logo Jeronimo Martins Biedronka

Jeronimo Martins Biedronka

Mszczonów

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

kumandzior 2015-10-13 21:52:16
cisniemy norme 280 na chemii bez wiekszej spinki, bez calakow :) 150 procent wyrobione na 70 procent swoich mozliwosci , luziik -tak mozna pracowac z usmiechem na twarzy , pozdro
przyjaciel biedronki 2015-10-22 21:55:41
Hahaha to w ile robicie wszystkie sklepy? w 4 godziny???? To na jogurtach musisz miec norme z 600 ,jak taki kozak jestes. Ktory magazyn?
kumandzior 2015-10-23 21:24:51
nocki ciniemy w 25 osob, 55 tys w 6 godzin , a w dzien 70 tys w 30 osob w 7 godzin i robimy nocne , jak sie umie ukladac to wszytsko jest mozliwe , uzyj mozgu
kumandzior 2015-10-25 16:55:33
podstawa 1600 zl plus 300 zl co miesiac za obecnoc
PB 2015-11-05 22:31:02
kumandzior na ktorym magazynie tak kozaczysz?
gigant 2015-11-17 23:49:10
wkoncu docenili tych z 8 i zarabiam 2800 z palcem w dupie, juz nie zwracam uwagi na bledy , poprawiam je bez slow kur...chlopaki z innych dzialow lyso wam teraz? ale ci co mieli dobrze maja nadal dobrze, smarowali od zawsze i takich przydupoasow specjalisci lubia, nie tylko trzeba dobrze znac, ale i lizac im dupe , podpierda..kazdy zly ruch pracownika, hmm znajomosci mam moze i ja zaczne smarowac ..klania sie lubartow
bubu7 2015-11-23 13:50:40
Najbardziej żenująca rekrutacja w jakiej kiedykolwiek brałem udział. W życiu z czymś takim się nie spotkałem. Aplikowałem na stanowisko specjalistyczne. Nie polecam nikomu, jeżeli ktoś poważnie myśli o pracy. Na rozmowę umawiają się sms-owo, nie stawiają się na rozmowie w wyznaczonym terminie (wszyscy umówieni), nie dotrzymują słowa dot. udzielenia informacji zwrotnej, w końcu informacja zwrotna trafia również sms-owo. Co to ma w ogóle być?
nówka :P 2015-11-29 18:59:10
2000 tys. to chyba zastępca kierownika :P
z,uk 2015-12-01 11:27:43
kiero-wszyscy.zawistni.nerwowi.dostanie.urlopu.w.terminie.ktory.chcesz.graniczy.z.cudem,
warszawa,1600,+czasami.premia.1800,bony.x2do.roku.300zl
to..obraza.majestatu
nadgodziny.w.grudniu.marcu..a.w.listopadzie.2.dni.wolne.1pracy.i.tak.w.kolko,im.sie,grafik.nie.zmienia.tobie.zawsze.i,ciagle
jak.sie.zatrudniacie.odrazu.mowcie.ze.studiujecie.i.potrzeba.wam.2weekendow,inaczej.z.wolnego.nici
plusy-umowa.o.,prace,dobry.dojazd,weekendy.dla.studentow
praca.na.rok.nie.dluzej.strasznie.monotonna,jak,sa.dostawy.to.kregoslup,.rece,wysiadaja.
gdzie nie kupowac w swieta 2015-12-11 20:19:43
W Opocznie na konkurencyjnym sklepie Carrefour jest niebieska swiateczna luminacja, ktora juz z daleka zaprasza do robienia swiatecznych zakupow!!
A na waszym skelpie nic nie ma!? Co to wasz dyrektor sprzedazy zapomnial o siatecznym wystroju??
Kris 2015-12-12 18:11:50
Przychodze do pracy w sobote na godz 14:00 do 21:00 Po przebraniu kierowni oswiadcza mi ze dzis cala zaloga zostaje do 24:00. Czy to jest zgodne z regulaminem biedronki? Czy to jest zgodne wedlug prawa? Bardzo prosze o odpowiedz.
