Lyreco

Komorów

Opinie o Lyreco

ja 2012-09-03 23:53:28
jak mozna sie tam dostać ?
Orto 2012-09-07 21:20:00
Naucz sie scenek rodzajowych najlepiej z konkurencji (office depot) nic innego nie sprawdzają. Możesz być debilem , grunt to scenki. Wysoko postawiona poprzeczka i IQ rekrutujących.
nowozatrudniony bez doświadczenia 2012-09-26 21:30:58
przyjmują bez doświadczenie w biurówce... zawsze warto zaryzykowac
ph 2013-01-14 23:50:08
Firma działa jak sekta.Trzeba całkowicie się poświęcic.16 wizyt dziennie co zajmuje ok.8 godzin a po tym w prywatnym czasie oferty ,zamówienia,kretyńskie raporty ,tabelki itp.Ciągłe wizyty z za krzaka debilnego ASMa i ciągła kontrola i brak zaufania.Nałożone obowiązki wymagają 10 godzin pracy.Ciągła rotacja PH.Jak ktoś cieszy się z pracy w korporacji,jest podatny na pranie mózgu i ma niskie poczucie wartości może pracować [usunięte przez moderatora].
megis 2013-01-22 22:47:43
Jakaś bzdura mój kolega pracuje 3 godziny dziennie i ma ok 5 tys na rękę. Oszukuje?
Megis 2013-02-03 20:34:00
Osobiście widzę każdego dnia samochód zaparkowany przy domku.
Wydaje mi się, że to co piszecie zależy od kierownika nie od pracownika.
Jeden ma lepiej, drugi gorzej. Reszta to kwestia rejonu. Można trafić bidę i zapieprzać rok na samej podstawie.
nikolas 2013-03-11 08:30:02
uwielbiam tą stronę, można się dowiedzieć tu wielu bezcennych rzeczy i zaoszczędzić dużo czasu na jeżdżenie do komorowa :)
Nie widzę się w tej firmie i pewnie wytrzymałbym tam ze 3 miesiące w trakcie których kombinowałbym tylko jak pogodzić wizyty ze spotkaniami w sprawie nowej pracy :) Nie zapisałem numeru więc podziękuję za rozmowę kwalifikacyjną przez to forum ;)
Dziękuję ale nie, dziękuję :)
żeton 2013-04-03 18:48:48
Witam.chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca jako magazynier,i ile można zarobić na tym stanowisku w lyreco
xxx 2013-04-04 08:40:28
jako magazynier na pewno mało
Maggie 2013-04-09 23:29:35
Cóż ostatnio nawet wyznawcy lyreco siedzą na zwolnieniu bo się boją zwolnienia. Jak mówi przysłowie ... przyszła kryska na ... . Dla mnie lyreco, cóż niemiła przerwa w życiorysie. No i komentując jeden z wcześniejszych postów... rok na podstawie? jak to było na rozmowie rekrutacyjnej...nikt nie pracuje dla podstawy...jak to było pracując ...action plan action plan ... wypełniony wg ustaleń i tak równa się spotkanie z asm na niby coś innego a tu niespodzianka wypowiedzonko. przypominają się się czasy panowania panie celowo z małej asm ? :)
Wiktor 2013-05-28 21:59:44
A u nas można zarobić 2500 netto i 3% od obrotu.
Nie narzekajcie tylko szukajcie nowych wyzwań.
Zapraszam cv wiktor@globalofice.pl
Hrvat 2013-06-07 10:03:01
Mam do Was pytanie, jakie są realne możliwości finansowe w Lyreco? Idę na rozmowę niedługo na PH i nie wiem czy będzie warto zmieniać.
Portfel klientów wrzucają czy trzeba sobie od zera wypracować?
Bartek 2013-07-18 16:29:37
Witam Mam pytanie ile płacą podstawy netto .i wygląda premia
ile godzin się dziennie pracuje
jaki samochód dają . czy z niego też można korzystać do celów prywatnych np weekendy pojechać do dziewczyny itp

ile się da zarobić z premią .
:) 2013-08-22 15:18:44
4 lata dawać się oszukać to wybacz ale albo kłamiesz albo jesteś półinteligentny.
On 2013-09-18 09:10:58
Coś się dzieje w Poznaniu, że ogłoszenie co miesiąc czy za ciężki teren dla świeżaka?
pracownik 2014-05-19 22:42:25
Prawda :-)
Rafał 2014-10-17 18:29:59
czy może ktoś opisać jak mniej więcej przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Jakie scenki, liczenie itp?
