S.P.Z.O.Z

Grójec

Opinie o S.P.Z.O.Z

jorg 2010-06-04 21:30
tam jest nowy prezes co zwalnia pracownikow z grojca a zatrudnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z radomia co nic nie potrafia a o tym wszystkim wie starosta i to pochwala ale niedlugo wybory i pana staroste rozliczymy panie starosto to ostatnie miesiace pana
jorg 2010-06-04 21:58
gdzie sa radni by zablokowac [usunięte przez admina]i kradziez szpitala panowie jest jeszcze czas by ratowac szpital jak nie zadzialacie to [usunięte przez admina] go calkiem zniszczy panie nowy prezesie zwolnij [usunięte przez admina] bo inaczej mieszkancy grojca zwolnia cie
anonim 2010-06-17 07:18
co to za zmiany gdzie zastepca dyrektora jest kret [usunięte przez admina]co doprowadzil razem z [usunięte przez admina] szpital do nedzy i dalej kapinuja jak zarobic starosta wiedzac o tym pewnie chce sie dolaczyc do tej bandy kretow radni grojca zwolnijcie ich bo wybory niedlogo a wtedy mieszkancy grojca zwolnia was
karl 2014-09-01 19:00
Witam interesuje mnie tutaj posada pracownika ds., zamówień publicznych. wiecie jakie mają dokładnie wymagania i jakie kursy ewentualnie moge odbyć żeby się tam dostać? Ważne tez jaką formę umowy i za ile i na ile proponują. z racji innych r zobowiązań chciałbym wiedzieć w jakich godzinach odbywa się praca i czy weekendy pracujące
Aneta 2017-08-10 06:35
Czy firma nadal zatrudnia nowych pracowników? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Każda nowa, aktualna informacja o sytuacji i kondycji firmy będzie pomocna dla wszystkich poszukujących pracy forumowiczów.
Zostaw swoją opinię o S.P.Z.O.Z - Grójec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.P.Z.O.Z