PB 2015-12-13 22:19:04
Na nadgodziny musisz sie sam zgodzic, jesli masz 7 godzin w grafiku to zrobisz 7 i do domu , moga Cie laskawie poprosic zebys zostal,a Ty im mozesz pokazac srodkowy palec
DC 10 2016-01-05 16:38:22
nie polecam pracy w biedronce nadgodziny nocki święta za taka kase to żaden rarytas i nic przyjemnego 300 za obecnośc było już nie ma uwalanie po tych nędznych premiach non stop abyś robolu za gołą podstawe robił a ludzie myślą że biedronka to coś dobrego i wgl promocje ta kosztem pracowników wyzysk , dookoła magazyny stoją a biedronka na pełnych obrotach DC 10
P01 2016-01-11 22:17:08
Jeronimo martins LUBIN kierownik 1 zmiany to kompletnie niekompetetna osoba na tym stanowisku brak urlopow opcja na zadanie zagrozona wypowiedzeniem umowy i chyba najwieksza ćpalnia masa mety sie tam sypie i muszą jelczem dowozić towar grzebanie w zleceniach podczas pracy zmiana ilosci towaru w czasie rzeczywistym a później brak premii na koniec miesiaca za ilosc bledow ktore sami wklepali pracownikowi za nic zeby tylko nie bylo premi do wyplaty ogólnie mowiąc zenada specjalisci tam to tez uposledzone osoby zamiast pomagac i udzielac wskazówek utrudniaja prace sekunda przekroczenie przerwy o 1 sekunde jest liczone jako pełne 60 sek tragedia najgorsze centrum dystrybucji w jakim pracowałem.
xxx 2016-01-29 11:23:14
Witajcie! Czy ktos z Was mógłby załatwić kontakt do kierownika działu Transportu w Sosnowcu? Bądź koordynatora transportu (o ile taki jest?). Pozdrawiam
gigant 2016-02-20 09:18:28
kompletacja to nie jest praca dla mieczakow, tylko prawdziwych mezczyzn , ci co sie zwalniaja to wymiekaja , bo sa slabi .. a pozniej mowia ze to najgorszy zaklad.. tak sie tlumacza , a dobrze wiedza ze gdzie indziej tyle nie zarabia , ale coz zycie , slabio ludzie zarabiaja mniej bo sa slabi i szukaja pracy lzejszej ... z ktorej i tak moze znowuu odejda , bo zawsze jakies ale ..ten kto nie hcce pracowac nie bedzie pracowac...jak sie idzie do pracy to idzie sie pracowac , a nie siedziec , mieczaki o tym nie wiedza.. pozdrawiam nygusy..
tofik 2016-02-27 08:49:07
niby tani sklep a maja bardzo dużo produktów przeterminowanych w sprzedaży nie o jeden dzień nawet o dwa tygodnie czy to jest dopuszczalne aby tak truć ludzi skoro w sklepie spożywczym nie potrafią sprawdzić terminów tylko najlepiej wscisnąć klientowi aby nie mieli strat to jest żałosne raczej niezrobie w tym sklepie już zakupów i znajomym bede odradzał
PB 2016-03-10 23:28:11
Gigant ciekaw jestem czy za 10 -15 lat pracy tam , tez bedziesz tak tryskał entuzjazmem???To nie kopalnia ze po 25 latach idziesz na emeryturke, tam trzeba tyrac do 68 puki co :)
gigant 2016-03-11 00:37:58
ta ustawa zmieni sie jeszcze pare razy , nie badz naiwny...
PB 2016-03-11 22:20:12
Tak napewno na lepsze sie zmieni hehe ,bedziemy robic do 50 :)<jesli sie zmieni to na gorsze ,bo to Polska kraj absurdu, w ktorym Ty magazynie pracujesz ze sobie tak chwalisz?
onaaa 2016-03-12 19:04:56
Powiedzcie a kobiety w centrum w Modlnicy jaką pracę wykonują i jakie warunki pracy,bo mam się tam zgłosić.