Adam 2014-11-05 12:06:06
Firma prowadzi sztuczne rekrutacje na śląsku, strata waszego czasu wysyłanie CV i dojazd na rozmowe kwalifikacyjną. Chłopczyk- rekruter- bardzo miły, ale siedzi sam w biurze WIDMO, w którym nie ma nikogo oprócz niego. Nabór prowadzony jest ciągle, na końcu informacja, że w ciągu dwóch tygodni info zwrotne, a jak u mnie tak i u paru osób, jak nie było telefonu z lyreco, tak nadal nie ma, a już jest dawno, dawno po terminie...
Aga 2014-11-06 21:31:48
samej podstawy nawet więcej, a z premią... dużo więcej. Info z pierwszej ręki. Praca PH dla najlepszych i z klasą.
Monika 2014-11-18 22:36:37
Adam a jak przebiegała rozmowa?
won z sekta 2014-11-18 23:08:52
100% racji !
ciekawy 2014-11-19 22:30:29
Co to znaczy dla najlepszych? Najlepsi zarabiają 3 brutto? Chyba z branży spinaczy i ołówków. Przecież wystarczy przeczytać ogłoszenie na pracuju, pachnie wiejskim paznokciem na kilometr. Te informacje o konkretnym modelu telefonu i tabletu niszczą system.
Polecam dla osób chcących zacząć pracować w sprzedaży, Lyreco jest jak wojsko, trzeba odbębnić i tyle, a potem siup do nowej, lepszej (czytaj: każdej innej) pracy.
Lubić pracować w Lyreco to jak lubić wsadzony palec w kakao, niby są tacy ludzie, ale wolę omijać ich z daleka.
ciekawy 2014-12-02 08:31:48
Czy możecie się wypowiedzieć co się dzieje w Warszawie? widzę już kolejny raz ogłoszenie na PH. Nikt sobie nie radzi, czy są tacy wybredni. Wiem że dużo zależy od pracownika, ale nie wszystko, bo na pewno wiele z tego co jest napisane to prawda. Może niech się wypowie ktoś kto pracuje w W-wie.
Pozdrawiam Wszystkich szukających pracy (lepszej) :)
Głuchy telefon 2014-12-19 23:05:33
Szukają fachowca którego skusi "tablet lenovo yoga i smartfon Sony Xperia Go" :)))
Chyba nie jestem godzien:)
lol 2014-12-22 15:55:59
Zapomniałeś o kluczowej kwestii: KLIMATYZACJI W AUCIE. Rzucam wszystko i aplikuję. Nie no, bez żartów, kiedyś klimy nie było, a upocony ryj w garniturze był firmową prezentacją w Lyreco.
alonso 2014-12-26 09:16:13
Kandydat na sprzedawcę papieru do drukarki, spinaczy i ciasteczek kruchych, musi spodziewać się 4-etapowej rekrutacji godnej prezesa korporacji. Spotkania kwalifikacyjne z szefem tym i innym, dzień w terenie, a następnie scenki z kosmosu. Dziwaczne podejście
Szafa 2015-02-09 19:00:12
Prosze o kontakt szafa71@tlen.pl
Szafa 2015-02-09 19:02:24
Pracowałeś w Lyreco na terene Wrocławia ? Proszę o kontak szafa71@tlen.pl

Warto!
REKRUTACJA 2015-03-02 14:27:27
WIYAM
ZOSTAŁEM ZAPROSZONY NA ROZMOWE ETAP PIERWSZY DO BIAŁEGOSTOKU MOZE KTOŚ NAPISZE CZY WARTO... JAK WYGLADA DZIEŃ PRZEDSTAWICIELA? ILE WIZYT DZIENNIE? COS O PORTFELU KLIENTÓW? JAK CZESTO PODWUJNE WIZYTY? DZIĘKUJE SERDECZNIE ZA SZCZERĄ ODPOWIEDZ?:)
ciekawski 2015-03-29 19:53:19
Co sądzicie o rekruterze panu Marcinie G., czy uważacie, że jest osobą kompetentną?
Kasia 2015-04-14 13:45:38
A jak spisuje sie nowy Big Boss o 2 imionach a bez jaj? Juz wprowadzil swoje teorie w zycie? Jesli tak to max 2 lata i bedzie po firmie jak wszystkie jego poprzednie firmy...
bud99 2015-05-08 19:00:40
Gdzie można znaleźć owe scenki? również mam rozmowę w poniedziałek i byłbym na prawdę bardzo wdzięczny za pomoc
rad 2015-05-28 09:21:18
"Bud99" - Jak poszła rozmowa?
Ja wysłałem aplikację do Wrocławia. Mam dystans do przedstawionych warunków w ogłoszeniu, ale chcę spróbować. 4 etapowa rekrutacja trochę mnie zaskoczyła jak na stanowisko PH ;-)
Czy ktoś już miał rozmowę we Wrocławiu?
worker 2015-07-02 15:03:31
daje mierny bo rekrutacje wewnetrzne sa czesto ustawione, zawsze znajda wymowke jesli nie beda chcieli cie na miejsce, nawet jak sie najlepiej nadajesz i znasz temat, takze pod tym wzgledem nie ma kontroli, managerowie kryja swoje tylki i dobieraja osoby pod siebie, i lepiej jest sie zatrudnic z zewnatrz bo dla nowej osoby wynagrodzenie jest o ok 25% wieksze niz dla osoby ktora awansuje wewnetrznie i pracuje nawet 10 lat.
tesa 2015-07-15 20:17:13
Czy ktoś orientuje się jakie są warunki pracy i wynagrodzenia na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta?
gościnnie 2015-08-06 11:19:16
nie rekruter pan Marcin Grabo.... to osoba niekometentna , uważam że jedyne gdzie nadaje się to do sprzątania a nie rekrutacji , obiecuje że oddzwoni i milczy może i fakt .że na rozmowie ten pan ocenił mnie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chociaż tak nie jest bo w firmie w której pracuję mam same sukcesy , to i tak uważam , że jak umawia się na info zwrotne to należy się do tego dostosować . Kolejna rzecz to pytania zawadane przez tego Pana , zero logiki i rozpoznania , ja nie chciałabym aby ktoś taki rekrutował mi pracowników . Jestem tak zniesmaczona rozmową w tej firmie , że nawet w mojej korporacji lobbuję , żeby przestali od nich zamawiać
nony 2015-09-15 22:05:55
PM ?? NO właśnie, które imię, które nazwisko ?
victor 2015-12-04 23:30:13
Tak szczegółowej, dogłębnej i sięgającej w głąb otchłani duszy rekrutacji na sprzedawcę papieru do ksero nie przeszedłem nigdy w życiu. Myślę, że prezesa KGHM wybiera się szybciej. Kosztowało mnie to 2 dni wyjęte z życiorysu i odpuściłem sobie. Dziś znalazłem pracę w normalnej, polskiej firmie, po 15 min rozmowy z szefem wiedziałem jakie są warunki, jutro mam przyjść podpisać umowę i odebrać kluczyki od auta ( z klimatyzacją!!! ;)) Da się? Da się. Pozdrawiam przyszłych kandydatów do pracy w LYRECO życząc im wiele cierpliwości i samozaparcia w dążeniu do otrzymania "wymarzonej" pracy.
Marek 2016-06-01 06:47:47
Pracowałem 8 miesięcy jak przedstawiciel, przypomina to bardzo działalność świadków Jehowy, wyrzucają cie a ty wracasz. Lepiej samemu kupić papier i sprzedawać swój
Zuza 2016-06-04 15:10:30
Nie polecam pracy dla managera o imieniu na I w Warszawie. Potrafi na przykład powiedzieć swojej przedstawicielce że jest brzydka.
Disc 2016-06-28 09:54:19
Czy zarobki powyżej średniej krajowej jako PH się zdarzają? Jestem zaproszony na III etap i nie wiem czy ciągnąć to dalej. Obawiam się też że PH jest bardziej namolnym akwizytorem i wciskaczem, niż przedstawicielem i jakimkolwiek partnerem biznesowym...
monika 2016-07-11 18:04:14
i masz absolutną rację. W tej firmie nie nauczysz się absolutnie niczego, chyba, że to Twoja pierwsza praca w sprzedaży. Chodzenie od firmy do firmy i próby pozyskania klienta. Mogą to nazywać jak chcą, dla mnie to akwizycja w czystej postaci. Szkolenia produktowe to kpina, sprzedażowych nie ma wcale oprócz szkolenia wstępnego. Jak wspomniałem jeśli to Twoja pierwsza praca, albo u Ciebie w regionie kiepsko z zatrudnieniem możesz się kusić, w innym przypadku uciekaj jak najdalej. Podstawę można spokojnie negocjować do 3200-3300 brutto na początek. Pamiętaj, że płacisz jeszcze podatek za użytkowanie samochodu służbowego.
