TOMASZ 2015-06-27 19:01:44
pracowałem i nikomu nie polecam(totalna rozpierducha)
WOLNY 2015-07-26 18:10:41
NIE WIEM SKĄD TYLE OPINI NIEZADOWOLONYCH ? PRACUJĘ TAM JUŻ 16 LAT I BEZ ZNAJOMOŚCI !!!!! KTO PRACUJE TEN JEST DOCENIANY I SZANOWANY !!!!!
WOLNY 2015-07-26 18:16:14
TAK,OCZYWIŚCIE ,ŻE PRZYJMUJĄ !!! TRZEBA TYLKO UMÓWIĆ SIĘ Z CIUPĄ NA ROZMOWĘ ! TO TEN OD SPRAW ZATRUDNIENIA .powodzenia !
WOLNY 2015-08-17 23:06:38
NA STRONIE plastem.pl są aktualności o zatrudnieniu ! OPERATOR MASZYN CNC,TOKARZ,FREZER,SPAWACZ a ostatnio AUTOMATYK MASZYN to ogłoszenie jest na pracuj.pl CV należy najlepiej wysłać na : ciupa@plastem.pl POWODZENIA !
Kris 2015-08-29 18:34:36
Jak wygląda praca automatyka? Jakie są sterowniki, no i jaka płaca ;) pozdrawiam
WOLNY 2015-08-30 19:02:03
Nie znam szczegółów ! pozdrawiam !
Ktoś. 2015-12-05 06:03:49
Firma porażka, pracowałem rok i nigdy tam nie wroce. ogilnie szefowie maja pracownikow w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rzadzi ojciec jednego z nich, kierownik idiota i nic wiecej, brygadzista alkocholik co cały czas pije i to sam. dużo pijaków chodz wykwalifikowanych co znaja sie na pracy ale niczego cie naucza bo sie boja o stanowisko. Kierwonik paranoja plata sie po hali i kazdego denerwuje no i przedewszystkim duzo ludzi ktorzu donosza, poprostu porażka
noki 2016-05-11 18:42:46
ja też słyszałem że opłaca się u nich pracować ze względu na zarobki i normalną atmosferę więc trzeba isć
szczypior 2016-12-06 11:53:54
Ja pracowałem tam 10 lat temu. Zakład rozrastał się. Jestem przekonany że Właściciele nigdy nie chcieli zrobić komuś krzywdy, nawet jak zwalniałem się to nie robiono mi problemów. Pensja na czas. Nawet teraz z tą firmą współpracuję. Mogło by być lepiej ale cóż każdy ma problemy.
Zostaw swoją opinię o Plastem - Zduńska Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastem