Deltacom Galeria Komputerowa

Opinie o Deltacom Galeria Komputerowa

anonim 2009-04-03 12:43:51
anonim - 2009-02-03 18:34:39

Dodaj opinie o Deltacom Galeria Komputerowa - Warszawa. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Firma jest ok byłem w sklepie na Mokotowie gość pracujący tam to raczej maniak komputerowy niż wykształciuch wiedział niemal wszystko był w stanie nawet powiedzieć o ile dany procesor może się podkręcać co do grafik podobnie kupiłem komputer( cały zestaw ) za 2500 zł oparty na Phenomie 2 i Radeonie 4850 jestem bardzo zadowolony czego nie odpalę to działa bez problemu sprzedawca pokazał mi co jest w środku nie tylko podając nazwy ale też otworzył obudowę na moje życzenie to nie hipermarket gdzie kupuje się kota w worku nie wiedząc co jest w środku części dostałem firm Gigabyte, Sapphire, LG, WDC jestem zadowolony z zakupu:)
Anonim 2015-06-18 16:48:36
Ta "firma" to firma-krzak. Oszukują na każdym kroku - od zawarcia umowy po wynagrodzenie. za 1200 zl/BRUTTO to nie warto pracować - mówili, że NETTO. Poza tym jeszcze ŁAMIĄ PRAWO I KODEKS PRACY. Totalny wyzysk człowieka jakby był ŚMIECIEM!!!!! BRAK SZACUNKU, KULTURY, ORGANIZACJI PRACY ORAZ BRAK JAKICHKOLWIEK WYJAŚNIEŃ. ODRADZAM CAŁKOWICIE TEGO "PRACODAWCĘ"
anonim 2015-10-23 00:30:58
udet
Takie czasy tacy pracodawcy, albo się zgodzisz, albo dużo niższa stawka, albo szukaj gdzie indziej. Umowy w deltacom są śmiesznie niskie. ale lepsze to niż zupełny brak lub zlecenie.
deltacomdevelopment 2016-07-07 16:10:57
łatwo oddzielić wpisy właściciela od wpisów pracowników, zalecam ostrożność i poczytać w internecie o innych dokonaniach
Zostaw swoją opinię o Deltacom Galeria Komputerowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deltacom Galeria Komputerowa