Waldek 2016-07-22 06:19:23
Praca jako przedstawiciel Lyreco bardzo przypomina AKWIZYCJE , nikt nie chcę tych produktów, to są normalne produkty do kupienia w każdym sklepie tylko o 50% droższe. Wiecie że przedstawiciel Lyreco ma dy wyrobienia plan na marże 45% procent. Jednym słowem musi sprzedawać drogo , rzeczy które każdy może kupić dużo taniej.
Olek 2016-07-22 15:23:06
Pracowalem w Warszawie dali mi 2 jke podstawy, rejon gdzie co trzy miesiace zmienilo sie 8 przedstawicieli, na 2 km kwadratowych nie bylen w stanie planu zrobic, chodzilem wszedzie i doslownie zebralem zeby ktos cos kupil za 20 zlotych nawet. Po 5 miesiącach zwolnili mnie bo nie robilem planu.
Olek 2016-07-23 14:49:01
jaro Bez sensu takie historie z wymienianiem co pół roku przedstawiciela , 8 -9 razy pod rząd, marnują ludziom czas ( 2 tysiące podstawy to mało) w tym czasie mógłbym się rozwinąć zrobić coś konstruktywnego, przecież jak 8 przedstawicieli pod rząd nie daje rady to wiadomo że coś nie gra, albo rejon za mały albo plan za duży. Szkoda marnować ludziom czas i 2 koła na łape to marna rekompensata. (banajmniej w Warszawie) . DUŻY MINUS DLA FIRMY
była pracownica 2016-07-26 15:43:12
pracowałam tam przed dwoma laty. Ciągle słyszałam o etyce biznesu, a potem kazali mi bez wiedzy klienta podnosić mu ceny, które wcześniej ustalałam, może nie zauważy. Żeby coś zarobić trzeba żebrać po ludziach zamówienia po 200zł co dla mnie było żenujące. Finansowo też nie bajka, jeśli mieszkasz w dużym mieście to śmieszne pieniądze. Jeśli przejmuje się dobry teren (tzn. taki, który robił plany) możesz liczyć na premie dosyć szybko, jeśli dostajesz gniota zapomnij o jakichkolwiek dodatkach przez min. pół roku. Ja wytrzymałam rok i podziękowałam, wyniki były dobre, ale miałam dość akwizycji.
Bartek 2016-07-27 07:04:19
Jeśli chcecie poznać najgorszy aspekt pracy w sprzedaży aplikujcie do Lyreco. Będzie sprzedawać rzeczy które klient może kupić 2 razy taniej w każdym hipermarkecie, będziecie chodzić po klientach którzy nawet nie chcą z wami rozmawiać, będziecie żebrakami w garniturach. Lepiej kupić kontener jakiegoś chińskiego "szajsu" samemu i dom po domu próbować sprzedawać.
Kate 2016-10-11 11:45:11
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalista ds. Obsługi klienta. Osoba, która przeprowadzała ze mną rozmowę to jakaś jedna wielka pomyłka. Rożnego rodzaju scenki do przedstawienia na takie stanowisko.. Po prostu cyrk. Pod koniec rozmowy ten Pan mnie już tak zirytował, ze odpowiedziałam mu, ze ja nie składałam cv na aktora czy do teatru aby bawić się w cyrk.
Zero kompetencji.
po 2016-10-11 11:45:25
A wiadomo czy wypłata jest u nich zawsze terminowa? Dzięki
Coroll 2016-10-31 07:46:54
Bylem na rozmowie, najpierw telefonicznie potem osobiście dość szczegółowo - scenki mnie nie dziwią bo sprawdzają odporność na stres, jak się wysławiasz (odpowiedzi na standardowe pytania można wyuczyc a scenek nie bardzo ) i jak zachowujesz, ale dziwi mnie to, że jest się w finale rekrutacji a o jej rezultatach dowiaduje się od pracownika spotkanego w Macdonalds w trasie. Ponoć byłem super i mnie chcieli i zapamiętali ale za dużo chciałem. No jeśli podstawa rzędu 2000 na rękę ma mnie satysfakcjonowac to trochę cienko... Serio przedstawiciele zarabiaja troche wiecej, nawet na prowincji. Odnoszę wrażenie, że to firma spoko na początek, jak taka kasa odpowiada a i auto i tablet robią wrażenie to można iść się przeczolgac.
Zostaw swoją opinię o Lyreco - Komorów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lyreco