Opinie o Bakalland S.A. w Warszawa

Początki firmy sięgają 1991 roku, kiedy to trzej przyjaciele ze studiów otworzyli firmę Uno Tradex. Firma zajmowała się wtedy głównie świeżymi owocami i warzywami. Późniejsze połączenia z Milpo i Fresco w latach 1997-1999, a później z firmą Profit pozwoliły na zdobycie umiejętności synergicznego wykorzystywania silnych stron przejmowanych firm. Połączenie z Fresco - szybko rozwijającym się importerem bakalii - dodało firmie skrzydeł. 11 grudnia 2006 roku spółka zadebiutowała na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Ze środków uzyskanych z emisji papierów wartościowych dokonała zaplanowanych akwizycji: spółka Solger - 2006r. i spółki: Mogo i Polgrunt - początek 2007r. Od 2015r. do Grupy Kapitałowej Bakalland dołączyła firma Delecta S.A.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakalland S.A. w Warszawa

JanuszTracz

Witam ktoś niedługo podejmuje prace ? Jakieś aktualne info odnośnie stanowiska PH ?

Chetny

Złożyłem CV na przestawiciela , ale nikt się nie odezwał. Stąd moje pytanie- czy do kogoś dzwonili , albo zatrudnili w najblizszym czasie i moze powiedzieć coś więcej?

@Chetny

Ja składałam kilka razy ponieważ ogłoszenia są regularnie( a to chyba coś już mówi o danej firmie) i nic. Firma kogucik?? Zbierają bazę?? Nie stracę więcej czasu na taką firmę bo cenię swój czas.

☺️
@Anna

To tylko świadczy o profesjonalność (usunięte przez administratora)

krak - mag
@Chetny

Do mnie też nikt się nie odezwał. Cisza.

Rodzynek

Ogłoszenia są prawie na cała Polskę oprócz polnocy masakra co tam się wyprawia wszyscy zwolnieni ?

@Rodzynek

Zwykła aktualizacja bazy więc nie ma się czego bać:-)

Smiech

Pozdrawiamy HR :* Miło was widzieć jak usuwacie wpisy z forum ;))

Czekoladowy
@Rodzynek

No ja już drugi miesiąc z rzędu widzę te ogłoszenia, też mi to wygląda na takie hurtowe spisywanie ludzi, ech...

Paw

(usunięte przez administratora) jak ktoś chce pracować to i będzie pracował, pracowałem w jednej firmie która opinie ma straszne a okazała się najlepsza firma w jakiej pracowałem dlatego nie biorę do siebie żadnych uwag pisanych na tym forum. Ja obecnie czekam na zatrudnienie i nie wiem skąd w Was tyle jadu i złości dla tej firmy. Czytałem tez opinie niżej o północy zmianach ph itd ja do tej pory nie uświadczyłem żadnego złego wrażenia, moje zatrudnienie przeciąga się w czasie z powodu epidemi ale to normalne i dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. Jak komuś się nie podoba to droga wolna i po co wylewać te żale.. nikt nie jest niezastąpiony moi drodzy bakalland bez wszystkich tych którym tak zle w tej firmie tez przeżyje ;)

Seba
@Paw

Jak by było tak wspaniale w tej firmie to by nie było takiej duże rotacji pracowników. Zaczynając od dyrekcji w ciągu 4 lat pięciu dyrektorów. To jest normalne w stabilnej firmie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bakalland S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno

Czy Bakalland S.A. organizuje staże dla studentów?

Orzeszek

Teraz raczej nie....

Nemo

A co regionalnymi kierownikami ? Zostają czy ich tez zmieniają ?

Maliniak

Podziękowania dla firmy bakalland za to że zwalnia ludzi pozostawiając ich bez środków do życia szukając wcześniej haków. Pamiętajcie najważniejsza marża nie ludzie. Najchętniej zatrudniają osoby z dawnych lat z Delecta. Tak zwani B M W.

Malinowy
@Maliniak

Gdzie pozwalniali ? Kiedy nowi wchodzą ?

Maliniak
@Malinowy

W całej Polsce. Pewnie będzie fuzja z inną firmą.

Abcd

Cersanit ? Nie sądzę . Nie maja nic wspólnego z asortymentem spożywczym

Maja
@Abcd

z tym Cersanitem żartowałam oczywiście ….. myślałam że nie będę musiała tego pisać :)

Abc

Ta firma to jedna wielka porażka.

Icetea

Czy ktos czeka na zatrudnienie jako ph ?

