Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Pracowałem rok na stanowisku kierowniczym. Nie ma żadnego socjalu, żadnych premii, żadnych 13, nic a nic tylko wypłata mimo obiecanek. Wypłata zawsze na czas a nawet jeden dzień wcześniej. Jeśli ktoś ma obiecana dobra podstawę to polecam

Aneta

@anonymous, czy to była jednorazowa sytuacja, czy opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia zdarzają się częściej? Czy poza tym jesteś zadowolony z zatrudnienia w Dussmann? Możesz powiedzieć, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych?

@Aneta

Odp. Aneta - nie macie pojęcia o żadnej Firmie tego typu i nie można narzucać nikomu treści opinii o firmie . Ja pracowałem w tej firmie kilka lat w nadzorze i nigdy w tej firmie nie było benefitów pozapłacowych , ani dodatków za dobrą pracę oprócz rocznych spotkań integracyjno - szkoleniowych dla wybranych a nieliczni otrzymali drobne nagrody - reszta uścisk dłoni Prezesa . Smutna prawda , chociaż ja nie narzekałem na pracę w P. DUSSMANN .

Aneta

@FUTRZAK, zapoznaj się z treścią regulaminu, znajdziesz go tu: https://www.gowork.pl/regulamin . Wypowiadasz się na forum publicznym i nie na miejscu jest tutaj obrażanie kogokolwiek lub wypowiedzi w takim tonie. Wpisy łamiące regulamin mogą być usunięte z forum przez administrację. Jeśli pracujesz albo pracowałeś w firmie Dussmann Polska, zachęcam, byś bardziej konkretnie napisał o swoich doświadczeniach. Jakie dostrzegasz plusy i minusy? Czy firma dała Ci możliwości rozwoju? Zależy nam na rzetelnych, szczegółowych wypowiedziach.

FUTRZAK

Bardzo dobra praca,ale tylko dla (usunięte przez administratora)

Pracownik Ochrony

Przyjemne lecz rzadko odzywali się ponownie chociaż obiecywali

NESTLE HOUSE Domaniewska 32, Warszawa, Mokotów No właśnie nawet nie zdążyłem sie nic dowiedzieć jako nie doszły pracownik ochrony! Pani z rekrutacji umówiła na spotkanie przez telefon z kierownikiem Panem Grzesiem. Ten zadzwonił by się umówić by obejrzeć obiekt i co? Odniosłem wrażenie, że kierownik ma zaniki pamięci wszystko co mu mówiłem zaraz zapomniał, ale kręcił nosem bo on by studentów chcieli przed 26 rokiem życia...Takie odniosłam wrażenie lecz konsternacja kierownik kazał jechać do domu, że zadzwoni i powie kiedy trzeba przyjechać na szkolenie stanowiskowe obiektu ochrony. Jakie zabrać dokumenty potrzebne do zatrudnienia i zadzwonił powiedział (wypad z baru) czyli starszych po 50 roku życia dyskryminują i nie zatrudnił!!!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Mira

Zastanawiająca jest ta cisza. Słyszałem sporo dobrego ale może ktoś wrzuci kilka zdań?

nina

(usunięte przez administratora) netto/h, umowa o pracę, odpowiednie przeszkolenie, jak tu ktoś chyba wspomniał zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy. Żadna inna firma nie zaproponowała mi takich warunków, a dopiero zaczynam przygodę z gastronomią jako pomoc kuchni. Bardzo polecam.

NoMore
@nina

zwrot kosztow za dojazd? Ciekawe gdzie hahaha.

Zuza

Myślę, że dobrze się pracuje ponieważ bardzo rzadko piszecie.

Ati

Chyba komuś nie wyszło w pracy i swój żal wyraża na forum. Chyba nie tak to powinno wyglądać.

Maja
@Ati

Ja pracuję w tej Firmie już 5 lat i nie narzekam. Płacą na czas z Szefową można się dogadać idzie na rękę w każdej sytuacji. Jest wymagająca ale pracowac wszędzie trzeba. Jestem z Krakowa.