PB 2016-03-12 22:33:38
napewno lzejsza niz faceci,kompletuja papierosy itp. jezdza "Koniami", kleja i sztukuja kartony rozwalone, wozą palety ostreczowane
onaaa 2016-03-14 17:45:02
Dzięki PB czyli rozumiem ,że da się wytrzymać.
mar 2016-03-23 11:28:12
a jak wygląda praca kontrolera jakości w centrum dystrybucji?
gigant 2016-04-10 00:48:23
czy beda "13" w tym roku?
BoXeR 2016-04-23 12:21:58
To teraz moje dwa słowa odnoście centrum dystrybucyjnego w Modlnicy. Zatrudniłem się tam na sekcje kompletowania. Na początek jeden dzień siedzicie na stołówce 8h i macie za zadanie czytać rożne broszury, nie możecie wcześniej wyjść, kolejne dni to już szkolenia na magazynie pod okiem " ekspertów ". Szkolenie z obsługi wózka trwa około 4 dni. W tym czasie jesteście przydzielani pod " opięke " innego robola. Ogólnie praca fizycznie nie jest ciężka ( paczki do max 5 kg na warzywach ) ale musicie być przygotowani na szybką i ciągła prace w pozycji schylonej. Nie każdemu to odpowiada oczywiście. Nie zwracajcie uwagi na to jak osoby szkolące was będa mówiły jak to ciężko i w ogóle. Najbardziej śmiać mi się chciało jak moi " szkolący " mówili o tym i sugerowali że nie dam rady, mimo to ze moja siła fizyczna to dla nich poziom nie do osiągniecia ( pozdrawiam chłopaki , nauczyłeś się w końcu obsługiwać telefon ?). Tyle osobiście polecam każdemu można spróbowac :)
Mati 2016-05-23 09:27:04
BOXER- jeżeli Ty mi piszesz ze na warzywach są kartony max 5kg, to Ty chyba nie wiesz o czym piszesz... Pomimo tego ze są lżejsze opakowania na warzywach, to biorąc po jednym nie wyrobisz praktycznie żadnej premii, a wtedy mogą Cię za to wyrzucić, bo jesteś mało produktywny.
Kolejna sprawa. Jak ktoś może mówić ze praca nie jest ciężka skoro tam w ciągu dnia z 14 ton się przerzuca. Ja za słaby fizycznie jakoś nie jestem, ale jak się robi 6 dni pod rzad, dzień pierwszy i znowu 5 dni to ta praca jednak daje popalić.
vilk 2016-05-23 14:29:41
gdyby byli normalni ks i kr to zupelnie inaczej by wygladalo.nie polecam pracy na 3 maja.ks niby sa za wami a potem co do czego to dostajecie po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale niektore osoby tez sa niezle.jak mozna nie odroznic cukini od baklazana i to majac studia.Reka reke myje jak widac.Moze i kasa wporzadku ale stanowczo nie adekwatna do wykonywanych czynnosci.Czesto trzeba robic za innych bo a to ta nie umie maszyna jechac,ta nie wejdzie na drabine.Mozna tak wymieniac.A dobrych pracownikow sie nie docenia bo nie liza tylka.Masakra.Nie warto.
xxxl 2016-06-04 09:46:41
Mam pytanie do kogoś kto pracował w centrum dystrybucyjnym w modlnicy, na ilu zmianach się tam pracuje? po ile godzin czasowo, widziałem ich ogłoszenia dają brutto 2320 zł .
załamana 2016-07-11 10:02:46
Biedronka jako sklep jest nawet ok, praca też dobra, płaca również. Niestety jedna kwestia jest przy zatrudnianiu zatajana a mianowicie mówią że nie odpowiada się materialnie za różnice kasowe - czy to nadwyżka czy manko- materialnie może i nie ale niestety odpowiada się utratą pracy. Facet który jest dyrektorkiem chyba rejonu, ma ok 36 lat, ma chyba z tego frajdę że wystawia tyle zwolnień w ciągu dnia. Frajerowi chyba tatuś załatwił stanowisko i myśli że może niszczyć zwykłego pracownika. W grafiku na nowy miesiąc wystawiają kilka dni wolnego a jak wraca się po tym wolnym do pracy okazuje się że ostatniego dnia przed wolnym było się już ostatni raz w pracy, bo wstajesz rano wychodzisz do pracy idziesz do niej z myślą żeby przetrwać ten dzień w tych upałach a co się okazuje - oni wręczają wypowiedzenie, a dokładniej informują że jest się zwolnionym a świadectwo pracy przyjdzie pocztą.