Rodzynka
@Icetea

Odradzam prace jako PH przy nowej władzy. Brak szacunku i benefitow. Teraz zwalniają Ph mimo tego że jeżdżą po sklepach i z dnia na dzień wypowiedzenie. Odradzam

@Rodzynka

Z jakich regionów pozwalniali ludzi ? Będą nowi czy redukcja etatów ? PH normalnie jeżdżą ? Co masz na myśli brak benefitów ? Rozwiń wypowiedz chciałabym dowiedzieć się jak najwiecej informacji w sumie nie mam zadnej innej alternatywy a i tu niepewne..

Rodzynka
@Icetea

Północna część Polski o tej wiem na pewno. Zwalniają ludzi, bo nie chcą płacić w czasie pandemii po czym przy zwolnieniu mówią , że chcą żeby do nich wrócić jak to się skończy (A zostawiają człowieka na lodzie). Nie wiadomo co będzie z ta firma , ponieważ działania prezesów są jedna wielka niewiadoma. Benefitow brak czyli oprócz służbowego auta (które jako PH Ci się należy) to nie masz nic oprócz pensji. Nawet spotkań co miesiąc żeby omówić plany , bo szkoda na to pieniędzy.

@Rodzynka

Mój mąż by powiedział (usunięte przez administratora) jak ch*j” ale z braku laku dobry kit..

ana

Największym pośmiewiskiem jest hurtowa z pewnego miasta z kujawsko pomorskiego która "siedzi w kieszeni" i nie tylko w niej u pewnego Pana który również jest imbecylem. Na dodatek dochodzi druga hurtowa z pomorskiego która łazi jak piesek za wspomnianą ....

Ada
@ana

...i wtedy wchodzę Ja, cały na biało :)

Budyn
@ana

Czyżby te wątki ,ten i ten poniżej ,mialy ze sobą coś wspólnego?

Magda Gessler

Przepis na zupę buraczkową: wrzucić do kotła z wrzątkiem Piotrusia N., zamieszać raz w prawo raz w lewo i gotowe

@Magda Gessler

Jak widać tak poważna firma może być reprezentowana przez buraka. Współczuję pracownikom firmy.

Czarownica
@Gargamel

Jak ktoś nie pracuje w firmie Bakalland to po co się tu wypowiada jak zna sytuacje z plotek. Jak ludzie robią swoją prace to i zarobią. Piotr N. jest normalnym człowiekiem i robi dobrze swoją robotę bo spadków w jego dziale nie ma. Pozdrawiam plotkarzy!

@Czarownica

Znam tylko jedną osobę, która jest zadowolona ze współpracy z PN. Zwłaszcza na płaszczyźnie prywatnej.To pewna pani z Bydgoszczy. Pseudonim Czarownica dobrze do niej pasuje.

Czarownica
@Gargamel

Ja znam więcej osób którym z PN współpracuje się dobrze. A co do kontaktów prywatnych to każdego jest indywidualna to sprawa. Jeżeli Ty nie kolegujesz się z kimś z pracy prywatnie to Twój problem. P.S. Nie jestem z Panią z Bydgoszczy jeżeli to Cię tak bardzo Gargamel interesuje i lubisz żyć plotkami...

@Czarownica

Hej. Co tak odpowiadasz dopiero po 7 dniach. Ciężko było coś wymyśleć z sensem? Rozumek za mały? Akurat w przeciwieństwie do P mam wielu przyjaciół w pracy i prywatnie, i to są przyjaciele przez duże P. Jakoś dziwnym trafem tylko Ty bronisz na tym forum tego nieudacznika i oszusta. To gdzie Ci wszyscy jego koledzy? Nie myl kolegowania się z romansowaniem. Zresztą to nie ma już znaczenia. Dwa tygodnie jeszcze każdy wytrzyma. Ostatni dzień w pracy P będzie najszczęśliwszym dla wielu.

@Gargamel

Kilka regionów w Polsce szykuje dużą bibę, aby uczcić jego odejście. Powinien jeszcze zabrać ze sobą Czarownicę z Bydgoszczy. Po co jest jej stanowisko. Wszyscy wiedzą, że zostało ono stworzone specjalnie pod nią, w dowód wdzięczności za ............. . Generuje tylko koszty. Później firma nie ma zysku i cisną PH, nie płacą premii. Z pensji, samochodu, hoteli Czarownicy wyżywił by się pewnie jeden region. Nie na darmo mówią na nią Wspólna. Niech P spłaca swoje zobowiązania wobec niej u nowego pracodawcy.

@KAR

Ale Ty jesteś słaby. Życie Ci nie wyszło, że zajmujesz się życiem innych? ????