Byk

Unikać tej firmy. Marne grosze płacą, a wymagania ogromne.Nie ma żadnych dodatków na święta nic. Warunki okropne. Nie polecam nikomu.

Aneta

@Rom@buziarozumiem, że jesteście zadowoleni z pracy w Dussmann Polska. Możecie powiedzieć, czy oprócz podstawowego wynagrodzenia, pracownicy mogą również liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Rom

To prawda że jest możliwie , ta sama kierownica jest w Bronowicach , trochę kombinują z ludzmi bo jest nas za mało ale da się żyć .Układy - kultura , idą na rekę . Lubię spokój a w Krakowie spokój jest i kasa zawsze też , mogla by być tylko większa.

buzia

Pracuję na basenie 2 rok , płacą zawsze 10 , kierowniczka ok , brygadzista zapindala z nami co noc , czego jeszcze chcieć , trzeba robić żeby zarobić takie życie . Firma jak wszystkie , ja zostaję nie jest zle , jak ktoś nie ma roboty to niech do nas przyjdzie.

Madzia

pracowałam do dzisiaj w firmie Dussman na strefie w Gliwicach wszystko było znosnie kierownik odcinka na plastik omniu wspaniały człowiek ale głowna kierowniczka ,masakra nie docenia człowieka za prace jaka sie wykonuję czepia sie przeoczonego pyłku .Pracuja na biurowcu sprzatajac 11 pomieszczeń musiałam ogarniac to w czasie 3.5 godziń o doczyszczaniu nie było mowy bo pomieszczenia stale zajęte co godz serwis WC I Aneks kuchenny do ogarniencia plus klatka schodowa i hol .dawałam jakosr ade ale od wszczora burza z gradobiciem a mianowicie wymagania nie stej ziemi mycie na wysokosci powyzej 3m bez badań wysokosciowych czepianie sie najdrobniejszych pyłków jakie człowiek przeoczył gnojenie pracownika przy póblice chyba napokaz kto tu jest wazny nie liczy sie to ze sie sprzata dobry kontak z ludzmi na biurowcu sie miało nikt nie miał pretensji co do spzatania pasni Kierownik przy takim traktowaniu ludzi nigdy nie będzie miała pełnego składu bo gdzie tu jest sprawiedliwosc jedni maja sami odwalac kawał roborty a na halę sa po 3 pracownice na małe odcinki doczyszczanie maja co tydzien a jak si e prosi czy można przyjsc na doczyszczanie biurowe w sobotę to nie am godzin to pytam sie kiedy to ma si e robic jak cały czas ludzie sa mw pomieszczenia nie mam jak okopanych scian umyc czy zmywarki pomyc ,czy lodówkę i porzadnie wyszorowac expres do kawy masakra a taka niesprawiedliwoscia

??

Ktoś z was pracuje w Olsztynie? Macie jakieś namiary?

Aneta

@Nini chętnie poznamy bliżej również Twoją opinię na temat pracy w firmie.

Octi93

hej, Nie mam zamiary wypowiadać się na temat firmy :P Chce Tylko podziękować za miłą obsługę i piękny uśmiech Pań które pracują w hm :) Zwracam się do Czarnulki co czasem staje na kasie :P i Blondyneczki w krótkich włosach. Zakochałam się w Was :P Miły uśmiech a potrafi poprawić nastrój :P Pozdrawiam

Madzik

Madzik

Nini

Chyba Ci Życzliwy w pracy nie poszło i piszesz takie głupoty na forum teraz...

Olla

Co za brednie tu piszecie, że aż cięzko uwierzyć. Nie rozumiem tego podejścia i takiej nienawiści, skąd to wszystko się bierze w ludziach? tylu głupot już dawno nie czytałam, trochę opamiętania i zdrowego rozsądku ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dussmann Polska Sp.z o.o.