Gdańsk 2016-07-11 15:21:47
Jednym słowem solidna firma! W której normalnej pracy dostanę ćwiczenia przed wyjściem na sklep i bezpłatny gabinet fizjoterapeutyczny? Tutaj dba się o pracownika i o jego zdrowie. Ja akurat pracuję w Gdańsku i mamy tutaj obsługę corporate welness zapewnianą przez care solutions. Świetnie mi się pracuje i to bez problemów zdrowotnych :)
Klarka 2016-07-11 15:31:54
Ja jestem z takich benefitów mega zadowolona. Bezpłatne masaże i obsługa fizjoterapeuty w pracy? Szczęka opada! :) Odkąd mój sklep ma kontrakt z care solutions to znacznie lepszy klimat jest w firmie, bo ludzie przychodzą bardziej wyluzowani i nie są przede wszystkim obolali :)
Klarka 2016-07-11 15:33:51
Oooo w Gdańsku widze to samo ;) Ja jestem z Lubina ;)
acapullo_21 2016-08-05 14:30:29
Witam. Przepracowałam w nie jednej porządnej firmie.
Praca w Modlnicy wygląda tak. Generalnie to zasuwasz po 10h,kolejnego dnia masz wolne w zalezności jak wypadnie grafik. Oczywiście pracujesz na pewno 8h i 30minut w tym 15 minut przerwy . Wolne dwa razy w tygodniu. Jeżeli ktoś ma dużo siły i wystawi cztery kartony załóżmy spagetti na samą górę czy piw praca jak najbardziej dla niego. Prawie bez przerwy rzuca się robotę i leci na kase . Z-ca- Kierowniczki bardzo miłe,pomocne,trzeba się nauczyc wszystkich kodów na pamieć,zeby płynnie operować transakcjami. Niestety nie ma żadnych szkoleń czy oprowadzania po sklepie,ty musisz sama obejść sklep i obaczić co się z czym je. Na kasach są kartki z wydrukowanymi kodami do wszystkich produktów.
Trzeba się również ruszać i szybko załapać sytuację w pracy,zeby wiedziec na czym się stoi na czym ona polega. Ja załapałam wszystko w dwa tygodnie. Nie byłam tylko na wypieku i nie pisałam sprawdzianu sprawdzającego wiedze o kodach na kasie a taki jest. Musiałam zrezygnowac z tej pracy poniewaz zdrowie pokazało swoje a do tęgich osób nie należę. No i to ciągłe siedzenie na kasie, niekiedy przez cały dzień,nigdy więcej.
dostawca 2016-08-09 21:33:37
Biednaronka to szmaciarze wchodzisz na magazyn z papierami i ch. . . Każdy udaje że Cię nie widzi wymyślają czasem ledwo się powstrzymuje aby któremuś nie przyj. Syf kila i mogiła na wycieczki to do biedronki a nie do Oświęcimia Oświęcim Sie kryje przy tych obozach pracy ochrona maca pracowników jak bo każdy oczywiście [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie obchodzi ich awizacja tylko jak się spóźnisz kara jak na czas to postoisz parę godzin a tachograf bije
DC09 2016-08-10 11:03:39
Niepolecam nikomu pracy w centrum w wersji wojniczu. Robi sie nadgodziny przymusowo, nikt niezapyta czy mozesz zostac czy nasz czas i checi musisz i juz, a przy wyplacie... Dostaje sie mniej premi bo za nadgodziny musza zaplaci i w rezultacie wyplata mniejsza niz w miesiacach bez nadhodzin. Zero szacunku do pracownika, tylko srednia i srednia i bledy jak w szkole. Nietraktuja cie powaznie jak doroslego czlowieka tylko jak murzyna ktory na tyrac i sie nieodzywac. Pozdrawiam ludzi którzy juz zmadrzeli i noechca miec nic wspólnego z tą firmą tak jak ja.