@KAR

cześć Nie wiem o który region chodzi bo my nie robimy i moi koledzy także. Generalnie pewnie nie pracujesz już w tej firmie, bo info poszło już wcześniej o odejściu a obudziliście się tutaj. Pracuję w firmie 5 rok i jak wszędzie są plusy i minusy. Mieliśmy już spotkanie w sprawie nowości i powiem, że pożegnanie miał ładne. Odnośnie KAM widziałem cyfry (dostaliśmy info, że przechodzimy z budżetów na forkast, mieliśmy pokazany styczeń i luty różnice) i dwójka KAM była super a dwójka wywołała politowanie i śmiech. Marketing mówi, że ostatni rok był dobry, ja po koncie też to widzę. Sporo ludzi wprost komunikuje, że pójdzie za P jak da znać (ASM/KAR, część WDM pewnie też i KAM). Mówił, że ma papiery podpisane i nie bardzo może. Obiektywnie: + dostałem podwyżkę podstawy, mam 3600 + mam umowę na czas nieokreślony + średnia z premii za ostatnie miesiące (bez Dubaju a z tego co wyrobiłem) 2700 + zespół znam, w końcu się nie zmienia + wiem czego mogę oczekiwać +auto Minusy: - sprzedamy się i nie wiem co dalej - widać, że dużo ludzi już gra nie dla firmy Generalnie jest rynek pracownika, jak coś będzie nie tak pójdę dalej i tyle.

KAR

Zajmuję się tym, bo ma to realny wpływ na moje życie. Nie opisuję relacji damsko męskich np. W Nestle, albo Coca Coli, bo mnie to tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg. Niestety ale osoba PN i jego zachowania odbijają się na każdym pracowniku działu handlowego, w tym również na moim. Mówisz słaby? Że niby życie mi nie wyszło? Twój jedyny argument, to plotkarz, plotki, żyjesz czyimś życiem. Na tym koniec. To jest Twój sufit. Dla mnie zdobywanie stanowisk przez łóżko, to taka forma prostytucji. Więc odpowiedz sobie sama, kto tu jest nieszczęśliwy. Żeby to jeszcze z przystojnym, inteligentnym, błyskotliwym facetem. Ale z takim wymoczkiem, to trzeba być bardzo zdesperowaną.

@anty system

Zapomniałem oddać: To ja mówiłem. Jarząbek Wacław. Trener drugiej klasy.

@anty system

Teraz mi się jeszcze przypomniało, że po stronie plusów można zapisać fakt, że można się przespać ze Wspólną. Niestety po stronie minusów, że po tej wątpliwej przyjemności zawsze jest jakaś wysypka, albo inna niespodzianka.

AAA
@anty system

Witam. Po 5 latach pracy dostałeś podwyżkę. Kwota, którą podałeś to cyfra brutto czy netto? To samo dotyczy kwoty Twojej premii. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

Mirosław
@AAA

Twoje pytania związane są, z tym że planujesz aplikować do pracy w firmie Bakalland? Jeżeli tak to może mógłbyś napisać, które stanowisko pracy Cię zainteresowało? Chętnie poznam Twoje plany wobec tego pracodawcy.

czaro
@anty system

Hej, te kwoty które podałeś/podałaś to kwota netto czy brutto?

@Kar

Ciąg dalszy Live Story nastąpił. Pracują razem w Temarze

Kisiel
@@Kar

Kogo masz na myśli? Czyżby to był PiotruśN i jego ulubienica z Bydgoszczy?

Weteran z Delecty

Jak nie pracowali, tak nie pracują. W MT pracują merche. Ciekawe ilu ich przypada na jeden hiper. Że też nikt się temu nie przyglądnie…

Michalina
@Weteran z Delecty

Zajmij się chłopie swoją robotą co Cię interesują inni??? Nie masz co robić???? Patrz na siebie A nie na innych bo ktoś zaraz może się przyczepić (usunięte przez administratora)

Daw
@Weteran z Delecty

Każdy ma swój zakres obowiązków. Jak coś boli to do lekarza a nie na forum.

Abraham

Raczej nie jest tak źle jak wszyscy piszą, skoro wymieniają samochody na nowe biorąc pod uwagę aktualną sytuację.

Maro

Hahaha to pomogłeś a coś więcej ? Z jakiego modelu na jaki ? W Bakaland są normalne osobowe samochodu ? W Wawel mój znajomy jeździ Hyundai z kratka dwa miejsca jak to jest w Bakaland jaka jest polityka floty można jeździć prywatnie ? Jakieś limity ? Gps itd ?

Maro

Jaki jest to samochód ? I czy jest do dyspozycji po pracy ?

Maro

To fajnie przecież wiadomo ze nikt nie będzie jeździł z Zakopanego do Gdańska nad morze ale wokół domu na zakupy czy tam na wieś do rodziców 30 km chyba nie będzie problemem ?

Yellow
@Maro

Golfy są, RKS mają skody octavię.

Jagoda

Jak wyglada aktualnie praca PH? Jeździcie po sklepach? Zamówienia telefoniczne wchodzą w grę?

KAR

Mam tego dość , dlaczego traktujecie pracowników-handlowców jak cyferki nie jak ludzi!!! Dlaczego 90% firm z sektora , dało swoim handlowcom home office ??? Dlatego , ze dobro pracownika stawia się u nich na pierwszym miejscu...wszędzie trąbią „zostań w domu” skoro pracownicy marketingu HR etc. Mogą mieć HO, dlaczego nie handlowcy , czyli rozumiem ze jak ktoś nie wykona planu a jest na okresie próbnym , to zgodnie z logika działania firmy , nie zostanie mu przedłużona umowa ? Praca w bakaliowym Liderze , obecnie to jak „igrzyska śmierci” nie ruszysz w teren będą na Cb krzywo patrzyli , bo nie ma komunikatu z Góry ; pojedziesz w teren , zbierzesz solidny „łomot” od kierowników w sklepie , dlaczego podczas kwarantanny pojawiasz się w sklepie przecież masz telefon... Pracuje już kilka miesięcy , ale chyba moja przygoda niebawem dobiegnie końca

Mar
@KAR

Jak PH nie maja pracy zdalnej to naprawdę bardzo słabo se strony firmy.. ale słyszałem od znajomych ze spozywki ze maja także gdzieś ktoś klamie

Slawek
@KAR

cześć a napiszesz tak ogolnie jak sie pracuje jakie bylo wdrozenie szkolenie plany realna pensja itd.. pytam bo sam aplikowalem ale narazie sie nikt nie odezwal.

Xyz
@KAR

Cała gora delekty traktuje wszystkich pracowników jak cyferki.

x
@Slawek

podstawy masz 3500 brutto chyba , a reszta to uznaniowo, na umowie nie masz liczb tylko słowo oraz premia uznaniowa

Oczekujący
@Slawek

Ja też czekam.

Pip

Panie prezesie, zainteresuj się Pan zakładem we Włocławku! Kierownik i inne biurowe osoby chodzą sobie w maseczkach, a dla pracowników produkcyjnych nie ma! Skandal! Co się tu dzieje?!

Jagna z bagna

Chciałam bardzo podziękować obecnej władzy firmy Bakalland za to jak "dba"o swoich pracowników podczas epidemii Koronawirusa.W przyszłym tygodniu będzie przygotowana nagroda za tak "profesjonalne" podejście i "dbanie" o zdrowie pracowników.Przewidywana nagroda to 30000 złotych.Usuwanie niewygodnych wpisów to już standard.Ostateczne dane Koronawirusa to 1051 zakażonych i 14 zmarło a liczby rosną w zastraszającym tempie.

Xyz

Złożyłem wypowiedzenie (zaproponowano mi wyższe wynagrodzenie), podpisałem list intencyjny z nowym pracodawcą, a teraz nie mam z nim kontaktu. Czy mają obowiązek mnie zatrudnić? Może ktoś jest zorientowany, proszę o informację.

Zyx
@Xyz

A co to ma do forum o bakalland ? Poczytaj forum na Internecie, A nie tutaj. Trochę sprytu w życiu I samodzielności

Wiśnia
@Xyz

Tak na prawdę to nie muszą Cię zatrudnić, mogą ewentualnie wypłacić odszkodowanie, takie jaki masz okres wypowiedzenia.

Adamskiadam

A co z ogłoszeniami na pracuj ? Są normalne przyjęcia ?

Jeszcze większy będzie płacz jak pójdziemy na bezpłatne urlopy. A Ty @Jagna z bagna pracujesz? Złożyłaś już wniosek o dodatkową premie? Pewnie znasz jakiś artykuł kodeksu na to.

Pracujący

Ja pracuję. Do części sklepów sprzedaję na telefon (czasami nawet łatwiej :) ), plan na premię zrealizuję :). Jak będzie cieńko z wirusem to na pewno nas odwołają z terenu, a jak będę miał obway to wezmę urlop. Konkurencja też na razie pracuje.

MRek
@Pracujący

Jagna jak tam na stanowisku ph się pracuje ? Napisz coś obiektywnie o pracy na tym stanowisku .

Zostaw merytoryczną opinię o Bakalland S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bakalland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bakalland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakalland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bakalland S.A.