niepolecam 2016-08-31 15:23:26
Co do umowy, umowa o pracę, ze stawką jest ok, chociaż premię ciężko wyrobić, zależy jaki sklep. Jeżeli chcesz się zatrudnić, to na 100 % starzy pracownicy uwalą cię na kasie, jeżeli chodzi o szkolenia z wózków elektrycznych (tzw. pieski) to się nie doczekasz, nektórzy pracownicy się ich nie doczekują po dłuższym czasie, ja sam się zwolniłem, i nie żałuję. A, i pilnuj żeby kierownictwo poprawnie umowę wysłało do centrali, bo są problemy z wypłacalnością kasy, a na centrali totalna zlewka, nie interesuje nikogo że przez ich błędy pozbawiają człowieka uczciwie zapracowanych pieniędzy czyli środków do życia, i ani przepraszam ani pocałuj mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pozdrawiam
emilio 2016-09-21 10:18:37
Jak wyglada sytuacj w centrum dystrybucji w parzniewie? Warto isc na rozmowe. Przez telefon dowiedzialem sie ze wychodzi 2500-2800 na miesiac ale ile w tym prawdy? Na magazynie
Gość 2016-09-30 06:53:40
Zgadzam się w 100% z tą opinią.
Gość 2016-09-30 07:01:26
Nigdy więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie innych niż artykuły spożywcze. Kupiłem laptopa chciałem oddać w tym samym dniu powiedziano mi że nie mogę go zwrócić. Radzę wszystkim innym klientom dobrze się zastanowić nad zakupem czegokolwiek w tym sklepie. Niby wielki sklep a do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Gość 2016-10-02 05:52:07
Zgadzam się w 100 %.
Ja 2016-10-10 06:04:26
Chyba jak sobie przyniesiesz te niezbędne narzędzia z domu.
cv 2016-10-11 14:46:30
@romek hmm a gdzie Ty kolego widziałeś takie ogłoszenia bo przyznam szczerze ze ja nie widze zadnych ofert pracy od nich tak na prawde wiec podpowiedz proszę
kropka 2016-10-24 19:35:15
A jakie są zarobki w C.H Modlnica? na komplementacji i jakie zmiany z godzinami pracy?
kfazi 2016-10-25 00:48:10
wyzysk nic wiecej, zamiast dawac normalne pensje to czlowiek robi nocki ,popoludniowki ,soboty ,niedziele i zarabia 2300. nic dziwnego ze coraz wiecej tych... ukraincow zatrudniaja,zamiast dac naszym zarobic
praktykant 2016-10-26 17:45:18
Siemanko
Pracuje ktoś może w magazynach biedronki w sieradz wozniki??
Jakie są tam zarobki i wymagania
raziel88 2016-10-31 05:18:08
Pracuję półltora roku i nie schodzę poniżej 2900 na rękę. Jak zapierniczasz to płacą a patrz na to, że jesteś jedynie tragarzem i każdy może Cię zastąpić więc narzekanie jest nie na miejscu jeśli jesteś osobą, której kwalifikację i sytuacja życiowa zmusiły do pracy w roli tragarza. Narzekanie jest w tym wypadku bez sensu
raziel88 2016-10-31 05:20:23
jak kupujesz laptopa w biedrze to jesteś idiotą i tyle na temat :)
PB 2016-11-03 22:08:41
Jak Ci kregoslup jebnie za pare lat to wtedy pogadamy , biedroneczka wypnie tylek na Ciebie tragarzu i zatrudni nastepnego jelenia
piotr 2016-11-28 13:56:22
powiem ze zarobki są niezłe, trójkie mozna spokojnie zarobic, praca jest naprawde ciezka jesli chodzi o kompletacje, ale da rade sie przyzwyczaic, progi wydajnosciowe tez nie sa za wyskokie, daja obiad i zapewniaja dojazd, socjal tez jest niezły, daja talony na swieta, , ogolnie to nie ma co narzekac, w okolicach nasielska czy płonska to nie ma szans na takie pieniadze
Zostaw swoją opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Mszczonów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka